Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

kirkee
14. pro 2011

Ahoj holky, je nas tu vice, ktere mame deti stejneho pohlavi a chcete se snazit jeste o dalsi, opacneho pohlavi?
My jsme s manzelem od zacatku planovali tri deti, ted uz mame dva kluky a kdyby se povedla do tretice holcicka, byla by to takova krasna tresnicka na dortu, takovy muj maly splneny sen.
Samozrejme, kdyby byl treti klucik, tak budu stejne stastna, ne ze ne 🙂
Je tu nekdo, kdo by si chtel na toto tema povidat, podporit se, proste zkratit si tu dobu cekani na tretiho (ci dalsiho) drobecka?

hujova
19. bře 2012

ahojky holky, my bychom první chteli zkusit na holčičku, někdy v kvetnu.

hanysek70
8. říj 2012

Ahojky,třetí dítko po druhém synovi jsem vůbec neplánovala už kvůli nepříjemném porodu,ale po létech člověk na nepříjemnost zapomene a my to třetí a kéž by holčičku,chtěli.To už ale bylo klukům 13 a 11 let.Nešlo to,tak jsme tomu nechali volný průběh,mysleli jsme,že už to asi ani nejde,v našem věku a ejhle.... klukům je 18 a 16 a té naší malé rozmazlené cácorce byl v červnu 1 rok.A můžu vám holky říct,že je to balzám na nervy.Něco úžasného!!!Vůbec si nepřipouštím,že patřím mezi ty starší matky,naopak,člověk hodně omládne a bere život zase trošku jinak. A i kdyby to byl třetí klučina,byla bych šťastná jako blecha.Takže vy,které váháte s třetím cipískem,neváhejte a jděte do toho.Fakt to stojí za to!!! 😀 😢 A mimochodem,mě u všech vyšlo početí podle výměny krve(po7letech). 😉

kirkee
autor
25. říj 2012

My bysme podle krve meli mit spravne tri holky! 😀

Ted jeste nevime, co cekame, ale pocitam s klukem, protoze opet vznikl akorat pri ovulaci 😅 Pul roku jsme se snazili o otehotneni tri, maximalne dva dny pred ovulaci a pak uz nic, a nepodarilo se, az uz jsem rikala, ze na to kaslu a tak jsme na to vlitli primo o ovulaci a hned ten mesic se zadarilo.
Myslim, ze my bysme tu holku nevycarovali ani omylem 😀

3cacorky
7. lis 2012

Holky tak mi máme 3 holčičky ,manželova maminka je ze 6 holek ,tak u nás to snad ani není možné-ten klučina,ale mě to nevadí,hlavně,že jsou holčičky v pořádku a brala bych i 4 holčičku,když bude v pořádku to je to hlavní..jinak jsem zkoušela několik metod a je vidět ,že u nás nefungují 🙂

radka137
29. pro 2012

@kirkee Tak to my jsme na tom stejně. Asi 4 měsíce jsme se snažili před ovu tak 2-3 dny,ale nic. Tak jsme se na to vykašlali a 1den před ovu to vyšlo na poprvé. My tu holku taky asi nevyčarujeme. Zatím jsem jenom na začátku tak uvidíme. Kartářka mi říkala že to bude holčička,ale stejně tomu nevěřím. V naší rodině jsou samí chlapi. Hlavně ,že to bude zdravé. 🙂

3cacorky
20. led 2013

já jsem vždy otěhotněla ke konci ovulace a vždy holka a kamarádka to má taky tak 🙂

hankamisa
4. dub 2013

já mám dva kluky v době ovulace.později zjištěno, že jsou ještě k tomu podle stáří krve počaty ve stejnou dobu. protože chceme holčičku tak jsem zkoušela všechny metody jak fungují-porovnávala zpětně .nevycházelo to , jediné co vyšlo bylo podle krve ,to nám sedí dokonce i v uzkém příbuzenstvu na všechny.takže ted při snažení se soustředíme na stáří krve,kvuli tomu jsem těhu o 2 roky odložila.ted nám vychází stejné období jako u kluků jen v opačném pohlaví. takže uvidíme.dám vědět až se zadaří. 😉

elenka2010
4. čer 2013

Holky tak obnovuji trošku diskuzi, vy které jste se snažily o holčičku komu to z VÁS VYŠLO ? 🙂

capricorn
18. črc 2013

@elenka2010 Ahoj, taky by mě zajímalo, komu to tu vyšlo. My jsme potřetí těhu, máme dva klučíky, a teď nevíme co to bude, chceme to nechat jako překvapení 😀 raději... no jsem zvědavá jako bláázen 😝 😵 ale chci to vědět až s porodem, nechci cítit nějaké zklamání a po porodu vím že mi to bude jedno 😎 😀

veruska007
18. črc 2013

😵 😵 😵 Po dvou klucích čekáme každým dnem holčičku. Děti jsou od sebe po 2 letech 😵 😵 😵
Ale jinak je to mé 6. těhotenství 😔 a i ta nevydařená byli kluci 😅

baraz
19. srp 2013

trošku to tu oživím 🙂 máme holčičku a chtěli bychom klučíka .. takže - hledám zaručené typy 🙂 vyšlo vám to podle ovulace?

lenicka07
19. srp 2013

@baraz Ano vyšlo, vím přesně kdy to bylo, protože byl jen jediný den, kdy jsme se nechránili 🙂 Ovulační testy jsem si zrovna nedělala, ale bylo to přesně v době nejintenzivnějších ovulačních bolestí (a krátce potom ty bolesti přestaly).

