Je tu někdo, kdo čeká čerstvě třetí přírůstek?

kacac
12. led 2009

ahoj, čekám ted čerstvě třetí dítě, relativně chvilku po tom druhým... a nevím nevím...je tu někdo podobný? a jaký z toho máte pocity???

r.o.s.s.i.b
12. led 2009

Ahojky,já začínám mít podezření na druhýho mimíše,20.1.jdu na prohlídku tak se uvidí,taky by to bylo brzo po první 😅

kacac
autor
12. led 2009

no to by bylo.... 🙂 určitě dej vědět, jaks dopadla...a jaký z toho máš pocity, ju? já sice chtěla hodně ještě jedno, poslední děcko, ale ted jsem pořád taková rozpačitá...hm...

r.o.s.s.i.b
12. led 2009

Jsem úplně z toho paf sice jsme chtěli ještě jedno,ale to až za 2 roky ,jsem taky v rozpacích jestli to fakt bude potvrzeno,naší je 6.měsíců 😅

kacac
autor
12. led 2009

no já chtěla co nejdřív..ale s otěhotněním jsem to neměla jen tak, navíc popordu jsem byla samej zánět, furt nějaký cysty, antibiotika, tak jsem to obrečela, že prostě neotěhotním, ještě jsem hnala borce pro tampony, že jako už to bude....a vono nic.....a hurá povedlo se..jen si to představuju, stejně na potrat bych nešla, ale je mi místama pekelně zle a hormony, tak jsem rozpačitá. ted zrovna ne, ted mi je dobře 🙂 ale máme i malinkatej byt a už je nás tu ted až moc..no prostě jupí

kacac
autor
12. led 2009

ale sobecky si budu přát, abych v tom nebyla sama 😉

r.o.s.s.i.b
12. led 2009

Já jsem proti potratům,takže určo by jsme si ho/ji nechali taky jsem prodělala po porodu záněty a hlavně u první nám trvalo půl roku,než jsem otěhotněla,my naštěstí místo ještě máme,ale jak by to vzalo okolí 😀

kacac
autor
13. led 2009

co okolí, okolí..okolí z toho nezcvokne 🙂

r.o.s.s.i.b
13. led 2009

to je pravda a jak to budeš mít s mateřskou??

kacac
autor
13. led 2009

jak to myslíš? ted jsem odevzdávala papír, že budu doma tři roky, ovšem to jsem netušila, že bude ještě jedno mimi...myslíš jako peníze, nebo jak dlouho?

r.o.s.s.i.b
13. led 2009

jo myslím peníze?Já to mám na 3 roky

kacac
autor
14. led 2009

no peníze mam tu klasiku, 7600, víc ani tuk.....

r.o.s.s.i.b
15. led 2009

jak se těší tatka na další mimi?? 🙂

tanuki
16. led 2009

rossi? 😅 já teda snad ne 😀 teď by to fakt nešlo, no nevím, co bych dělala, kdyby, nechala bych si ho, ale muž by určo vůbec nadšený nebyl..

tannawe
16. led 2009

kaca, to je mile, ze nekdo zalozil tohle tema, ja nedavno treti potratila ☹ a to jsem si ho tak prala! Ach jo, a manzel uz ted neni tak nadseny jako na zacatku, ten potrat ani nejak moc neprozival, no proste jsem v tom docela zustala sama a hrozne jsem z toho byla hotova. Tak jsem rada, ze jste ozivily vlakno tykajici se tretiho mimi...mam z toho porad takovou tezkou hlavu, strasne bych to chtela. Ale manzel porad manevruje s penezma atd. a to me jeste vic ubiji... ☹

kacac
autor
18. led 2009

rossib...ale jo, celkem těší..jojo těší...určitě, ne fakt jo..jen malej ted má průjem furt, každej den čtyříkrát komplet převlíct...je to náročenější...dcera je zase nějaká frackovatá, ale jo těší....dcera to ještě neví...jsem pověrčivá..až po 12. týdnu jí to řeknu.. 🙂

kacac
autor
18. led 2009

tannawe...aha, tak to je mi líto..já sice tady dělám frajerku, jak jako nevím (opravdu jsou momenty, kdy nevím), ale kdybych o něj přišla, tak bych to setsakra ořvala.....no my na tom jsme peněžně a jinak tak, že...máme pronajatej 2+kk 43metrů..jsme tu čtyři plus pes.....a ted teda ještě jedno mimi..už tohle mi leze na bednu, je to proti přírodě, není prostor....ale peníze na nic svýho nemáme..takže tady by šlo argumentovat penězma z fleku, ale tak nějak prostě jsme to vzali...jen já se občas trápím, jak to bude....

