Snažíme se o čtvrté dítě

saminomimino
16. srp 2013

Ahoj všem,zakládám tuhle diskuzu protože se mi nepodařilo nic podobného najít a jiné diskuze na téma snažení jsou již zaběhlé a nějak nezapadám,nebo je tam spousta prvosnažilek a přece jen jsou věci co už probírat nepotřebuji 😉
Tak že moc ráda tu přivítám maminky co se snaží o několikátého potomka,co jim zkrátka evropský standart, dvě děti, nestačí 😀
Snažíme se nesnažíme první měsíc,necháváme to "plout" a uvidíme,každé z našich dítek se nám podařilo jinak,to třetí naprostým zázrakem,takže je velká neznámá kdy, a zda vůbec,k nám zavítá miminko č.4.
Ráda bych tu založila skupinku prima snažilek a maminek,co jsi budou pomáhat,radit,co si pokecají bez urážek a podobně,časem nejlépe soukromá skupina 😉

jadupka
24. pro 2015

Ahojky přeju ti krásné vánoce a bohatého ježíška.
Pohlaví mi ani v nemocnici nepotvrdili, tak jsem si opět zašla na utz jako samoplátce a tam mi řekli holka, takže už mluvím na břicho jako na Beátku.Termím mám 9.1, ale čeká mě císař a ten už bude v pondělí.Zase se děsně bojím.

verusky
24. pro 2015

@jadupka uz ted v pondeli? tak moc drzim palce!! zadne komplikace a vsechno jako po masle, i pooperacni stav!! beatka je moc hezke. my asi budeme mit jakuba.
takze se opatruj, ja uz se oteviram, vecery narocne (boli dole), ale do silvestra jeste cas. chlap na zabiti, snazim se brat v nadhledu, vetsinou to jde.
krasne svatky a at je vse ok!!!

jadupka
25. pro 2015

Ano, ano teď už v pondělí a čím víc se to blíží, tím větší mám strach.Děkuji a doufám, že vše proběhne v klidu a my budem brzo doma.Až bude po všem, tak se ozvu.

verusky
29. pro 2015

@jadupka tak uz mas miminko 🙂 🙂 🙂 ja si dnes dala ricinovy napoj, ze uz bych taky rada miminko, ale vypada to, ze nic...

jadupka
30. pro 2015

ahoj úplně jsem zapomněla dat vědět.Ano máme Beatku 28.12

tavina
6. led 2016

Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala,mám už 3 děti ,ale do budoucna se 4 vůbec nebráníme.Sice to bude ještě nějaký čas trvat nejmladší dcerka má 9 měsíců- takže zatím další miminko není úplně na pořadu dne ,ale věřím že do těch 2 let se miminko podaří.

jadupka
11. led 2016

@verusky tak co ty?Už máš taky miminko?

verusky
11. led 2016

@tavina ahojky, ja uz byla tehotna 🙂 tak tomu nechte volny prubeh a zadari se tehdy, kdyz budes nachystana na dalsi tehu 🙂
@jadupka gratuluju a ja prenasim... pokud nic, ve ctvrtek na vyvolani. chteli mi dnes udelat hamiltona, ale odmitla jsem (chlap odjizdi v noci na den pres celou republiku)
at si pekne, uzivas!!!!

helabella
11. led 2016

@verusky -- koukám, že maličký se drží zuby nehty 🙂 Držím palce, ať je všechno v pořádku a mimi se narodí pokud možno samo od sebe v ten správný čas.

verusky
11. led 2016

@helabella dekuju moc, moc!

verusky
16. led 2016

@jadupka
@helabella tak holky, ve stredu 13. skoro v pet odpoledne, chlapecek Jakub 3810g a 51cm. trosku jsem spatne tlacila, stres, ale snad vse ok... dnes navrat z porodnice, tak to teprve zacne 🙂
@helabella v tuto chvili zavidim velke deti 🙂 ale tak jdu uzivat mrnouska malinkateho 🙂 naposledy 🙂

jadupka
16. led 2016

@verusky gratuluji

anansie40
16. led 2016

@verusky velká gratulace ke klučíkovi, ať jste zdraví!!

helabella
16. led 2016

@verusky --moc a moc gratuluju! Ať se doma dobře všichni sžijete a maličký prospívá 🙂

irenka
16. led 2016

@verusky Moc moc gratuluji k miminku. Ať jste oba zdraví a spokojení.
A napiš jak to doma zvládáte a jak reagují děti a tak... 🙂

tavina
21. led 2016

@verusky přesně jak píšeš necháváme tomu volný průběh 😉

verusky
21. led 2016

@tavina pak nam dej vedet 🙂 🙂 🙂

tavina
21. led 2016

@verusky no u nas to bude chvilku trvat :-/ udělala jsem strašnou chybu hned po porodu jsem si nechala píchnout antikoncepci (depoprovera) bohužel mi vůbec nesedla mám s tím problémy do posud i když jsem již na další injekci nešla jediná byla v dubnu ...je to děs :-/ kompletně rozhozené hormony lítám po doktorech a lékaři mi další antikoncepci nedoporučují.Díky tomu jsme vlastně i s manželem začali uvažovat co by se stalo kdybych otěhotněla atd. a z dohadů jsme přišli na to že se tomu vlastně vůbec nebráníme 😀 Mám 3 dcery třeba by měl tatínek konečně toho syna ...

verusky
21. led 2016

@tavina jako u me 🙂 do ctvrtice syn 🙂 je moc krasny, drobny oblicejicek, nejjemnejsi miminko 🙂 ale ja mam tatinky dva, tak to tak nevynikne jako u Vas 🙂
prosim Te, a jak se to tak da rozhodit? to ani neni mozne. od dubna, to je doba! jak se to projevuje, nemas cykly? no ona antikoncepce je svina... dostala jsem kdysi nejaky clanek- rozhovor s gynekolozkou, co je pro prirozene procesy a porody a to teprve cloveku otevre oci... malo se to mezi zenama vi. vsechny bastime pilulky od patnacti, prve na plet, pak kvuli nechtenemu tehu a kdyz ve triceti vysadime, miminko neprijde, jdeme na dalsi davku hormonu kvuli umelemu oplodneni. ale tak to neni Tvuj pripad, to jen tak pisu do budoucna, ze uz vis, ze antiko ne a chlap si radsi da pozor 🙂
jak to teda mas? ale aspon vite, ze pribude ctvrtacek 🙂 ve spravny cas 🙂
moje svagrova porad chtela treti a nedarilo se. v lete mi hodne pomahali s malou, bylo to krasne, o tehotenstvi jsem se bavili a do mesice se jim po peti letech zadarilo 🙂 rikala jsem si, ze to maji za odmenu, jak prijali mou dceru za svou a pecovali o me, kdyz jsem nebyla v pohode. a svagrova ma 43 let 🙂

tavina
21. led 2016

Tak mi je 29 🙂 jsme po druhé vdaná takže mám taky tatínky 2 ,ale manžel bere dcery jako vlastní takže pořád říká že má harém a že by i syna chtěl 🙂 Vdávala jsem se po prvé hrozně mladá a dcerky jsou až na nejmladší už velké (12 a 7 nejmladší 10 měsícu -čerstvě ) Co se týče té antikoncepce opravdu depoproveru nedoporučuji 1 MS po porodu mám až nyní a trvá už skoro 15 dní ,přibrala jsem, začla mi často hrozně téct krev z nosu bolesti prsou a břicha a v neposlední řadě což bylo nejhorší se mi objevila bulka v prsu nebudu psát jak jsem byla vyděšená naštěstí po vyšetřeních zjístili že to je jen hormonální porucha bulka se mi sama vstřebá a je pravda že tet už je miniaturní chodím na kontroly nic méně hormonální antikoncepci už nechci nikdy vidět !!

ludovika6
24. led 2016

@verusky Čtu až teď tu krásnou zprávu 🙂 ! Veliká gratulace k chlapečkovi, ať jste jen a jen zdraví a nechybí síly !!!

salenas
24. led 2016

Ahoj všem,tak já se pridám,taky se snažíme o čtvrté dítko 🙂

verusky
24. led 2016

@ludovika6 dekuju moc 🙂 sily setrim, co se da, zatim je dobre, jen resim neharmonii s partnerem, takze teda spis se snazim to neresit, at mi to neubira... dekuju!

