• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti narozené brzy za sebou. Máte s tím zkušenosti?

2. prosince 2016 
@majatob ahoj
@kaleilah juj tak to muselo být něco, nejhorší je když hlava bolí a malý začné mít povídavou :grinning:

no holky musíme taky všechno rychle udělat abychom to do porodu stihnuli a navím platit hypotéku a byt ve kterém bydlíme dlouho fin. nezvládneme
22. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob ty čekáš mimčo? :slight_smile:

Jak kdy, někdy sourozeňák, zuza chodí už sama, někdy ady v šátku a každýho z jedný strany za ruku, někdy golfky na dana a ady v šátku a zuzka jde sama..podle nálada a kam jdeme

@beryl budete mít teda makačku...Hypotéka je humus, já bych jí chtěla vyplatit, tak za 5 let, jestli se mi povede našetřit :frowning2: jo a povídavá je u migrény v poho, horší je fňukací a vzekací, ale Ríš vypadá jako hrozněj smíšek a pohodář, ten se určo nevzteká :grinning: Dany byl stejnej, do roka šílený zlatíčko a teď tenhle rok je docela za trest :sweat_smile:
22. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem debil, mám na zápěstí bouli jak hrom a bolí mě ruka, jsem si zavřela ruku (zápěstí) do lednice, no chápete to? :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaleilah jj, ale jeste nevim presne kdy :grinning: nekdy na konci brezna :grinning: ono jestli bude Bibi jak Tobik, tak budu mit novorozene, nechodici rocni a Tobika, kterej uz je v pohode, ujde hodne a pekne posloucha, ale kdyz budem treba spechat, tak nevim jak na ne... skejt za tandem by asi vypadal dost blbe, co? :grinning:
22. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
maji já budu mít od září ještě jednu hlídací a taky hodim za tandem skate :sweat_smile: nebo před tandem :sweat_smile:
22. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob a to jste takhle plánovali? :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaleilah ty jo, ty ses blazen, ale ja se po hlidacich koukam taky :grinning: :grinning: :grinning:
jo planovali, mela jsem pocit, ze se dvema nemam co na praci :grinning:
22. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
maji takhle tomívám já taky, že pořád potřebuju mít co dělat.Jsem psala že dvě jsou o ničem, když jsem měla jen zuzku a danyho tak to byla nuda
22. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jeje, ja je necham chvili o samote a ten hlupacek co si rika BLACHA VEJIKEJ rve sve sestre prsty hluboko do chrtanu a ma strasnou radost z toho, ze se ji z toho navaluje :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: dandoš mi právě vlítnul do ložnice, kde spala ady, rozrazil dveře a kříčí ÁÁÁÁďááááááá, :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
22. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@andu takhle jsem to myslela :wink: tak je to psané jako Sourozenci bez rivality, to se mi opravdu dobře četlo, táhlo mě to jako dál, ty "děti z nebe" se mi zkraje blbě četli, protože se pořád jen opakovalo a nic z toho, ale už jsem přečetla přes 200 stran a líbí se mi to :slight_smile: zatím bych to tedy stavěla na první místo @dagina, ale to jenom protože je to teď v naši situaci cennější, ty Sourozenci mi taky moc pomohli, ale "jen" co se týče sourozeneckých vztahů mezi dětmi a já v našem případě spíš potřebovala pomoct se vzdorem a tohle se zaměřuje opravdu cíleně na ten vzdor, jsem odhodlaná ty věci dodržovat a uvidím jestli to ponese ovoce.

