Rodiny, které mají 3 a více dětí

zojina
3. únor 2012

Najdou se maminky které maji velkou rodinu ?
Jaké je mít 4 děti ,jak se na Vás lidi dívají ...

saminomimino
1. říj 2012

@bumbum to tedy klobouk dolů,že jsi do toho šla ještě jednou,já už bych i nad čtvrtým váhala,jakmile to odroste zase se piplat s miminkem ale jsem poměrně mladice takže kdo Ví 😀 😀
A tohle páťáko je plánované??
Naše třeťáko je mimo plán ale stalo se ale je doma pořádný blázinec 😵

saminomimino
1. říj 2012

@bumbum a koukám že babinec,já jsem moc ráda že mám holky dvě,vždycky jsem chtěla kluky ale co jednoho mám,změnila jsem názor 😀 😀

bumbum
1. říj 2012

@saminomimino plánovaná byla první, ty ostatní se nám víceméně vnutily. a největší šok byla čtvrtá, pro všechny zúčastněné 😀 tahle pátá je teda taky mimo plán, ale má to logiku, aspoň nebudeme mít doma rozmachanýho jakojedináčka.

inna12
2. říj 2012

@bumbum a všech pět jsou holčičky? to je hezký, to má táta doma harém 🙂 přítel by chtěl tři děti, je to velkej rozdíl mít dvě a pak to třetí nebo už se to ani nepozná? 🙂

bumbum
2. říj 2012

@inna12 rozdíl je jedno nebo dvě, pak už je to fuk

mapurka
2. říj 2012

já bych řekla, že je to znát až ve školním, školkovém věku - platí u dětí brzy po sobě. Protože jakmile máte zaplatit v jednom měsící 3xplavání nebo dát 3x 2000 do školního fondu na začátku školního roku, tak je to docela znát na rozpočtu. Člověk s tím musí počítat pár měsíců dopředu 😀 . Křiku je taky doma znatelně víc, hádek a sourozeneckých rozepří...ale v žádném případě netvrdím, že to není krásný! 😉

mapurka
2. říj 2012

Co mě ještě docela vytáčí, tak jsou různý vstupy, ať už do zoo nebo na hrady, do muzeí, na bazén - všude je rodinné vstupné 2plus2 a třetí dítko musí zaplatit vstup zvlášť...proboha pro 😠 . By mě zajímalo, kdo to vymyslel 😠

zlobidlo
24. říj 2012

ahojte , čekáme třetí miminko - plánovaně neplánované - chtěli jsme, jen ne tak brzy 🙂 chtěla jsem pokecat s někým kdo má 3, či bude mít a koukám, že tady jsou spíše větší počty. na mě už se takhle dívají zvláštně někteří.
funguje to tu? můžu se nějak přidat? 🙂
díky Monča

lidkax
28. říj 2012

Ahojky já mám 3 děti-chlapečky..nejmladšímu je 7 týdnů, nejstaršímu bude 5🙂Jelikož okolí ví že jsem chtěla aspon 3 brali to lidi dobře jen všichni litovali že zas kluk...já jsem štastná že mám chlapečky a vím že jednou za hodně let budu mít ještě jedno dítě🙂i když manžel je ted proti.Ale jsme mladí času dost🙂

zlobidlo
28. říj 2012

@lidkax ještě čtvrté? tak my teď i to třetí "urychlili" chtěli jsme větší rozdíl, ale bude mi teď v únoru 34 tak nebylo na co čekat a 4. moc asi nehrozí. skrz věk, a pak i auto a bydlení...a jak se dají zvládat 3? budeme mít asi podobné stáří. Miška bude mít 5 let, Martínek 2r2m až se malé narodí

lidkax
28. říj 2012

No my třetí chtěli taky za dlouho ale stala se nehoda no...🙂Sebíkovi bude 5 v listopadu,Olimu byly 2 v srpnu a v září se narodi Kris 😀 je to náročné teda 6tinedělí byl děs ty první dny ale ted už ok...mám naštěstí hodné děti že nepláčou tak se to dá🙂Mně je 25 a manželovi 28 tak nějaký ten rok ještě máme🙂

zlobidlo
28. říj 2012

tak to ty rozdíly máme fakt hodně podobné 🙂) @lidkax no a u nás taky "nehoda" teď 🙂))

lidkax
28. říj 2012

:D nehody se stávaj no🙂 u nás je to nehoda taková že chlap řekl že jednou se nic nestane...ted mi to jednou spinká v postýlce🙂) a doufám že v budoucnu mě čeká ještě jednou takovýhle jednou 😀 😀

