• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děti narozené brzy za sebou. Máte s tím zkušenosti?

7. prosince 2016 
@jasekd já látkovky nemám, takže dobrý, ale taky nám nějak začly smrdět odpady :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prádlo už visí :sweat_smile: šli jsme nakoupit a nějak se na něj zapomnělo no :sweat_smile:
21. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd no jo je to tak jak píšeš, bohužel ale ted je hlavní začít pracovat s Tomíkem at to doženeme a může jít za rok do školky, jak budu mít papír od dr. půjdu ho tam zapsat protože u nás je jen jedna logo školka-teda v rámci jedné školky 2logopedické třídy
21. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista může se to srovnat nemusí ale co jsem četla i dr. dneska říkala tak se k tomu často vážou další problémy, to že nemluví je jen část problému. samo se to nespraví, záleží ted na mě a něm jak budem spolu makat. snad se časem dočkám že mi řekne mami nebo aspon mama
21. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik to je mi fakt líto, takové problémy :pensive: přeju vám, aby se to časem spravilo, věřím, že budete na tom makat jak nejlíp umíte a Honzík už něco povídá?
21. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista :grinning: :grinning: :grinning: Fakt vtipna holka... Jo, jinak dobry :grinning: A pripadali jsme si jak gynekolog amater :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty ruzne prirodni metody, to bych taky nezvladla, navic jsem hroznej lajdak.
21. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista jo Honzule povídá - mnam,ham, papa, haf, ne, mama, ahoj. Tom umí ahoj, ne
21. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista ted nelatkuju, ale i to jsme zkouseli a o prazdninach se k tomu snad zase vratime :slight_smile: ale ja mam docela malou pracku, tak jenom kdyz prevlecu postele, tak je to hned vic nez jedna pracka...a prevlikam co 14 dni maximalne, k tomu sem tam zaclony, zavesy, ubrusy, predlozky z koupelny a wc, obleceni nase, deti, Stepanovi peru vetsinou zvlast, modrotiskovy ubrusy zvlast, veci co maji na zahradu a tam toho zaprasi neskutecny mnozstvi, deky,....ja uz jsem nemela prazdnej kos ani nepamatuju, mame dvojitej a vecne pretika :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd ja jsem se Stepanem byla k BKM donucena, mel obdobi kdy se jinak nez do nocniku nevykakal, ma furt problemy se zacpou...ale curani teda neresim a mu to v pline nevadi :grinning:
21. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob prázdný koš na pradlo je co? to je asi tak sen
21. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jo jo, muj taky a asi se nikdy nesplni :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob On je na UM Stepanek, vid? Martinek byl dokrmovanej Nutrilonem a navic AR, tak to byl taky problem, Venous naopak vecne posrana az na zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu plne kojim a nemuze ona byt to dite, co kaka jednou za par dnu a je happy? Ona teda je happy, ale ja uz min, kdyz prepiram posranou latkovku 10x denne :grinning: K BKM s Martinem nas donutila ta vada ledviny a zvysene riziko infekce, proste nechci, aby kadil do pliny a to se nam uspesne uz cca od jeho 3 mesicu dari. S Vendy to nepraktikuju zatim, pac ona kadi furt a nema to pravidlo, navic na etapy, a signal moc nedava... Pockam si u ni, az nebude mit ty vajicka, ale trochu bobky. No a curani jsme nezvladli, takze ja mam takovou modifikovanou BKM :grinning: Jinak uz bych rada nocnik pro Martinka, konecne jakztakz pevne sedi, tak snad to nejak zmakne, koupim a zacnem.
21. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd no to rýpnutí se přímo nabízelo víš :sweat_smile: :grinning:

@majatob je fakt že my když jsme na vesnici v baráku se zahradou tak taky ušpiníme víc prádla rychleji, tady v paneláku se ale skoro nemají jak ušpinit proto nemáme tolik praček :slight_smile:

Prázdnej koš na prádlo mám dneska, včera jsem prala tmavý, dneska světlý, ale nebudu vás prudit :grinning:
21. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista se máš můj koš je plný a to mám už pračku plnou-převlíkala jsem peřiny, musím to zapnout. u nás je čuně hlavně Hanys, já ho převlíkám i 3x denně-snaží se totiž už papat sám
21. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Luky taky baští od 14timěs. (k mému překvapení mu to šlo v těch 14měs. možná líp než teď :grinning:) a lepší je to ještě v tom, že hrozně rád střídá ruce, takže on oběma umí jíst tak nějak napůl, třeba polívku tu rozlije, ale normální jídla, i jogurty celkem v pohodě :slight_smile:
21. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista no on začíná ale už se nají jen je to všude-minule byla rýže ve vlasech, v plínce takže snaží se ale po každém jídle je tak na převlečení.
21. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak o rýži nemluvím, to je katastrofa skoro u obou našich dětí :grinning:
21. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista já nemám s kým srovnávat víš, Tom sám nejí
21. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik chápu, no rýže pokud je to taková co nelepí tak nám dělá opravdu problémy a musím se přiznat že moc často ji na jídelníčku nemáme, protože mě tečou nervy :slight_smile:
21. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista tak my rýži děláme máme ji rádi tak je i celkem často, jen je všude. no rýže asi buden a večeři a dítě rovnou z jídelní židličky poletí do vany
21. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no to je taky možnost :grinning:
21. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista jo to mě napadlo před chvílí, ono furt jen ty brambory a těstoviny není nic moc tak tu rýži to chce. ale ted jsem koupila cizrnu tak jsem zvědavá jaká bude
21. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky, dnesek je zatim uplne super...o ctvrt na 9 jsem vstala, S. jeste chrupkal a prisla jsem do pokojicku a tam sedel Tobik s Bibcou v postylce, povidali si a snidali housky a vodu, co Tobik nasel v kuchyni a dosahl na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: trochu jsme si pohrali, ted si hrajou sami a ja musim jit udelat S. mliko, nakrmit a jit trochu uklizet :slight_smile: takova pohodicka po vcerejsku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak zase oživuji diskuzi :slight_smile: Kdysi jsem sem chodívala, když jsem zjistila že jsem podruhé těhu. Tak abych si dodala odvahy.Strašně mě to tady u Vás nabíjí energií, jsou tu odvážné a statečné maminky. My čekáme holčičku, TP je 22.9 a strašně se těšíme.Moc jsme si ji přáli.Doufejme že bude spací,první syn teda nebyl.Byl to s ním ze začátku očistec.
29. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak ja hlasim, ze jsme se uz druheho miminka dockali, uz jsme par dni doma s porodky a szivame se. Misa je nastesti uzasne hodne a neplactive miminko, snad mu to vydrzi!!! Natalka je zatim taky zlata - jen dnes poprve zazarlila u kojeni a chtela maleho ode me odstrcit :frowning2: No snad to nejak vychytame...
29. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca vítej :slight_smile:

@zdezli moc gratulujeme a přejeme hdoně zdravíčka
29. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdezli Velka gratulace :dizzy_face: At je Misa porad tak hodnej :wink: Natalky reakce je naprosto normalni, martinek se taky snazil Vendy odstranit, no a vcera nasel jeji dudlik a zatimco jeste nedavno by ho strcil do pusy, ted prilezl a snazil se ji ho narvat do pusy :grinning: Bude mu 15 mesicu, o neco mladsi nez Natalka. Ona si na brachu zvykne :wink:
29. čer 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik dekujeme!

@jasekd Moc diky za utechu! Vcera jsem z toho byla dost spatna - nechtela bych, aby se Naty citila nejak odstrkovana, ale Misa taky nesmi prijit zkratka, ze...
30. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca AHoj, gratuluju k holčičce. Ta naše teda spací vůbec neni, První 3 měsíce začala v 18hod řvát a přestala tak ve 3-4 ráno. A doteďka spí blbě. Tak taky doufám, že druhý bude lepší na to spaní :slight_smile:

@zdezli Gratuluju k Míšovi, ať je pořád tam hodnej a hlavně zdravej.
30. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukuca první syn taky spací nebyl, řval řval zase řval-mimochodem to mu zůstalo do dneška. Mladší syn už v porodnici spal celou noc, byl to andílek. Pak ho to teda přešlo ale to byl zdravotní důvod takže nespal a je nic moc dodneška ale myslím si nebýt nemocnice spinká krásně
30. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za gratulace. Asi nejsem normální, já se tak těším že bych už nejradši rodila zítra. :grinning: Ještě přechodit s pupkem to léto..
Spáváte někdo s dětma v jedné místnosti?Vzhledem k našemu prostoru v domě, budeme muset prozatím rok, dva, spát s dětma.Nebudou se budoit navzájem?Někde jsem četla že se nejlíp sžijou hned po příchodu z porodnice.
30. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek