Děti narozené brzy za sebou. Máte s tím zkušenosti?

smudlinka
28. únor 2007

Ahoj holky, nejde se tady někdo, kdo má zkušenosti s dětmi, které se narodili brzy za sebou. Synovi bude v dubnu rok a právě v dubnu by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi. Kdyby nám to vyšlo hned napoprvé, jako se synem, (samozřejmě by jsme byli rádi), ale synovi by bylo něco málo přes 20 měsíců,kdyby se narodilo druhé mimi. Dá se to vůbec zvládnout, vychovávat novorezence a dítě, kterému nejsou ani dva roky? Nikoho neznám, kdo by měl děti takhle brzy za sebou, většinou mají mezi sebou věkový rozdíl 3-5 let.

smardik
13. kvě 2010

krista jo nakonec jsme kupovali phila 🙂 a měla jsem ho koupit hned, no ale chybička se vloudí no

bloudik v tom double kitu se podle mě spát moc nedá ale my to nepotřebujem-TOm mi spí 1x denně a to chodíme na spaní domů,takže ven jdem v 9 a před 12 se vracíme a hned jde spat a pak chodíme vyspání a jídle kolem 16 a vracíme se kolem 18hodiny, když mladší nespí kouká se, vidí na mě a žádný problém a časem uvidím jak to bude a když jedu přes víkend s manžou berem 2kočáry-staršímu phila ve verzi mono a mladšímu Hartan, přijde mi to pohodlnější

mimi21
13. kvě 2010

baby a aky velky je ten phil&teds?
mame maly vytah a stale pocuvam ze nie su ludia spokojni s tym pridavnym sedadlom
tak zvazujem...ale este mam snad dost casu 😀

mimi21
13. kvě 2010

a este jedna otazocka - pouziva sa nan aj hlboka vanicka?
moc som ho zatila nestudovala 😒

krista
13. kvě 2010

Mimi my máme ten nejmenší výtah, stavím ho nakřivo a vejdu se akorát 🙂 tuším že Phil je dlouhý asi 115cm a výtah asi 110cm 😅 ale na to šikmo to jde 🙂 vanička se dělá na Vibe, ale nejde to použít jako sourozenecký kočárek když je tam (teda aspoň myslím) jinak je to prostě sporťák do lehu kde je kojenec a nad ním je ten double kit kde sedí starší dítě.

Smardik a jakou máš verzi? 🙂

smardik
13. kvě 2010

kristi sport - aspon teda myslím 😀 😀 😀 😀

mimi kolik měří fakt nevím musela bych zítra změřit, ted už fakt do sklepa nejdu

mimi21
13. kvě 2010

no ja mam teraz quinny speedi a aj ten davam nasikmo
a vy ste to ako riesili, ked ste mali cerstve mimco?

mimi21
13. kvě 2010

smardik, jasne nechod 😉

krista
13. kvě 2010

Tady jsou kdyžtak hezky vidět ty verze 🙂
http://www.philandteds.com/upload/index.php/en/...

krista
13. kvě 2010

Pro odpůrce trojkolek 😉
http://www.philandteds.com/upload/index.php/pus...

Mimi no jak říkám sporťák do lehu (to je tak běžný v zahraničí) a nad ním na double kitu st. dítě, já ti hodím odkaz.

krista
13. kvě 2010

Smardik tak to máte lepší 🙂

krista
13. kvě 2010
krista
13. kvě 2010

Tohle je taky pěkný videjko z reálu 😉

https://www.youtube.com/watch?v=NdRqPiCMW7g
krista
13. kvě 2010

A ještě jedno 😀

https://www.youtube.com/watch?v=i0ovdswtnOw

Na těch videích uvidíte úplně všechno 🙂 😉

smardik
13. kvě 2010

mimi Honzík je v tašce v přízemí jak já říkám a TOm je kitu nad ním

krista já se na ty rozdíly někde koukala ale nic podstatného mi tam nepřišlo,brala jsem ten který byl zrovna za nej cenu

mimi21
13. kvě 2010

krista diky za link 😉

krista
13. kvě 2010

Smardik já jsem taky brala ten nejlevnější, v době kdy jsem ho kupovala mě vyšel tenhle líp nový než kterýkoliv jetý 🙂 rozdíly tam jsou, ale pro mě nevýznamné 🙂

Mimi neni za co 🙂

smardik
13. kvě 2010

krista já chtěla původně taky jety ale nabídky 8000 bez double kitu a já dala za kočár+double kit 11 000 takže to už raděi nový se zárukou

giselka
13. kvě 2010

Jé, to jsem netušila, že dělají i čtyřkolky. No co už 🙂

krista
13. kvě 2010

Smardik zrovna koukám na MMB a tam jsou slušný ceny, ten sport jsem tam taky viděla s double kitem za 10,6tis. to v době kdy jsem ho kupovala já nebylo ani omylem, SP snad pod 15tis. nešel 😝 😲

Giselka to je novinka 🙂 stejně mi ale přijde že ta trojkolka je dobře vyvážená na to že tam má člověk dvě děti, řídím kolikrát jednou rukou jako pírko 😉 kámoška co má Casual říkala že se jí tenhle řídí líp se dvěma děckama než její s jedním 😀

smardik
13. kvě 2010

krista právě 10tisíc za starý, 11 za nový to už jsme raději koupili nový a časem prodám, třetí chcem ale ne teda za pár měsíců 😀 😀 😀 😀 . a vyvážení u trojkolky mi přijde v pohodě, řídím jednou rukou a za druhou držím Toma (když chcem přejít cestu apod) a v pohodě

krista
13. kvě 2010

Smardik jj taky jsem nechtěla dát za starý totéž, jak jsem koukala na MMB, tak 12tis. za jetý neni problém... sice k tomu nabízí doplňky, ale fakt bych to nekoupila 😝 😉 už jsme i uvažovali že ten náš prodáme, prakticky ho nepotřebujeme, když neni tak malá chodí, ale já jsem zpohodlněla, že si dobře nakoupím když malou upásám 😅

smardik
13. kvě 2010

kristi jo no já s doplnků potřebuju pláštěnku-koupila jsem u nás univerzální za 150 a pasuje tam dobře a jinak nic, postranní batůžky apod. fakt nepotřebuju, dám na záda normální batoh co mám a fičíme do obchodu, my ho teda zatím ještě potřebujem TOm sice chodí ale ještě ne tak aby ušel co chci já a pořád to ještě pokulhává s posloucháním-potřebuju doprava a on jde doleva

krista
13. kvě 2010

Jo Kristý taky nechce poslouchat když to potřebuju, když jdeme s Philem tak jde někdy tak krásně, celou cestu se neveze, další den vezmu golfky a ona utíká, nechce chodit, furt někde čumákuje 😅 no jako za trest 😝 dohodly jsme se že si ho ještě necháme, kdyžtak ho prodáme třeba příští jaro, času dost 😉 pláštěnka mi pasuje suprově z golfek taky za 150,- takže jen střídám a tašku tam dávám na kočárek na rukojeť, jak říkám že mi tam malej pořád spí tak mu to nevadí 😅

krista
13. kvě 2010

A jak se jinak máte s děckama? 🙂 Utíká to jako blázen 🙂

smardik
13. kvě 2010

krista já si zvykla nosit batoh jsme dost venku tak tam mám přebalování, pití pro TOma i sebe, nějakou mnamku, náhradní oblečko. Taška co máme je blbá-mám uni emitex a zavazí mi. Jo u nás dobrý, Tom malého miluje a pusinkuje ho,hladí ho, hraje si s ním a já jsem spokojená jsou to moje zlatíčka a taky nám to šíleně utíká, Honzík bude mít 4měsíce a Tom tento rok už 2ročky, šílené

krista
13. kvě 2010

Jo ten batoh je praktická věcička, taky nosíme sebou všechny tyhle věcičky 🙂 to je fajn že se maji kluci rádi 😵

ollski
13. kvě 2010

Ahojte, tak kukam, ze tu vo velkom preberate kociky 😉
my uz vlasne nepotrebujeme ziadny ☹ az mi je to luto 😕 Kubko skoro mesiac beha po vlastnych, do kocika ide akoby za trest, ked je poprsane alebo idem s oboma do obchodu, tak ho este oprasime...predsa je to pohodlnejsie 😀 ...pre mna...
myslim, ze ked je ozaj maly rozdiel surodenecky kocik je super!! nevravim, ze sa aj starsie dieta musi za kazdu cenu viest, no ked chce, alebo proste trucuje, nevladze, bezi ako teliatko kam nema...alebo nakupy, vybavovacky...tak proste nie je o com 😉
to je vyhoda dvoch malych deticiek 😎 obe sup do kocika a jeto 🙂
takze prajem krasne vyberanie 🙂

inak sa mame vlastne stale rovnako...ked su sami, vynimocke aj spolu, tak su zlatucki, ked su spolu nevedia sa este pekne zahrat...ked su od seba, tak si chybaju 🙄 no ja uz ked pocujem rano tie ich kriky, tak mam dost...ale lubim ich mooooooooooooc...dobru nocku!! 😉

kuchy
14. kvě 2010

Ahojky, vidí,,že probíráte kočárky, traky to ted pořád řešíme, Matyášek má 10 měs. pryč a zatím chodí chvilku za ručky 😔 a kolem nábytku jen kousky, tak nevím, původně jsem chtěla jen skate, ale myslím,že by to nestačilo. 😒 Navíc budou miminka od sebeb jen 15 měs. a navíc říjen, tj skoro na zimu. Zatím se nemůžu rozhodnout, nechci pro mimi kočár s plastovýmy koly a pořád nevím. Ten phil and teds vypadá prakticky, ale bojím se,že by bylo mimi na zimu tak nízko nad zemí bez boudičky a náš první prcek je veliký, má přes 12kg už ted, když bude druhý taky obřík, jak dlouho se tam vejde?
Druhá varianta vážná je jané powertwin, tam by šla dát i obyč. korbička na mimi, ale není tak skladný,....no nevím. ☹

krista
14. kvě 2010

Ollski to je fajn že Kubko už sám běhá i když tě chápu především v těch obchodech 😀

Kuchy, naše děcka od sebe jsou 18měs., malá mi na skejtíku řvala, navíc si myslím, že sněhem se tím musí blbě jezdit 😖 to je ale jen můj názor. Já měla malýho ve Philovi od září jak už jsem zmiňovala a dobrý 😉 teplo mu bylo až moc 🙂 a jak ti malý příbírá? Naše malá po roce už přibývala tak 200-300g měsíčně, takže od roka nabrala asi 3kg 😉
Powertwin podle mě neni taky špatná volba a skladný si myslím, že je možná líp než Phil, viděla jsem že se krásně vejde do Fiesty, to je podle mě super 😉 Phil se skládá zajímavě, ještě jsem tomu nějak nepřišla na chuť 😀

kuchy
14. kvě 2010

krista: no zatím pořád jede skoro kilo za měsíc a půl, snad už se to zpomalí,nosit ho je síla, 😎 je to kus chlapa...ale je i dlouhý, proto jsem chtěla na zimu vaničku,aby bylo mimi chráněné,ale ten phil vypadá dobře, tak nevíme, nevadilo mimi v zimě u země, nebylo to třeba mokré, jak stříká ten sajrajt sněhový s chodníku 😖 Měli jste ve philovy mimnko už od novorozeněte?