Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

kirkee
14. pro 2011

Ahoj holky, je nas tu vice, ktere mame deti stejneho pohlavi a chcete se snazit jeste o dalsi, opacneho pohlavi?
My jsme s manzelem od zacatku planovali tri deti, ted uz mame dva kluky a kdyby se povedla do tretice holcicka, byla by to takova krasna tresnicka na dortu, takovy muj maly splneny sen.
Samozrejme, kdyby byl treti klucik, tak budu stejne stastna, ne ze ne 🙂
Je tu nekdo, kdo by si chtel na toto tema povidat, podporit se, proste zkratit si tu dobu cekani na tretiho (ci dalsiho) drobecka?

nonacek
15. lis 2014

@maudn a ten první syn ten byl pocat zaměrne před ovu. nebo ne?

maudn
15. lis 2014

@nonacek nene já si tehdy dělala první ovu testy a pořád nic a pak najednou pozitivní ale od toho testu měl manžel nejakej večírek a pak zaspal u tv a prostě nebyla pak příležitost

maudn
15. lis 2014

@nonacek jo a pro upřesnění to byl druhý syn, u prvního jsem tehdy prestala testovat ze zoufalství ze se nedaří a přestali jsme se snažit a ejhle, jinak to testování a příznaky moc dobre znám... Dneska jsem se testila pro sichr

pajinka85
15. lis 2014

já prvniho syna mam přesně v den ovu a druheho den před.

nonacek
15. lis 2014

@maudn jo přesně takhle to funguje,ta příroda je des něj previt😉 A jak jsi dopadla s tim testem kolik dni jsi po ovu?

maudn
15. lis 2014

@nonacek to byl tehu test, ovu u mně k vůli kojení bohužel neprobíhá, jinak navíc mám jeden vejcovod po mimodeloznim

nonacek
15. lis 2014

@maudn hm.. Já jsem také po mimo děložním tehu😩 a co jak vypadal tt? Asi negatyvni že😩 ale neboj ono se zadaří důležitý je , že vis že můžete mit mimi😉 I když Já vím,že mužů mit mimi a panykarim😨

maudn
15. lis 2014

@nonacek no mě od porodu několikrát bolelo kolem mého vajecniku/ vejcovodu a ovulka to nebyla, tak jsem se trochu bála dalšího srustu, tak snad v poho, samo že negat jinak bych silela

nonacek
15. lis 2014

@maudn to chápu. 😉

nonacek
15. lis 2014

@pajinka85 hm,tak podle tebe to zase funguje! 😨

zuzka84
16. lis 2014

holky, asi to fakt nejde ovlivnit - my do čtvrtice čekáme zřejmě zase chlapečka. Nechtěla jsem teda další těhotenství dokud nebudu vědět, že se s tím pohlavím smířím , ať je jaké je, ale prostě k nám přišel sám - při kojení a přes kondom. nechápu 😝 . každopádně se teď s tím čtvrtým chlapečkem smiřuju velmi těžce, co já bych dala za holčičku 😀

krtecek75
16. lis 2014

Při dvou synech jsme se rozhodli, že zkusíme holčičku, třetí je zase kluk a teď do čtvrtice chceme ještě jedno miminko, ale popravdě radši toho kluka 🙂 Člověk už je s tím tak zkušenej 😀

bjoucik.15
16. lis 2014

@nonacek máš příznaky? no a nemáš to spíše vsugerované?? 😒 Já tento měsíc příznaky fakt žádný, krom jednoho šíleného bolení břicha a zad a prsou,ale jinak jsem happy 🙂 minulý měsíc jsem taky trpěla všema příznakama co to šlo a nic 🙂 teď se zaměstnávám úklidem, péčí o malou, vánocema a hudbou a nekontroluju úplně všechno..... tak uvidíme a tobě přeji aby se taky zadařilo.. a hele, holka,nebo kluk, hlavně ať je to zdravé 😉

nonacek
16. lis 2014

@bjoucik.15 nevím,jestli je to vsugerovany? Taky to znam😆 takhle už jsem JAKO tehotna každý měsíc už půl roku. 😩 Tak uvidím... Teď jsem zvědav a na tebe jestli ne-dorazi MS? Určíte dej vedet 👀

nonacek
16. lis 2014

@krtecek75 Ahojky,mužů se zeptat jak jste zkusili holčičku? (i když neuspesne) jen me zajímá co se vam zdálo jako pravdepodobna teorie . Dekuji💋

kacka1982
16. lis 2014

Ahoj všem, také máme 2 kluky a teď čekáme třetí a doufám v holčičku, ale nějak podvědomě tuším kluka. 🙂 Bylo by mi to, ale jedno, hlavně aby jsem to v pořádku donosila. V srpnu jsme byla na kyretáži pro zamlklé těhu a otěhotněla jsem defakto znovu ihned, Teď se hrozně bojím, aby bylo vše v pořádku. Ve čtvrtek jdu na kontrolní UZ a na jednu stranu se těším že mě to uklidní a budu vědět že je prcek v pořádku a na druhou se bojim že tam bude něco špatně. Jsou to nervy ☹ . Jinak jsem v 11 TT.

