Proč jste se rozhodli mít tři děti?

tyf
17. lis 2014

Čekám teprve druhé dítě, ale protože to bude další holčička, manžel a okolí se mě už teď ptá, jestli bych šla ještě do třetího. Jen tak z legrace o tom přemýšlím a říkám si, vždyť dvě děti jsou naprosto ideální počet. Dvě děti budou lepší parťáci jak tři, sudý počet zaručuje, že nikdo nebude nikde odstrčený. Nebo se pletu? Proč jste se rozhodli mít tři děti a jaké mají mezi sebou a k vám vztahy?

verusky
18. únor 2017

ja teda byla treti, dva starsi brasi a musim rict, ze brasi hodne tahli za jeden provaz (jsou 17 mesicu po sobe) a ja byla sikanovana a odstrcovana (nimi)... takze jsem deti chtela ctyri... tak mam vzdy po dvou za sebou 🙂 zivotni sen od patnacti 🙂

petrasipkova1
18. únor 2017

@zarecna No můj muž právě na to není, uvařit neumí, všechno okolo malé řeším a dělám já - má potravinové alergie, právě ekzémy, atd. ... navíc tedy to uspávání je jen mamamamama 🙂 Však já vím, že máš pravdu, jen každý má asi jinou povahu a já jsem v tomhle hrozná, mám vymalované černé scenaře u všeho 😀 No musím se s tím vnitřně nějak poprat, taky si říkám, že to dítě bude za těch 9 měsíců úúúplně jiné, vlastně ani nevím jak moc se změní, ale předpokládám, že hodně, tak snad to nějak zvládnem 😀

petrasipkova1
18. únor 2017

@drzticka81
Díky moc za zkušenosti, nemám to s kým probrat, u mě v okolí mají všichni jen 1 dítě a další nechtějí ☹ No, musíme to nějak dát, ale zatím se s tím neumím vnitřně poprat ..... 🙂 snad to nějak zvládnu.

madre1
19. únor 2017

@juliemichal ,také jsem o tom přemýšlela,že si ten nejmladší nebude mít s kým hrát,když je narozený po 5.letech od toho prostředního,ale pak mi došlo,že ho mám vlastně pro sebe-na muchlování.Ti starší kluci už pomalu nestojí ani o pusu 🙂
Můj manžel chtěl holčičku od začátku,ale naštěstí má rozum a tři kluci mu už stačí 😀

verusky
19. únor 2017

@madre1 treba jeste ta holcicka prijde 🙂 vcera jsem mluvila s kamaradem, ktery i pri ochrane dosel tretiho ditka (po dcerach synek).

juliemichal
19. únor 2017

@madre1 no,ale asi v tom máš pravdu,že ty nejmladší budeme mít pro sebe na pomazlení atd 😀 a další dítko nebude potřeba 😀 😀 a ano ani ti mí starší kluci nestojí už ani skoro o tu pusu 😀 ten nejmladší musí se mnou spát dennodenně v posteli jinak je řev 😀 takže maminčin mazlíček 🙂
jé tak to jsme měli stejné i můj manžílek chtěl u každého těhotenství holčičku 😀 já u prvního chlapečka a potom jsem chtěla dát manžílkovi dceru tak proto jsme šli i do třetího,ale asi nemám dáno mít dceru,ale nevadí hlavně ať jsou ty naše dětičky zdravoučké 🙂

madre1
19. únor 2017

@juliemichal ,já chtěla prvního i druhé kluka,aby byli parťáci a hlavně kvůli tomu,že by byla holčička z manželovy strany hodně protěžovaná a nejstarší syn by to těžce nesl-o sobě ani nemluvím 🙂 No a když jsme počali 3.miminko,tak už jsem si připouštěla myšlenku na to,že už bych tu holčičku vzala na milost.A jak mi v 16tt spadnul kámen ze srdce,když jsem zjistila,že čekáme dalšího kluka 😎
Já totiž nejsem normální ženská,která by ráda chodila s kamarádkami na kafíčko-spíš si víc rozumím s chlapama a proto jsem za ty naše kluky moc ráda 🙂

juliemichal
19. únor 2017

@madre1 jé tak to je krásné,že sis moc i u třetího přála chlapečka 🙂 ale zase na druhou stranu kluci jsou fajn 🙂 🙂 a taky jsem na jednu stranu moc ráda,že je to chlapeček,protože se nemusím učit jak se starat o holčičku 😀 😀 u manžela by taky byli moc rádi jeho rodiče kdyby jsme měli tu jednu holčičku,protože oni mají 2 syny a holčičku ne tak si moc přáli vnučku 😀 ale od manžela bratr ještě nemá ani jedno dítko a je o 3 roky straší než manžel tak se možná té holčičky dočkají 🙂
a já si počkám teda na vnučky když manžílek už nechce o dalším dítku ani slyšet,ale má i v tom docela pravdu,že 4 děti už by bylo dost 😀
já mám ještě 2 letou sestru tak si tak i tak holky užiju 😀 😀 mamka je se mnou skoro dennodenně,takže tu jednu ženskou doma mám 😀 a ještě mám i 15 letou sestru a tu mám u sebe už 3 měsíce takže se moc nenudím a docela mi i pomáhá s nejmladším