Nástup do první třidy a miminko. Jak jste to zvládli?

ero74
25. kvě 2012

Ahoj , v záři nastupuje můj syn do první třídy a jsem znovu těhotná jsem v 6t , tak rodit budu lednu 2013. Chci se zeptat jestli jste nekterá také toto zažila a jak jste zvládli starost o miminko a připravu ditetě do školy. 😉 Děkuji

mersy
4. čer 2012

@ero74 ahoj,
když se nám narodil syn (duben), dcera byla prváček... a bylo to naprosto v pohodě, hlavně jsem si to nemohla vynachválit na začátku roku, kdy jsem s ní byla doma....
takže jestli rodíš v lednu, tak to bez problémů zvádnete. do porodu už bude zajetý.....
Je to lepší než nástup s čerstvým miminkem .....🙂

simour1
16. črc 2012

Ahoj,já takhle měla syna mimíska když nejstarší dcera šla do první třídy a bylo to super.Malej naučenej jít po obědě spinkat-v době,kdy dcera přišla ze školy.My se v klidu naobědvaly a měly dost času se věnovat učení.To samé mě čeká od září za rok,kdy mi druhá dcera nastupuje do školy a já budu mít doma roční dítě a jsem za to vděčná. 😉

sysysy
16. črc 2012

Malý se narodil v květnu a to dcerka chodila zrovna do 1.třídy a vše jsme zvládli v pohodě. Učila jsem se s ní, když malý spal, nebo když ho někdo hlídal. I když, ona ta 1.třída je v pohodě, tam ani není moc učení 😉, spíš jde o to dohlídnout na správné nachystání učebnic a oblečení a ráno udělat svačinu 😉, jinak je školáček už samostatný tvor, takže zbývá hodně času na miminko 😵.
Jo a ráno ji do školy vodila babička a napoledne jsem pro ni chodila s kočárkem já, měla jsem strach ji nechat chodit přes 2 hlavní silnice samotnou....