Jaké jsou Vaše děti?

karotky
14. kvě 2013

Mám 2 kluky,ale každý je z jiného těsta.Ten starší je odjakživa pohodář,vše důkladně rozváží,než to provede,má dostatečný pud sebezáchovy,ale ten mladší je prostě temperament.Možná je to tím,že na něj nemám tolik času,jako jsem měla na toho staršího,ale do všeho se hrne po hlavě,"ničeho" se nebojí a o to méně i poslouchá 😀
Jak to máte Vy s dětmi,kteří jich máte více,jak jedno?

andy21
14. kvě 2013

Ahoj , já mám zase dvě holky 🙂 7 měsíců od sebe,člověk čeká, že ty děti budou stejně a ony ho překvapí 🙂
Naše holky jsou úplně jiné jak vzhledově, tak povahově.
Máme to obráceněne, mladší je pohodová, vystačí si sama, je taková dalo by se říct "hodnější", starší je živel odmalička.
A stejně je to s mojí láskou k nim, každou mám ráda jinak a přece obě stejně 🙂
No a ted jsem jsem zvědavá na to třetí , čím nás vyšokuje 😀

janahoub
14. kvě 2013

Také mám 2 kluky, starší má 4 roky a mladší rok a půl. V základních věcech jsou úplně stejní-režim, spánek, jídlo atd. Povahově je to tak, že starší je více vztekavější,ale zase na druhou stranu na sebe vždy velmi opatrný, mladší od narození kliďas, neplakal ani jako miminko,ale zase pud sebezáchovy má mnohem menší-jde a nekouká pod nohy, často někam narazí a spadne 🙂 .Ale jinak, hlavně že jsou zdraví 😉 .....

ivuska027
14. kvě 2013

Ako keby si pisala o mojich synoch 😉 😀

monad
14. kvě 2013

ahoj, to si nemyslím my to máme obráceně.. starší 3letá, to JE ÉRO!!!!!!! nazvala bych to jinak, ale nechci být vulgární.. 😉 z ní šííííílim normálně. to je konec. HYPERAKTIVNÍ, ona je hrozně dopředu od jejích vrstevnic, byla vždycky, jak myšlením, tak asi vším. jsem z ní na prášky.. temperamentví, tvrdohlavá, ale chytrá, zlobí teď jak čert k tomu všemu..
a druhá roční. to je zase takový flegmoušek.. na tu voláte a té je to jedno, ta má svůj svět, je v něm spokojená.. ještě ani cíleně nemluví, nechce prostě, je ale hodňoučká.. pravý opak toho draka 3letého.. ONI JSOU PROTIPOLY UPLNĚ VE VŠEM, ale stejně je miluju.. 😉 😉 😉