baraz
19. srp 2013

@lenicka07 to by bylo super! 🙂 jen nevím kdy mám ovu... mám holčičku 3m a chceme se snažit příští rok. podle tabulky čínského kalendáře a podle krve mi to vychází na červen .. tak to asi zkusíme 🙂

lenicka07
19. srp 2013

@baraz Taky jsem nejdřív ani nevěděla že nějaké ovulační bolesti mám. Až když jsem si začala dělat ovulační testy, tak mi došlo že to pobolívání břicha patří k tomu. Pokud ty bolesti nemáš, tak ten okamžik ovulace asi úplně přesně nevychytáš ani s pomocí testů. Nemusí to být ani vyloženě bolest, někdy spíš takový tlak, v některém cyklu víc intenzivní někdy skoro neznatelné. Většinou jsem měla bolest v podbřišku a to jen na jedné straně (ovšem podle doktorky to neznamená že by fungoval jen jeden vaječník).

baraz
19. srp 2013

@lenicka07 před porodem jsem to občas poznala ... ted mi teprve dorazila první ms tak uvidíme 🙂

lenicka07
19. srp 2013

@baraz Já jsem ty bolesti právě po porodu měla intenzivnější. V té době jsem ještě kojila, ale otěhotněla jsem asi v třetím cyklu potom co se mi MS vrátila (ale předtím jsme si dávali pozor ). Prostě si myslím že jsme vychytali přesně ten okamžik kdy praskl folikul - pak je větší šance že to bude kluk (rychlejší spermie). U holky jsme ten okamžik určitě tak nevychytali .. Tak snad ti to aspoň trochu pomůže 🙂 Zatím máš dost času, vysledovat kolikátý den tu ovulaci máš a jak dlouho trvají ty bolesti.

baraz
19. srp 2013

@lenicka07 no prave ;) od vanoc asi zkusim ovu testy.. nelinka byla planovana holka,tak ted toho brasku 🙂

lenicka07
19. srp 2013

@baraz tak držím palce ať to vyjde 🙂 , chtěla jsem mít mezi dětmi věkový odstup dva roky a nakonec je to 16 měsíců... 😎 takže jsem nestihla ani nic plánovat a bylo to 😀

jenyska4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marusek333
21. zář 2013

mame tri holcicky a jsem rada,tatka si hraje na krale ,ze ma tri dcery 🙂

3cacorky
30. zář 2013

@marusek333 -taky máme tři princezny a to samé říká i on,že správný král má 3 dcery,no teď je šťastný,že dodá a jednoho syna,ale jinak holky jsou moc fajn,doufám,že zvládneme toho kluka 🙂

3cacorky
30. zář 2013

@jenyska4 ,my jsme všechny 3 holčičky měli počaté na konci ovu a teď kluk je asi přesně na ovu,ale jinak držím moc palečky,a opar taky může být s těhu,měla jsem taky ,myslím,že jsem brala b-komplex

vrtelka
20. říj 2013

Mi máme dvě holky po 22.měsících před něma byla taky holčička,ale narodila se v 16.tydnů tak neměla šanci přežít.A po šesti letech jsem nečekaně a neplánovaně otěhotněla a byla jsem smířená,že to bude holka na kluka jsem ani nepomyslela u nás v baráku,už se přes 40.let nenarodil a ,když mě řekl doktor,že to bude kluk málem mě omyvali s toho šoku . 😀

zanet29
9. lis 2013

Tak my máme dvě holky, 7let a 3 a půl a do třetice nám vyšel benjamínek chlapeček 10 měsíců. Manžel má tři bratry a jednu sestru, takže jsem počítala do třetice holku a éjhle byla to holka, sice jednou jsem potratila, to nevím, co to bylo. Ale jo jsem ráda, že jsem šla do třetího, tři děti jsou sice náročné, ale aspoň je sranda 😀

javva
23. pro 2013

Má bývalá spolužačka pochází z rodiny, kde se rodiče snažili o syna, pokud se ten nenarodil. Tak ten chlapeček má 5 starších sester... 😀

mrazulkav
23. pro 2013

Naši se napočtvrté pokoušeli o kluka a nevyšlo... takže jsme 4 holky 🙂 a taťka si nestěžuje... mamka doufala, že aspoň vnoučátko bude kluk a taky nevyšlo... 😎

pogo007
21. kvě 2014

hzolkya jak delate ty kluky?.))) ja mam2holcicky a chci kluka🙂)

kass86
21. kvě 2014

@pogo007 Říká se, že "holčičí" spermie jsou trvanlivější a "klučičí" rychlejší. Kluka je tedy třeba trefit přesně na ovulaci. Nám na pohlaví nezáleželo. Bude to naše první miminko. Každopádně ovulaci jsme trefili a je to vážně kluk 😉.

nonacek
26. zář 2014

Ahojda děvčata!!! Asi budu za blba,ale jsem jedna s těch najivnich žen co možna věři na naplanovani pohlavi miminka před početim 😕 CHtěla bych strašně po dvou pindicich,holcicku. A tak jsem zacala procitat ruzne ty tabulky........... 😀 a pak jsme to z manzelem hned po ms zacli zkoušet každy den. A moje otazka zni mužou spermije ktere jsou již v těle ženy před ovulkou předběhnout ty ktery tam přileti 😀 v den ovulace

andelka
26. zář 2014

@nonacek určitě můžou. Mohou být vajíčku blíž než ty čerstvé a i spermie staré třeba 3 dny můžou být velmi aktivní a dobré. A být z toho kluk.