Snažíme se o čtvrté dítě

saminomimino
16. srp 2013

Ahoj všem,zakládám tuhle diskuzu protože se mi nepodařilo nic podobného najít a jiné diskuze na téma snažení jsou již zaběhlé a nějak nezapadám,nebo je tam spousta prvosnažilek a přece jen jsou věci co už probírat nepotřebuji 😉
Tak že moc ráda tu přivítám maminky co se snaží o několikátého potomka,co jim zkrátka evropský standart, dvě děti, nestačí 😀
Snažíme se nesnažíme první měsíc,necháváme to "plout" a uvidíme,každé z našich dítek se nám podařilo jinak,to třetí naprostým zázrakem,takže je velká neznámá kdy, a zda vůbec,k nám zavítá miminko č.4.
Ráda bych tu založila skupinku prima snažilek a maminek,co jsi budou pomáhat,radit,co si pokecají bez urážek a podobně,časem nejlépe soukromá skupina 😉

verusky
17. led 2015

@polaks ovukace neni dulezita, kdyz jste to jistili kolem 🙂 me trosku mrzi, ze se na to ctvrte tak soustredim... idealni, kdybych na to vubec nemyslela a jak prijde, tak prijde... do ovulace u me jeste asi deset dni. drzim palecky, at se v brisku neco deje 🙂

veraakubik
17. led 2015

@verusky Taky jsem porad myslela na poceti 4 miminka,ale pak jsem byla v predvanocnim shonu,jeste jsem koukala do kalendare a rikam manzelovi,ze na jeziska budu mit sve dny a ty uz nedorazily..Takze od srpna co jsem prestala brat HA jsem si rikala,ze to urcite nedostanu a když jsem v prosinci byla smirena s tim,ze ms dorazi tak nedorazila a místo toho byl pozitivni testik..Asi je lepsi tomu nechat ,,volny,, prubeh..Ja brala GS mimistar-jedno baleni jsem sikoupila,vice nebylo třeba,neresila jsem zadne plodne dny,nic a jen po sexu jsem prohodila-tak co?Holcicka,nebo chlapecek...Drzim palce at se brzy zadari..

verusky
17. led 2015

@veraakubik ja ovulku netestuju, jen poznam plodne dny, ale chlapa nenutim, kdyz by byl unaveny... ale ze tak clovek to miminko chce a mysli na to, i kdyz to neni aktualni (na zacatku cyklu)... to me trochu zarazi (mam tu spoustu jinych podnetu, dohromady pet deti, velky dum, uz nam klici seminka rostlin...)
zavidim Ti 🙂 a zaroven preju 🙂 verim, ze se taky dockam a myslim, ze to nebude dlouho trvat (tusim tak do tri mesicu... snad...). je to krasne, vid?!!

veraakubik
17. led 2015

@verusky Me první dva mesice porad lezelo v hlave-aby jsme nepropasly tu spravnou chvily,aby tohle,aby tamto..Kdyz jsem videla tehulku rikala jsem si-uz aby...A pak jsem na to nejak ,,zapomela,, a pak jsem z toho byla prekvapena..U nas porad manzel-nezacel mazlenim jako dřív,ale ptal se-udelame si miminko?! 😉 Ja se ted topim s myslenkach aby bylo všechno v poradku,sice uz jsem videla tu malou fazolku na ultrazvuku,srdicko krasne bilo,ale porad se mi v hlave perou myslenky,zeje něco spatne.. ☹ Zatím se ani moc neraduju,nevim-jsem nejaka presla..Cekam 4 a tohle prozivam ale poprvé.. ☹ Urcite se dočkáš a budes se radovat!

polaks
17. led 2015

JA tiež netestujem a čo sa týka sexu,tak ten máme podľa chuti,samozrejme,že ja to trošku sledujem,či bol,alebo nebol v tú správnu chvíľu,ale neberiem to zatiaľ nejako tragicky,ak sa nebude dariť,tak to nechám plavať,veĎ tri slniečka už máme...určite by som sa s tým nezmierila len tak ľahko,lebo 4 detičky som si vždy priala,ale je iné riešiť snahu o štvrté,než snahu o prvé...

verusky
20. led 2015

@veraakubik verus (jsi taky verka?), uz urcite ten splin, jak jsi tu psala minule, presel... muzes se z tehotenstvi krasne radovat, jen nekdy hormony klesaji a stoupaji... 🙂
@polaks jsi jeste mladsi nez ja, tak je na ctvrte dost casu...
holky, ja vim, ze na miminko nemam myslet, vim, ze prijde v pravy cas, presto tady na konikovi pocitam diskuze tehotnych, jestli jo nebo ne a sleduju jejich dusiky a carecky na testech... ach jo. no jo... plodne dny mam jeste daleko. a kdo vi, co chlap, bude-li mit chut a silu. tak bych si pokecala (a nemam kde 🙂...
jeste jeden dotaz, mela jsem pred mesicem antibiotika a chytla kvasinku (kombinace s vanocnim cukrovim ☹). myslela jsem, ze se to mesickama odplavi, ale dnes jsem zjistila, ze ji jeste trochu mam. muzu ji prelecit? plodne dny cekam za tyden a myslim, ze jde o tri tablety do pochvy. muzu?

