Je tu někdo, kdo čeká čerstvě třetí přírůstek?

kacac
12. led 2009

ahoj, čekám ted čerstvě třetí dítě, relativně chvilku po tom druhým... a nevím nevím...je tu někdo podobný? a jaký z toho máte pocity???

kacac
autor
29. led 2009

cert..ova no už jsem to tu psala. máme pronajatej 2+kk též, přesně 43m........a na nervy jsem z toho nonstop, a peníze na byt ani baráček spíš.. nejsou a nejsou..hmm 🙂

cert..ova
29. led 2009

kacac, taky nemáme, ale tohle je přes známou, takže proto nepředstavitelnééé 😀 😀
A jak zatím zvládáš těhotenství??? Pro mě bylo tohle nejhorší 😒

r.o.s.s.i.b
29. led 2009

Jo to jsem měla přesně u Johy celé těhu bych prochrápala a líná jak veš jsem byla,ale když mě chytla úklidová tak to stálo za to musel se tatínek zapojit už abych měla po prohlídce

kacac
autor
29. led 2009

cert..ova no, jak se to vezme..nehlídam se jako aby se mi nááhodou něco nestalo, protože na to není čas, takže je to lepší v tom, že se nemůžu tak pozorovat, horší je to v tom, že jsem unavená jak svina posledních pár dní, tak mě honí výčitky, že nic nestíham, že se nikomu nevěnuju, a touhle dobou už jsem nezvracela a zrovna včera jsem zas vrhla...ale hlavně mě trápí budoucnost právě jako jak se to udělá s bydlením, s autem a takový ty praktický věci..i když jsem třetí chtěla hodně a rychle.... 😀 ale sestřička na gyndě taky říkala, že to třetí je fakt očistec...a to nemluvim o tom,že jsem jak koule..nestihla jsem ještě shodit po porodu všechny kila..takže 😀 je to taková houpačka..

kacac
autor
29. led 2009

rossib no já byla jako u každýho těhotenství utahaná, ale u prvního jsem nemusela nic, byla jsem na rizikovým.. u druhýho jsem ze začátku chodila do práce, pak rychle dom vyvenčit, pak rychle do školky a na kroužky...to už jsem toho měla plný brejle..ovšem ted...kromě tý práce , je to stejný, akorát s sebou musím tahat ještě jedno mimino 😀 takže....nikdy není tak hrozně, aby nemohlo bejt hůř....a člověk, teda rozuměj, ženská, si nedovede ani představit, co všechno dokáže vydržet 😀
co po prohlídce..už abys byla těhotná..vono tě to nadšení přejde 😝

cert..ova
29. led 2009

kacac, tak víš co, já to třetí mám skoro jako jedináčka, takže si to krásně užívám a žádnej očistec to není, ovšem u tebe to očistec bude 😀 , škola a 2 prďolky, ale zase je to krásný a všechno zvládneš a máš babičky a tak???

kacac
autor
30. led 2009

cert..ova jojo, mám bráchu o 9 let staršího a fakt jsem jedináček téměř..ale bylo to naprd. když šel brácha na intr, se mi po něm stejskalo a vždycky jsem k vánocům chtěla bráchu nebo ségru 😀 babička v dosahu je jedna..druhá má ted čerstvě mimino 🙂 a třetí je daleko.. a teda dneska se mi fakt pekelně blbě dejchá 😒

zabula
30. led 2009

ahoj holky,zdravím vás,
o tom bydlení ani nemluvte,je to děs pro ty rodiny s dětma,my sme se nedávno s pronájmu přestěhovali k našim,na jaře začínáme stavět svoje,už se nemůžu dočkat,sice se zadlužíme jak prase,ale budem mít svoje,ty pronájmy se nevyplatí,my do toho ročně dali sto tisíc,a nic z toho,skoro půl melounu v pr.......a už nám to taky nestačilo
kacac,a kde vzít ještě na to auto,co?
máš fajn,že je Julie starší,pomáhá ti?
já bych ted Natulu přerazila,má tu svoji pubertu,nebo co,neposlehne ani slovo,hubata,no děs,včera pustilamalýho,myslela sem že má zlomenej nos,snad ne,má ho nateklej celej červenofialovej,říkame jí furt at ho netáhá
to chození do práce ti nezávidím v těhu,já měla jedno víc rizikovější než druhý,mezitím sme přišli o mimco v 2mes,tak já už vlastne těhot,byla 3krát
nevím jestli si psala co to bude,víte to,nebo co byste víc chtěli?
zatím pá pá,řádí už chřipky,tak at ste zdraví 😉 i děti

