Máte tu někdo tři kluky?

esssi
11. lis 2009

Včera jsem se dozvěděla, že naše třetí mimi bude taky klučík. Tak si říkám, jaký to s nima bude. Pochlubte se, jak zvládáte svoje chlapy🙂

svetlusenka
22. lis 2009

ahoj holky, já mám 4 kluky 😀 Jinak v roděně převaha dcer 🙂

vie11
23. lis 2009

Ahojte ja má m 3 chlapcov, manželov brat - má 2 a oni boli len dvaja bratia, takže svokrovci majú dvoch synov a 5 vnukov, žiadne vnučky - škoda. 😖

zuzka55
24. lis 2009

ahojte baby.....ako viaceré napísali....ja mám zatiaľ dvoch synov, ale som si istá že kebyže ešte jedno zas chlapec....už ani meno by som mu nevedela dať....toľko je chalanov z mužovej strany🙂))

najjulinka
24. lis 2009

Jeminku... Tak naša Lucinka ma zatial len bratrancov a aj to čo je v brušku (švagrina a moje 2 sestry čakaju), tak su sami chalani, takže sesternica nepribudne... aj ma to teší.. lebo všetkým len poviem, že ked kcu babu, tak na to musia tak ako my - na istotu - Lucinku sme si vzali z domova 😝 😝 😝 😝 😝 Aspon ju nie je s čím porovnať a je "iná" v každom smere 😀 😀 😀 😀

Inak mary - k problemem s obliekaním... Väčšinou chalani a baby majú iný kluč na vyberanie oblečka, vyberaju obe pohlavia tak na rovnako... Baby skor riešia čo je "pekné" a chalani čo "oblúbené" a poviem ti že dakedy je horšie presviedčať, že to oblečene tričko musí ist do prania tak ako iné tričká... a nebodaj z neho vyrastie 🙄 🙄 🙄 🙄 Ale toto je všeobecný príklad.. .samozrejme že aj chalni a baby si ten výberový kluč obcas vymenia (mne sa minue Lucku podarilo presvedčiť, že jej dam ine bodynko, že to čo sa jej pači musi do pračky... ale chybyčka nastala videla ho v práčke.. .zmerčila ho bezpečne a hned som mala skoro vysypanu ešte len čerstvo naloženú práčku 😠 - a pri tom to bodynko je z burzy od Vás - také na doma - žiadne extra)

najjulinka
24. lis 2009

jáj a mama poznala 2 manželské pary čo mali skoro naraz svadbu a sa navzajom dohodli, že budu mať deti dovtedy kým nebudu mať z oboch pohlaví... Jedni skončili pri siedmich babach a druhý pri deviatich alebo jedenastich chalanoch.. ked mi toto rozprávala a ja som bola ešte decko, tak ma matika nepustila a moja reakcia na toto bola "To si nemohli hned druhé vymeniť???" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoretka
23. črc 2012

My máme tři kluky a k nim tři holky .Je to s nimi prýma- 🙂

andrejka1974
25. črc 2012

ja mam 3 synov a 2 dcerky

avanti
25. črc 2012

Pripajam sa do klubu 😉

soopy
25. črc 2012

Povzbuzující téma 🙂 Já už jsem myslela, že jsem snad jediná, protože v našich rodinách a mezi známýma převažují spíš holky. Jedna známá má dokonce pět holek a to manžel vždycky říká, že cokoliv než tohle 😀

jakelina
27. črc 2012

My máme čtyři syny a taky nám to přijde, že je to jedno. Kluci jsou fajn. 😉

zuzanalv
27. črc 2012

jeej aj my mame troch chlapcov ..

janula18
31. črc 2012

aj my máme troch chlapcov

janula18
31. črc 2012

My to máme nejak generačne, muž je najmladší z troch chalanov a ma troch synov, svokor bol najmladší z troch chalanov , no uvidíme ako náš Marcel 🙂

trnka77
31. črc 2012

ahoj 😀 😀 ..pripájam sa do klubu..mám troch synov...pri treťom tehotenstve mi lekári tvrdili,že budem mať dievčatko,to bolo radosti v rodine,už sme sa so svokrou videli ako ležíme na deke a hrajeme sa s bábikami 😀 😀 ..........teraz ale behám a hrajem futbal,volejbal,vyberám triesky z prstov,fúkam rozbité kolená,periem a zašívam skoro každý deň,v mojej posteli nachádzam rôzne príšery z cudzieho sveta,ktoré chcú pusu a hovoria mi MAMIČKA......v skratke život mami s 3 chalanmi 😀 😀 😀 😀

