Snažíme se o čtvrté dítě

saminomimino
16. srp 2013

Ahoj všem,zakládám tuhle diskuzu protože se mi nepodařilo nic podobného najít a jiné diskuze na téma snažení jsou již zaběhlé a nějak nezapadám,nebo je tam spousta prvosnažilek a přece jen jsou věci co už probírat nepotřebuji 😉
Tak že moc ráda tu přivítám maminky co se snaží o několikátého potomka,co jim zkrátka evropský standart, dvě děti, nestačí 😀
Snažíme se nesnažíme první měsíc,necháváme to "plout" a uvidíme,každé z našich dítek se nám podařilo jinak,to třetí naprostým zázrakem,takže je velká neznámá kdy, a zda vůbec,k nám zavítá miminko č.4.
Ráda bych tu založila skupinku prima snažilek a maminek,co jsi budou pomáhat,radit,co si pokecají bez urážek a podobně,časem nejlépe soukromá skupina 😉

eeefffaaa
4. zář 2013

@elgreco no jenze ja ještě nikdy nepracovala 😀 po vysoke jsem sla hned na mateřskou,bojim se ze nic nenajdu a když najdu vyhodi me z prvním paragrafem...chci taky svým detem něco doprat a i sobe a manzelovi...bavili jsme se o tom treti dite oba chceme,ale nejdříve za pet az budeme mit nejaou jistotu z me strany s praci a jak to bude financne ohledne skoly,sice to nebude ještě tak strasne jako třeba na stredni/ucnaku ale uz nejake zajmy snad mit budou tak uvidíme...no a ta reakce sestřičky to je des,kor když to rekne sestra v porodnici!!to bych rekla,ze tam spis nemá co delat s atkovym pristupem....a ja taky ani v sobe nemam uzavrene to,ze uz bych nikdy nebyla tehotna,nerodila a nemela to male miminko...ja obe tehotenstvi přes pul roku prozvracela,prvni porod byl strasny,druhy krasa a i presto všechno chci byt znovu tehotna a znovu rodit,kdybych rodila cisarem nevim jak bych se s tim vyrovnala,ale zase si rikam,ze prirozene jsem rodila uz dvakrát,ze kdyby to byt muselo nenadělala bych nic,ale jsem stastna za to ze vim co je to rodit "prirozene"

elgreco
4. zář 2013

@eeefffaaa tak to jsme na tom podobně, já taky oba porody nic moc, obě těhotenství s hlavou v záchodě, ale stejně mi to furt nedá. Jinak taky jsme si s manželem říkali, že si dáme 5 let pauzu a pak třeba, ale hodně lidí nám to rozmlouvá, že je lepší mít děti pohromadě, víc si pak rozumí a jak si začneš budovat kariéru, už se pak těžko vrací zpět domů na rodičovskou. Ale každý by to měl dělat jak to cítí a pak je to určitě tak správně.

eeefffaaa
4. zář 2013

@elgreco no ja hlavne musim fakt do práce,udelat si nejakou praxi a tak,protoze jsem opravdu krome brigad nikdy nepracovala 😅 ja se hlavne porad tak nejak nemuzu smířit s tim,ze nemam holcicku,sice me tady za to muze hodne lidi odsoudit,ale proste vnitrne mam po holcicce hroznountouhu,uz proto,to treti uplne nedavam stranou...porad se citim takova nenaplnena,ze mi porad něco proste chybi

elgreco
4. zář 2013

@eeefffaaa to věřím, tak budu držet palečky, ať se daří 🙂

saminomimino
autor
4. zář 2013

@cacenka_d asi máme smůlu na kus nevím,štve mně jak to furt něco oznamuje,ani odpoutat se nemůžu když něco podávám dětem jak to kváká,leze mi to na nervy pořád něco oznamuje přikazuje a to dost hlasitě a mužova máti si koupila jakýsi nový citroen a ten je ještě horší a hlasitější,nevím připadám si otrokem toho auta..

emtu
4. zář 2013

@helabella Haha, ani tak nepustili, ale nějak se to přihodilo 🙂 . Ale jsem moc ráda, odjakživa mám radši sudá čísla 😀 .

jarkalada
4. zář 2013

@elgreco já tu tedy taky nemám co dělat, ale nakoukla jsem a musím potvrdit, co ti řekla ta sestřička.
Já mám "dokonce" dvojčata - kluka A holku - a to je snad od každého.. tak to je dobře, že to máte takhle šmahem a najednou, to už máte splníno... ! 😠
Jako snad nejde o to si ty děti odbít, ok, mám ten standard, dvě děti, ještě páreček..
Kdybych byla mladší, neměli jsme hypo přes dvacet let a byl větší byt, o třetím bych se vůbec nerozhodovala..jestli mít nebo ne 😎

cacenka_d
4. zář 2013

@saminomimino tak to nechci to by mi hrablo 😀

helabella
5. zář 2013

@emtu -- to je moc fajn, že se přihodilo 🙂 A koukám, že si dáte tentokrát změnu a čekáte holčičku 🙂 🙂 Moc gratuluju.

saminomimino
autor
24. zář 2013

tak nikdo nový na obzoru,škoa,já mám konečně po počátečních stresech potvrzeno že miminko je tam kde má a má srdeční akci,doufám že už se nic zlého nestane 😉

helabella
7. říj 2013

@saminomimino -- tak to moc gratuluju a držím palce, ať to v dobrém duchu i pokračuje. A kdy ti vychází termín?

saminomimino
autor
7. říj 2013

@helabella děkuji moc podle MS 11.5 ale podle UZ později o pár dní na screeningu se to upřesní

enalga
10. únor 2014

Ahoj holky, taky se snažíme o čtvrté dítko, jsem ráda, že nejsem sama, kdo chce hoooooodně velkou rodinu 🙂

saminomimino
autor
11. únor 2014

@enalga ať se brzy zadaří,u nás byly v plánu dvě ,no a teď čekáme čtvrté okolí to pobýrá těžce 😀

enalga
22. únor 2014

@saminomimino Je to hlavně TVOJE a Partnerova věc, každýmu dalšímu je do toho prd. Oni ty děti živit a vychovávat nebudou 🙂

saminomimino
autor
22. únor 2014

@enalga no však ANO,ale víš jak to je ,všichni ze starší generace dělali vše nejlépe,bezchybně,takže my mladý podle nich děláme vše špatně,někteří by měly sakra hodně pomlčet,co si budeme povídat,že 😔

saminomimino
autor
22. únor 2014

@enalga a jak pokračujete ve snažení,nebude už nějaké "ovoce"?

lucavka
22. únor 2014

@saminomimino - chci říct že moc držím palečky 🙂 . Mám skoro tříletýho kluka a teď čekám dvojčata. Hrozně fandím každýmu páru co si pořídí víc dětí. Nechápu proč by si to mohli dovolit jenom romové a muslimové a když má víc dětí češka tak po ní koukají divně. Já to zatím neznám, ale jsem tu ve skupině maminek co čekají dvojčátka a některé už doma mají čtyři nebo pět dětí a lidé prý umějí být zlý ☹ . Nechápu. Já bych se ani čtvrtému prckovi nebránila pokud budou penízky... Tuhle diskusi si až budu mít chvilku dočtu a vážně všem přeju štěstíčko a hlavně zdravíčko.

enalga
22. únor 2014

@saminomimino Ahoj 🙂 zatím jen hooodně pozitivní ovulační test, tak by se snad mohlo zadařit během příštích 24 -48 hodin, ale nevím, nechci předbíhat

enalga
22. únor 2014

Ovu test z dnešního rána

saminomimino
autor
22. únor 2014

@enalga no to je krásný,tak ať to klapne,vypadá to na dobré cestě,dej určitě pak vědět 🙂

saminomimino
autor
22. únor 2014

@lucavka Děkuji moc,máš svatou pravdu a i já fandím všem kdo s láskou a upřímně mají hodně dětí,já vdžy věděla že chci dvě,teď se nebráním 5-ti,nenašla jsem lepší způsob jak naplnit život,zatím,ony mně tolik učí,nejsem karierista,nemám žádné velké životní ambice a plány,role mámi je úžasná a nejtěžší na světě,to se můžou všechny vysoký školy zahrabat pod zem,co s dětí vychovám ,takový jednou budou lidé a chci aby byla šťastní a dobří lidé

enalga
22. únor 2014

@saminomimino no tak o tom nepochybuj, že dám 🙂

janamic
24. únor 2014

@saminomimino ahojky, mohu se zeptat na cestování autem, pokud jezdíte... Zřejmě máte asi 7mi místné auto? Čekám v červnu čtvrtého kloučka, hodně cestujeme, tak si říkám, že to bude asi, když vyrazíme na dovču či víkend náročnější s místem v autě, když se poveze ještě kočárek... Obdivuji tě, jak jsi zvládla holčičky s roční pauzou od sebe... Bylo to hodně těžké sjednotit u obou režim spaní a bdění, kdy se to případně asi srovnalo na stejnou úroveň? 🙂

saminomimino
autor
24. únor 2014

@janamic Ano jezdíme máme -místý citoren C6,na kočárek tam už teď zbude méně místa a ještě máme psa,v budoucnu chceme transporter WV.
Nebylo vůbec těžké s jednotit spaní,na noční spaní jste od začátku režim stavěli všem stejně,do 8 v posteli,nejmenší pak spala dopoledne v domácím kočárku po obědě pak spali holky obě,nebo mladší venlku na procházce,teď už asi 3 měsíce chodí obě spát po obědě zároveň,v tomto naštěstí nebyl problém ani neměli jako miminka problém spát přes den v postýlkách
Jinak gratuluji,máš doma asi spoustu ochránců,samý kloučci 😉

janamic
27. únor 2014

@saminomimino děkuji... 😉 Jsi fakt šikovná jak jsi to zvládla sladit... Tak přeji hodně zdravíčka a ať se daří hlavně tobě a miminku 🙂

saminomimino
autor
27. únor 2014

@janamic no ony holky si to tak sladily samy,násilím bych to asi neudělala,takže jsem ráda že si daly říct podobrém 😵 😀
I tobě hodně štěstíčka 🙂

glimmer
27. únor 2014

my máme dvě děti a ještě půjdeme do třetího ... akorát přemýšlíme kdy začít ... Anička se nám "povedla" po dvou letech snažení ... Vítek se povedl hned, jak jsme se rozhodli pro druhé mimčo ... v říjnu mi končí RD, tak prosím o radu kdy se snažit :oD. Jasně vím, že pokaždé to je jinak, spíš o vaše zkušenosti kdy se Vám osobně zadařilo o třetího mimča, ...

cellik
3. bře 2014

mi čekáme 5 okolí zatím neví nikdo si nevšiml

saminomimino
autor
9. bře 2014

@cellik fakt?? To už si skoro na konci 😀