Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

lili_k
5. únor 2014

My si taky mysleli jak po dvou klucich nemuzeme mit nic jineho nez kluka a i si kluka prali, byli by takova parta 🙂 Ja mam brachu, manzel je ze 4 kluku, my mame dva kluky ... no a cekame holcicku 🙂 nejak mi to ale stale prijde nerealny, proste jsme pocitali s klukem 😉

ipkh
5. únor 2014

@dazou Jé koukám, že máme nejen stejný věk nás, ale i věk dětí. 🙂
Teda rozdíl je že já mám dva kluky a o mimi jsem přišla před vánoci v 11. TT ☹

libara
6. únor 2014

@ipkh zrovna včera jsem to u nás komentovala. Když se mužskej snažil...byli z toho dva kluci a když si to jen užíval...budeme mít holku 😀 😀 😀 😀

dazou
6. únor 2014

@ipkh to je mi lito ☹ snad to vyjde priste.

no ja jsem zvedava, jeslti to bude zas holka. vcera se mne doktor ptal, jeslti hceme radsi holku nebo kluka. ja vam nevim, na jednu stranu bych byla rada za kluka(manzelovo otec je takovej staromilec a holky do nedavna moc nebral, az poslednich par let, cota mensi se k nemu tuli ,tak roztal, ale asi by stejne na nej koukal jinak, kdyby to "dokazal") ale na druho ustranu by byla praktictejsi holka 🙂

amabilis
6. únor 2014

@ipkh To je mi moc líto, vím, čím si procházíš, já to zažila několikrát ☹ Držím palce, ať je to "jen náhoda" a brzo se zadaří a donosíš až do konce. Chybí mi tu srdíčko nebo objímající smajlík...

amabilis
6. únor 2014

@dazou Tak u nás to bylo obráceně - chlap roztál až s holčičkou. Ta se sním nepáře, může se mračit, jak chce, když přijde utahanej z práce a ona mu prostě hupsne do náruče a nadšeně přivítá 🙂 Je to prostě jeho princezna 😅 Tak teď bude mít druhou 😝

monjie
6. únor 2014

ahoj, taky cekam treti. Mame dve holky, tak uvidime jestli to bude do tretice holka:D pracovni nazev je Agata:D no ale klulka bych si moc prala 😎

ipkh
6. únor 2014

@amabilis Bohužel to náhoda nebyla, bylo to už 2. ZT, první a teď 4. těhotenství. Protože to bylo už po druhé, dr. mi brala odběry na genetiku - mutace dvou genů a taky borelioza....

amabilis
6. únor 2014

@ipkh U nás byl problém se specifickou buněčnou imunitou a pak s betaglykoproteinama. Tělo si proti embryu vytvářelo protilátky a zabilo ho. Tak jsem teď brala léky až do 16tt, tlustá jsem po nich jak prase, ale povedlo se!!! Nechci to zakřinout, pořád to může dopadnout špatně, ale teď už by dítě mělo být natolik silné, aby se mojí imunitě ubránilo. Takže jsem teď těhotná po šesté.

yildiz
6. únor 2014

@dazou - gratulace ke tretimu mimi - my cekame taky treti - treti princeznu /neni vylouceno, ze treba jeste zkusime jedno ? / ale uvidime.. .... mno rodina nas bere v pohode a okoli ...tak 50-50% jedni docela fandi a obdivuji 🙂 a na druhe strane zase nechapou a krouti hlavou 🙂 jako by byl jejich problem 😀 - tak hlavne at je vse v poradku a hlavne zdravicko 🙂

mmm82
12. únor 2014

Ahoj já také čekám třetí holčičku a už moc se na ní všichni těšíme. 🙂

amabilis
12. únor 2014

@mmm82 Koukám, že máte všechny děti hezky po pěti letech, viď 🙂

katulinkan
12. únor 2014

Koukam co nas tu je 🙂 tak to my se teda taky pridame mame 13tileteho Vojtu a 8leteho Lukaska a ted 3tydenihi Matyaska 🙂

