Rodiny, které mají 3 a více dětí

zojina
3. únor 2012

Najdou se maminky které maji velkou rodinu ?
Jaké je mít 4 děti ,jak se na Vás lidi dívají ...

yildiz
10. lis 2013

@martaskarolkova cekame treti 😀 a mozna bych i do toho 4teho sla ... 😀 - jinak koukam, ze deti uz mas velke ...takze klido nejakyho partaka ci partacku k Vanessce - 😀 ja uz mam nejstarsi holku velkou tak to jako dite uz moc neberu 😀 takze ted budu mit vlastne 2 male deti 😀 - joo je to vse drahe, ale da se vyjit deticky po sobe muzou dedit, je spousty bazarku s oblecenim a krasnym za par kacek ..takze to se da jediny problem je teda asi /klasika bydleni+ hyposka/ a jinak jidlo uzivit tolik krku ale i to se da ..pak teda uz jen ty skolky skoly krouzky a konicky 😀 to je teda docela nakladne ..to je fakt ...ale jestli mate kam slozit hlavu a deti tak proc ne ? myslim ze vek je v pohode ...tak ...je to na vas .....u me by asi 4te neproslo :-/ manzel uz moc asi nechce ale kdyz bude zase treti holka - tak by si pak mohl dat rici ..velka rodina je moc fajn ! Nikdy by me nenapadlo ze budu mit tolik deti ... 😀

andama
10. lis 2013

Přidávám se do klubu se třemi dětmi. Je pravda, že je máme malé, tak se to ještě zatím dá, i když na nervy je to pořádný nápor ;) jestli bude 4.? No to nevím, možná za pár let 🙂

saminomimino
13. lis 2013

@andama taky jsem chtěla po trojce za pár let,ale touha je potvora 😀

andama
13. lis 2013

@saminomimino way, koukám, že je máš hodně po sobě. A dá se to nějak zvládnout?

saminomimino
13. lis 2013

@andama dá,jinak bych nechtěla další,jsem asi ten tip,občas si říkám co bych vše dělala kdyby jich nebylo tolik,ale nakonec zjistím že o ni jsou to nej,jde to zvládnout,člověk se přizpůsobý a je to krásné

andama
13. lis 2013

@saminomimino Njn, to máte asi pravdu. Je to těžký, ale oni to umí milionkrát oplatit. Jo a omlouvám se za tykaní, nejak mi to nedošlo....

saminomimino
14. lis 2013

@andama tyknání neřeším,beru to jako samozřejmost .-)

andama
14. lis 2013

@saminomimino dobrá dobrá 🙂 a jen, aby ses pak nezlobila. Už i to se mi stalo ;)

saminomimino
14. lis 2013

@andama fakt??nechápu mně to hrozně vadí,líbí se mi jak v jiných zemích vykání nemají,je to ponižující,všichni jsme přece lidi 😉

andama
14. lis 2013

@saminomimino Jj, někdo to má prostě jinak no 🙂 a vůbec, tvoje čtvrté dítko, holka nebo kluk?

saminomimino
14. lis 2013

@andama nevíme,chceme tajmeství až do samotného konce 🙂

andama
14. lis 2013

@saminomimino tak to závidím tu trpělivost. Já jsem taky původně chtěla překvápko, ale pak jsem to nevydržela. 😝

majka07
19. lis 2013

@andama já měla překvápko jak u starší dcery tak u dvojčat 😀 já to vědět nechtěla, ikdyž u dvojek se dr. prořekl a řekl už v 16 tt že šatník měnit nebudu, ale já to nevnímala.

andama
19. lis 2013

@majka07 teda já vás obdivuju, já byla tak natěšená, kdy už se dozvím co to bude. Navíc u dvojčat jsem i potřebovala vědět, abych mohla nakupovat 🙂

majka07
20. lis 2013

@andama Já měla hodně po dceři a ty malinké velikosti jsem nakoupila neutrál, převážně bílá a béžová. Hnedka na začátku těu jsem měla vybraný kočárek no přesněji v 10 tt a chtěla jsem psát paní o rezervačku, ale ve 12 tt nám dr. řekl, že čekáme dvojčata 😀 a manžel na to v ordinaci pronesl větu: "Tak miláčku, a máš po kočárku, můžeš vybírat jinej" 🙂

andama
20. lis 2013

@majka07 hehehe, to je pěkný 🙂 Mně můj drahý manžel, když jsem mu řekla že čekáme dvojčata, řekl: To si děláš pr*el :D