katerinap1978
16. lis 2014

Po dvou krásných holčičkách jsem se s mužem začali snažit o třetí dítko. Moc jsme si přáli chlapečka, aby nebyl manžel "sám". Začali jsme pročítat net, jak na to. Já hlídala ovulaci, nechráněný sex byl plánovaně přesně v ovulce. A jak to dopadlo? Otěhotněla jsem 2. měsíc snažení a v 10tt o miminko přišla (MA, kyretáž) ☹ .
Dlouho jsme se s tím nemohli srovnat, plakali jsme oba a další dítko už neplánovali (manžel už nechtěl, bál se hlavně o mě). Nakonec jsme se rozhodli to ještě jednou zkusit - ovšem bez plánování sexu, bez řešení ovulace atd., jen jsme se milovali dle chuti bez ochrany a přestali jsme řešit pohlaví. Řekli jsme si, že jestli k nám miminko chce, přijde samo a pohlaví ať je jaké chce, hlavně ať je vše v pořádku.
Povedlo se, jsem těhotná. Kdy jsem otěhotněla nevím, milovali jsme se téměř denně dle chuti, test jsem dělala až po týdnu zpoždění, kdy jsem si vzpoměla, že už jsem to vlastně měla dostat... a bude to klouček 😀 .

krtecek75
16. lis 2014

@nonacek Ahojky 🙂 Můžeš, ale neporadím ti 🙂 Prostě jsme do toho šli s tím, že by se mohla podařit holčička do třetice 🙂 Ale dle grafu mi vycházel kluk 😀 Jinak jsem si měřila denně BT a tu zapisovala, jenže jsme se milovali zrovna na den ovu a bylo to no 🙂 Tam se říká, že před ovu je to holka a v den ovu a po ovu je to kluk.

nonacek
16. lis 2014

@zuzka84 chápu! ☺

nonacek
16. lis 2014

@krtecek75 jen jsem si myslela jestli jste to zkoušeli před ovulaci? Moc by mne zajímalo zdali tahle teorie funguje.

krtecek75
16. lis 2014

@nonacek ano 2 dny před ovu jsme měli styk, pak den pauza a na ovu styk a je to kluk.

nonacek
16. lis 2014

@krtecek75 💜💚💖💚💟💙 díky za odpovědi 👋

happylenulka
16. lis 2014

kluci se prý rodí, když je fyzicky a psychicky zdravější žena, holky se prý rodí, když je fyzicky a psychicky zdravější muž..... co se tak dívám ve svém okolí, tak to sedí na 100%.... ;)
ale je to zas jen dedukce ;)

nonacek
16. lis 2014

@happylenulka Cauky,tak kdyby tahle teorie fungovala? Tak bych mohla Mít kluka😩nebo holku ?😁,tedy estli jse tenhle mesic zadarilo ,protože jsme se snažily v obdoby me chřipky.😉

happylenulka
16. lis 2014

@nonacek tak pokud by to platilo, tak je větší pravděpodobnost že budete mít holku, pokud je tedy fyzicky tvůj muž zdravější než ty v období chřipky (nemusí to tak být.... může být starší, po těžké nemoci,....)...

zuzka84
16. lis 2014

@krtecek75 , jej, tak to je dobrý, že čtvrtý chcete taky kluka 😀 . U nás už i manžel (třetí jakože poslední dítko chtěl kluka) už by si rád zkusil holčičku a dokonce i kluci si moc přáli sestřičku.
@nonacek , děkuji 😉

krtecek75
16. lis 2014

@zuzka84 no u nás se tak nějak ani o ničem jiném nebaví než o dalším bráškovi, ale nejstarší by rád holčičku. A jelikož teď by jsme radši kluka, tak zákon schválnosti to bude holka 😀 Ale ať tak nebo tak, hlavně ať je vše v pořádku 🙂

krtecek75
16. lis 2014

@zuzka84 a máte hezký jména jak všichni začínají od D. Pro čtvrtý taky už víte ? 🙂

mandala
16. lis 2014

Tak nám se zas pro změnu po 2 holkách narodil kluk. Mě to bylo šuma fuk, co to bude, ale kvůli manželovi jsem si přála kluka. Jinak ze své zkušenosti nedoporučuji se upínat na bazální teplotu apd. , člověk nemyslí na nic jiného, a to se pak tuplem nedaří. ☹

dezyre
16. lis 2014

Ahoj holky, nám se po dvou klucích "povedla" třetí holčička.. Když jsem otěhotněla s druhým, tak jsem si přála holčičku.. narodil se chlapeček.. teď mě bylo jedno jestli holčička nebo chlapeček, hlavně zdravé miminko, ale tak nějak vnitřně jsem čekala chlapečka, byla jsem připravená na chlapečka a jaký byl šok, když na prvním ultrazvuku paní doktorka "nic" neviděla, žádného pindě, nicméně jsem tomu pořád nevěřila, pak přišla zpráva z genetiky z odběru plodové vody - klasický ženský karyotyp, pořád ve mě hlodalo, že se spletli, no a druhý ultrazvuk - prý jasná holčička, tak už pomale začínám nakupovat růžové, ale opravdu šok z holčičky. Jak píše @krtecek75 u nás zafungoval ten zákon schválnosti 😀 😀 JO a to podotýkám že když jsme se snažili o druhé miminko, tak jsem se snažila, aby sex byl dostatečnou dobu před ovulací 😀 😀 a u třetího jsem nic takového už neřešila..