Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

kirkee
14. pro 2011

Ahoj holky, je nas tu vice, ktere mame deti stejneho pohlavi a chcete se snazit jeste o dalsi, opacneho pohlavi?
My jsme s manzelem od zacatku planovali tri deti, ted uz mame dva kluky a kdyby se povedla do tretice holcicka, byla by to takova krasna tresnicka na dortu, takovy muj maly splneny sen.
Samozrejme, kdyby byl treti klucik, tak budu stejne stastna, ne ze ne 🙂
Je tu nekdo, kdo by si chtel na toto tema povidat, podporit se, proste zkratit si tu dobu cekani na tretiho (ci dalsiho) drobecka?

andrea2210
15. pro 2011

@kirkee ahojky 🙂 Take mame 2 kluky, a holcicku bychom si moc prali 🙂 😵

mirun
18. pro 2011

My jsme na tom stejně, máme 2 kluky a plánujeme třetí dítě. kdyby se povedla holčička, byli by jsme moc rádi 😀

andrea2210
19. pro 2011

@mirun ahojky🙂 a jak mas stare ditka?🙂

petrunkava
20. pro 2011

ahojda,u nás to stejné ,máme 2 chlapáky ,o holčičku se snažíme skoro rok a stále nic ☹ ..ale nevzdáváme to 🙂 a budeme se snažit dokud to neklapne 🙂 ...

mirun
20. pro 2011

@andrea2210 ahoj 🙂 , klukům je 5 let a 2 roky. třetí už bych začla zkoušet, jen ještě příjít na to, jak na holčičku 😀 . jak máš Ty velké děti?

llluckaaa
20. pro 2011

Ahoj, já sice nemám dva kluky a další mimčo zatím neplánujeme (mám kluka 3 a holčičku 1 rok), ale tu holčičku jsem si strašně přála, až jsem se začala řídit takovými těmi radami, jak si jí pořídit. A kupodivu se povedla? Taky něco takového zkoušíte nebo to necháváte náhodě?

mirun
20. pro 2011

@llluckaaa Ahoj... Se starším synem jsem otěhotněla v den ovu, u mladšího syna jsem to nechtěla nechat na náhodě 😉 , tak to bylo 2 dny před ovu a zase kluk.

llluckaaa
20. pro 2011

@mirun Já mám dvě kamarádky, kterým se povedla holčička 7. den cyklu, tak jsem se soustředila hlavně do tohoto období a povedlo se 🙂 Tak jsem právě zvědavá, jestli to někdo z vás zkouší taky... Ale tvůj druhý syn tuto teorie nějak vyvrací...

andrea2210
20. pro 2011

@mirun Mym klukum je skoro 7 a skoro 3 roky🙂
my se zatim nesnazime🙂 Jinak byli pocati prvni v den Ovu a druhy den pred Ovu🙂 Chtela jsem holcicku uz u prvniho, jenze jsme se tou Ovulkou neridili, nevedela jsem to -)

Holky a co rikate podle te krve? priteli bude 27 a mi 26 -) nekde jsem cetla ze ten kdo ma starsi krev tak ma byt to pohlavi? pak tam byl ale priklad ze kdyz je chlapovi 28 a zenske 27 tak by to mel byt kluk protoze jemu se ta krev prave zmenila, moc tomu nerozumim 🙂
Kazdopadne se chci ridit tou Ovulkou 🙂

andrea2210
20. pro 2011

@mirun a neni 2 dny malo? co jsem cetla tak nejmene 3 dny pred Ovu je sance na holcicku🙂))

mirun
20. pro 2011

@andrea2210 My to zkoušeli 3 měsíce 3 dny před ovu a nic. nepovedlo se. další měsíc to bylo 2 dny před a je z toho můj mladší syn. U nás jsou ty 3 dny moc. Podle krve nevěřím, to by byl můj mladší syn holčička 😉 .

andrea2210
20. pro 2011

@mirun a jak se to teda pocita?🙂

mirun
20. pro 2011

@andrea2210 pohlaví dítěte by mělo být podle toho, který z partnerů má mladší krev. a počítá se to po 7 letech. mě bylo při početí syna 30, manželovi 34, já měla mladší krev, měla by to být holčička.

andrea2210
21. pro 2011

@mirun aha, tak tim padem bych mela mit 2 holcicky 😅

mirun
21. pro 2011

@andrea2210 takovéhle výpočty jsou spíš pro legraci, ani ten čínskej kalendář na nás nesedí. nespoléhala bych na to.

