Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

kirkee
14. pro 2011

Ahoj holky, je nas tu vice, ktere mame deti stejneho pohlavi a chcete se snazit jeste o dalsi, opacneho pohlavi?
My jsme s manzelem od zacatku planovali tri deti, ted uz mame dva kluky a kdyby se povedla do tretice holcicka, byla by to takova krasna tresnicka na dortu, takovy muj maly splneny sen.
Samozrejme, kdyby byl treti klucik, tak budu stejne stastna, ne ze ne 🙂
Je tu nekdo, kdo by si chtel na toto tema povidat, podporit se, proste zkratit si tu dobu cekani na tretiho (ci dalsiho) drobecka?

nonacek
16. lis 2014

@dezyre gratuluji ✌

krtecek75
16. lis 2014

@mandala já si BT měřila jen kvůli tomu abych věděla kdy mám ovu a kdy byl sex, takhle jsem v tom měla aspoň pořádek, ale neupínala jsem se k tomu, prostě ráno změřila, pak zapsala a bylo 🙂

krtecek75
16. lis 2014

@dezyre tak to je fajné, gratuluji 😀

mandala
16. lis 2014

@krtecek75 Jo, jo, tak to je v pořádku, já se právě moc upínala, pak jsem probrečela, protože jsem si byla jistá, že musím být těhotná a ono ne. Ještě, že už to mám za sebou. 😉

zuzka84
16. lis 2014

@krtecek75 , nn, netušíme. Holka by byla asi Dorotka, no.

krtecek75
17. lis 2014

@mandala to je blbý no když se člověk na to upne. Člověk je pak vydeptanej, že to nevyšlo a přitom byla ovu a začne se trápit kde je chyba. Teď si budu taky měřit BT. Už aby byl konec roku 😀

polaks
19. lis 2014

@nonacek Myslím,že to moc nefunguje ,všetky tri detičky sme splodili počas ovulácie a mám len jednu slečnu a dvoch chlapcov.Ono to hlavne záleží na chlapovi,aké bude pohlavie,on je nositeľom XX a XY...

nonacek
19. lis 2014

@polaks no ono se plodi během ovulace většinou chlapce a to u tebe tedy plati,když máš z ovulace 2 kluci a jen jednu holčičku ,ale kdo ví jak to je😩

polaks
19. lis 2014

Ja som to pochopila,ale nám sa podarilo aj dievčatko,myslím,že to nejde naplánovať... napríklad v rodine môjho manžela je naša dcérka prvé dievča po 60 rokoch a pred manželovou tetou sa dievča naposledy narodilo niekedy 200 rokov do zadu.Máme doma rodokmeň a sú v ňom samí chlapi,myslím že je to o génoch a nie o tom,či je to pred,alebo počas ovulácie...

nonacek
20. lis 2014

@polaks přesně,tohle jsi také myslím. ❤

rennu
27. lis 2014

AHoj holky,
taky máme dva klučíky 4 roky a 1,5r. a chceme jít do třetího 😉 holčičku samo, jinak mě převálcují těmi bagry a autíčky 😀 koukám, řeší se ovulka, první syn byl neplánovaně..chtěli jsme mimčo, přišlo na první pokus, druhý syn byl 2 dny před ovu - měla jsem pravidelnou MS a ovu testy....a šup, zase kluk...někde jsem četla, že na holčičku se musí zkoušet max do 10.dne cyklu a s novějšími spermiemi 😀 tak uvidíme...váhám zda, už střílet ostrými načisto nebo počkat na jaro a střihnout si ještě jednu dovču u moře s lumpajzníkama, i když třeba na začátku těhu (pokud ho zase neproblindím první měsíce, jako u kluků ).

beatrice.h
27. lis 2014

Ahoji holky, tak my to máme zase naopak - máme dvě princezny a rádi bychom kloučka... mám poci, že se holky dělají jednoduše než kloučci... teď jsme se snažili aktivně a čekám zda dorazí mrška nebo nee... ale vím, že my kloučka mít nebudeme.... že nám Pánbůh nedá... i když já vím, hlavně zdravííííčko.. 🙂

cbabu
27. lis 2014

@beatrice.h 🙂 zajímal by mě tvůj jednoduchý recept na holčičku 🙂

beatrice.h
27. lis 2014

@cbabu málo sexovat - buď hned po měsíčkách/před ovulkou nebo dlouho po ovulce.. 🙂

rennu
28. lis 2014

@beatrice.h jak málo sexovat?? 😉 z více zdrojů jsem zase četla, že "holčičí spermie" jsou čerstvější....tedy pár krát nanečisto a na konci MS před ovulkou hup na to 😉

verusky
28. lis 2014

no je jasne, ze fyzicky vsechno nejaky dopad ma, ale pak je tu nejaka vyssi moc, treba spravedlnost a ta si stejne dela, co chce... takze ja osobne si myslim, ze pokud muz nema kluka, z nejakeho duvodu sve muzsktvi nema predat a pokud zase zena nema dceru, nebude pokracovat jeji zenstvi. bud to zenstvi bylo naplneno nebo ta zena spravna zena nebyla a je dobre, ze nepokracuje. takze pokud se vyvijime v poradku, dopreje se nam tech pohlavi, ktere si splni sve ukoly... treba vim, ze co nesplnila ma matka (nedala memu otci hranice a on si s ni dela, co chce, i kdyz ji ma rad, tak se nekdy nechova hezky), v tom pokracuju ja a vzhledem k tomu, ze mam tri dcery, mam jasny ukol se v tomto polepsit... zase jsem byla chlapska, protoze mam tri starsi brachy, takze se ucim byt jemnejsi... no mozna me tu nekdo odsoudi, mozna to nepisu zrovna nejlepe, ale i to pohlavi, ktere nam priroda nadelila, neni nahodne...