katka73
30. led 2009

ahojky holky no jsem sama zvědava stale na testě je jedna slaba a druha silna ale od pondělka jsem kapku špinila a včera jsem začala i trochu krvacet no uvidime možna jen plany poplach ale byla bych raději kdyby to miminko bylo.u dcery jsem měla menzes až do 4měsíce tak uvidime a děkuji že mě taky podporujete važím si toho a to mocinky.zatim paček děti maji volno tak se hadame o pc to je děsny.tak papa

kacac
autor
30. led 2009

zabula..jojo, musim říct, že pomáhá..už je přece jen větší, takže nežárlí, můžu jí dát vincka na starosti a bez obav si skočit se psem nebo na nákup..no prostě je to dobrý...ale taky ne uplně vždycky má náladu, ale ublížit by mu se neodvážila.na to už moc dobře chápe následky..takže je spíš opatrná..
no u nás je to kde vzít na bydlení o autu nemluvě... 😒
dneksa jsem nějaká extrémně ez nálady..uff, mam se plný zuby... 😠
no nevím co to bude, ale u vincka jsme si říkali, že kdyby měl rysy po tatínkovi, tak radši proboha at je to holčička 😀 a přijde mi kluk takovej mnohem klidnější a nenáročnější než holka...ale zase mín vydrží 😀 no já ti ani nevim,
tak nějak podvědomě počítám s klukem..ale uvidíme..
já si tak nějak soukromě furt myslim, že rozestup 3 roky mezi dětma je ten nejhorší,, přijde mi, že co znám lidi
s tímhle rozestupem, tak si většinou jako dospělí ani jako děti až tak nerozumí.
to byl taky důvod, proč jsem to třetí chtěla co nejdřív..jinak bych zase akceptovala až tak pět let rozestup..
ale vlastně ani nevim proč to píšu, a je to jen můj dojem..no nic..
halekaj tu všichni...
maj sa 🙂

kacac
autor
30. led 2009

katka..no já jsem zvědavá na tebe. rozhodla ses pro dítě místo přítele? zvládneš to finančně ?? jestli jo, tak není problém.v každým případě držím palce , at je všechno v pořádku.. 🙂

zabula
30. led 2009

kacac,
já si taky říkám,že tyhle už si spolu hrají ,sou od sebe 3,roku,že kdybych měla ted to třetí třeba až za 6let,tak bylo jedináček,
ti dva by si spolu rozuměli i víc,než s tím malým,to by bylo nespravedlivý,já su stejně ted nezaměstnaná,zjistili že su v těhu,tak mě v 3měs.lhůtě propustilli,
pořád zvažuju co pro a co proti,
jinak s těma prachama je to hrozný,místo aby pomáhali rodinám,jak si dřív stěžovali,že je nízká porodnost,tak jen za něco platíme a výplaty žádný,a o ty nás taky škubou 😠
Jo Luky je taky hodnější,než ta naše Natulda,usne krásně sám,až na nějakou vyjímku,když mu není dobře,v postýlce si hraje třeba 2hod.a povídá,to sem u malé neznala
já bych nevydržela nevědět co to bude,nejradši bych to vždycky veděla od 1měc. 😀 😝
já bych ted ráda holku,a manža zas kluka,tak sme si dáli srandu,že budou ješte dvě 😝 😉
zatím pa pa