milly.333
20. lis 2013

my když čekaly holky- dvojčátka tak nikdo kromě přítele nevěděl, že to budou dvojčátka🙂 bylo to překvapení pro všechny až do finále 🙂 a ani jsme si nenechali říci co to bude 😉

leotynka
21. lis 2013

Ahoj já jsem maminkou 4 dětí 🙂 lidi na mě koukali a koukají i dnes občas jako na blázna, ale chtěli jsme je, 😀 a jsem pyšná že je mám,je to jedno jestli jsou 3 nebo 4 😉 hlavně že jsou zdravé a to je to nejdůležitější,takže proč ne?? klidně do toho jděte 🙂

jasnen
21. únor 2014

@masula : já mám tři syny 20let, 18let a 6let a tolik bych si přála holčičku, ale i za čtvrtého kluka bych byla ráda. Jenže už mi letos bude čtyřicet let. Já myslím, že bych to zvládla v pohodě. Ale když poslouchám názory okolí, že až bude dítěti 17 a bude v pubertě a mně skoro 60, že prý je člověk pak unavený a těžko to zvládá...

masula
21. únor 2014

@jasnen já jsem Kubíčka měla ve 40ti 😉 a okolí mi může být ukradené 😉 Naopak jsem se s Kubíčkem cítila hrozně mladá 😉

martinakracmarova
23. únor 2014

@jasnen Já mam zase tri holky 19, 18, 6 a na počtvrté chlapečka taky ve čtyriceti....a manžel je v sedmem nebi , maly uz ma troje kopačky...deti jsou maly zazrak ...a jde to...

martinakracmarova
23. únor 2014

@leotynka ahoj mam hodne oblečeni pro nenáročnou maminku na holku i kluka, jenom za 5kč nebo hezci věci 10 kč, kdyby jsi něco chtěla pro dete na pisek...mam taky čtyři deti...19, 18, 6, holky a chlapečka 2 roky ...ozvi se

leotynka
24. únor 2014

@martinakracmarova Ahojky no to je super spíše ty hezčí bych brala ale ted máme zatím dosti všeho já nakupuju pořád něco 🙂 a něco co mají ty starší značkový tak skovávám pro další ty mladší mám 12 let holku 9 let kluka 4 roky holku 1 rok kluka 😀 na nich moc nešetřím 🙂 děkuju určitě se ozvu 🙂 budu potřebovat tepláky na toho 9letého a tu 12tiletou 🙂

martinakracmarova
24. únor 2014

@leotynka tak určite si napis velikosti a typ oblečeni , který sháníš a poslu. lepe balíček 10-20 věcí... 😉 kluk nebo holka - ruzné... MARTINA

leotynka
24. únor 2014

@martinakracmarova 😀 😉 😅 super děkuju 🙂

jasnen
24. únor 2014

@martinakracmarova Děkuji za milé odpovědi, tak uvidíme, třeba se podaří ta holčička, když ty máš tři holky a napočtvté se ti povedl kluk 🙂 Zatím je všechno ve hvězdách.

aniska
29. črc 2014

ahoj, mame 3 kluky, 7, 5 a 2 roky, a ted na rok budeme mit u nas kluka 18 let, takze si nanecisto uziju jak pubertu, tak vetsi pocet deti.. 🙂
Za 5 let bych jeste chtela tak 1-2 deti, urcite, moc se na to tesim. Kdyz vidis, jak na sebe ty deti reagujou, jak komunikujou, hrajou si, jsou na sebe hodni jak naki lordi - prosim, mohl bych si na chvili pohrat s tvojim legem? ja bych ti pujcil tohle auticko, abys si se mel taky s cim hrat zatim... to je nejlepsi na celym svete!

honzikanikolka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saminomimino
16. srp 2014

@aniska jojo to taky vidím ráda a vždy taju láskou,ale jsou i chvíle kdybych je všechny povraždila 😀
Mám čtyři děti 5 let 3 roky 2 roky a nejmladší má 3 měsíce,těším se až povyrostou,už si spolu sice hrají a rozmí si,ale až budou nejmenšímu aspoň 2 roky,bude to už v tomhle ohledu bájo.....

karnat
23. srp 2014

Ahoj já bych ráda třetí mimčo,ale přítel se bojí budoucnosti,ale myslím,že bysme to zvládli. Tak snad to brzo vyjde.