Těhotenství a péče o starší dítě. Jak jste to zvládly?

feer
4. led 2009

Ahoj holky, rada bych vas poprosila o radu a zkusenosti, jak jste zvladaly nebo zvladate tehotenstvi, kdyz uz doma mate jednoho prcka 🙂 Memu synovi je 1,6 a zjistila jsem, ze jsem tehotna. Je to velkej mazel, ktery se chce casto mazlit, takze ho kazdou chvili taham. Vazi 11,5kg, takze pro tehotenstvi nic moc idealniho, ale prece ho nemuzu ze dne na den prestat chovat, davat do kocarku, postylky,jidelni zidlicky atd. Nosily jste v tehotenstvi deti mene nebo jak jste to proste delaly? 🙂 Diky moc za radu.

feer
autor
5. led 2009

nikdo neporad? ☹

aponchie
5. led 2009

ahoj ja mam skoro 4letou holku a cekam mimi ma skoro 29kg takze nejake tahani probehlo taky,ale uz nemuzu ,nicmene je to zahul,ale ja nemam lautr nikoho na hlidani ty mas babicky dedecky tety a tak?jestli jo da se to zvladnout jinak je to magorina nekdy,ale da se to jako vsecko 😎

feer
autor
5. led 2009

Babicky jsou relativne blizko, ale obe pracujou, takze s nima moc pocitat nemuzu ☹ Jinak 29kg? Ty jo a ja si ztezuju 🙂

petrach
5. led 2009

feer naše mala ma už 5 a pul,takže to je jine,da si hodne vysvetlit a nenosim ji,taky to da zabrat,ale to menši dite určite vic..
moje kamaradka ted čeka v březnu třetí dite a ma deti 7 a 1 a pul roku a u ni vydím jak to da zabrat..musiš si proste jit lehnout,když bude spat i maloch a neřešit že není vysate atd. jinak ho taky hodne nosí,takovemu prckovi to nevysvetliš,že ho nemužeš nosit,telo ti samo řekne kolik vydží...hlavne sebou pořad kočar,žadne peší tury a pak ho nest naspatek a holt se hlidat,jestli třeba neboli břicho,pozdej třeba netvrdne..

aponchie
5. led 2009

19pardon 😀

janab78
6. led 2009

Moje malá má rok, nosím ji pořád. Nedá se nic dělat, nosit ji budu celé těhu.Snad to bude dobré. Aspoň nebudu přenášet. 😉