Další dítě hned? Máte děti v tomto věkovém rozmezí?

petasa
1. únor 2012

Ahoj mamci,ma dotaz,zajima me jak to vidite vy.Mam holcicku 16 mesicu,nyni jsme s pritelem zacali resit tema kdy dalsi dite nebo kdy a kam do prace,Jsem zdravotni sestra,o praci by asi nouze nebyla,jen by sem musela dojizdet a nevim jak to zkloubit s triletym ditetem ve skolce...Tak nas napadlo,a docela bychom i radi,ze by nebyo od veci zacit trebas v zari tohoto roku pracovat na druhem mimi.Mate nejaka deticky v tomto vekovem rozmezi??Nebo i mene??Jake je to,vychovavat dve male deti,co za vyhody a co proti??Diky vam za diskuze a nazory.

lajla
1. únor 2012

Petri ja mam holky tri roky od sebe, a ted cekame dalsi, a ta bude od te mladsi 20mesicu🙂 a myslim, ze to je v pohode...taky musis vzit v potaz ze zari je daleko a hned se nemusi zadarit a to pak trilety rozdil bude hned, coz je super, ty 2-3 roky mi pripadaji idealni, sice je to zahul pro tebe samotnou i pro telo, hlavne v tehu, ale prezit se to da, i kdyz obcas hodne nadavam🙂

luciebx
1. únor 2012

ahojky.. nasemu malymu je rok a pul a chci tak v cervnu / cervenci se snazit o druhy mimi.. kdyz se zadari hned bude rozdil mezi nema 3 roky a to si myslim je super..
asi zalezi na tom co chcete vy.. urcite deti blizko u sebe si pak vystaci spolu.. co se hrani tyka a tak podobne

denousek
1. únor 2012

myslím že není an brzo ani pozde,a jak píšou holky září je jeste moocc daleko vzdyt to mas jeste 8 mesicu!!to možná začnete pracovat na mimi i dřív když už o tom tak uvažujete ted 🙂 hodně štěstí.. 😉

giselka
1. únor 2012

@petasa zkus se mrknout tady, i když je to o něco menší věkový rozdíl https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/rozdil-m... Jinak já mám rozdíl mezi dětmi 20 měsíců a jsem spokojená, výhoda je, že jsem měla všechno ještě zažité a taky si myslím, že až trochu vyrostou, budou si spolu hrát. Ze začátku chvilku trvalo všechno skloubit dohromady, každá měla jiný režim, ale nakonec jsme to zvládli bez větších problémů 😉

dana3262
1. únor 2012

@petasa Rozhodne to neni brzy. My mame rozdil 1,5roku a je to tak narocne jen proto, ze starsi je trochu pošuk 😀 Ale uz ted je videt, ze by si s mladsim chtel hrat a jak ho ma rad atd. Za par mesicu to bude prima. Ty mas velkou vyhodu, ze mas holcicku. Je v tom veku daleko vyspelejsi nez kluk. Nasemu budou 2 roky a vubec nemluvi a nocnik taky naprosto nehrozi. Podle me jsou 3 roky rozdil tak na hranici, aby si mohli dobre hrat.

romcovaklarka
2. únor 2012

@petasa Ještě jedna diskuse tu na to je a holky v ní vždy rády poradily: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/deti-nar...

petasa
autor
6. únor 2012

Dekuju holky,podle toho co ctu a hlavne citim,do toho asi pujdeme hned.

1983hr
6. únor 2012

Já mam mezi staršíma dětma rozdíl 2roky a ok

jochmanovi
10. únor 2012

Ahoj maminky snad se mužů přidat máme s manželem dceru která se narodila 21:11.2010 tak že má 14.5 měsíce. Začala u nás doma velká diskuze na téma druhé mimi😉oba chceme ale mám v sobě jakou si obavu zvládnu to?budu vše stíhat? A taky řešíme to že naše malá je v listopadu což jí urco nevezmou do školky ve 2.5letech ne že by nebyla šikovná ale mám kolem sebe hodně lidí kteří museli počkat až dětem budou 3 roky a vezmou je do školky dřív se jim nechce asi brát a co poslouchám tak nejsou ani. Místa.malá je hodná a strašně šikovná pokud jí nezlobí zuby:$ale jde mi o to jestli to opravdu ženská zvladne.děkuji

jochmanovi
10. únor 2012

@petasa. Taky mi to tak přijdeB-) říká se že holčičky jsou hodnejsi tak že co když to bude kluk😀

kacci
13. srp 2013

Mně se Mareček (neplánovaný) narodil, když bylo dvojčatům 21 měsíců. Šlo to, ale kdyby to bylo o rok později, byla by to větší pohoda (teprve začínaly mluvit, měly plíny...)