Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

kirkee
14. pro 2011

Ahoj holky, je nas tu vice, ktere mame deti stejneho pohlavi a chcete se snazit jeste o dalsi, opacneho pohlavi?
My jsme s manzelem od zacatku planovali tri deti, ted uz mame dva kluky a kdyby se povedla do tretice holcicka, byla by to takova krasna tresnicka na dortu, takovy muj maly splneny sen.
Samozrejme, kdyby byl treti klucik, tak budu stejne stastna, ne ze ne 🙂
Je tu nekdo, kdo by si chtel na toto tema povidat, podporit se, proste zkratit si tu dobu cekani na tretiho (ci dalsiho) drobecka?

nonacek
26. zář 2014

diky za odepsani,ale ja bych radši holku 😀

nonacek
26. zář 2014

diky za odepsani,ale ja bych radši holku 😀 dit se rika že před ovulkou je holcicka 😨 ja vim neni nic jisteho nikdy

andelka
26. zář 2014

@nonacek mám dva kluky, jednoho ze styku den před ovulkou, druhého 3 dny před. Kamarádek pár taky. Vždycky je to 50:50, ať se říká co chce.

nonacek
26. zář 2014

hm.... přirodu neoblafnem

nonacek
26. zář 2014

taky jsi toužila po holcicce a nebo ti to bylo jedno

andelka
26. zář 2014

@nonacek jo, a odříkaného chleba největší krajíc 😀 Mně se každej ptá jestli zkusíme dotřetice holčičku. No, nehledě na to že třetí dítě nechci, tak by mi bylo šumák co by to bylo, protože preference rodičů jsou přírodě stejně k smíchu.

andelka
26. zář 2014

@nonacek toužila, hlavně před prvním těhotenstvím. Ani jsem si neuměla představit že bych mohla mít kluka, co bych s ním dělala 😅 a buch, je to kluk. A v pohodě. U druhého mi to bylo jedno, ale cítila jsem silně holčičku, ani klučičí jméno jsme neměli..a buch, je to kluk. A v pohodě. Miluju je a už jsem si zvykla, a nějak se ztotožnila s tím klučičím. Spíš si teď říkám co bych najednou dělala s holkou. Kamarádky mají holčičky, mám dvě neteře, takže si i užiju princeznování apod.

nonacek
26. zář 2014

to maš pravdu,, mne mažel přemluvil do třetiho,ale dal už nepujdu 😀 teda estli se zadaři 😀

hojda
26. zář 2014

Kamarádka si na druhé i třetí dítě nechala udělat i nějaký horoskop, aby se jim podařila holčička a má doma 3 kluky. Jinak ve svém okolí mám celkem 5 páry, kde mají 3x kluka.

nonacek
26. zář 2014

to ti zavidim aspon ty neteře u nas v rodině jen same kluci,tak ani nevym jaky to je 😨

nonacek
26. zář 2014

@hojda hm... sakra proč nemuže mit každy parek ja vym a ešte krasny počasi....... 😀

nonacek
26. zář 2014

a hodinky z vodotryskem 😀

sarpejatko
14. říj 2014

Ahoj, tak se k vám chci přidat 🙂 My máme doma dvě holčičky a teď chceme ještě jedno mimi. A budeme doufat, že se nam povede kluk 🙂 Ráda uslyším nějaké "zaručené" rady, jak na to 🙂

nonnni
14. říj 2014

@sarpejatko zarucene nefungje nic, cekam treti holcicku 😀 😀 😀 😀 😀

sarpejatko
14. říj 2014

Já si myslím, že dopadneme stejne 🙂 Ale uvidíme

marku
14. říj 2014

@sarpejatko Rady na tohle asi nejsou...vždy je to 50/50.....to přece všichni víme 🙂 .Snad jen rada taková že, neplánovat třetátko s tím, že chci jen jednoznačně holčičku nebo chlapečka,ale mít osobní přesvědšení -chceme třetí dítě a to bez ohledu na pohlaví. 😉

