• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti narozené brzy za sebou. Máte s tím zkušenosti?

7. prosince 2016 
@majatob no ja so svokrou tiež moc nepočitam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to by bolo na dlhuuuuuuu debatu :grinning:
muž sice slubil že pomože ale ved vieme ako to chodi takže na to sa moc nespolieham :wink:
6. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka1981 ja mam tchyni super a mame se moc rady, ale proste mi chybel ten muj klid a mela jsem pocit, ze se musim furt prizpusobovat :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ja tiež netvrdim že moja svokra je zla. Len je proste svojska,žije si vo svojom pre mna čudnom svete a moc si s nou nemam čo povedať :unamused: . My s mužom mame taku rodinu od ktorej pomoc čakať nemožme,to skor ešte oni od nas očakavaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj ked nam chodi teraz trošku vypomahať s Miškou,cca 2 hodky denne večer,tak moc mi to nepomože leby musim byť pri nich,lebo Miška nechce s nou byť sama :unamused: ,musi ma vidieť že som tam a vtedy sa s nou zahra. Ona vlastne teraz nechce byť s nikym sama iba so mnou,mužom a staršim bratom z mužovho prveho manželstva. Aj preto mam obavy ako to u nas bude ked pribudne dalši človiečik....
6. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky...
@majatob Dnes jsem videla ten tvuj kocar nazivo a nevypada velkej, ale ve vytahu to bude naknop, chce to fakt nazivo premerit, abych se pak nedivila, treba nas kocarek mel na netu, ze ma 13 kg, a je to spis 15-16 :angry: No a ve vytahu bude i 1 cm navic v haji...
6. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd velkej neni, pomerovaly jsme ho s kamaradkou s monokocarem a ten rozdil byl minimalni, ale ona ma teda dost velkej kocar :grinning:
6. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no vypada dobre, ale mne jde prave o ten pitomej vytah. Manzel se rozhodl, ze ho chce, a ze ho do toho vytahu proste narve! Asi budeme rezat a zkracovat kdyztak :grinning:
6. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob, krista: díky. Snad naše druhé bude jako první - spavé a usměvavé miminko :wink:

Martinka: taky o tom přemýšlím, s manželovou pomocí nemůžu moc počítat, je hodný, ale nepraktický. Navíc chodí domů z práce po 19h. Moje máma mi nabídla, abych první měsíc, dva byla u ní doma. Nejdřív jsem byla pro, ale teď si říkám, že stejně po návratu domů by jsme se všichni museli sžívat a zajet do kolejí. Tak jestli to má vůbec cenu. Že by máma nějak jezdila s tím nepočítám, má ráda své pohodlí.
Takže nezbývá než doufat, že budeme mít hodná miminka :grinning:
7. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky...ještě tu straším :grinning:

co čtu poslední....my se ve čt zabydlíme u našich, bude to blíž k porodnici a aspoň budu mít hlídání pro Tomáše, páč přítel jezdí teď daleko do práce... :slight_smile: no a mamka mi taky navrhla, že klidně můžu být po porodu ještě u nich, ale to jsem zamítla, aby si hned mimčo zvyklo ve svým :slight_smile:

no jsem zvědavá, jak to zvládneme vše skloubit :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindri
@ojo no veru vyzera to tak že si budeme musieť poradiť same :grinning: moja mama zomrela ked mala Miška 2,5 mesiaca :frowning2: le tiež by som sa od nej velkej pomoci nedočkala,ale je mi luto že nevidi Mišku rasť a neuvidi ani druhu malú. Ja mam inak take myšlienky či zasa niekto nezomrie ked sa nam narodi druha bambulka :pensive:.........ale už mi asi šibka zo všetkeho. Ja mam muža fajn,len vždy treba okolo firmy niečo vybavovať a ako naschval sa aj niečo stane a potom nevie čo skor a nema čas. Aj Miška ked sa narodila tak sa pos...o čo sa dalo a väčšinou som bola sama doma a ešte aj popôrodnu depku som mala,no čo vam budem hovoriť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hádejte co je novýho? :wink:
7. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituskak to neni tak těžký :sweat_smile: takže gratulace k Tadeáškovi :dizzy_face: jaký byl nakonec porod? Dneska vás pustili a co doma jak to jde? :slight_smile:
7. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituskak jéé gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ojo na který datumek čekáš ty? :grinning:
7. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka: to je mi líto. Uf, to musela být rána :frowning2: Nic se neboj a takové myšlenky zažeň :wink: Určitě se nikomu nic nepřihodí. Jo o poporodních náladách mi ani nemluv :zipper_mouth: Já jsem snad celé šestinedělí probrečela :sweat_smile: teď mi stačí nálady, co mám v těhu, jsem protivná sama sobě a co teprve okolí :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jindri veru aj bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som teraz niekedy taka nervozna :unamused: aj z malej,potom na nu aj zakričim a potom mi je to luto :frowning2: niekedy je toho na mna dosť a rozmyšlam či zvladnem 2 deti :pensive: ......ale zase na druhej strane čo by sme bez deti robili že?? ked ju večer uložim a som pri nej kym zaspi a hladi ma s tymi malymi ručkami tak je to krasny pocit a nemenila by som za nič :wink:.
7. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituskak : Gratuluju moc! :slight_smile: Jak to jde doma? :slight_smile:
8. zář 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka1981 tak večer když moje děti sladce spí se mi líbí taky nejvíc :grinning: a pak v těch komických situacích když si hrajou nebo se smějou na celý kolo, to je paráda :dizzy_face: ale ty stavy v těhotenství jsem teda mívala taky, chvilku to kolem 17tt vypadalo tak, že budu muset jít na potrat (jak mě strašili) tak to jsem teda hodně obrečela a řekla si že jestli budu muset, tak další dítě už nechci, naštěstí to dopadlo dobře :slight_smile:
8. zář 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, mozem sa k vam pridat? :slight_smile: diagnozu na to mam :grinning: deticky mame skoro po sebe a vcera to bolo na slucku....ten starsi ma vie dobre rocertit a drobna zasa vela toho nenaspala...ale vidim, ze tu asi taka nie som sama :wink:

@krista dufam, ze aj moje deti sa budu vediet spolu hrat, vravia, ze to je najvacsia vyhoda toho, ze su deti tak skoro po sebe :slight_smile:

u nas prsi, ale aj tak pekny den vam vsetkym prajem, hlavne nech mame pevne nervy a vela usmevov :slight_smile:
8. zář 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mizulienka určitě se můžeš přidat :slight_smile: Určitě si budou umět hrát akorát to bude chvilku trvat, myslím tak cca do toho 10měs. třeba, je to asi individuální a taky jsou teda boje o hračky, samozřejmě co má jeden chce hned druhej, ale na to jsem našla fígle v knížkách :grinning: a docela to funguje, teda na Kristý, na Lukyho zatím ne, tomu je všechno jedno, i moje zákazy, buďto se rozeřve nebo se mi vysměje do ksichtu :grinning:

Koukám kolik je tu najednou maminek, už se tu ani nevyznám, to je super kolik nás je s malým věk. rozdílem :dizzy_face:
8. zář 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz v kolik vám děti chodí spát a v kolik vstávají?
Moje děti teda vstávají v 5-6h, přes den spí od cca 12h-14h (někdy míň) a večer jdou po 19h :slight_smile:
8. zář 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že nás hezky přibylo :slight_smile:

@krista oba chodí spát ve 20 a usnou hned, Tomášek vstává mezi 7.30-8 a Honzík vstával taky tak, ted po návratu se to zhoršilo a vstával v 6 ale dneska už zase v 7tak snad se blýská na lepší časy, v noci se ted oba budí kolem 2na mlíčko-naštěstí se sehrají a budí se najednou takže udělám mlíko a dám ho Tomáškovi a já jdu dát Honzíkovi. jinak přes den mi Honzík spí ještě 3x, Tom spí od 12-15 a Honzík naštěstí taky a ten od 13-15
8. zář 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ty jo Honzík ti spí třikrát a ještě 2h takhle odpol. jo? Tak to máš fakt spavý děti, závidím :grinning: :dizzy_face:

Naši noc jsem radši nekomentovala, Kristý už mlíko v noci nedávám, to jsem utla když ji bylo 10měs. učili jsme ji spát celou noc, občas tam jdu k ránu když ji něco vzbudí třeba v 5h ukecat ji aby ještě spala nebo se mi někdy vzbudí na záchod (je bez plínek) a Luky no to bych asi nespočítala kolikrát se budí, fakt ne :sweat_smile: včera jsme tam byli asi tak 5x než jsme šli spát a spát jsme šli asi v 22h, v noci to ani nevím, vstávám jako mrtvola a na hodiny koukám, ale ráno si nic nepamatuju :slight_smile: Jinak dávám Lukymu mlíko až tak kolem 4h nejdřív, záleží jak se budí :slight_smile:
8. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
@krista u nas se spi zhruba - Beata dopoledne hodinu, odpoledne hodinu a pul, Tobias pres den nespi a v noci od pul devate do pul sedme rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jituskak moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mizulienka taky te tu vitam :slight_smile:

my dnes jedem hlidat kamaradce a pak vyrazime na namesti, je tam nejaka akce, koncerty, akrobati na kolech a tak, snad nam vyjde pocasi :slight_smile:
8. zář 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob na počasí držím palce, i když teda nevím, u nás to spíš vypadá že začne padat sníh, to abych oprášila zimní bundu :sweat_smile:
8. zář 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista nene 3x i s tím poledním spánkem :slight_smile: no Honzík spal už v porodnici celou noc a zůstalo mu to a až v Motole se zhoršil ale už se lepší a Tom čím je starší spí líp :slight_smile: a mlíko v noci jednou má, dám mu ho a vypije ho usne, bez něj by mi tu hodiny řval
8. zář 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak on je mladší než náš Luky, ten se rozhodně hlady nebudí :wink: nespal nikdy.
8. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista u Toma to podle mě hlady taky není spíš zvykem ale občas spí i celou noc nebo třeba do 9-tak jednou za měsíc
8. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to se mi opravdu ještě nestalo :sweat_smile: jednou nebo dvakrát spal do 8h a to už jsme byli s MM nervní, ale hodně v noci brečel tak to naspával, on jakmile jednou spí tak že se nebudí, že třeba v 19h padne a usne tak ve 4h uzná že už naspal moc a vstane... tak je asi lepší když k němu celou noc lítám, protože to už mi opravdu přijde šikanování z jejich strany abych tak brzo vstávala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a jak jste na tom vůbec s hojením po operaci, vše OK?
8. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek