Snažíme se o čtvrté dítě

saminomimino
16. srp 2013

Ahoj všem,zakládám tuhle diskuzu protože se mi nepodařilo nic podobného najít a jiné diskuze na téma snažení jsou již zaběhlé a nějak nezapadám,nebo je tam spousta prvosnažilek a přece jen jsou věci co už probírat nepotřebuji 😉
Tak že moc ráda tu přivítám maminky co se snaží o několikátého potomka,co jim zkrátka evropský standart, dvě děti, nestačí 😀
Snažíme se nesnažíme první měsíc,necháváme to "plout" a uvidíme,každé z našich dítek se nám podařilo jinak,to třetí naprostým zázrakem,takže je velká neznámá kdy, a zda vůbec,k nám zavítá miminko č.4.
Ráda bych tu založila skupinku prima snažilek a maminek,co jsi budou pomáhat,radit,co si pokecají bez urážek a podobně,časem nejlépe soukromá skupina 😉

verusky
1. čer 2016

@soyevita dekuju za prani a ja Tobe preju, at ten novy tatinek se krasne chopi role otce vedle Tebe! a ano, klid je k nezaplaceni.....

jituska3
1. čer 2016

@verusky já vím a moc pyšná máma, jsou to moje sluníčka ,mazlíci jen ta 12 letá se už nechce mazlit mlátí s ní puberta o sto šest ,tak si to musím užít s tě my třemi dokud mají zájem, tak moc to letí než se naději budou v pubertě. Nic méně jsem moc ráda že má holky ,vyšlo nám to tak pěkně máme všechny roční období začínáme letem a končíme jarem.