sarpejatko
14. říj 2014

Já ty rady myslela ze srandy 🙂 To je jasne, ze chceme mimco a je nám jedno, co to bude. Hlavně, aby bylo vse v pořádku a maličké zdravé. Pohlaví je to poslední co resime. Ale mit chlapečka by byla takova ta třešnička na dortu 🙂

bjoucik.15
14. říj 2014

@nonacek k těm spermiím ,jaké jsou dřív... není to náhodou tak, že když tam ty spermie přežijou a vajíčko sestoupí tak tak budou prostě dřív? už jen že vajíčko může sestoupit ráno a vy se snažíte až večer, tak je jasné že se chytnou hned ráno? nebo se pletu?? 😔

marketa80
14. říj 2014

tak toto je téma přesně pro mě, toužící po holčičce🙂

zanet29
15. říj 2014

Tak my máme dvě holčičky a jednoho chlapečka, brali by jsme i třetí holčičku, taky si z nás dělali i srandu, že to bude holcicka. Bylo to prekvapko, když byl do třetice chlapeček....ale na druhou stanu jsem i rada aspoň je změna. Přeju vám děvčata, ať vám to vychází, jak si prejete 🙂

pajinka85
6. lis 2014

ahoj holky, taky mám dva chlapečky a ještě do jednoho dítka půjdeme..moc bych chtěla holčičku. Tak uvidíme 😉

polaks
7. lis 2014

Ahoj,tak my máme dcérku a dvoch synov,ale chceme vyrovnať stav a pokúšame sa o dievčatko,samozrejme,keĎ sa podarí znova chlapec,nič sa nedeje,jednu princeznu už máme!

nonacek
15. lis 2014

@bjoucik.15 to jsi právne také říkam,protože kdy kterou hodinu vajíčko zestoupi asi žádna z nás neví. My se snažili 2-3 dny před ovulkou a ne zadařilo se. přitel už nadával,ze takhle naprogramovane to delat☺ nebude! No a tenhle cyklus jsme už nepočítali a snažily jsme se hned po MS každý den,ale to bych nebyla Já abych v tom zase ne pátrala. Protože by mne zajímaly ty otázky co jsi psala,ale odpovědi jsem nikde nenašla.

maudn
15. lis 2014

Ahojda, máme 3 klučiny a taky bych ráda do třetice holčičku

nonacek
15. lis 2014

@maudn a zkoušíte nějake metody?

maudn
15. lis 2014

@nonacek ještě 2 krát denně kojim, tak nemám vůbec cyklus, ale nechranime se od sestinedeli, u druhého tehu jsem si byla jistá že je to holka a nebyla

nonacek
15. lis 2014

@maudn hm tak to Já věřila metodě před ovulkou holka, a nepovedlo se už 5 měsíc tak teď sme to zkoušely cele plodne obdoby tak uvidím,jestli se zadaří? Moooooooooc bych chtěla holcicku.

nonacek
15. lis 2014

@maudn někdo říká,ze když kojis tak ze neotehotnis,ale moje máma má jiný názor.... ze žena po porodu je jak po hnojena půda,kde se všemu daří. Ale jak je to doopravdy nevím. A vis kdy jsi počala své syny ?? jestli to bylo před nebo v den ovulace? jen si ověřují jestli to fakt funguje?

maudn
15. lis 2014

@nonacek já myslím, že žena od ženy s tou plodnosti při kojení, druhý syn byl asi 2 dny před ovulaci, první netuším

nonacek
15. lis 2014

@maudn tak to asi moc nefunguje,ze před ovu.jsou holky. vid? Tenhle měsíc už jsem to také nepokousela a snazili😉 jsme se cele plodne obdoby tak uvidíme.Jsem asi 6 dni po ovu.a samozřejmne mam už vsechny příznaky tehu😆 jako každý mesic😉 A nejradši bych už testovala,už mi asi pořádne hrabe😊