andrea2210
21. pro 2011

@mirun ten cinsky kalendar mi vysel u obou deti🙂 ale nespoleham na nej, nic jineho nezbyva nez zkusit tu ovulku a uvidi se snad se holcicka zadari 😵

mirun
21. pro 2011

@andrea2210 kdy by jsi chtěla další dítě?
@petrunkava Ahoj... píšeš, že se o holčičku snažíte skoro rok.., zkoušíte to podle ovulky, nebo jinak?

andrea2210
21. pro 2011

@mirun Pritel by klidne hned🙂) ale ja bych rada jeste pockala mladsimu budou 3 roky, ale nejspis to nechame nahode, snazit se zacneme asi od toho brezna 🙂 U obou synu jsem otehotnela na prvni pokus 😅
Napred jsem chtela do prace, doma je to nekdy na palici, ale uvidime 😀 a co ty? 🙂

mirun
21. pro 2011

@andrea2210 taky chci začít zkoušet tak od března, dubna. poprvé jsem taky otěhotněla na první pokus, po druhé na čtvrtej 🙂 .

andrea2210
21. pro 2011

@mirun Tak snad nam ta vysnena holcicka vyjde 😵 🙂

petrunkava
21. pro 2011

@mirun no nejdříve jo,ale tet když vvidím že nám to tak dloho nejde už to nějak neřeším..prostě se snažíme pravidelně sexovat a pohlaví nechávám náhodě 😉 ..ale kdybych měla holčičku tak budu štastná 🙂 ..

kirkee
autor
25. pro 2011

Ahoj holky, tak ja mam ted teprve treti cyklus od porodu, prvni dva probihaly dost podobne, tak jsem si podle nich propocitala, kdy bych mela mit tento mesic ovulaci, a svedla jsem manzela tri dny pred, ale co se nestalo, bac ho, hned dalsi den ovulka jak vysita! Takze jestli se tentokrat zadarilo, tak budou mit mi kluci stopro brachu!

Jinak, muj prvni synek prisel tak nejak neplanovane, takze ani nevim, v jaky den cyklu, vubec jsem nic takoveho nesledovala.
Ale u druheho vim stopro, ze byl presne v den ovulace.

Pro zajimavost ale moje kamoska ma dve holcicky, a obe take pocali v den ovulace! Nekdo to holt umi 😀

radka137
13. bře 2012

Ahojte holky. Já mám taky dva kluky a teď jsme se rozhodli s manželem že by jsme šli i do třetího. Strašně by mě potěšilo kdyby to byla holka,ale i kdyby to byl kluk. Hlavně aby to bylo zdravé. Tak teď všemožně studuji jak mít holčičku. Naši kluci byli počati když jsem měla ovulaci,tak si myslím že na tom něco bude. Zatím ještě nic nepodnikáme protož chceme jet ještě na dovolenou,ale tak za dva měsíce to zkusíme. Tak uvidíme 😉 🙂 Možná to výjde. 😕

barusinecka
13. bře 2012

Ahoj Holky.Já mám teda jenom jedno mimi a to mojí vysněnou holčičku.Tak za 3-4 měsíce by jsme se chtěli snažit o druhé. Já bych si přála mít druhé zase holčičku,ale manžílek by si přál kluka.Nevím jak to udělat aby ten kluk vyšel 😀 😀 😀 .Nějaké rady na kluka? 😉

veselatka
13. bře 2012

Mám dvě holčičky a chlapečka,vždy mi vyšlo pohlaví dle ovulace, podle mé rady se pokusila i ségra po3holkách a vyšel jí chlapeček 😉 máme teda pravidelnou MS

barusinecka
13. bře 2012

@veselatka ano,MS pravidelnou mám 🙂

barusinecka
13. bře 2012

@veselatka 😀 já si to špatně přečetla 😀

januzza80
13. bře 2012

Ahojky holky,ja verim na tu ovulaci a druhy syn urcite byl na ovulaci.Prvni syn to nevim neresila jsem to,chtela jsem miminko a dcera nam vysla tak,ze byla neplanovana 😀 manzel si daval pozor a holcici byla silnejsi a vydrzela.Preji vam krasne snazeni a at vyjde klk nebo holcicka,hlavne preji zdrave miminka

veselatka
13. bře 2012

@barusinecka nevadí, hlavně,ať se zadaří a mimi je zdravé 😎

barusinecka
13. bře 2012

@veselatka jasně,dneska si člověk ani nic jiného přát nemůže 🙂