mmm82
12. únor 2014

@amabilis ano..tak nějak to prostě vyšlo. 🙂

lenkaef
12. únor 2014

@katulinkan ideálně věkově rozložené!! Já si to tedy vychutnávám! :o))

amabilis
13. únor 2014

Já mám ještě prťata, ale budou to neuvěřitelné chůvy 🙂 Opečovávají mě, pusinkují bříško a každý den kontrolují, jestli už náhodou nemáme miminko. Tomu staršímu už se mi podařilo (na několikrát) vysvětlit, že pro miminko by nebylo dobré, kdyby moc pospíchalo a že tam musí ještě vydržet, tak už to pochopil 🙂 No akorát to tu musím pořešit. Už jsme se přizpůsobili na odrostlé batole a prostě na to, že už byt nemusí být tolik bezpečný, děti se tu vesele roztahují a teď budu muset přidat skříň a postýlku a zas jim nějaké místo ubrat (máme hernu v obýváku a kuchyni, pokojík je jen na spaní 😀 )

lili_k
13. únor 2014

@amabilis no presne jak pises, uz jsme si odvykli od miminka, musime to tu taky trosku prizpusobit, nevim kam dam tedy vsechny ty kramy... 😉 Jaky mate vybrany jmeno pro holcicku? 😵

amabilis
13. únor 2014

@lili_k My ještě jméno nemáme 🙂 Nemůžem se nějak dohodnout 😅 No v těsnat to sem bude legrace, děti si svůj prostor hlídají, mají krámy fakt všude 😀

lili_k
13. únor 2014

@amabilis jj, deti maji jeden pokojicek takze to bude boj, hlavne hracky uz nemame kam davat a pak takovy lahudky jako kola, odrazedla a spol. No ale tesime se moc 😵 My jmeno uz mame vybrane, vlastne je vybrane od prvniho tehotenstvi 🙂

katulinkan
18. únor 2014

@lenkaef je to super,mely sme strach ze prostredni bude zarlit ale jeto v pohode neumim si predstavit mit deti po dvou letech

lenkaef
18. únor 2014

@katulinkan U nás tedy ta nejstarší je naprosto v pohodě,Ale ta prostřední malou pořád pošťuchuje...
Neboj dá se to zvládnout! :o))

katulinkan
18. únor 2014

@lenkaef jsou to takový dvě chuvy 🙂 jsem zvědavá jak jim to dlouho vydrží 🙂

lenkaef
18. únor 2014

@katulinkan vydrží,kazdý den se mimi mění a i pro starší je to nové:o)

amabilis
18. únor 2014

@katulinkan Hihi, já si říkala, že jsi ve 44tt 🙂 A ono ti to tam zůstalo viset 🙂 Gratuluju ke třeťátku!!!

libara
18. únor 2014

Ahoj holky, dneska mi nabídli odběr pupečníkové krve. Uvažovala jste některá o odběru a následném uchování??? Nebo máte dokonce zkušenosti?? Docela na to musím myslet.....

katulinkan
19. únor 2014

@amabilis dekujem 🙂

lenkaef
19. únor 2014

@libara asi to má smysl,když máte v rodině nějaké sklony k nemocem při kterých by se to popřípadě využilo.
Ono to stojí i dost peněz ne?I každoroční uskladnění.
Ale kdyby mi to možná nabídli,taky bych váhala.

dazou
19. únor 2014

@libara ja otom premyslela u druhe dcery, ale vzhledem k tomu, ze v Plzni to nedelaji ,tak sem prestala patrat.

libara
19. únor 2014

@lenkaef naštěstí snad nemáme...ale snad pro jistotu 🙄 🙄

lenkaef
19. únor 2014

@libara Určitě je to dobrý nápad! 🙂