tannawe
30. led 2009

Ahoj holky, tak sem obcas nakouknu jak valcite a rada si poctu radosti i strasti vicemaminek...my jsme vcera meli sraz s panem kvuli hypotece, takze pokud to vyjde tak se zadluzime vesele na dalsich tricet let a myslim, ze u nas asi v dohledne dobe zadne tehotenstvi nehrozi ☹ Manzel to bere hooodne svedomite, ze prvnich deset let bude kritickych, no takze ja si tak soukromne rikam, ze abych byla tehotna za deset let to radeji uz nikdy 😀
ale jinak se te myslenky nemohu zbavit, klasika a miminko bych opravdu hrozne chtela. Je fakt, ze vsichni porad dokola resime penize, to je fakt priserny, ze to cloveka tak mele 😠
Ale zase na druhou stranu si rikam, ze kdyz barak postavime, no ze uz se to nejak pak snad uplaca 😀 😝
Tezko rict, ted to tedy moc nadejne nevidim a mam z toho docela depku, pac po tom potratu jsem to tedy nesla dost tezce ☹ Manzel mi koupil tyden pred /to jsem nevedela, ze jsem tehu/ stenatko k narozeninam, tak jsem pak chvili mela haluz, ze jak jsem ho davala do kufru /preci jen je to ridgeback a uz jako stene mela dvanact kilo/, ze jsem si to zapricinila. Tahala jsem jeste deti do sedacek atd. No proste, nejak jsem se nemohla zbavit pocitu viny, ze kdybych to stene nechtela, ze by tady mrnous byl a basta fidli, nejak by se to udelat muselo 🙄
Mno, ale uz to nejak davam, takze vam hrozne fandim a prozivam to s vama. Je to fajn videt, jak bojujete! Drzim vsem palce a hlavne at se nejak poresi ty fin. stavy...a mate klid 🙂

katka73
1. únor 2009

ahojky kacac no řikam když jsem zvladla tři a dcera ma už 16 tak bych zvladla i to 4 no uvidime jestli něco bude slabě jsem krvacela ale jenom dva dny a to ještě necelé tak se necham překvapit ale byla bych moc rada kdyby to vyšlo ale u dcery jsem to měla až do 4měsíce tak jsem ani nevěděla že ji budu mit no dam vědět jak budu dělat další testy v tydnu zatim pa 🙂

kacac
autor
2. únor 2009

zabula no když stejně nemáš práci, tak coby 😀 😀 😀

kacac
autor
2. únor 2009

tannawe u nás to bylo opačně...nejdřív štěně, pak druhý dítě 😀
to není tím, prostě co se má stát, se stane..já v sobotu byla nakupovat. tahala jsem 10kilový
psí žrádlo a tak mě dole začlo píchat, že jsem teda taky měla strach...ale stejně taham
furt malýho, takže..
prostě se jednou nezadařilo, to se stává....tak skoč do dalšího..nejde to nějak ošulit?
teda mně ten pes štve čím dál víc, kolikrát se nechce ven, pak ho drhnout a tak..
kdyby byla zahrada neřeknu nic,ale tady v tý kleci....ale chtěla jsem psa já....a jak..hmm
já bojuju střídavě...koncem minulýho tejdne mi bylo zase na nic...měla jsem všechno
fakt plný zuby...a to jsem pak nasraná na sebe a tím je to ještě horší...no hrůza.
ted jsem zase celkem fit..tak snad to vydrží... 🙂
takže hypotéku už máte??

kacac
autor
2. únor 2009

katka73 no jestli máš dost místa na děti, peněz...prostě tenhle základ vyřešenej, tak asi není problém?
tak držím palce, at je všechno v pořádku......

tannawe
2. únor 2009

ahoj...kaci...hypo je v procesu schvalovani, ale pry by nemelo nic branit tomu, abychom to dostali. Na jednu stranu se na to tesime, na druhou se toho bojime. To je takova klasika...ale jak clovek skoci do rozjetyho vlaku blbe se skace ven...a jejda, koukam jak malej vyhrabuje pulku skrine s hrackama 😀 to bude zase uklizenicka...
Diky za povzbuzeni, taky jsem si rikala, ze to tak melo byt, ja jsem s tim vicemene smirena. Uvidi se casem
jinak je to jiny cekat treti dite fakt v tom, ze clovek uz nema cas to tolik hrotit. Tedy pokud to neni vylozene treba po deseti letech a deti uz jsou treba pubertaci. Jinak jeste jsem koukala, ze existuje diskuze v mama, tata, rodina nebo tak a holky tam maji i sedm deti 😉 🙂

kacac
autor
2. únor 2009

tannawe jojo, nejhorší je se rozhodnout..to už je jedno, jestli hypotéka, nebo dítě ...a pak se vyrovnat s následkama 😀 já se trochu bojim i toho, kdybysme si vzali hypotéku, že bysme byli furt bez peněz. žádná dovča, žádná radost navíc...já si několikrát v životě zažila co to je, bejt bez peněz, a to tak, že jsem opravdu neměla na jídlo....a stopu to ve mně zanechalo obrovskou... ☹
mně se hrozně líbí velký rodiny...hodně dětí...ale ona je to idylka většinou jen v tv..já vim, že na to nemam...
jsem od přírody líná a neustále bičovaná výčitkama a strachem, abych někomu neublížila...že se nevěnuju všem jak bych chtěla a tak..takže tohle je opravdu poslední 😀

tannawe
2. únor 2009

jo jo, to s tim ze tohle je posledni si rikam taky 😀 a hlavne manzel a u toho zveda vyhruzne ukazovacek 😔

r.o.s.s.i.b
2. únor 2009

Ahojky kacac:A co máte za pesana??Já jsem fakt štastná,že jsme postavili kotec na zahradě představa mít to telátko doma a do toho lezoucí Joha nevím nevím asi by měla furt rozkousaný hračky 😀 jinak dnes mám po prohlídce jsem zdravá po gyn.stránce,ale něco mám se střevama nějaký zánět

kacac
autor
3. únor 2009

tannawe já jsem o tom hluboce přesvědčená....pak už budu muset začít žít 😀 😀 😀

kacac
autor
3. únor 2009

rossib no my máme madarskýho ohaře..zaparkovala jsem ho do předsíně chudáka, ale nedá se nic dělat..ted jsme kupovali výkonější vysavač kvůlivá těm jeho chlupům...ale vincek ho miluje, jak může, zdrhne do předsíně za ním...rozumí si výborně...a je to fakt hezkej pohled na ně...že mě ten pes štve, to je moje blbost, ale halt někdo to odnést musí 😀 zánět střev??? já měla po prvním porodu zánět jícnu..a to takovej, že jako kráva..ale už dobrý..a co ti na to dali? a tebe něco bolí? nebo máš problémy s jídlem?

r.o.s.s.i.b
3. únor 2009

Ahojky kacac:mě strašně bolelo vždycky vnitřní vyšetření na levé straně hnusná bolest a jak jsem změnila doktorku tak mě prohmátla a málem jsem vylítla z kůže a prý je to něco se střevama.Předešlá doktorka tvrdila,že je to normální t bolest.Tak jsem dostala globule na noc.Madárci jsou krásný,ale dost temperamentní.Nemáte ten byt nafukovací? 😀 jak se tam můžete vejít

kacac
autor
3. únor 2009

rossib byt není nafukovací, to spíš my lidi, teda jen dospělí, dětem je to putna, jsme se stali smrštovací 😀
no temperamentní jsou madaři, ale von je dobrej, doma, když teda nepřijde někdo koho nezná (to je k neudržení), tak prostě spí a venku lítá..poslouchá je dobrej fakt že jo, chodí jedině na volno, jinak by to bylo trápení...
a ty střeva..bylas na nějakým sonu nebo na něčem? já byla na endoskopii bo jak se tomu říká, to mi cpali hadičku do žaludku a pak na tom druhým, na tlustý střevo..oboje vyšetření jsou lahůdky, ale na to tlustý střevo to je vyloženě delikateska...no, aby se na tebe mrkli radši.ne? no uvidíš, snad to bude v pořádku...

r.o.s.s.i.b
3. únor 2009

Jednou jsem byla na tom vyšetření střev a děsný proto se tam bojím jít znova.Ale budu muset brrr.A copak by sis přála kluka nebo holku??

kacac
autor
3. únor 2009

rossib no, pro klid, sice vyšetření je opruz, ale pro jistotu a klid..co? já čím jsem starší, tím víc se o sebe bojím, až se tím štvu...
no v podstatě je mi to jedno, ale tak nějak počítám s klukem...vincek je zlatý mimino...tak proto bych radši kluka..julie byla dost náročná na pozornost..furt si chtěla vyprávět, komunikovat a nedokázala se moc zabavit sama..to právě vincek je opak..tak proto bych radši kluka..kdyby byl taky takovej spaveja hodnej 😀

katka73
9. únor 2009

ahojik no je to divne tři testy měli dvě čarky a tedkom čtvrty test měl jen jednu čarku tak se v tom sama nevyznam no uvidime co bude dal počkam a uvidim ale už tedkom mě to je lito pokud mě čarky sklamali a mimi nebude zatim pa

kacac
autor
13. únor 2009

katka73 aha, aha...a v jakým tejdnu by si byla?? a zajít na gyndu, aby ti vzali krev? ..no možná už se to vyřešilo....a oni testy taky nejsou stoprocentní...

andrissek
21. bře 2010

Ahoj tak jsem se po uzamknutí tématu přesunala sem a budu doufat že se ke mně někdo přídá.
Tak těhulínky s třetíma a více děťátkama šup sem 😉