• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte tu někdo tři kluky?

29. července 2014 
Ja mam tiez troch chlapcov,som stastna ze ich mam aj ked veeeelmi som tuzila po dievcatku Boh mi dal troch synov a ja som stastna ze su hlavne zdravy :slight_smile:
27. únor 2014 ve 22:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
nikdy bych sve děti neměnila každý je jiny . jeden hodnej druhej, agresivni dalši mix ,, ale prcek nejsladší.. a hlavně syn od dvojčete nemocny je to jako houpačka někdy milej jindy zlej
15. bře 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My mame teda s manzelem holcicku, zatim. Manzel je vsak ze tri 3 kluku, jeho tata z 5 kluku. Nejstarsi bracha ma 2 kluky, ale vic jich nebude, bracha zemrel... a prostredni bracha jeste nenasel dobrou zenu.
Nikdy jsem ani jednoho neslysela si postesknout, ze jen brachove, naopak :slight_smile:. Ani maminka si nestezovala nikdy. :slight_smile:
15. bře 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
TAKŽE KLUCI 4 HOLKY DVE
28. dub 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, taky mame 3 kluky, 7 let,5, a 2 roky. Jsou perfektini! Jejich tatka pomaha, ale stejne nez bylo nejmladsimu 2 roky, tak to byl zahul, ze jsem skoro lezla po zdi :D ted mi zacina otrnuvat, ale strezim se, jsem tak rada ze se konecne po7 letech vyspim !! :D
A je nas vsude plno teda :D vsichni jsme ukecani, do jednoho :D
A holcicka mi obcas chybi, tak si pujcuju od kamosek, ony jsou radi, ze ma jeste nekdo jiny rad jejich holky, a ja jsem v 7 nebi, ze muzu nekomu delat copanky, oblikat saticky a proste takove ty veci, co mi ani nevim jak uzasni synackove nedopreji :slight_smile:
a to, ze se bavime doma pouze o bagrech, jak ktejrej stat hraje fotbal, jak smontovat auto.. v posteli mne cekaji dinosauri, skacu po legu, kluci milujou povrazy a lana, a leckdy si nabiju hubu, jak vsechno mozne povazou temi lanami (i kliky ode dveri- jsem natrenovana bejt ve strehu neustale...), je to proste svuj svet. Uzasny, vesely, spontanni, hlucni a uprimny.
29. črc 2014 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Tvůj příspěvek