Máte tu někdo tři kluky?

esssi
11. lis 2009

Včera jsem se dozvěděla, že naše třetí mimi bude taky klučík. Tak si říkám, jaký to s nima bude. Pochlubte se, jak zvládáte svoje chlapy🙂

marci65
11. lis 2009

Ahoj Esssi, mám 6 kluků a je to fajn. 🙂

esssi
autor
11. lis 2009

Jééééééé to je hustý 😀 když my máme jen byt tři plus jedna, tak tři děti jsou maximum pro nás zatím 🙂

marci65
11. lis 2009

Když zatím... 😀 , tak se určitě jen tak nevzdáš, jako já.. 😀

esssi
autor
11. lis 2009

marci a u Tebe to byla touha po velké rodině nebo touha po holčičce? 😀

marci65
11. lis 2009

Obojí. 😉 ...Vlastně jsem se mohla vždycky na tu holčičku vymluvit. 😀

esssi
autor
11. lis 2009

marci to je hezký 😀 zase je výhoda, že když máme jen jeden dětskej pokoj, že to nebude vadit v pubertě 🙂

zdina
11. lis 2009

essi 3kluky a holka. Se dvouma jsme bydleli v garsonce, takze do tripokojovehho bytu se ti vleze deti 😀 😉

meleri
11. lis 2009

tak holky já mám zatím jenom jedno dítě ale ráda bych do těch tří asi šla! pokud teda zvládnu ty dvě! na pohlaví nezáleží, přivítám ráda jak holku tak kluka, ale teda tolik kluků to musí být náročné na vaření, asi furt samé maso! 🙂

esssi
autor
11. lis 2009

meleri jo přesně tak to asi bude, ptž manžel je masožravec a mladší syn taky, nejradši by jedl jenom maso!!!

Zdino a holka je poslední neb někde v řadě? 🙂

skuli
11. lis 2009

Já mám 3 holky 😀 Teda marci65 tebe obdivuju 😝

zdina
11. lis 2009

Essi, holka ja treti. Takze byla posledni v rade. jenze pak se mi po letech splasily hormony a mam maleho kloucka. chtela sjem mu jeste sourozence,ale nezadarilo se. No, treba jeste bude 😀

esssi
autor
11. lis 2009

týjo, no až se narodí tohle mimčo, bude mi 33...další už asi nedám, i když, kdoví 😀

magimary
11. lis 2009

Momentálne máme doma 3 chlapcov a v srdci neprestajnú túžbu po dievčatkách.. 😅 (a v krabiciach odložených plno dievčenských vecičiek 😅 )...
verím, že sa ešte dočkáme... 😉
a čo sa týka chlapčenskej "nálady" u nás, tak sú to neustále témy o autách, lietadlách, strojoch a motoroch... 😝 😀 (a bábiky po mne zase len ležia odložené v kúte... 😅 😉 )... a o rivalite, súťažení a prebiehaní sa... 😉
mám priateľku, čo má (v túžbe po dievčatku) doma 6 chlapcov... 😨 😅

imis
11. lis 2009

Ahojte klub chlapov 🙂

Mam ich doma troch a vzdy som chcela len synov.Mozno preto,ze my sme tri sestry. Najradsej by som mala 4,ale byt je dvojizbak 54M2,takze staci. Ale ked Pan Boh da,aj motyka vystreli 😀 😀 😀
s chalanmi je to genialne,neviem sa toho nasytit.Manzel chcel tretie velmi dievcatko,ale ked bola u nas na prazdninach neter,dakoval Bohu,ze aj treti je chlapec 😀

magimary
11. lis 2009

ale zase, nemáme žiadne problémy s obliekaním, či výberom takých a onakých vecí na seba (brat ma 4 dievčatá a tam sa denno-denne rieši obliekanie pred cestou do škôlky, či do školy 😝 😀 ), ani s výberom jedál, ani so strihaním vláskov, či neporiadku 😎 😵 , chlapci sú naučení postarať sa o seba (a o poriadok okolo seba) ako ktorékoľvek poslušné dievčatká... 😅 🙂

