Jsou 3 děti moc? Co si o tom myslíte?

hanickacb
8. kvě 2011

Ahoj,jsem 14dni po porodu 3ditěte....včera me jedna starší dáma vykolejila svoji poznámkou že 3deti je nezodpovědnost rodiču.☹co si o tom myslite?opravdu mě to mrzelo.

jetynka
27. říj 2015

@peroli dekuju, taky gratuluju a teď se dívám že to bylo už hodne dávno, že dcera už je dospělá 🙂

peroli
27. říj 2015

@jetynka jj, pred mesicem a pul mela uz 18... Mazec..

lucka8383
30. říj 2015

My máme doma tři dětí nejstarší bude 15 jak se nám narodí čtvrté neplánováné.Lidi okolo taky měli hodně narážek od lidí okolo.tolik už máte a ještě jedno k tomu tak jim akorád říkám že jim je po tom akorád tak prd že je vychovávat a živit nebudou,tak at se nestarají. 🙂

veraga
30. říj 2015

Pro mě je strop 2 a to s větším věkovým rozdílem. Víc bych si absolutně nedovedla představit. Ale pokud se někdo cítí na 3 a víc, proč ne. Je to jeho věc a nikdo nemá právo do toho blbě kecat. Pokud se o děti dokáže člověk postarat a neždíme stát, ať jich má třeba dvacet 🙂.

lucka8383
4. lis 2015

My s manželem už tři prcky doma máme(prcky 14,10,7.) a ted čekáme neplánovaně čtvrté dítko a taky si z řečí neděláme nic.Nejvíc mě baví když sliším jak to uživíte a vychováte,jako by je musely živit cizí lidi.Jsme docela slušně finančně zabespečeni,sice né luxus ale bez problému vyžijeme a uživíme i čtvrtého prcka.A nemusíme jak někteří chodit na socku a tak prosit o peníze.Jo taky jsme cca 2dny uvažovali jetli mít či nemít čtvrté dítko ale nakonec jsme do toho šli s radostí i děti se těší. 🙂 😉

madlis
4. lis 2015

Holky závidim 🙂 jako malá jsem chtěla 4 deti. Jsem ze 3 deti, protoze oba rodice trpěli tim, ze jsou jedinacci a proto chteli velkou rodinu 🙂 ted teda čekáme prvni, ale taky bych chtela 3, jen manžel je proti ☹ ale treba ho casem zlomim 😉 jinak jeden brácha uz má 3 a druhy ukecava manzelku na 3. 😀

jandulinkaa
8. pro 2015

Ahoj holky, máme 3 děti (6, 2,5 a 3 měsíce 🙂 )...vždycky jsem říkala, že max 2 a s větším věkovým rozdílem, třetí bylo neplánované, rozmýšleli jsme se asi týden a teď máme doma tříměsíční princeznu, ze které jsme všichni poprdění a nedovedeme si představit, že by to bylo jinak! Bydlíme v menším baráčku, do auta se také vejdeme. Je to tedy náročné, syn (2,5) má teď období vzdoru, ale neměnila bych! 😉

libara
8. pro 2015

Moc čeho..??? Radostí, starostí, lásky?? Jo tak toho je moc. Máme kluky 17 a 13 a holčičku 1,5.... A je to boží. Jsem moc ráda, že se nám dostalo tolik štěstí mít tři zdravé děti. Malou si neskutečně užívám a vlastně nejen já. Pro všechny to je balzám na nervy. Hlavně toho tolik neřeším. Za mě ano. Malá byla naplánovaná....takže ji dostal manžel ke 40.narozeninám.