Je velký rozdíl mít 2 nebo 3 děti?

kett
25. pro 2010

Ahoj,
chci se zeptat na zkusenosti tech, ktere maji tri deti - je to velky skok oproti dvema, nebo "se to da"😉

betyna80
18. lis 2015

Ja jsem prave taky narvana..mezi sedackami..a je to jen nakratsi prejezd😉
Latkovani mne taky napadlo.
A myslis jako kdys nosis v manduce tak mas vic casu.?

lucy.l
18. lis 2015

@ia. "na neštěstí" ji už nemám ...a vím, že jsem asi jedna z tisíce, ale rozhodně nedoporučuji...
Mirena mi propíchla dělohu, vycestovala do dutiny břišní, to jsem zjistila až tak, že mi začalo "být těhotně"...na testu //, já infarkt, doktorka potvrdila miminko 8+3tt...byli jsme i na genetickém utz, vše se zdálo ok, mirena nikde, o týden později miminku přestalo bít srdíčko a mirenu našli až na RTG v dutině břišní, takže jsem musela krom revize absolvovat laparoskopické odstranění tělíska.. o šíleném stresu atd. ani nemluvím...

lucy.l
18. lis 2015

No a vzhledem k tomu, že žádnou antikoncepci nemůžu, manžel si bude jen dávat pozor, tipuju, že se toho třeťátka dočkám 🙂

ia.
19. lis 2015

@lucy.l aha tak to je pech....já ji mám už 4 roky, chodím co 6 měsíců na UTZ a mirena stále na svém místě🙂 a příští rok si ji chci nechat vyměnit...já právě bez antikoncepce být nechci, ale prášky už zobat nechci, tohle mi přišla fajn varianta ale věřím že po takovém zážitku máš tenhle názor 😔

lucy.l
19. lis 2015

@ia. Taky jsem chodila co 6 měsíců na kontrolu a dr dělala vždy utz...nevím,jak se to mohlo stát :(