Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

andy21
7. kvě 2013

@tarra27no to máš tedy můj obdiv, já si chtěla dát malinko pauzičku 😀 Ale pro děti je to dobrý, být u sebe, s holkama se ted už dají dělat úplně stejné věci 😉

dilemma
7. kvě 2013

ahoj rada se k vam pridam..
Ja bych jeste jedno miminko uvitala uz snad od porodu🙂 muj muz se na to moc netvaril ale je tomu mesic co tak nejak pomalu ale jiste meni nazor ze za par let jeste nebudeme tak stari abychom si treti neporidily🙂 takze pokud dobre pujde tak do tretatka urcite pujdeme🙂

andy21
7. kvě 2013

Holky manžel se na to dlouho netvářil a sotva, co jsem ho přemluvila, hned se zadařilo 😀

tarra27
7. kvě 2013

@andy21 vám to tak sluší na fotkách....a holčičky ty jsou kouzelný....

andy21
7. kvě 2013

@tarra27 jé moc děkuji za chválu, jste milá 😵

tarra27
7. kvě 2013

@andy21 nemáš zač, fakt ti to sluší a holčičky, to jsou princezny......o kolik měsíců vlastně jsou a budou s mimískem?

andy21
7. kvě 2013

@tarra27 no od starší skoro 5 let a od mladší 3 a půl roku 😉

akvy
13. kvě 2013

ahoj holky, tak já se taky přidávám, že když pánbůh dá, budeme všichni zdraví, tak třetí mimčo do té 40 bychom taky daly.🙂

pytynka
18. kvě 2013

ahoj holky jdu se přidat mám holku 8 a půl roku a kluka 3 a půl roku jsou přesně 5 let a osm dní po sobe a těď jsem zjistila že bude přetí je plánované chtěli jsme ho v pondělí jdu na gyndu a tam by mi to měli potvrdit ale vzhledem k tomu že mám týden zpoždění a dva testy vyšli pozitivně a k tomu všechny možné příznaky tak je to jasný těším se jako malá holka

akvy
19. kvě 2013

pytynka....velká gratulace 🙂

amalka100
23. kvě 2013

ahoj holky tak já mám dvě holčičky 10 a 6 let a pořád jsem si říkala že dvě děti stačí ale kolem 30 roku jsem nějak začla koukat do kočárku a když jsem viděla miminka a ještě chlapečky byla jsem uplně naměko ted mi je 33 a mám k holkám čtyřměsíčního Matyáška a cítím se maximálně štastná je to miláček celé rodiny holky na něj nedají dopustit a já si ho maximálně užívám 🙂

fionna
26. kvě 2013

Já měla první dítě v 17-ti, chlapečka. Byla jsem strašně mladá a tvrdila jsem,že další už ne. Pak když šel do školy pořídili jsme bratříčka 😉 . Tak nějak jsem cítila,že by to tak mělo být. myslela jsem , že jsem skončila,ale po několika letech jsem toužila po dalším dítěti...Adoptovali jsme nááádhernou holčičku 😉 . Myslím,že správný čas na děti je ten,kdy se ti narodí touha v srdci 😉 . Je jedno jestli ti bude 17 nebo 45 😉

anajsi
6. čer 2013

Ahoj holky. Já měla první dceru v necelých devatenácti.A nelituji.Strašně jsem si to užila.Dnes jí je 11 let.Bratříčka jsme jí pořídli až o šest let později 🙂 .Je to super věkový rozdíl.Fakt.No v listopadu jsme se konečně vzali a v lednu jsme zjistili,že budem v září mít o člena víc.Byl to šok,protože jsem měla nitroděložní tělísko.Ale už se na tu berušku všichni moc těšíme 🙂

kackaje
21. čer 2013

My máme tři 🙂 Kačenka nebyla plánovaná, prostě přišla a asi to tak mělo být 😉 Moc ji milujeme a nedokážeme si život bez ní představit, jsme moc rádi, že ji máme ♥ A to jsem ji měla ve 34 letech a je krásná a zdravá! 😉

sheima
21. črc 2013

Mám dvě dcery 10,4....a čekáme třetí miminko....chlapečka...těhotenství nebylo plánované..hodně mě zaskočilo,jelikož jsem zrovinka nastoupila do nové práce, dělala si kurz, ještě dálkově studuji.....
A setkala jsem se i s reakcí typu "ČEKÁTE TŘETÍ,JO?NENÍ TO NA DNEŠNÍ DOBU MOC..". a další podobné poznámky...docela mi to bylo nepříjemné..nicméně doma se všichni moc těšíme...výbavičku už máme skoro celou....a těhotenství si užívám....ani mi není tolik špatně jako když jsem čekala holčičky...jsem klidnější..tolik se nestresuji.... 😉

sheima
21. črc 2013

@amalka100 Budu to mít hodně podobné :D Mám dvě holčičky 10,4..a čekáme chlapečka :D

zuny
21. črc 2013

to jsem ráda, že nejsem takový "blázen a exot" a můžeme začít diskutovat my , co máme víc než dvě děti.Přijde mi, že všichni počítají dvě děti jako standard a třetí je navíc (z reakce okolí: bylo to plánované?). Máme dva kluky 4 a 2 roky a čekáme třetí.....ještě nevíme, co to bude 🙂

sharon2
21. črc 2013

Tak já měla první neplánovaně v jednadvaceti, teď je jí 12 a půl. Sestřičku dostala až ve druhé třídě. Třetí bylo taky plánované, navzdory všem předpovědím se povedl kluk 😉 . Taky na mě všude koukali jak na exota, zvykla jsem si a už to nijak nevnímám. Teď máme náročné období, kdy se dva mladší (oba veeelmi silné osobnosti) neustále perou, hádají, rvou a ubližují si.....doufám, že to brzy skončí 😝

zuny
25. črc 2013

@sharon2 kluci se taky pořád perou, mladší staršího kouše - jen když tam nejsem 😠

sharon2
25. črc 2013

@zuny malý taky Juli kouše, ale ne vždy je ten kdo začíná. Často se stává, že on je v klidu bokem a ona k němu přijde a buď mu něco vytrhne z ruky, odstrčí ho nebo když se jen k ní přiblíží tak ho štípne, popřípadě řve dopředu "nekousej měěěě" . No a on už je rychlej a buď rafne nebo ji jde mlátit hlava nehlava. Fakt je ale těžké rozhodnout kdo začal, jak to vyřešit, koho pokárat....někdy mi už jde hlava kolem a mám nervy na pochodu 😝

babsandersson
6. srp 2013

@zuny to je super 🙂 my mame zase dve holky 4 a 2 a cekame treti v breznu 🙂

zuny
7. srp 2013

@babsandersson já se dozvím za 14 dní, jestli to bude holka nebo kluk 😉 Teď jsem týden zavařovala přesnídávky (50 ks), su mrtvá....ještě v tomhle vedru.
Starší už rozumí, že bude mít sourozence a už se moc těší....

babsandersson
7. srp 2013

My jim jeste nic nerikali. Zatim to nikdo nevi, az jak dopadnou vse testy a padne prvni trimestr, tak potom 🙂
Asi byste chteli ted holcicku , ze? Muj chce dalsi holku 🙂 me je to celkem jedno i kdyz kluk by bylo zase neco jineho 🙂
Ale tak hlavne at je vse ok a vic jsou jen malichernosti 🙂

elgreco
12. srp 2013

Ahojky holky, ráda bych se k Vám přidala a také bych se chtěla zeptat, jak to zvládáte tři děti, je to rozdíl než dvě nebo už to není tak citelně znát 🙂. Máme holčičku 5 let, kloučka 1,5 roku a ještě bychom rádi jedno miminko 🙂 . Manžel by chtěl pár let počkat, ale já si zase říkám, že je lepší je mít blíž k sobě, aby si rozuměli. Mě bude 30 let a manželovi 34let. Jinak jediné co nás brzdí je to, že bydlíme v panelákovém bytě 3+1 a že máme hypotéku ještě na 8 let a pak až se vzmůžeme třeba na domeček 🙂 🙂 🙂 . Budu ráda za všechny rady a zkušenosti 😉

julietta111
12. srp 2013

@elgreco Ahoj, my to máme opačně máme 5letého kluka a 1,5 holčičku. Taky uvažujeme o třetím. Je nám oběma 33. Dřív jsem o třech moc neuvažovala,ale teď mi ty dva přijdou nějak málo🙂

majatob
12. srp 2013

@elgreco Pokud je prostor jediné co tě trápí, tak je to dobrý 🙂 My tři děti máme, bydlíme ve 2+1, který chceme kupovat, takže větší prostě nebude a taky se poskládáme, zatím úplně v pohodě a až budou větší, tak se to prostě nějak vyřeší 🙂

yildiz
12. srp 2013

taky se pridam....😀 mam dve holky starsi uz je 15 pryc a mladsi je 14mes 😀 sice velky vekovy rozdil ale v pohode 😀 maji se radi...ted cekame treti ...jsem na to vse zvedava jak se to zvladne ..preci jen ted bude mensi vekovy rozdil mezi poslednima dvema...starsi uz beru jako samostatnou jednotku 😀 ale jsem zvedava na reakci 😀 to teda bude ! Planovano to bylo jen ne tak brzo ...spise az pristi rok ale stalo se letos... taky jsem zvedava co to bude...vsichni okolo by si prali kluka jelikoz u nas v rodine jsou same holky 😀 z druhe strany jen jeden kluk..ja bych asi zase holku ..manzelovi to je jedno hlavne at je to zdrave ale mozna by taky rad holku , jelikoz uz vymyslel jmeno pro treti, sotva se narodila druha 😀 mno a jestli nekdo rika, ze to ja blaznovstvi v dnesni dobe mit vice jak jedno dite, tak si ja osobne myslim, ze neni ..pac bohuzel .v dnesni dobe je jedno skoro stejne narocne jako dve nebo tri ... tak vsem pevne zdravi vsem tady co cekaji a nebo planuji mimi!

andy21
12. srp 2013

@yildiz gratuluji a držím place, at je vše OK 🙂 Já čekám třetí holčičku a nikdo mi nevěřil, že jsem si jí moc přála, všichni nám jakoby "nutili", že potřetí musíme mít kluka, už jsem na to byla úplně alergická 🙂

andy21
12. srp 2013

Jé holky, to je fajn, kolik nás tu je, v okolí nikdo 3 děti nemá a jsme za exoty, já to teda neřeším, ale ty kecy, jak do DNEŠNÍ DOBY je nezodpovědné přivést dítě 😝 😀

majatob
12. srp 2013

@andy21 a ještě docela rychle po sobě, co? to je teprve něco pro ty, co chtějí šťourat 😀 ale neboj, ti co tě znají si zvyknou rychle a zbytek pouštěj jedním uchem sem a druhým tam 🙂