• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

16. prosince 2016 
diky za odepsani,ale ja bych radši holku :grinning:
26. zář 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za odepsani,ale ja bych radši holku :grinning: dit se rika že před ovulkou je holcicka :fearful: ja vim neni nic jisteho nikdy
26. zář 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek mám dva kluky, jednoho ze styku den před ovulkou, druhého 3 dny před. Kamarádek pár taky. Vždycky je to 50:50, ať se říká co chce.
26. zář 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.... přirodu neoblafnem
26. zář 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsi toužila po holcicce a nebo ti to bylo jedno
26. zář 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek jo, a odříkaného chleba největší krajíc :grinning: Mně se každej ptá jestli zkusíme dotřetice holčičku. No, nehledě na to že třetí dítě nechci, tak by mi bylo šumák co by to bylo, protože preference rodičů jsou přírodě stejně k smíchu.
26. zář 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek toužila, hlavně před prvním těhotenstvím. Ani jsem si neuměla představit že bych mohla mít kluka, co bych s ním dělala :sweat_smile: a buch, je to kluk. A v pohodě. U druhého mi to bylo jedno, ale cítila jsem silně holčičku, ani klučičí jméno jsme neměli..a buch, je to kluk. A v pohodě. Miluju je a už jsem si zvykla, a nějak se ztotožnila s tím klučičím. Spíš si teď říkám co bych najednou dělala s holkou. Kamarádky mají holčičky, mám dvě neteře, takže si i užiju princeznování apod.
26. zář 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to maš pravdu,, mne mažel přemluvil do třetiho,ale dal už nepujdu :grinning: teda estli se zadaři :grinning:
26. zář 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka si na druhé i třetí dítě nechala udělat i nějaký horoskop, aby se jim podařila holčička a má doma 3 kluky. Jinak ve svém okolí mám celkem 5 páry, kde mají 3x kluka.
26. zář 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti zavidim aspon ty neteře u nas v rodině jen same kluci,tak ani nevym jaky to je :fearful:
26. zář 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda hm... sakra proč nemuže mit každy parek ja vym a ešte krasny počasi....... :grinning:
26. zář 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a hodinky z vodotryskem :grinning:
26. zář 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak se k vám chci přidat :slight_smile: My máme doma dvě holčičky a teď chceme ještě jedno mimi. A budeme doufat, že se nam povede kluk :slight_smile: Ráda uslyším nějaké "zaručené" rady, jak na to :slight_smile:
14. říj 2014 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarpejatko zarucene nefungje nic, cekam treti holcicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že dopadneme stejne :slight_smile: Ale uvidíme
14. říj 2014 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarpejatko Rady na tohle asi nejsou...vždy je to 50/50.....to přece všichni víme :slight_smile: .Snad jen rada taková že, neplánovat třetátko s tím, že chci jen jednoznačně holčičku nebo chlapečka,ale mít osobní přesvědšení -chceme třetí dítě a to bez ohledu na pohlaví. :wink:
14. říj 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já ty rady myslela ze srandy :slight_smile: To je jasne, ze chceme mimco a je nám jedno, co to bude. Hlavně, aby bylo vse v pořádku a maličké zdravé. Pohlaví je to poslední co resime. Ale mit chlapečka by byla takova ta třešnička na dortu :slight_smile:
14. říj 2014 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nonacek k těm spermiím ,jaké jsou dřív... není to náhodou tak, že když tam ty spermie přežijou a vajíčko sestoupí tak tak budou prostě dřív? už jen že vajíčko může sestoupit ráno a vy se snažíte až večer, tak je jasné že se chytnou hned ráno? nebo se pletu?? :pensive:
14. říj 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto je téma přesně pro mě, toužící po holčičce:slight_smile:
14. říj 2014 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my máme dvě holčičky a jednoho chlapečka, brali by jsme i třetí holčičku, taky si z nás dělali i srandu, že to bude holcicka. Bylo to prekvapko, když byl do třetice chlapeček....ale na druhou stanu jsem i rada aspoň je změna. Přeju vám děvčata, ať vám to vychází, jak si prejete :slight_smile:
15. říj 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, taky mám dva chlapečky a ještě do jednoho dítka půjdeme..moc bych chtěla holčičku. Tak uvidíme :wink:
6. lis 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak my máme dcérku a dvoch synov,ale chceme vyrovnať stav a pokúšame sa o dievčatko,samozrejme,keĎ sa podarí znova chlapec,nič sa nedeje,jednu princeznu už máme!
7. lis 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bjoucik.15 to jsi právne také říkam,protože kdy kterou hodinu vajíčko zestoupi asi žádna z nás neví. My se snažili 2-3 dny před ovulkou a ne zadařilo se. přitel už nadával,ze takhle naprogramovane to delat:relaxed: nebude! No a tenhle cyklus jsme už nepočítali a snažily jsme se hned po MS každý den,ale to bych nebyla Já abych v tom zase ne pátrala. Protože by mne zajímaly ty otázky co jsi psala,ale odpovědi jsem nikde nenašla.
15. lis 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, máme 3 klučiny a taky bych ráda do třetice holčičku
15. lis 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn a zkoušíte nějake metody?
15. lis 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek ještě 2 krát denně kojim, tak nemám vůbec cyklus, ale nechranime se od sestinedeli, u druhého tehu jsem si byla jistá že je to holka a nebyla
15. lis 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn hm tak to Já věřila metodě před ovulkou holka, a nepovedlo se už 5 měsíc tak teď sme to zkoušely cele plodne obdoby tak uvidím,jestli se zadaří? Moooooooooc bych chtěla holcicku.
15. lis 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn někdo říká,ze když kojis tak ze neotehotnis,ale moje máma má jiný názor.... ze žena po porodu je jak po hnojena půda,kde se všemu daří. Ale jak je to doopravdy nevím. A vis kdy jsi počala své syny ?? jestli to bylo před nebo v den ovulace? jen si ověřují jestli to fakt funguje?
15. lis 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek já myslím, že žena od ženy s tou plodnosti při kojení, druhý syn byl asi 2 dny před ovulaci, první netuším
15. lis 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn tak to asi moc nefunguje,ze před ovu.jsou holky. vid? Tenhle měsíc už jsem to také nepokousela a snazili:wink: jsme se cele plodne obdoby tak uvidíme.Jsem asi 6 dni po ovu.a samozřejmne mam už vsechny příznaky tehu:laughing: jako každý mesic:wink: A nejradši bych už testovala,už mi asi pořádne hrabe:blush:
15. lis 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek