Je tu někdo, kdo čeká čerstvě třetí přírůstek?

kacac
12. led 2009

ahoj, čekám ted čerstvě třetí dítě, relativně chvilku po tom druhým... a nevím nevím...je tu někdo podobný? a jaký z toho máte pocity???

kacac
autor
23. led 2009

zabula....no já právě nevím..no nevím..po prvním dítěti jsem nechtěla o dalším ani slyšet, i to jedno mi připadalo jako až moc (ale byla jsem na všechno sama, těhotenství, porod, no prostě na všechno...) pak jsem po letech potkala toho pravýho..(že by? ) a ještě mi skoro dva roky trvalo, než mi otrnulo, ale pak jsem chtěla další....a když se vincek narodil, tak jsem chtěla co nejdřív další...(to jsou ty zrádný hormony) 🙂 podařilo se zhruba po 8mi měsících...na jednu stranu jsem ráda, na druhou vůbec, protože si to právě nedovedu představit..ale říkam si zase, z jedný vody načisto, trojka je hezký číslo a tím končím...víc už ze mě nikdo nedostane...odstup mezi prvníma dětma mam šest let...a je to supr, julie pomůže, už se o sebe dokáže postarat, nemůžu si to vynachválit...a jak to bude ted s vinckem a dalším potomkem na cestě...to je ve hvězdách, říkám si, že si víc spolu vyhrajou, a bude to téměř při jednom...sice z toho mám strach trochu, ale kostky jsou vrženy...i kvůli zdraví..sílý odchází, a tři bych chtěla...no myslím, že každý si ten svůj odstup mezi dětma zdůvodní, podle toho, jak se mu to hodí 😀

kacac
autor
23. led 2009

tanna...nevím čím konkrétně, ale jsem potěšena 😀

tannawe
23. led 2009

Mela jsem na mysli jak jsi psala o tech nervech...to je super hlaska... 😉

Jinak zabulo, ja bych rekla, ze neni dulezite jaky je vekovy odstup, protoze vsechno ma svoje pro a proti, dulezite je vedet co citis a jit si za tim a moc do toho netahat rozum, protoze pak si to clovek vzdycky nejak zduvodni proc ted ne, nebo naopak proc ted ano atd. Kdybychom meli ted treti tak Eli bude pristi rok sest let a to je uz velky rozdil,pak budu tahat rozumy z kacky 😉
Ale urcite bych nechtela deti rychle po sobe, protoze je to narocnejsi, kdyz batole jeste mnoho veci samo neumi, treba mas pak dve sady plen atd. Proste urcite je lepsi trochu si pockat a uzit si to batoleci obdobi u vsech! 😉

r.o.s.s.i.b
23. led 2009

Ahojky,tk jsem si dělala tester a vyšel negativní,ale tak mě to nakoplo i přítele,že furt uvažujem o snažilkování
kacus,jak ty to zvládáš s Vincetkem to těhotenství??

kacac
autor
23. led 2009

tanna tak to jo..no já jsem učebnicovej případ..a čím jsem starší, tím je to horší..kde já všude dokážu vidět problém...no všude...o co se dokážu strachovat..no o všechno..myslím, že je to až patologický..a obdivuju rodinu, že se mnou ještě je 😀

kacac
autor
23. led 2009

rossib....aha..no nepřemejšlejte a hunpněte do toho 😉 co to je jedno dítě..to je jak nic 😀 no zvládám to střídavě...obě děti měly přes vánoce neštovice, my dospělí střevní chřipku (myslela jsem, že to je tim těhotenstvím, a to jsem si fakt říkala, že jako než tohle, tak radší potrat, protože fakt dokážu věci negativní vidět milionkrát horší a napořád..) 🙂 nakonec se mi udělalo dobře, já pochopila, že to byla skutečně střevní chřipka a trochu jsem se zklidnila...no vincek je hodný dítě..dvakrát denně ted spí, takže v poho..jsou dny, kdy jsem unavenější, ale to já byla ze začátku vždycky...navíc jsem dost líná, od přírody, tak mě to aspon nutí něco dělat...
prostě celkem to jde....a má to tu výhodu, že když jsem čekala vincka, tak jsem furt julii okřikovala, at se na mě nevěší, jsem byla opatrná a měla strach...ted borce taham a ani mě nenapadne se kvůli tomu nervit..prostě to jinak nejde...tak si myslím, že možná ej to lepší, že člověk se až tak nehlídá, protože na to nemá moc času a prostoru 😀 ale teda mimo jiné, se trochu trápím tím, že jsem se nestihla dostat na svojí předporodní váhu, takže ted už nabíram..no prostě jsem o 6 kilo vejš, než bych si představovala... ☹ tak ve volných chvílích mam nervy z toho, jak budu vypadat po porodu..... 😒 určitě ty dvě děti za sebou jsou záhul, ze začátku určitě, ale zase když k sobě mají blízko věkově, tak si jako myslím, že to je pro ně dobrý.. 😵 zvládám to prostě jak kdy ale to by tak bylo, i kdybych těhotná nebyla, se znám 😀

