Jsou 3 děti moc? Co si o tom myslíte?

hanickacb
8. kvě 2011

Ahoj,jsem 14dni po porodu 3ditěte....včera me jedna starší dáma vykolejila svoji poznámkou že 3deti je nezodpovědnost rodiču.☹co si o tom myslite?opravdu mě to mrzelo.

jaa
13. kvě 2011

@dagina On sám hodně spotřebuje..Cca kolem 20tis měs.. 😉

kristi
13. kvě 2011

@jaa ale nemusi, to my si jen tak samy delame a chlapi nas pak podle toho maji za supermanky, pritom bychom si ta rady obcas jen lehly a spaly.....myslim,ze tohle je nas problem, chceme stihnout vsechno, byt dokonale matky, manzelky, milenky atd....to ale kua nejde

dagina
13. kvě 2011

Jsem dělala dálkově školu před první dcerou, a málem jsem měla ujmu na zdraví 😅 , studovat s dětma, tak to chocholoušek jistí.

@kristi jj, určitě to není o chlebu 😅 .

jaa
13. kvě 2011

@kristi Tramvaje tu naštěstí nemáme a je fajn,že holky sice mají vše,co srdce ráčí,ale nejsou rozmazlánci,co si vše vynucují...Celkem rozumě to proberem a je to..malá je na svůj věk hodně vyspělá,takže se i s ní vše řeší,jako se setrami..

weri1
13. kvě 2011

tak vás tady tak čtu a vidět manžela jednou za měsíc to by mi vadilo....a jemu taky. Stačí když syna nevidí jeden den a je z toho hotovej. Sice se podívate do Řecka a všude možně ale samy. To já radši pojedu na dovču v Česku, ale s manželem a užijeme si to všichni 3. 😉

kristi
13. kvě 2011

@jaa sakra, a jak se to dela? ja mam pocit, ze ta nase mrska si jen koukne ocima a uz skaceme 😀 😀 😀 mit tri, tak se fakt muzu prihlasit na olympiadu

jaa
13. kvě 2011

@dagina Jinak,nám to s mm vyhovuje vídat se tak,jak se vídáme. 😉 On pak jeho příjezd domů,je jako atomová puma 😀 A,musíš brát v úvahu,že dojíždí do práce do německa,což není levná záležitost a musí ve světě něco jíst a pít.Takže ten plat tak pokryje jeho náklady + prav.měs.výdaje a něco nám zbyde na výlety🙂

marton
13. kvě 2011

@kristi Myslíš,že to chlapi chtějí?Já ne.Občas to chce udělat smutný oči,nezvládat vše,aby to mohli vyřešit oni,ne? 🙂

kristi
13. kvě 2011

@weri1 ono je to tezky, ja ho mam sice kazdej den doma, ale mluvit se s nim obcas neda, ma plnou hlavu prace....zeptam se 3x, odpoved zadna, resp. ani nevi, na co jsem se ptala.....ale zase bych nesnesla mit ho doma kazdej den ve 3 😉

dagina
13. kvě 2011

@kristi to poznáš, až budeš mít druhé, budeš skákat dvakrát 😀 😀 .
A u kterého filmu jsi řvala 😀 ????
Já snad neodejdu chrápat 😖 ....
Nemusíme mít ani tramvaje, ale pořád cpeme prachy do auta, a to máme relativně nové, teda žádný vrak 😅 .

kristi
13. kvě 2011

@marton no to vis, ze chteji......jim se tim usnadnuje jejich zivot, jejich povinnosti a zodpovednost, dle me to nedelaji naschval, jen proste nedelaji to, co nemuseji....my radsi delame vse, abychom to vse meliy hotove...je to tezky...

jaa
13. kvě 2011

@weri1 Až budete spolu 20 let,tak už ti to také nepřijde.Měsíc mi v tom blázinci uteče tak rychle,že když zavolá:jedu domů,tak mi přijde,že byl pryč týden:-§DDDDo Čech na dovču nechci.Mojí drogou je moře...a mm ho nesnáší...tak přeci nebudu kvůli němu sedět někde v chalupě.A,hlavně kvůli zdraví holek má u nás moře prioritu.. 😉
@kristi nesmíš si je nechat přerůst přes hlavu.. 😉

kristi
13. kvě 2011

@dagina u podelanyho Deniku princezny 😀 😀 😀 kdyz ja byla tehotna, tak to davali a misto Valerie mame Miu

weri1
13. kvě 2011

@kristi můj manžel dělá od 16 do 3 až 6 rána, denně, teď to udělal tak že jeden den v týdnu má volno a jedeme na výlet nebo prostě jsme celej den všichni spolu, takže aspoň takhle. Co to je pak za život, když se nevidíte a nemáte společný zážitky?

weri1
13. kvě 2011

@jaa my taky moře milujeme, ale zase moje priorita je být na dovče s manželem. ale každý to má jinak, takže nikomu jeho život neberu ani neměním 😉 😅 Naši i po 30 letech jezdí spolu

jaa
13. kvě 2011

@kristi včera jsem koukala do tvého alba a přemýšlela komu je malá podobná🙂rarášek..

kristi
13. kvě 2011

@weri1 tak to my jako mame, myslim, ze az dost zazitku a vidime se furt jen proste je nekdy nekomunikativni

weri1
13. kvě 2011

@kristi tak to asi všichni chlapi 😉 ten můj mi říká, že nemá kousek času pro sebe 😀 😀 😀

kristi
13. kvě 2011

@jaa a komu? rarach je to desnej, nespavec, silenej, takovej proste skoro kluk.....ale je boziiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

jaa
13. kvě 2011

@weri1 On prostě k moři nepojede.Má prý vedra v práci dost.Zážitků máme za ty roky až,až a v důchodu přibudou další.Pokud se ho dožijeme.Spolu jsme jezdili každé prázdniny na dovču i do čech ještě před 4 lety.takže nejezdíme 3 roky.jednou byl s námi ,když jsem čekala Nellu ,v Chorvatsku.. 😉 Poprvé a prý naposled🙂))

weri1
13. kvě 2011

@kristi jestli na té jedné fotce je manžel, tak bych řekla, že je celá on

jaa
13. kvě 2011

@kristi manželovi🙂

dagina
13. kvě 2011

Holky, já byla u moře poprvý (a na posled asi) na svatební cestě, bylo mi skoro 30, a to díky tomu, že jsme dostali poukázky od Čedoku darem. Když jsem viděla moře - byli jsme v Egyptě, jsem se normálně rozbrečela, jaký to byl doják. Moře je krásné, ale jsem smířená s tím, že ho prostě jen tak neuvidím, jsou prostě jiné priority. Např. teď mám prioritu shodit 15 kilo 😀 😀 .

weri1
13. kvě 2011

@jaa a mu nechybí děti? vždyť je nevidí vyrůstat ☹

weri1
13. kvě 2011

@dagina egypt máme rádi 🙂

kristi
13. kvě 2011

ja to chapu, myho taky nebavi lezeni u hotelu na plazi a radsi by hral golf 🙂 jesteze mam nej kamosku a muzeme jezdit spolu

@weri1 no jinyho chlapa snad v albu nemam......sakra, tak snad bude aspon chytra po mne 😀

weri1
13. kvě 2011

dobrou noc, jdu spát 😉

kristi
13. kvě 2011

@jaa tos me nepotesila, teda 🙂 🙂 🙂 a pritom vsichni z my strany rikaji, jak je mi podbna, budu muset sehnat moje fotky, kdyz mi byly 4 roky

marton
13. kvě 2011

Je to vše o tom,jak to komu vyhovuje a na co si je schopen a ochoten zvyknout.S manželem jsme spolu 24 let a byli jsme od sebe vkuse max.týden a nic moc 😉 .Takže jak píše Weri,není nad to strávit čas s celou rodinou.A když je v rodině puberťák,tak je sakra těžké se sejít 😀 .
dobrou

kristi
13. kvě 2011

ja jdu taky, dobrou holky 🙂