@berryl tak vám držím palce, ať vám to jde od ruky!!! :slight_smile:

@kaleilah já to celkem chápu s tou vaší baterií, u nás je to stejné, člověk totiž na tom maká tak dlouho až se mu to zhnusí a i blbá prkotina na pár minut stojí hodně přemlouvání :sweat_smile: dokonce v té knize trošku radí i jak mluvit s chlapama jelikož tam zastávají názor že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše :grinning: že prý na obě dvě pohlaví se musí jinak, stejně tak že máme jinak mluvit s chlapci a jinak s holčičkama :slight_smile:

@majatob vítej, už se těším na ten profil :grinning:
22. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaleilah to mi dela Tobik furt, jak vidi Bibi, ze spi, tak leti k ni, zacne do ni stourat a "Bibi, távej!!!" (vstavej) :grinning:
22. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Maja, nakouknu a co vidím... gratulace veliká, i když pro mě představa děsivá. moc tě obdivuju!!! a peg perego dělá kočár i pro 3 děti :grinning:
http://www.spuntik.cz/peg-perego-triplette-sw-2010-sportovni-kocarek/
:grinning:
22. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jituskak nekde jsem videla bozi trojsourozenak :grinning: zkusim ho najit a dat sem odkaz :grinning:
22. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nekde byl aj na fotce se trema ruzne staryma detma, ale to neva :slight_smile: http://adventurebuggycompany.com/triplebuggy.htm
22. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majatob no, ty jo:slight_smile: to je masakr. to musí být náklad. ale snad mají těřiště dobře rozvržený :wink:
22. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jituskak taky by me zajimalo jak se s nim jezdi :grinning: a jestli vubec jde vytlacit do kopce :grinning: dole na te strance jsou ruzny varianty tak jsou aj to tri ruzne stary :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob ten kočár je teda bomba, já snad půjdu do třetího :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@smardik ja su do neho taky zamilovana :grinning: ale kvuli nemu jsem do toho nesla :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já bych do toho neěla, ani kdyby byl ze zlata :grinning:
22. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob a už to ví rodina? Co na vás říkají? :grinning:
22. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@krista jeste ne, az bude potvrzeny srdicko :slight_smile:
22. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@majatob a co myslíš, jaký budou reakce? Na nás už prvně čuměli dost divně :sweat_smile:
22. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@krista no na prvni byly hodne bourlivy, druhy vzali vsichni v pohode, s tim se pocitalo a ted si asi opet vyslechnem prednasku o nezodpovednosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak u nás jen to druhý vzali jako že: "Ty si dáš" :stuck_out_tongue_closed_eyes: gratuluju nebo tak něco podobnýho to jsme měli akorát od přátel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky potřebuju poradit už pomalu koukáme po kuchyni a spotřebičích, jakou máte troubu? chtěli bychom vestavěnou, samostatný spodní ohřev a samostatný horní ohřev, koukám na bezpečnostní prvky kvůli dětem (chladnější dvířka 50 - 40 st., pojistky proti zapnutí, otevření - to se dá ale nějak pořešit), chci výsuvy nebo vozík, za kruhové topné těleso se zlobit nebudu, za desky eco clean, katalýzu nebo pyrolýzu taky ne.. i když.. a ráda bych zápustné knoflíky a obrázky kolem knofíku na panelu trouby, abych na ně viděla. Nemám ráda dotykové ani jiné ovládání přes displej.
Jo a jestli máte myčku tak jakou fakt děkuju
22. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás bylo první dítě taky bouřlivé, nedařilo se měli jsme jít na to umělé a pak se stal malý zázrak u druhého měli rodiče otevřenou pusu, ale jen pár minut a pak jim to došlo a už se radovali. Kamarádi to vzali v pohodě všem jsme řekli, že jsme to tak chtěli, tak neměli žádné blbé kecy :o)
22. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo ten kočárek pro 3 děti bych teda neuvezla mám celkem slabé ruce
já mám koupený jane powertin, tak snad budu spokojená
22. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, možná blbej dotaz, ale šimonka jsem nekojila a mlíko se mi spustilo až po porodu. ale ted už mi normálně teče skoro samo. neznamená to doufám, že budu brzo rodit???
22. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jituskak mi mlíko pomaličku ubývalo a pak jsem opět otěhotněla a mám ho zase zpátky, není ho moc, škoda že ho malý nechce
¨ptala jsem se mudr a prý to je ok
22. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek