Děti narozené brzy za sebou. Máte s tím zkušenosti?

smudlinka
28. únor 2007

Ahoj holky, nejde se tady někdo, kdo má zkušenosti s dětmi, které se narodili brzy za sebou. Synovi bude v dubnu rok a právě v dubnu by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi. Kdyby nám to vyšlo hned napoprvé, jako se synem, (samozřejmě by jsme byli rádi), ale synovi by bylo něco málo přes 20 měsíců,kdyby se narodilo druhé mimi. Dá se to vůbec zvládnout, vychovávat novorezence a dítě, kterému nejsou ani dva roky? Nikoho neznám, kdo by měl děti takhle brzy za sebou, většinou mají mezi sebou věkový rozdíl 3-5 let.

katkaking
23. kvě 2013

@lubi aj nas stal okolo 550 v tej vybave co mame....fakt neviem za kolko ho budeme predavat...mozno za 300...? je to mocny kocik a je velmi zachovaly...ja som mala novy no kludne si mozes aj z druhej ruky bo vela vydrzi. a su rozne typy...ja mam sports...ten je z tych lacnejsich a ucel plni cize nepotrebujes ten najnovsi a najdrahsi...🙂 ked odfotim mozem pridat foto...

linteolinka0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mm_mm
23. kvě 2013

Máte některá zkušenost s tímhle kočárkem?
http://deti.bazos.cz/inzerat/24142054/sourozene...

kaktusik007
23. kvě 2013

@mm_mm zle recenzie nan su, plus to ovladanie, volant -- des a hroza 😀 paci sa ti?

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm na tvojom mieste o kociku ani neuvazujem mas velmi male babo....byvas v meste alebo na dedine?

kaktusik007
23. kvě 2013

@jasekd ahojcek 😀 zdravi? v pohode? manzel poslucha? 🙂

kaktusik007
23. kvě 2013

@monuska342 nechapem tvoju reakciu, tak ked asi sleduje surodenecke kociky, bud je tehotna alebo sa snazia a robi si prieskum trhu.... nie??? 🙂

monuska342
23. kvě 2013

@kaktusik007 pytala sa ci bude potrebovat kocik pri rocnom rozdieli deti tak jej pisem ze urcite co nechapes?

monuska342
23. kvě 2013

@kaktusik007 aha takze to dava dvojzmyselnu odpoved takze este raz kocik bude urcite potrebovat kedze bude mat malinky rozdiel a rocne dieta chodi zasadne opacnym smerom ako rodicia 😀

kaktusik007
23. kvě 2013

@monuska342 toto nechapem - monuska342 @mm_mm na tvojom mieste o kociku ani neuvazujem mas velmi male babo....

ak by si tam dodala ze urcite ho budes portrebovat -- alebo nieco podobne, tak ano, to by som uz chapala.. .takto to bolo vytrhnute z kontextu 😀 😀 😀 😀

mm_mm
23. kvě 2013

@kaktusik007
@monuska342
Mně se líbil designově. Přišlo mi, že bych s ním prolezla i dveřma v paneláku a ani v předsíni by nezabral moc místa. Navíc hluboká korba + sporťák, to je moje představa dvojkočárku. Bydlím v malým městě. Já fakt potřebuju něco malýho, lehkýho, kde můžu to jedno lehátko úplně položit. Nějakej tip? Nechci kupovat něco, co mi nebude vyhovovat, to fakt radši budu ten půlrok bez kočáru...
Ale každopádně moc děkuju za názor, hodí se při rozhodování.

monuska342
23. kvě 2013

@kaktusik007 ok opravila som sa spi tu na mne krpec a tazko sa mi pise 🙂 🙂

mm_mm
23. kvě 2013

@monuska342 nevypadá špatně, ale já se bojím, že neprolezu dveřma 🙂

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm takze chces sedacky zasebou?

mm_mm
23. kvě 2013

@monuska342 Ten vypadá dobře, myslím, že už jsem na něj někde koukala. Jen moc nerozumím jedný věci - ta zadní sedačka jde sklopit nebo ne? Píšou, že se tam dá vložit novorozenecká vložka. Jak si to mám představit?

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm je tam napisane ze ide sklopit az do lahu takze hej 🙂 a s vlozenou taskou tam mozes dat aj novorodenca

mm_mm
23. kvě 2013

@monuska342 aha, tak to jsem si nevšimla...tak to by bylo dobrý...teď jen ho někde sehnat alespoň ze čtvrtý ruky, abych za něj moc nedala... 🙂 Nechám si ho tu uloženej, moc díky za tip!

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm nieje zaco a kedy rodis? 🙂

mm_mm
23. kvě 2013

@monuska342 V půlce října... 🙂

xmarg04
23. kvě 2013

@mm_mm Ja mam tenhle a super...😉 (a splnuje tve pozadavky, mam dojem) http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Baby...

mm_mm
23. kvě 2013

@xmarg04 Tak to mi vysvětli, jak tenhle kočár funguje? Novorozenec je nahoře? 🙂

ivkaj
23. kvě 2013

@mm_mm podobný kočárek jsem dneska potkala na ulici a mimčo je dole.

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm to je ktory mesiac?7-8? 😀

mm_mm
23. kvě 2013
xmarg04
23. kvě 2013

@mm_mm Mimino je kde potrebujes...

monuska342
23. kvě 2013

@mm_mm dakujem 🙂 tak to bude zima takze urcite si zozen kocik bude to fuska 🙂

kaktusik007
23. kvě 2013

@mm_mm bumbleride indien twin - je siroky 76 cm a dverami 80tkami prejdes v phode, odskusane, genialny kocik a iny bz som uy ani nechcela... a budem predavat 😀 😀 😀 😀 😀 - len som leniva fotit a dat inzerat...

inak polohovanie uplne do laha, fakt, totalna spokojnost

jasekd
23. kvě 2013

@kaktusik007 ale jo, musi to jit. Akorat ani jedno dite zatim nechodi do skolky a ja uz pracuju, tak je to dost narocny.