r.o.s.s.i.b
19. led 2009

Ahojky Tanuki:No my se druhému vůbec nebráníme,ale už mě zčíná bolet břušek tk očekávám mrchu,ale určo chci na podzim zas otěhotnět,aby byli od sebe ty 2 roky malá je strašně hodnoučká takový smíšek tak možná taky proto máme chut do dalšího
Tannawe:Moc mě to mrzí ten potrat 😢

tannawe
20. led 2009

kacko no tak jak jsem to cetla tak to jako bych cetla o nas 😀 my mame taky pronajaty byt 2+1 s pidikoupelnou a jeste k tomu mame i toho psa 🙂 a ted resime hypoteku, protoze chceme zacit stavet, takze je to v podstate takove cele napjate. Ale uz jsem se oklepala a jedu dal, jestli to mimi mame mit tak ho casem mit budeme, o to uz se postaram 😀 😝 Ja kdyz se kouknu na ty moje dva "giganty" tak si rikam, jak rychle to uteklo a proste to miminkovske obdobi mi strasne moc chybi...tak hlavne at vam tehotenstvi jen kvete a jste vsichni v poradku 🙂 🙂
ros...vis co ja to beru tak, ze to tak melo byt a snazim se to nejak v sobe zpracovat, a verim, ze to melo svuj duvod, i kdyz lhala bych kdybych rikala, ze me to nesebralo...

kacac
autor
20. led 2009

rossib...dneska jsi se měla dovědět, jestli bude mimi, nebo ne, že jo? a jak to dopadlo???

kacac
autor
20. led 2009

tannawe...aha..a odkud jste? my jsme z prahy, taky přemýšlíme o hypotéce, vlastně už skoro rok...ale upsat se na 30 let...stejně nám nic jinýho nezbude, ale ta představa...tolik let se nervovat, aby se něco nestalo...
a jak máš starý děti? taky bych ráda baráček...a hlavně zahradu...to je můj sen...kupovat byt, to mi přijde jako blbost...a co se týče miminkovskýho období..mně to připadá, že stejně v tu chvíli si to nějak neužívám..až zpětně z fotek nebo u cizích mimin, ale přes ty strasti všedního dne mi to přijde, že mimino profičí a je pryč...ted jsem koukala na pidi oblečky v obchodě a říkala si, sakra , ten nějak vyrostl...a to mu ještě není rok...tak držím palce, at vám vyjde hypotéka...a nakonec i to mimi..jdu k dr. příští pondělí, tak uvidím, jestli je to všechno v pořádku...

tannawe
20. led 2009

kaco, my jsme taky z Prahy, ted manzel se sem pristehoval z V. Cech. A budeme se asi zadluzovat na tech krasnych dlouhych tricet let a modlit se kazdy den, abychom to dokazali splatit...takova klasika.
Ellinka mela ted 5 let a Zakymu je dva a pul roku. Ale mas pravdu, clovek je zahlceny tim sterotypem a jede v tom docela huste.
Tak at je vse v poradku na UTZ 😉 😉

kacac
autor
20. led 2009

tanna...no já ted pořád zápasím se zvracením, virozama a furt dokola...tak je to naprd.a psychika dostává na prdel 🙂tak se přece jen bojím, jak to bude u doktora. jéé, ted jsem koukala na tvoje album..upřímný obdiv za šátek na zádech!!!! já jsem holku odnosila nejdřív v babyvaku, pak v šátku, ale jen vepředu...malýho jsem nosila opět ve vaku a ted v krosně, protože šátek na záda prostě neuvážu kdybych se zbláznila, nevim jak a bojim se 😖 a jak se to zvládá, to je máš taky celkem brzo po sobě..já si dala pauzu, malej se narodil měsíc před šestejma narozkama, tak to byla pohodička..ted nevim, jak to budu zvládat. a ty jsi s nima doma? nebo chodíš do práce, nebo jak to máš? a kam se chcete stěhovat? už máte pozemek?

tannawe
20. led 2009

kaci nejak jsem to proste zvladnout musela a ani jsem to neresila, ted sice clovek vidi, ze delsi odstup je lepsi, ale poruc si! 😉 Ty virozy ti nezavidim, to je asi snizenou imunitou, clovek uz preci jen ma dve tehotenstvi za sebou plus kojeni, takze se neda mluvit o uplne fit stavu! Ja jsem s detma doma, ale chodim obcas do prace takze to tak nejak ujde. Jinak se chceme stehovat do vychodnich Cech prave jak manzel vyrostl, je to mala obec u Lanskrouna a pozemek nastesti uz mame, to je ten nejmensi problem...chodime si ho tam pekne smirovat... 😀 jen aby nam tam na nem nestal jen stan, ze bysme si tam jezdili na "rekreaci"... 😉
A s tim satkem to je docela v pohode, normalne deti nalezou na rozprostreny satek na posteli, ja si pridrepnu, predklonim se, nahodim je jakoby na ty zada a v predklonu ho utahnu a privazu je. Akorat jak mam velky prsa tak to neni nic moc prijemneho kvuli tomu krizi mezi prsama 😖 ,ale jsem zvykla. A deti kdyz obcas stonaji tak se nosi porad i kdyz uz jsou giganti.. 🙂
Takze Julinka uz chodi do skoly? A jak to budes davat s Vincetem? To bude asi taky docela narocny vid?