lidkax
28. říj 2012

jo holky neznáte někdo náhodou ty rozměry PT dot?myslím DK i hlavní sedačku....podle fotek mi přijde fakt velkej ale ted jsem četla že je o 15 procent menší jak explorer tak mě to nahlodalo aby nebyl malej

zlobidlo
29. říj 2012

@lidkax vůbec netuším o čem píšeš 🙂

lidkax
29. říj 2012

zlobi jako myslíš o těch 15ti procentech?no vme to čert kočárek jsem objednala hned mi volali a už je na cestě..jen ted řeším tašku...holky jak to řešíte vy?jakou tašku na něj máte?mně se origos za skoro 2000 kupovat nechce a ten batůžek mi přijde malinký

lidkax
29. říj 2012

zlobidlo ted na to koukám se omlouvám to mělo být úplně jinam 😠 mi to nějak skočilo jinam jsem asi tele no 🙄 😕

laloona
29. říj 2012

ahojky, máme doma taky tři crčky a čekáme čtvrtého 🙂 jak se tu píše o rozpeříh, zrovna dnes jich doma bylo 😀 naše nejmenší vždycky využije colné chvilky a ujídá dobroty starším 🙂)) ale už si to bez nich neumíme nikdo představit 🙂

zlobidlo
30. říj 2012

téda @laloona čtvrté a spokojená tak to je dobré to zní dobře 🙂

majka07
30. říj 2012

Ahojky tak my máme 3 děti...původně jsme chtěli dvě, ale osud rozhodl jinak jsem😀 máme 5-tiletou holcinu a 21 měsíční jednovajecny dvojčata holky....to že čekáme dvojky nám řekli ve 12 tt na velkém utz jedna se pěkně maskovala. A když nám to řekl dr. tak já se začala smát...představila jsem si reakce lidi a to se nedalo....manžel to tam vzal taky skvěle....pronesl hnedka poznámku, že na kočár můžu rychle zapomenout....a dcera dostala fotecku a dr. ji povídá budeš mít doma dvě miminka.... můj nejlepší kamarád mi gratuloval tak dodal...a do třetice trojcata .... jinak co se týče okolí.....tak jak kdo....já bych nemenila ..... jen teda si někteří neuvědomují co se musí řešit.....jako např. auto.....názory některých co mají dvě děti v mé blízkosti byli a někdy jsou.....a hlavně co mé nadzvedne když si myslí že mám dvojnásobný rodicak a přitom mám stejně jako mamina co má jedno dítě....

majka07
30. říj 2012

jinak spolužáka má 7 dětí všechny s jedním chlapem a pak znám ještě jednu...též 7 dětí a hrozně jim fandím....každému to může být jedno....některý řeči....některých lidí ......

saminomimino
30. říj 2012

@laloona ty jo,klobouk dolů,jsi o rok staší jak já a čekáš 4-tého prcka🙂
já tedy už do čtvrtého jít nechaci,možná se po 30tce zvlázním 😀 ale teď mi to tedy stačí až až

saminomimino
30. říj 2012

@lidkax taky peěkné rozmezí 😀 já mám první dvě děti od sebe 2,5 let a holky jsou po roce 😀

saminomimino
30. říj 2012

@zlobidlo to není brzy,až se to narodí bude prostřednímu prckovi ke 3 letům,to už bude léháro 😝

majka07
30. říj 2012

@laloona gratuluji k dalšímu těhotenství 😉

zlobidlo
30. říj 2012

@laloona a bude nějak řešit auto?

@saminomimino až se mimi narodí bude prostřednímu martímu 2r2m..já chtěla rozdíl 3 roky jako mezi staršími ale co už no 🙂

holky a co auta? máme peugeot combi 307 ale má blbě sedačky vzadu (tak zvedlé na koncích) že se kvůli tomu nevejdou 3 sedačky tam.

laloona
30. říj 2012

@zlobidlo to nemusíme, my máme auto se třemi řadami, celkem až pro osm lidí, takže díky bohu ne 🙂

saminomimino
30. říj 2012

@zlobidlo měli jsme octavku combi,a musela jít,máme citroen C4 a je to koráb dětí můžeme mít i 5 😀 😀 😀

cabaretka
30. říj 2012

ahoj náhodou jsem narazila na vaši diskusi. tak se taky připojím-jestli mužu. jmenuju se Eva je mi 33 let a čekáme v prosinci 4 dítko 🙂 🙂 je to sice neplánované,ale už se těíšm. doma mám Terezku v březnu ji bude 7 let, Michalku v lednu 4 roky a Petříčka ted 19měs.

majka07
30. říj 2012

@zlobidlo auto byl velký boj, máme auto na 7 míst espace a měníme za lodgy taky 7 míst.