lubi22
11. lis 2009

Ahojte 🙂

Super tema, som sa potesila 😵 Ja mam sice chlapcekov dvoch, ale som si ista, ze ak by sme mali dalsie dietatko, bol by to chlapcek znovu, kedze v manzelovej rodine nikto nema dievcatko, vsetci vzdy chlapcekov, uz 5 generacii dozadu, co si vobec pamataju. Tak ja sa smejem, ze este par generacii a zachvilu sa kazdy bude volat priezviskom tak ako my. Ale ked vas citam, tak vidim, ze su aj silnejsie zostavy 😀 Marci mas moj obdiv 😵 Ja som stastna, ze mam dvoch chlapcekov, su to moji milacikovia, no ale fakt sa vsetko toci okolo aut, techniky a neustaleho jasenia. Takze nejaky jemnejsi element by bodol, a tiez by som sa rada vytesila na copikoch, satockach, babikach, ak by sme mali este dievcatko. No kedze som realista, tretie dietatko az vtedy, ked budem pripravena na dalsieho fanatika do aut 😀 Pekny den 😵

esssi
autor
11. lis 2009

Jo a moje sestra má dva kluky 🙂 prostě u nás to taky nejde, zůstalo to na bráchovi, je nejmladší a ještě má čas na potomstvo 🙂

magimary
11. lis 2009

lubi, napísal si presne to, ako to vnímam aj ja... a aj to tak nazývam: jemnejší element, copíky, bábiky, šatočky, sukničky atakd... 😅 😀
a aj to, že keď by sme mali ďalšie, určite to bude tiež chlap... 😀
u nás je to takto: ja -dievča mám len chlapcov a bratia (chalani) majú len dievčatá... 😀 (priznám sa, ale, že im trošku-v dobrom- závidím... 🤐 😀 )

ia.
11. lis 2009

ahoj, zajímavé téma 😀
já mám teda zatím syna jednoho, ale chceme dvě děti a myslím že i to druhé bude kluk. U manžela v rodině jsou taky x generací dozadu samí chlapi, myslíte si, že prostě je to genově dáno a že holka nemá šanci? 😅 😕

esssi
autor
11. lis 2009

ia může to tak klidně být, já osobně si myslím, že můj muž má defektní spermie, co nesou chromozom X, proto samí kluci....o tom se často u chlapů ani neví, ptž děti se dařej tak se spermouši nevyšetřujou....

ia.
11. lis 2009

aha esssi, tak to mě nenapadlo....
nu což, hlavně aby to druhé vyšlo a aby bylo zdravé, to pohlaví už je jen třešnička na dortu 😉 😵

nunacek
11. lis 2009

Moje tchýně má 3 syny 😉 A od začátku mi říká (samozřejmě z legrace) "hlavně si přej holku/holky", ty jsou lepší 😀

lubiku
11. lis 2009

Ahojte, tak my mame tri princezny a tajne dufame ze teraz to bude princ 😀

esssi
autor
12. lis 2009

Zdar matičky, koukám že je dost rodin s jednopohlavníma dětma 😀

titkovamiriam
12. lis 2009

ja mam ja mam a su super 😀

labell
12. lis 2009

ia: v manželové rodině je to samej chlap, snad 5 generací i švagr má kluka, jen u nás se to zlomilo 😉

jarus74
12. lis 2009

ja ich ma 4 ale samozrejme mam aj dievky.

siloenka
12. lis 2009

😀 Ahoj, tak se taky přidám, super diskuze. Pravda,že občas na mě padne sebelítost,jak já ubohá to s těma třema chlapama zvládnu 🙂 ..zvlýšili jste mi sebevědomí.....ono to asi fakt jde 🙂 už u prvního těhu jsme si byli s chlapem jistí,že to bude holka..u druhého ještě víc...no a u třetího jsem už nechápala 😀 😀 😀 ...s kluky je to zatím fajň,ale obávám se,že do budoucna je už nebudem stíhat živit 😀 😀 .....a též jsem se těšila na jemnější element,na nějakou spojenkyni pro holčičí tajemství....no,snad příště 😀

nika251
13. lis 2009

Ahojte. My mame zatial ,,len,, dvoch chlapcov ale tak ako aj ostatne, mam pocit ze ak by sme mali tretie, aj to bude chlapcek. Ale nevadilo by mi to ako mi nevadi ani to ze mame tychto dvoch. Su krasni, mili, zli, starsi uz hubaty, mladsi tvrdohlavy ale su uzasni. Strasne moc sa z nich tesim- hlavne vecer ked idu spinkat 😀 😀

doseti
20. lis 2009

ahojte,aj ja som túžila po dcére a..........bol to siedmy vnuk mojej mamy
môj brat=dvaja chlapci
moja sestra=dvaja chlapci
mužov brat=jeden chlapec..................v celej rodine žiadne dievča