Máte tu někdo tři kluky?

esssi
11. lis 2009

Včera jsem se dozvěděla, že naše třetí mimi bude taky klučík. Tak si říkám, jaký to s nima bude. Pochlubte se, jak zvládáte svoje chlapy🙂

katarinamichalidesova
27. únor 2014

Ja mam tiez troch chlapcov,som stastna ze ich mam aj ked veeeelmi som tuzila po dievcatku Boh mi dal troch synov a ja som stastna ze su hlavne zdravy 🙂

zuzanalamacova
15. bře 2014

nikdy bych sve děti neměnila každý je jiny . jeden hodnej druhej, agresivni dalši mix ,, ale prcek nejsladší.. a hlavně syn od dvojčete nemocny je to jako houpačka někdy milej jindy zlej

gepe
15. bře 2014

My mame teda s manzelem holcicku, zatim. Manzel je vsak ze tri 3 kluku, jeho tata z 5 kluku. Nejstarsi bracha ma 2 kluky, ale vic jich nebude, bracha zemrel... a prostredni bracha jeste nenasel dobrou zenu.
Nikdy jsem ani jednoho neslysela si postesknout, ze jen brachove, naopak 🙂. Ani maminka si nestezovala nikdy. 🙂

zuzanalamacova
28. dub 2014

TAKŽE KLUCI 4 HOLKY DVE

aniska
29. črc 2014

ahoj, taky mame 3 kluky, 7 let,5, a 2 roky. Jsou perfektini! Jejich tatka pomaha, ale stejne nez bylo nejmladsimu 2 roky, tak to byl zahul, ze jsem skoro lezla po zdi :D ted mi zacina otrnuvat, ale strezim se, jsem tak rada ze se konecne po7 letech vyspim !! :D
A je nas vsude plno teda :D vsichni jsme ukecani, do jednoho :D
A holcicka mi obcas chybi, tak si pujcuju od kamosek, ony jsou radi, ze ma jeste nekdo jiny rad jejich holky, a ja jsem v 7 nebi, ze muzu nekomu delat copanky, oblikat saticky a proste takove ty veci, co mi ani nevim jak uzasni synackove nedopreji 🙂
a to, ze se bavime doma pouze o bagrech, jak ktejrej stat hraje fotbal, jak smontovat auto.. v posteli mne cekaji dinosauri, skacu po legu, kluci milujou povrazy a lana, a leckdy si nabiju hubu, jak vsechno mozne povazou temi lanami (i kliky ode dveri- jsem natrenovana bejt ve strehu neustale...), je to proste svuj svet. Uzasny, vesely, spontanni, hlucni a uprimny.