Jak jste vyřešili pokojík pro 3 děti?

elgreco
26. zář 2013

Jak jste vyřešili pokojík pro 3 děti? Bydlíme v paneláku a ještě asi pár let bydlet budeme, chtěla jsem se zeptat, jak jste vyřešili vy svým dětem společný pokojík nejlépe v paneláku. Máme pokoj o rozměrech 4,10 m x 3,5 m. Nevím jak tam děti vmáčknout, aby to zároveň nebylo nacpané a působil pokojík vzdušně a příjemně. Ráda se od Vás inspiruju. 🙂

blahova_andrea
26. zář 2013

těším se na nápady, chystáme se také zařizovat pokojík pro tři děti. sice ne v paneláku, ale bude to muset být velmi skromně, protože na větší investice není ☹ u nás je ale dost zásadní rozdíl v tom, že dvě děti tu bývají jen občas, tak nepotřebují každý tolik místo na oblečení ani vlastní psací stůl apod.

helabella
26. zář 2013

@elgreco -- my dělali pokoj dětem teď v létě. Pokoj má 12m2, ale část zabírala vestavěná skříň (po celý délce jedný stěny). Nakonec jsme si vzali architektku, protože přeci jen ví líp, jak to poskládat, aby se využil každý kousek místa. Nakonec teda vestavěná skříň zůstala a tím pádem už není potřeba žádný další úložný prostor. Holkám se přestěhovala palanda, kterou měly ve starým pokoji a Fanoušek má výklopnou postel. Ta se přes den sklopí a vypadá jako skříňka. Tím pádem mají děti přes den spoustu místa. Pak mají v pokoji ještě psací stůl, ale zatím jen jeden, učím dceru doma, takže ho vlastně ani nepotřebuje. Pak časem se tam přidělá další, místo tam je nebo by mohl být i sklopný. Není to teda žádný obr stůl, ale mám drobný děti 😀 😀 Dodatečně jsme dětem koupili malý stoleček a židličky, to mají spíš na hraní. Když budeš chtít, můžu hodit fotky. 🙂

elgreco
autor
26. zář 2013

@helabella moc děkuji, tak my máme pokojík něco málo přes 14m2, ale taky to není nic moc. Napadla mě tato varianta http://www.babypostele.cz/www-babypostele-cz/es...
ale, sama vím, že se mi na palandě nahoře vždycky špatně spalo a že se tam i hůř dýchá. Ideální je, když jsou postele klasicky při zemi. Budu moc ráda, když mi pošleš fotečky 🙂 .Děkuji 🙂

bledulka
26. zář 2013

mohu doporučit fotoalbum jedné maminky zde @hakunamatata -má tři děti, šikovného manžela 😅 a bezva nápady 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/hakunamatata...

majatob
26. zář 2013

@elgreco zatím máme malé děti, takže mají rozkládací postel, na které spí nejstarší s prostřední (a většinou i nejmenším), do konce šk. roku bych ho ale zase ráda trošku předělala tak, aby se vešel pod okno psací stůl, takže pak přehodíme naopak velkou postel a velkou skříň, na skříň přijde našroubovat psací stůl a část těch čtverců kolem stolu zaděláme dvířky a šuplíky na učení 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/spra...

majatob
26. zář 2013

jo a pokoj je 4,15x4,15m 🙂

helabella
30. zář 2013

@elgreco -- promiń, nějak jsem teď nestíhala. Tady jsou fotky. Ještě podotknu, že bohužel na žádnou stranu pokoje nešly dát 2 postele za sebou (normální velikosti). Jinak pokoj je víceméně čtverec.

elgreco
autor
30. zář 2013

@helabella máte to mooc krásně vyřešené, nepůsobí to vůbec přeplněně ba naopak krásně vzdušné. Opravdu se Vám to povedlo skvěle vyřešit. 🙂

elgreco
autor
30. zář 2013

@helabella a výklopná postel pro Fanouška je perfektně schovaná, 🙂

teddysek
12. led 2014

My jsme zakoupili vysunovací lůžko i s úložným prostorem pro poslední 2 děti od Kelt nábytku. Zatím na ní spí kamarádi našich starších dětí, občas tatínek, takže jak to bude fungovat později uvidíme.

mrazulkav
12. led 2014

My jsme byly se 2 ségrama do 19 let v jednom pokoji (sice v baráku, ale taky to musel být hlavolam, jak nás tam poskládat). Všechny jsme měly vyvýšené postele s žebříkem. Dvě byly podél jedné stěny, mezi nima okno a třetí postel spojená s druhou do L podél další stěny. Pod jednou postelí byl stůl a zboku takové malé sedátko s úložným prostorem (k tomu mini stolek pod oknem), pod dalšíma 2 police a tyč na oblečení, vše za závěsem (vždycky jsem snila o skříni!) 🙂 Naproti těm dvěma postelím byly další 2 stoly a nad nimi police až do stropu, zase se závěsem.
Vše bylo dělané na míru rodičema 😎 (Doufám, že jsem to popsala aspoň trochu srozumitelně)

paulinka8844
22. čer 2015
Uživatel paulinka8844 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od paulinka8844.

určite by nemela chybet policová skříň na to množstvo hraček které lety pribudnou :D http://www.hezkynabytek.cz/skrine-33/policove-35/

veruska007
22. čer 2015

Taky hledám inspiraci, 3 děti... Bohužel palandy ani vyvýšené postele u nás nepřipadají v úvahu, kluci jsou divoši, neměla bych na to nervy.