Dvojčata a batole doma. Jak to zvládnu?

2910
19. dub 2012

Maminky, propadám panice, mám doma skoro dvouletého živého vzteklouna a čekám dvojčátka. Padla diskuze doma o redukci, pak zase , že né. Jsem na dně, měla bych se radovat, ale nevím jak to zvládnu. Syn je opravdu velice živé dítko a náročné, nespí, stále ho někde honím, máme problémy s jídlem......
Když byl malý prakticky stále plakal a byl nošený v manduce a tak se bojím pokračování. jaké to je , když domů přivezete dvojčátka a máte dáteček podobný jako já doma, mimochodem, prarodiče daleko a manžel stále v práci. Jak zvládnout? Poradíte? 😒

apollo11
19. dub 2012

@2910 Nechci kritizovat, nic mi do toho není, ale pokud uvažuješ o redukci bez vážných zdravotních důvodů, tak je to jako bys tu psala o interrupci a to ti na těchto stránkách asi nikdo neodsouhlasí, tuplem ne maminky dvojčátek.. Jinak přeju, ať to zvládnete.

sabuse1
19. dub 2012

já osobně to poudit nemůžu, k takovýmu ďáblíkovi jsem si donesla jen jedno miminko, ale i tak to byl ze začátku záhul, jsou od sebe 19 měsíců. Ale kamarádka to tedy měla opačně - nejdřív dvojčata a to fakt draky, v noci spala po 20ti minutách a jinak pořád kojila, přebalovala...nenechali jí ani chvilku a když jim byly 2 narodil se ještě bráška a zvládla to, asi všechno se dá, přeju ať už se rozhodnete jakkoliv ať to zvládnete !🙂

anina32
19. dub 2012

Nemůžu sama posoudit, ale uvedu příběh starý 45 let😉 Mé mamince se k tehdy ani né ročnímu chlapečkovi narodili dvojčatka, holčičky. Že to budou dvojčatka zjistila až na porodním sále. Ani né za rok se narodila další holčička a za další rok chlapeček. To vše v době kdy neexistovali papírové pleny a automatické pračky. Já sama jsem se narodila až po dalších deseti letech, ale nikdy jsem neslyšela že by maminka něčeho litovala a všech nás šest rodiče vychovali ve slušne lidi a jak nejlépe dovedli. Všechno se dá zvládnout, o redukci bych určitě neuvažovala, moc držím palce ať to všechno zvládnete😉

kway
19. dub 2012

Mame sice 5 letou holčičku a dvojčatka 7 mesicu ale zvládám to uplne v pohode a to je manžel taky pořad pryč.A o redukci bych take neuvažovala řikej si že jednou bude líp a neboj zvládneš to 😉 .DRŽÍM PALCE

maruja
19. dub 2012

ahoj, mám 3letou holku ale drak je to taky, neposedí, spát už odpo nechodí snad rok pořád povídá, za dva měsíce ani ne se narodí naše dvojčátka. Taky se bojím jak to zvládnu, ale o rerukci jsem neuvažovala ani na chvilku. Taky můžeš přijít o obě 😉 hodně štěstí