Kdy se vám podařilo skloubit péči o mimi a starší dítě?

rozarka65
8. črc 2011

Ahojky! Tak jsem týden doma z porodnice a je to celkem katastrofa....☹ Naši malou-velkou jsme připravovali dostatečně brzo na příchod miminka do naší rodiny...a vše jsem si malovala v "růžových" barvách, protože máme celkem rozumné dítko...tak jsem si říkala,že když ji do všeho zapojím,tak nebude žádný problém...ale je...Aninka vždycky potřebuje něco,když kojím nebo přebaluji nebo prostě běhám kolem mimi...a to toho zatím moc nepotřebuje, jen přebalit,nakojit a spinká...Vím,že je to normální...že by mě chtěla mít zase jen pro sebe jako předtím...Kdy se vám podařilo doma skloubit péči o miminko a starší dítko...nějaké rady...jsem teď hodně protivná a "vybuchuji",někdy i zbytečně...a pak mě to moc mrzí...doteď to byla moje malá holčička...a sama si teprve zvykám na novou situaci, a to že mám dvě dítka...🙂 Děkuji...🙂 R.

rozarka65
autor
23. únor 2013

@timbouctou tak jsem to špatně napsala...nehádají se (Eli ještě dostatečně nemluví),ale vřískají...😀 😝
Teď jsem doma sama a tady je takový nezvyklý klid a ticho... 😀
Ale vím,že se mají rády a dokážou se i spojit proti mně... 😀 😉

timbouctou
24. únor 2013

@rozarka65 jj, to uměj dobře 😀 což je, řekla bych, dobrý začátek.

rozarka65
autor
24. únor 2013

@timbouctou 😀 🙂

rozarka65
autor
24. únor 2013

@timbouctou ale teď po víkendu u babičky A. hrozně žárlila, protože si E. krásně rozuměla se sestřenkou (8let),tak A. byla trochu stranou...