kacac
autor
21. led 2009

aha, aha..takže pryč z prahy...hm..já taky nejsem z prahy, jsem se západních čech, a nejradši bych kamkoli hooodně daleko od prahy, ale zase kvůli hypotéce...kde sehnat dobře placenou práci... ☹ no prostě bydlení je můj problém snad od puberty se tím nervuju a pořád kde nic tu nic..jen ty děti přibejvaj 😀
no při spolehlivosti firem je to asi trochu risk, stavět..ale co není? já bych chtěla, kdybych teda mohla, si postavit srub z kulatiny..hrozně se mi to líbí a navíc je to prej naprosto zdravý, výbornej vzduch atd...jen mít ty peníze uáá 😠 máš nějaký přerostlý děti, že giganti? počkej až jim bude sedm, deset. dvacet 😉
do toho šátku nepůjdu..já bych se prostě bála, jak na něj dozadu nevidim...ale mrzí mě to...ta krosna je pro mě přece jen jistota...teda nepoutam ho tam, ale to je zase moje lenost.
jojo, julie chodí do první...vincek zatím jen leze po bytě 🙂 a jak to budem dělat..to právě nemám tušení..nedávno měli oba neštovice, tak jsem jí učila doma apřesto, že jsem hysterka a nervák, tak mi to přišlo víc v pohodě, že rychleji se naučila víc věcí alíp, než ve škole..tak jsem taky uvažovala, že bych jí učila doma, spousta starosí by zmizela, ale nevim, ted jsem to zase odložila v palici...

r.o.s.s.i.b
21. led 2009

Ahojky,musela jsem se přeobjednat pač 19.dorazila mrcha a včera večer skončila nečekaně rychle to se mi ještě nestalo a ranní nevolonosti jsou furt a ta žravost tak jdu 2.2.dřív volno neměla 😒

kacac
autor
22. led 2009

aha....a test sis dělala????

tannawe
22. led 2009

ahoj...byla jsem v jednom kole, tak jsem se na net jeste nedostala... 😒 . S tim ucenim doma je to podle me nakonec pomerne narocnejsi nez ve skole, zvlast kdyz budes mit miminko, ja bych na to asi nemela...no giganty, to ne, ale vyrostly mi pred ocima a me se zda, ze ten cas tak rychle padi az se mi nechce verit. Zak sice na svuj vek nevypada, vsichni si mysli, ze je starsi, ale to uz od miminka, on uz po porodu vypadal jak jine deti ve dvou mesicich...no jo ctyri kila jsou ctyri kila 😀
S tou stavbou uvidime, je to vsechno zatim ve fazi priprav, proste se to vsechno nejak rysuje a jak to nakonec bude to je ve hvezdach... 😉
No jsem pak zvedava jestli budes mit cas obcas pisnout na net jak to budes vsechno organizovat. Me dneska prislo, kdyz jsem byla s detma na nakupu, ze je to tedy pekny hukot 😀 a mama se smala a rikala, no to te chci videt jestli bude jeste treti! 😀 😝

zabula
22. led 2009

ahoj holky,zdravím vás
taky přemýšlím kdy mít třetí,jestli po sobě,nebo po několika letech,co myslíte?manža říka,že určitě až do svýho,na jaře začínáme stavět,taky uvěr,tak nevím jestli je děti mít lepší po sobě,nebo ne 😨

kacac
autor
23. led 2009

tannawe v poho, já se sem nedostanu o víkendu..to nemam klid, přes tejden většinou jo, vincek je hodnej a hodně spí 🙂 ..já, když byly julii čtyři, tak jsem začla propadat panice, nejdřív mě štvalo, že beze mě pomalu neudělá krok, pak se začala osamostatnovat a já zase měla pocit, že už mě nepotřebuje a měla jsem z toho zase nervy..ačkoli, já mam nervy ze všeho 😉 ..at stavba dopadne, jak dopadne...stejně závidim 😎 ..ale přeju, jasně, jen mi ukapávaj sliny 🙂 hukot určitě máš, ale ono se to pak zlomí a už není tolik hukotu a člověku se stýská..prostě ženský jsou masochistky 😀

tannawe
23. led 2009

kacko, mluvis mi z duse!! 😀