zuzulaxx
31. črc 2012

no ja mám troch chalanov a konečne sa podarila aj princeznáááááá... 😀

janula18
9. srp 2012

@zuzulaxx gratulujem k dievčatku. Ja nejak nemám odvahu na ďalšie, určite by to bol chlapec ale hlavne financie

vierka82
9. srp 2012

aj ja mam troch chlapcov a je to super 🙂

tunylyk
9. srp 2012

pridavam sa do klubu 😀

katecameron
9. srp 2012

ja mam nastastie chlapcov dvoch a jedno dievcatko ale to som chcela ze v rodine manzela je moja dcera jedina a to v siroko dalekoej rodine aj mm bratranci a sesternice z druheho kolena maju LEN chlapcov NIKTO z tejto sirokej rodiny nema dievcatko len my a paradoxom je ze svokra svoju vnucku nechcela dokonca trvalo niekolko rokov kym si zvykla ze ma jedinu vnucku a 4roch vnukov 😠

daducha
9. srp 2012

Tak ja mam dvoch chlapcov a myslim, ze aj tretie babo by bol chlapec .Tak uz radsej neskusam,lebo celu pubertu prestojim v kuchyni 🙂)))))))

lulka78
16. srp 2012

@trnka77 ahoj,mame podobne velkych synatorov, aj my troch 🙂 este dakedy bude? ci uz ani nie? samozrejme myslim to dievcatko 🙂) kamoske,co ma troch synov,ked cakala stvrte,tak ze chlapec...ale v 36tt to bolo kavove zrno ako vysite 🙂 ale to dievcatenko je take smrncnute do chlapskeho sveta ,napriklad cika po stojacky a pod.az ked to mamka videla,tak si cupla do travicky,reku moja takto dievcatka cikaju 🙂)) takze udel dievcatka po troch chlapcoch 🙂)

lulka78
16. srp 2012

@katecameron to vazne?? ved mohla byt prave rada,ze ma tu vnucku! och,aki sme vselijaki na svete.....

sestricka5
25. led 2013

my mame tiez 3 chlapcov plus jednu princeznicku ... a zatial vyzeraju byt skvela parta 🙂

zuzanalamacova
14. črc 2013

Mam tri kluky a ctvrteho na ceste k tomu dve holky zadna sranda

luciblank
25. únor 2014

Tak se taky připojuji mám doma tři rošťáky Adam za pár 7let Tadeáš 2,5roku a Filip 2měs a teda ženy řeknu vám je to docela zápřah s těmi chlapi tatínek je vlastně 4tý 😀 ale neměnila bych strašně moc jsem toužila po dceři ale jsem ráda za to že vůbec děti mám a že jsou to kluci mi nevadí hlavně ať jsou zdraví 🙂 a u nás by už asi holčička nebyla 🙂) tak raději pokoušet nic nebudu 😀 to už by asi bylo s chlapi na mašli 😀 ani ne teď ale až příjde puberta 😀 😀

luciblank
25. únor 2014

@sestricka5 wau smekám já vůbec nevím zda bych všechny 4 zvládla už teď si připadám jako mateřská školka 😀 😀 ale jak já říkám každé dítko už se ztratí 😀 mít jedno je smutné alespoň u mě 😀 dvě akorát tři už se berou jako extrrém na dnešní dobu a 4 a více už tedy netuším ale hlavní je že spolu vycházejí a jsou zdraví a taky jednou budeme velká rodina na to se těším ze všeho nejvíc

zara0201
25. únor 2014

Ja som mala na VŠ spolužiaka, boli 4 bratia, každý mal iného otca 😀

snopkulka
25. únor 2014

@lubi22 Ahoj, pozerám začiatočné písmená tvojich drobčekov, nevolajú sa ako naši? naši sú Samuel a Filip 😉

Ja mám doma troch chlapov - počítam aj manžela 😀 kedysi som túžila po dvoch dcérach, ale po prvom synovi som tajne dúfala, že aj druhý bude chlapček a vyšlo to 😵 chalani sú super, neriešia, ako už bolo spomenuté,odpadá problém s obliekaním, vláskami... ešte neviem úplne posúdiť, ale asi skôr zbankrotujeme na jedle, leukoplastoch a na modeloch áut 😀 😀 😀

zuzanalamacova
27. únor 2014

MY SYNOVE ZDENĚK. KAMIL, JAROMIR . THOMAS, HOLKY ZUZANA . VANESSA .. NO A NEVLASTNI ... JE RADEK A PLUS JEHO TATA TAK SE JMENUJE HELE HOLKY KOLIKKRAT I PŘÍTEL SE CHOVA JAKO KLUK

anda2
27. únor 2014

ja mám dvoch synov, 7rokov a 5 mesiacov, muža a otca v dome, a ja ako šmoulinka, tak mi vraví starši syn, a brata, ktorý je odstahovaný