O kolik let je ideální mít od sebe děti?

beatrice.h
16. bře 2008

Holky, nevím jak se rozhodnout - manžel to nechává zcela na mě. 🙂 Máme 20 měsíční holčičku Beátku a nevím jestli ji pořídit sourozence dřív nebo později. 🙂 Jaké máte zkušenosti s dětma? Já jsem se sestrou o 3,5 let a nějak jsme to nezvládaly v dětství a v pubertě, až nyní jsme nejlepší dvojka - díky našim holčičkám, které jsou od sebe o 5 týdnů. 🙂

Co myslíte?????? 😉

roza
16. bře 2008

U nás chaos, někdy ne jen občas 😀 Ale neměnila bych 😉

roza
16. bře 2008

No, letím za drahoušky, uspávat atd., ale to ty asi znáš taky 🙂

jituska
16. bře 2008

jojo, jen si kolikrát říkám, že jsem se měla narodit chlapem, že chlapi to mají jednodušší. Já totiž všechno žeru, že ten řve a proč to dělá atd.

roza
16. bře 2008

Taky jsem žrout, neboj, nejsi sama 😀

roza
16. bře 2008

Tak zatím ahoj, fakt už letím

paolin
16. bře 2008

holky, a jak vam to vyslo povahove? myslim - 1.dite hodne, 2.divoke nebo naopak..nebo obe hodne..?

roza
16. bře 2008

Paol, tak zatím se to nepozná, ale dcera byla ubrečenější a ukňouranější - zatím... Uvidíme časem 😀

maart
16. bře 2008

Paolin, tak u nas prvni kloucek zlatej (tak do 4 let, ted uz ma taky svoje nalady), druhej dablik hned od zacatku a porad...a ted mala? Urvanice urvana je to 😉 ....fakt je mnohem ujecenejsi nez kluci, ale treba zase v noci mnohem hodnejsi, spinka od 19.00 do 7 hodin s tim, ze ji 1x nakojim, fakt zlato!

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paolin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paolin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paolin
16. bře 2008

holky, dik. at jsou mrnousci hodni 😉

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
16. bře 2008

kdo se bojí nesmí...

jituska
16. bře 2008

paolin, dcera ta starší, ta byla jako miminko v noci uplakaná a pak už od půl roku spala celou noc. Jurášek zase naopak, jako miminko dobrý a teď je v noci pořád vzhůru. Lezou nám zoubky, tak to možná bude tím. Jinak je klidný, ale Jituška je taková divoká, pořád povídá, ječí a nevydrží chvilku sedět a teď od čtyř let začíná mít svý nálady.

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
16. bře 2008

ja kdyz na to tak koukam, tak asi mala zustane jedinackem 😉

zany
16. bře 2008

Já jsem si ze začátku myslela, že budeme mít druhé po dvou letech... Pak jsem od toho názoru upoštěla, protože přišli prořvané noci... a zase jsem se k tomu názoru vrátila 🙂
Nechci děti věkově daleko od sebe... Věřím tomu, že to bude záhul, ale myslím, že záhul to bude i když budou věkově od sebe 3 roky a dál... Vidím to na švagrové...
A hlavně nechci jít na rok do práce, pak zase na mateřskou. Mám pocit, že když už se vyhrabeme z plen, tak si oddychneme, s prckem by se leccos dalo a do toho by přišlo zase mimino...
Takže uvidíme jestli do toho opravdu vlítneme 😀

jesika
16. bře 2008

Já jsem se vrátila do práce původně na rok,nakonec se to protáhlo na roky dva 😉 .Ale teď mi to vyhovuje, Marťa je samostatnej, a hodně mi pomáhá, takže pro mě značka ideál... 😉

georgine
16. bře 2008

jj pro me idelálni jak to mám já.. stavime si hnizdecko pro nás 4 uplne prepychove a v dohledne dbě na počtu nasich deti nehodlam nic menit.. ted si je vypiplám a pak se chci venovat sobe a manzovi, práci a smaozrejmne detem.. 😉

musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
musilka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zany
16. bře 2008

Jesiko, toho se právě bojím, že bych to oddalovala natoli, že by druhé ani nebylo 😕

panterka
16. bře 2008

my budeme mít kluky skoro po 5 letech 😉 no, hlavně kvůli prvnímu rizikovýmu těhu jsme dýl čekali, no a vyplatilo se, opět mám riziko, musím ležet, už jsem byla i v nemocnici a nedokážu si to představit s menším dítětem a bez pomoci mých rodičů ☹

gedren
16. bře 2008

zany, ja to vidim podobne, si rikam, ze jestli se do toho nepustime ted, tak uz se nam pak nebude chtit 🙂

jajinak
16. bře 2008

Já mám děti po 5 letech,Chtěla jsem to tak už když byl starší malinkej,páč jsem si je chtěla užít oba a nechtěla jsem,aby to byl záhul oba krátce po sobě.Ale je fakt,že jak plynul čas,tak se mi do toho chtělo čím dál míň.Takže už bych se pak asi nerozhoupala.

zany
16. bře 2008

Gedren, tak na to vlítneme a bude po starostech a problému 😀 Jen přibydou další starosti a další problémy 😕