verusky
31. kvě 2016

tak chvilka volna a rikam si, pujdu na konika, mrknout do této diskuse 🙂 nikdo tu nepribyl? jak se Vam, holky dari??
ja jsem od 10.brezna sama. chlap mi po porodu vytvoril doslova psychicky teror (mel asi nejakou depresi), takze jsem opustila jeho dům a vratila se 130km do svého rodiste. zvladam to ted uz snad dobře, maly roste, jen je teda pekny obr, ve ctyrech mesicich sedm a pul kila, tak se pronese. jinak ivuska ok (není vyhozena dvěma protivychovnymi styly (ja a jeji tata). holky starsi teda musí občas pomoct, nakupy jsou narocne. jednou za ctvrtnact dni jedu k rodicum na vikend, to dachnu 🙂
mejte s,e uz to tu rve...

soyevita
31. kvě 2016

@verusky Jééé,tak to máš krásné schůdky,nádherné dětičky 🙂 I Tobě to moc sluší a vypadáš hrozně mladě 🙂
Je to těžké,když člověk zůstane sám na tolik dětí,já zůstala sama se třemi,tak vím o čem píšu.Ale ten klid byl k nezaplacení.
Držím pěsti,ať se vám daří a jste spokojení 🙂

jituska3
31. kvě 2016

ahojky já Vám všem mohu držet palečky .Nám se narodila 4 holčička před dvěma měsíci 🙂 Mi jsem se snažili o kluka moc jsme ho chtěli , ale zase se povedla krásná holčička .Moje děti jsou staré 12,4,2
roky a teď 2 měsíce, u nás nebyl problém otěhotnět vždy se to povedlo tak do 5měsícu od rozhodnutí. I v případě kdy mě operovali a vzali mě štítnou žlázu tak jsem za 3 měsíce po operaci otěhotněla to jsem nečekala tak brzy doktoři mi říkali že tak do půl roku dřív asi ne . Je fakt že psychika hraje velikou roli ,nesmíte na to moc myslet a tlačit na pylu 😉a ono to pak jde samo .
Nic méně je to masakr když někam jdeme ,dívají se na mas jako na zjevení a ťukají si na čelo, nejsme normální vždyť vice dětí mají jen cigani .
Je fajn vědět o maminách se 4 dítky 😵

soyevita
31. kvě 2016

@jituska3 To znám,taky čekám čtvrtou holčičku a všude jsem za exota 😀
Každý to máme holt jinak,já jsem šťastná za tolik dětí,jedno bych nikdy nechtěla.A někdo to má naopak 😉

julietta111
31. kvě 2016

@jituska3 Mám je n "3" a už další nebude jsem po třech sc. tak další riskovat nebudeme. Ale kamarádka teď čeká 4 mají 3 holky a zatím nevědí. Ale přesně jak píšeš, říkala jak na ně všichni koukají tři děti a ona těhotná....No ono někdy stačí co si vyslechnu s těma našima třema. Já nějak nechápu, proč to někoho vůbec napadne řešit a hlavně co je komu do toho???? Oni se snad starají? Choď se vztyčenou hlavou máš být na co pyšná🙂

jituska3
31. kvě 2016

To jsem, ale přece jen trošku zklamaná že se nepovedl ten kluk 😔 já ho tak moc chtěla a zase nic aspoň to zdraví je už v pohodě

verusky
1. čer 2016

@jituska3 hele, ja když jsem poprosila dr., at mi rekne pohlavi (specialni utz), tak se pta- co mate? ja- tri dcery... a co berete? ja beru cokoliv! a ukazal se teda kluk, tak jsem byla krapet smutna, protoze jsem tak nejak pocitala, ze ctyri baby budou taky dobre 🙂 ctyri princezny, se mnou pet 🙂 tri tydny jsem si po porodu zvykala na jiné pohlavi a ted je fakt, ze je to muj chlap milovany a je to asi trochu jiné nez s holkama. ale nezapomen, ze jsou zakonitosti ve vesmiru a není nahoda, ze mas ctyri dcery. predavas jim sve zenstvi! ja hodne beru, ze holky pujdou v mych slepejich, tak jim i vysvetluju chyby moje, ze by nemely byt a ze s tim něco delam a tak...
ja jsem taky cela mama nakonec...
užívej krasnych zdravych dcer 🙂
jinak ja tedy nikdy nezavnimala, ze by se na me někdo podival jako na exota, ze mam ctyri?? nebo to tak nevnimam?? ja jsem pysna mama 🙂