zabula
23. led 2009

ahoj holky,díky za odpovědi
kacac,máme snad stejný příběh,byvalí přítel nechtěl dítě,tak sem na vše byla sama,ale asi mu to nestačilo,tak mě navíc psychicky deptal,tahal mě do horké vany at dělám a vlezu si tam,no ztahl na mě i ruku
pak sem potkala jak říkáš,toho pravyho a vdala se,pořídili sme si miminko,oba sme ho moc chtěli,ale chtěli bysme spolu mít dvě
ale čím menší rozdíl,tím větší záhul,je na druhou stranu pravda,že si pohrají
zatím pa pa

r.o.s.s.i.b
23. led 2009

Kaca:No strašně moc chcem tak asi zapracujem asi je to taky tím,že Joha je hodné mimčo takový pohodář a taky lenoška pláče jen,když už má velký hladík a spinká celou noc 😵
zabul:To je strašný já měla taky takového blázna co mě strašně psychicky deptal aa sledoval mě taky jsem to kolikrát schytala,vydržela jsem to 2 roky jsem se bála rozejít,protože vyhrožoval,že se zabije 😖

meggi10
23. led 2009

AHOJ ROSS 😀
tak mi plánujem začít se snž po novém roce tedy na zač.roku 2010,za jedno chci mít dítka u sebe aby si spolu hrály a za druhé mám MD na 2 roky...

r.o.s.s.i.b
24. led 2009

jéé meggi tebe jsem tu nečekala to jsem fakt ráda,že nejsem jediný blázon 😀

zabula
24. led 2009

r.o.s.s.i.b,tak to sme měli stejně,jen já to vydržela 5let,doufala sem že se změní,taky říkal,že si něco udělá a jeho máti mi nadávala,že to bude moje vina 😠
su ráda,že je za mnou aspon něco,už 3roky se taháme po soudech,hruza,neví jak by dělal problémy,potřeboval by dostat na budku 😠 🤐
tak sem si řekla že to třetí bude,až děti odrostou,ale kdo ví,já furt něco měním 😀

r.o.s.s.i.b
24. led 2009

Zabul:přesně tak taky mi jeho máma nadávala,že jestli se mu něco stane tak za to budu moct já atd. rapl jeden jsem štastná,že už mám od něj klid,taky furt sliboval jak se změní 😖

masacek
25. led 2009

Ahoj holky,chci se zeptat zda jste otěhotněly při kojení?Já tak nějak spoléhám že je to antikoncepce i když vím že ne na 100procent.A myslím že kdybych otěhotněla tak to ani nepoznám když ty hormony jsou těď splašený.

zabula
25. led 2009

masacek,
ahojky já první 2až 3měsíce po porodu nebrala nic,říkala sem si že s kojením su snad trošku chráněná,ale v téhle době to není na 100%,vzdycky to bylo domě,pak se šla oplachnout,já neotěhotněla,záleží taky,jak je kdo chytlavej,někdo otěhotní i přes prášky,a někdo je zas nebere, a nic
myslím že příznaky by se spíš,nebo pozdějc dostavili,že to na sobě vycítíš

masacek
25. led 2009

jo já vím že to není moc dobrý ale doktor mi nedoporučil antikon.pilulky když kojím.Tak to nechám osudu.

nasi
25. led 2009

☹ ☹ prosim potporte sranu www.hryx.7x.cz 😅 🤐 😨

zabula
25. led 2009

masacek,ale při kojení sou pilulky,ktery ničemu neublíží,brala sem je u malé i u malýho a dobrý
sou to pilulky přímo když se kojí a je jen málo druhů,hodně mamin je bere

kacac
autor
26. led 2009

zabula...uf..tak já to tak hrozný neměla, teda...já otěhotněla víceméně náhodou, a s otcem jsem nikdy neplánovala bejt, věděla jsem, že by byl jen starost navíc..takže žádný fyzický násilí jsem si nezažila..jen jsem byla s málo penězma na všechno sama, 4. patro bez výtahu, byt pronajatej...no byla jsem jako proutek (nervy a taky nebyly peníze na jídlo 🙂 ) julie byla vysoce inteligentní, ael tím pádem taky náročný dítě..takže já spíš psychicky padala na hubu..časem i fyzicky..takže spíš proto jsem o dalším nechtěla ani slyšet...a z toho jsem se už oklepala...i když nějaký zbytky strachů tam jsou furt..

kacac
autor
26. led 2009

rossib...tak už jste zadělali??? 😀 já byla dneska u dr. tak prej má 4,5cm a kope jak divej..takže je všechno v porádku nejspíš 🙂 chvílema se těším, chvílema se nervím, protože nevim opravdu, jak to bude s bydlením a tak..no nechám se překvapit 🙂

r.o.s.s.i.b
26. led 2009

kacac:ještě ne počkám na 2.2.na prohlídku jestli bude vše ok tak začnem 😵 to už takhle mimíš řádí jo??

kacac
autor
27. led 2009

rossib ok, ale pak hned začněte 🙂 žádný prostoje 😀 no prej řádí, já na tu obrazovku neviděla...ale asi jo...bych pořád spala ted....a v noci se vzbudím a nemůžu zabrat, jupí..

katka73
27. led 2009

ahojky dlouho jsem tady nebyla no vidim že se to tad pořadně hejbe byla jsem tady v červenci kdy jsem měla problem s přítelem chtěl abych šla na interupci tak jsem šla a on se zbalil a odešel teda odstěhoval se ale v prosinci se opět vratil i když chodil ke mě pomalu každy tyden ale tedkom jsem zjistila že jsem opět těhotna miminko si chci nechat mam sice děti 3 ve věku 16,14,9letale miminko bych chtěla ale mam strach co na to zase řekne jestli se opět sebere a odejde no nevim co mam dělat a jak to mam říci příští měsic ma narozeniny a nechci aby se to ještě dozvěděl abych ty narozky nepokazila nemate někdo s tym nějaké skušenosti takovy chlap je hrozny ale co se da dělat nic jen doufat v odbre tak se mějte hezky papapa

zabula
28. led 2009

katka73,
jestli se sebere a pude pryč,já už bych ho nevzala zpatky,i tak jak se choval,kdyby tě měl opravdu rád,nějak by se to zvládlo,spíš se trápíš ty,to ti moc ted neprospěje,dyt není jedinej chlap,ne?
na druhou stranu tě chápu,jestli ho máš pořád ráda,tak ostatní si nechceš připustit ani vidět,
ale držím palečky,at je to tentokrát o.k.

zabula
28. led 2009

tak sme s manžou mluvili,kdy začnem se snažilkovat,tak prej musíme prva koupit větší auto 😀 😀

kacac
autor
29. led 2009

katka........můj názor (ačkoli nic takovýho jsem nikdy nezažila, ani nemusela řešit, né s dětma)je ten, že si můžeš vybrat..bud budeš mít další dítě, sama, nebo budeš mít přítele....

kacac
autor
29. led 2009

zabula..jojo auto bysme taky potřebovali větší..když někam jedem, tak kufr zabere pes..takže už ted jsme dost omezený..s dalším děckem to bude ... no to teda budd 😀 ale my bysme potřebovali i větší byt 😒

cert..ova
29. led 2009

kacac, ahoj, hodně štěstí ke třetímu děťátku 😀

r.o.s.s.i.b
29. led 2009

kacac:No taky máme kufr zabraný psama,tak kočár vozíme v předu a já se těsním vzadu u malý a vedle hromada báglů,když jedem na chatu 😀 ty mě taak nakopáváš,že se děsně těším na další 😀

kacac
autor
29. led 2009

rossib...fááákt? mam ti tu radost trochu zkazit??? furt bych spala....a taky skoro furt spim..a pak mam výčitky, že nic nedělam....a stejně spim.... 😀

cert..ova
29. led 2009

a k tomu bytu, my máme 2kk, to je děs 😀 , jsem z toho někdy pěkně na nervy. Ale snad se nám blízká na lepší časy a v dubnu bychom měli už být ve 3+1, ze kterého se dá udělat 4+1, ty jo, to je nepředstavitlený 😀