Jaký vliv měla vaše další těhotenství na předchozí dítě?

ofelieee
25. bře 2013

Jsem relativně na začátku a už žasnu, jak to se mnou mává, a hodně přemýšlím o tom, jaký vliv to má na Kubíka... krom toho, že se mnou musel dost protrpět počáteční nevolnosti a únavu, tak jsem si hodně všimla toho, že se mi zvětšila jakoby něžnost a láska k němu.. pořád bych ho pusinkovala a objímala. Říká se že s počtem dětí se láska nedělí ale násobí a já to pozoruju už od prvních týdnů těhotenství - a zatím se ten násobek směřuje celej na to jedno dítě co už mi tu běhá po bytě 🙂 Jak to vnímáte/vnímaly jste vy?

aneta0707
25. bře 2013

u me je to stejny, ale je to podle me tim pocitem, ze vim, ze potom na ni nebudu mit tolik casu. vim, ze se nic nezmeni v chovani k ni, ale precejenom uz to nebude ta moje mala holcicka, ale bude to muset byt velka holka, ktera chvilku pocka. mozna proto hormony v tehu vytvareji i spatny nalady - aby si dite zvykalo a nebyl to sok 😀 doufam, ze mi bude pomahat a ne bojkotovat, protoze jinak nevim nevim... ale snad jo, pripravuju ji na mimi cely tehu a tesime se na ni spolecne, tak uvidime. jinak cim sem bliz k porodu, tim bych ji vic mazlila. jenom mala nema naladu se mazlit milionkrat denne a nechat se brat jako miminko 😀

kacenka1987
26. bře 2013

Ahojky, mám to podobně. Pomalu mi dochází, že už budu lásku dělat mezi dvě dětičky a mrzí mě, že si dcerka bude muset zvyknout nebýt již sama, že bude už ta velká holka, co bude muset si sama pohrát nebo chvilku počkat. Bojím se začátků po porodui a to děsně 😨

hrozinka
31. bře 2013

U me v tehu zadne extra zmeny nebyly. Snazila jsem se syna si uzivat bo jsem vedela, ze s prichodem mimi to bude horsi. Furt jsem si opakovala, ze ho nesmime stavet na vedlejsi kolej. Bohuzel ted, kdyz to vidim je mi ho lito, s manzelem se snazime se mu venovat, ale m je od 7-5 v praci takze m je s malym hodne vecer takze den je na me, dopo je malej ve skolce ( za coz jsem rada, ma tam kamarady a vic se zabavi) od 1 jsme spolu, cestou ze skolky si povidame co bylo, co delali jaxe mel atak kdyz jme venku se to celkem da, adel je v kocarku a ondrasek rad blbne sni, ale doma je to horsi a kor, kdyz je toe mladsi cca 10m- rok to uz pozornost potrebuje vic nez mimco, ktere mi hodne spalo. Hodne se stava, ze ondra slysi milacku pockej ted ne, pockej nez adi usne, milacku pockej. ☹ hrozne me to mrzi, snazim se vymyslet veci spolecne, takze hrajem na schovku, na honku a trochu s autama, ale synovi brzy vadi, ze mu segra auta bere. Jezisek mu donesl clovece, kloboucku hop, sevu, puzzle... ale nic z.toho nemuze delat je-li dcera vzhuru bo nam to bere a dava do pusinky.tesim se az bude dcera starsi, nebude vse kostovat a bude se dat hrat s obema 🙂