marton
28. lis 2014

@verusky musela jsem si tvůj příspěvek přečíst 2x,než mi došel 🙂 .Jj,karmická zatížení a minulé životy 😉 .Známá astroložka,když jsem ji řekla,že čekáme kluky,tak se smála a říkala..vy asi něco těm chlapům z minulého života dlužíte.Tak splácím a splácím🙂.Kdyby existoval recept jak na holku či kluka,asi by si to každý řídil dle svých potřeb.Ale chápu každého,kdo to dle babských rad zkouší 🙂 .

verusky
28. lis 2014

@marton no to se Ti ani nedivim, ze jsi si ten prispevek cetla dvakrat, no ten je teda nesrozumitelny, ze se ted musim stydet 🙂 tak dekuji za energii dvojiho precteni. no nahoda proste neni... a zkousime to vsechny, ja bych taky rada po trech holkach chlapecka, ale vlastne spis kvuli chlapovi, me by holka nevadila...

numerenka
28. lis 2014

Ahoj, máme tři holčičky a čtvrté je ve fázi diskuse...Ani nevím, zda bych si přála chlapečka nebo zase holčičku. 😉

marselina
2. únor 2015

holky,tak my jdeme s manžou taky do třetího mimíska,včera se konečně vyjádřil.máme doma dva kluky,tak uvidíme

damaska
10. únor 2015

@marselina Ahoj, zrovna koukám, jestli je na tom někdo podobně 😉 My se rozhodli v prosinci, takže snažení už v lednu a zatím nic 😒 .

marselina
11. únor 2015

@damaska snad nám to brzo vyjde i když já jsem teď hodně na vážkách,jsem v práci strašně spokojená a bojím se,že se nevrátím na své místo ☹

damaska
11. únor 2015

@marselina Ahoj, to já také vidím všelijaké důvody proč ne zrovna teď. Je fakt, že bych přešla z rodičovské na mateřskou a pokud se nám to nepovede do dubna, tak nastoupím do práce a uvidíme. Ale mám strach, že jakmile budu v práci už se mi nebude chtít vracet zpátky k plínkám a nevyspání 🙂. Moc bych si přála aby to vyšlo a kdyby to byla holčička - to by se mi splnil sen, ale tak jak tak hlavně si přeji zdravé miminko 🙂 . Tak uvidíš, kolikrát se to vyřeší samo 😉

werunqa
11. únor 2015

U nás doma to bylo obráceně-tak dlouho se naši snažili o kluka,až z toho bylo 7 holek!! 😀

barlin
25. únor 2015

My máme dva lumpy jednomu bylo v prosinci 6 a druhýmu bude v červnu 5. Vždycky jsme chtěli tři děti a kdyby do třetice holka, tak by to bylo moc pěkné 🙂 Ale samo, že za kluka bych byla taky šťastná, to zas jo 🙂 Tak uvidíme co se povede 🙂

kirkee
autor
27. únor 2015

Po dlouhé době sem nakukuju, ani jsem netušila, že tahle diskuze ještě existuje, kdysi jsem ji zakládala 🙂
Třetí dítě se nám podařil opět kluk jak buk 😀
A teď už máme i čtvrté - holčičku 😵
Tak přeji všem, kterých se tato diskuze týká, aby se jim též zadařilo podle jejich přání 🙂

barlin
27. únor 2015

@kirkee A nechali jste to náhodě, nebo jste sledovali třeba ovulaci, že holky se prý dělaj dva dny před ovulaci, nebo, že to maj být čerstvé spermie a tak 🙂) Vím, že to člověk spíš neovlivní, ale furt mě to hlodá 😀

golymetr
27. únor 2015

tak nám se holky vyhýbají máme 4 kluky 😀

shine2015
27. únor 2015

máme dve holky a momentálne pozitivní test....moje přání je zdravé miminko....a tak přemýšlím, manžel by potřeboval trochu mužské energie, když jsme převaha .))) já si přála alespon jednu holčičku a máme zatím dve.....tak uvidíme co za pohlaví bude třetí....

kremrolka01
27. únor 2015

Držím všem palec, nám ta holčička do třetice vyšla, sice nám to třetí těhotenství dalo nakonec zabrat - měla jsem těhotenskou žloutenku a nakonec vyvolávaný porod, tak jsem strašně šťastná, že to dobře dopadlo a mám doma hlavně zdravé miminko 🙂