saminomimino
autor
20. led 2015

@veraakubik gratuluji a ač věřím instinktům,tak mně u 4 dítka totálně klamaly,takže věřím že i u tebe bude vše dobré a máš jen menší splín s rozbouřených hormonů a miminko je zdravoučké 🙂

kackac31
20. led 2015

Ahoj holky, tak vidím, že se čtvrtým dítětem je nás tady docela dost - já sama čekám čtvrtého syna na začátku července 🙂

polaks
21. led 2015

@verusky jasne,môžeš to preliečiť. A ak nechceš lieky,tak si kúp femigel s teatree oil,od australian body care.Mne vždy zabrali.Ale trvať to môže aj viac ako tri dni,tie tabletky určite zaberú rýchlešie.

veraakubik
21. led 2015

@verusky Jj,taky Vera..V utery uz jdu konecne na kontrolu-na velky ultazvuk,tak se na jednu stranu tesim a bojim zaroven..Porad se me drzi nevolnosti,ma nejlepší kamarádka je zachodova misa a k tomu ten splin.. ☹ Ale brisko uz roste,zacinaji me mackat kalhoty,ale porad jsem takova nejista..Snad se to uz brzy zmeni..

verusky
22. led 2015

@polaks vcera jsem koupila tablety, ale pritel dojel z hor, tak jsem je prve schovala, ale po milovani nemohla zaspat, tak prvni tabletka ze tri... dnes 14dc, to je na me brzy, ja mivam plodne az 20dc. a dnes jsem vzala kyvadelko a reklo, ze v breznu tehu nebudu (v breznu jsem objednana na gynekologii). tak to tak nesmim zrat a hlavne byt zdrava 🙂 u Vas uz po snazeni, ne??

verusky
22. led 2015

@veraakubik verit a verit, ze je vse v poradku, zadne cerne myslenky!!

polaks
22. led 2015

@verusky Tak ja mám plodné dni už za sebou,ale keď Boh dá,aj motyka môže vystreliť,tak sa snažíme furt... 😉

verusky
23. led 2015

@polaks tak at Ti to do testu pekne utika... ja lecim kvasinku a pak to taky necham na panu Bohu. dnes jsem koupila testy, tak mam doma dvoje 🙂 do zasoby 🙂 nejsem testovaci typ, ale neni mi mile testy nakupovat v jedne lekarne a ted jsem nahodou byla v jine (dcera atb, vcera vypukla angina). drzim palecky...

janulka1980
23. led 2015

@saminomimino ahojky, to je kraaaaasa, 4deticky 🙂 jak je to, ked mas medzi nimi taky vekovy rozdiel?

saminomimino
autor
23. led 2015

@janulka1980 Děkuji.....jaké...no,krásné,trošku mně občas mrzí že se nemůžu jednotlivě každému věnovat,ale jinak děti,ty to mají nejlpší,jsou jedno tělo 🙂

janulka1980
23. led 2015

@saminomimino aky je vekovy rozdiel medzi dievcatkami?

polaks
26. led 2015

Tak vo štvrtok má doraziť mrcha,tak som zvedavá...

verusky
27. led 2015

@polaks drzim palce!!!!!! u nas nevim, nevim, maji zacit plodne dny a chlap vcera do noci pracoval v dilne, prisel o hlas a rano kaslal. myslim, ze bude nemocny... Pan Buh stavi do cesty, co ma... on rozhodne bude pracovat i s leky, tak uvidim, zda bude sila se pritulit... a jestli vubec plodne dny prijdou...
tak brzsky pozitivni testik!!! Ty mas ten dopredu, ale setris, vid...

polaks
27. led 2015

Nemám právě žádne testy,vravela som si,že nebudem testovať ,iba keĎ bude meškať mrcha tak otestujem..

verusky
27. led 2015

@polaks budou tam dve... a az pak budu mit i ja, budeme si psat 🙂

saminomimino
autor
27. led 2015

@janulka1980 holčičky jsou od sebe,neplánovaně ,13,5 měsíců

veraakubik
27. led 2015

Tak-mam za sebou ultr. a budem to muset pomalu a jiste rict..Holky-ja se tak bojim,vim,ze me naší renou ze jsem se zbláznila a spoustu lidi si bude myslet ze jsem padla na hlavu..Jak jste na tom vy?

katerina32
27. led 2015

Já mám čtvrté a nejhůř to bohužel vzala moje mamka, ta to dlouho nemohla zkousnout, okolí mě celkem nezajímalo 🙂 no mamka to nakonec vzala a ted malou zbožnuje 🙂

helabella
27. led 2015

@veraakubik -- u nás to moje mamka taky rozdýchávala, ale naštěstí ne nijak zle. Spíš prostě měla strach jak to dáme. A jak je teď z malý hotová 🙂 Ostatní na nás koukali jako na blázny, ale to je mi jedno.
Je těžký překonat odsouzení, ale zase na druhou stranu je to vaše věc, vy se o děti staráte a vlastně ani už není jiná cesta, ne? Vím, že to hodně mrzí, když to přijde od blízkých ☹

veraakubik
27. led 2015

@helabella Dekuji za názor a povzbuzujici slova.Miminko je chtene,takze by me v zadnem pripade nenapadlo kvůli lidem udelat ......-no však vite co myslim.. ☹ Ja ho moc chci,baracek mame velky dost,auto mame 7mistne-takze zadny problém,financne tez vychazime dobře,ale slysim ty kecy-vy jste blazni,co vas to napadlo atd. a bojim se toho-jsem hrozne litostiva,vsechno me mrzi..

polaks
27. led 2015

@veraakubik No o mne všetci vedia,že chcem mať 4 deti,no snažia sa nám to vyhovoriť,preto sme zatiaľ nikomu ani len nenaznačili,že sa už snažíme a ak sa podarí,tak to všetkým povieme až keď to bude isté a jasné,že je všetko v poriadku. Moji rodičia sú teda jediní,ktorí s tým počítajú,lebo ma poznajú a vedia,že to raz v pláne mám,takže toho sa nebojím. Kamarátky mi hovoria nech do toho nejdem,takže som im tiež nepovedala,že už pracujeme a okolie už na mňa aj pri troch deťoch pozerá divoko,tak si viem predstaviť pohľady pri 4 deťoch,ale kašlem na to,túžime mať 4 detičky a ostatné ma nezaujíma.
Takže hlavu hore a kľud!

veraakubik
27. led 2015

Rikam si,ze lidi mi jsou ukradeny,oni mi deti zivit ani hlidat nebudou,ale nevim-jsem z toho smutna,zatim to vi jen moje 3 kamarádky-z toho jedna je na druhé strane republiky.Dneska jsem byla na kontrole,mam fotečky,porad na ni koukam,vhani mi slzy do oci to,ze jsem zbabela a nejsem shcopna to rict.. ☹ O vikendu jsme byly na navsteve u segry-je o 14let strarsi jak ja,mam ji jak druhou mamu a ani te jsem to nerekla i když to uz musí par lidi z okoli (hlavne svagrova a ta moje setra si me tak divne prohlizela) tusit-brisko,nevolnosti..Budu muset s pravdou ven max. v patek-mame tady bal,svagrova tam bude slavit narozeniny a nejak ji vysvětlit,ze si s ni nepripiju na zdravi ji vysvětlit budu muset..Ach jo,miminko jsem si prala a ted se bojim to rict.. ☹

verusky
27. led 2015

@veraakubik jejda, vubec se neboj! bud hrda! hrda a statecna 🙂 jejda, deti jsou dar, radosti i starosti, kolik zen se boji pustit do druheho, do dalsiho, hrouti se, ze nezvladnou... na me kdyby se nekdo skarede podival, tak bych si ho teda zmerila 🙂 to budeme mit dohromady s pritelem v jednom dome deti sest. takze zklidni se, urovnej si v srdci, jaky je to pro Tebe dar a s usmevem si pritukni vodou a rekni, ze alkohol ne, ze se tesis na dalsi, asi posledni miminko... jejda, jak krasne.
u nas dalsi ditko rozhlasil pritel, ktery vsem po porodu rikal, ze bude jeste jedno, abychom to dorovnali (oni byli tri chlapi, my byly tri baby, narodila se dceruska, tak treba synacek a nebo bude mit pritel dorovnano- dva kluky a dve holky). nasi se osklibali, ale ted o Vanocich jsem byla nemocna a tatka mi rekl, ze vi, ze bych jeste toho synka chtela, ale at pockam. takze nakonec prijeti... jako muze si kdokoliv klepat na celo, ale nikdo by nic nerekl, vsak ho vychovavat budeme my rodice. a ze to neni jednoduche... at si to nekdo zkusi...
bud hrda! a pohledem odhanej Ty, co by se skarede divali!!
a moc gratuluju 🙂
u me asi tento mesic plodne dny nebudou...

majkoz
27. led 2015

Jééj, jak závidím, čtvrtý na cestě..když jsem porodila třetího kluka a tak si ho při těch kojivých chvilkách užívala, říkala jsem si..to přece není naposled, co mám takový majinkatý miminko..že chci čtvrtý a pátý..Já to čtvrtý prostě CHCI! A dost..pátý už ne e..ale co se stane..kdo ví🙂Nejvíc byly řeči typu-tak zas kluk!..Vám se ta holčička snad nepovede!..no další kluk, to snad nee!..tak třeba napočtvrté atd..ale mě je to celkem fuk, ikdybych měla čtvrtýho kluka, tak budu nebesky šťastná!Každopádě už jsem si vyslechla několikrát, jak jsme odvážní..že v dnešní době..No kdybych si měla vybírat dobu, v který bych chtěla žít a mít děti, tak je to ta naše doba!!