Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

frankie
18. srp 2015

Já mám po klukách Gesslein a Jane, byla sem moc spokojená, tak sem je neprodávala 🙂

misicka63
18. srp 2015

A Jané máš jaké?
Já právě koukám po x landerch,tako nebo Jané

misicka63
18. srp 2015

Jo a ještě Roan Marita,Od příštího roku budem na vesnici

frankie
19. srp 2015

Na Roan jsem koukala taky. Jane Nomad, nechtěla jsem trojkolku

ludovika6
20. srp 2015

@zuzana_j No, my to máme úplně stejně 😀 , po dvou dětech dvojčata. I věkově jsem na tom byla podobně (29, manžel 31). Akorát už je to 11 let, co to překvápko přišlo 😉 .

keny123
21. srp 2015

tak já ještě radši po ničem nekoukám ani nevim jestli mimi vůbec bude.... čekám na první ovulku po vysazeni h.a. a zatim nikde...

mám i knižky nejake koupene ale nemam odvahu nejdriv otěhotnět a pak hurá do všeho ted mi to nějak nejde....

misicka63
21. srp 2015

@keny123 snad se nám brzo zadaří. Po kočárkách já koukám jsem magor 😀

keny123
21. srp 2015

@misicka63 já to mám takový že ani neverim ze bude ale chtěla bych a ještě k tomu holčičku mám dva kluky ale to vim ze nebude takze jestli nekdy bude už myslim na kluka...ale ..kdo víííííííííí 🙂

misicka63
25. srp 2015

@keny123 Tak se necháme překvapit 😀 moc držím palce

keny123
25. srp 2015

@misicka63 jj no manzel říká že holky neumí :D se mu to kecá zkusil to už dvakrát :D ale jako ja se budu divit když vůbec otehotnim . .chlap pořád moc nechce mimčo ale tak prášky neberu,le mam jeden vejcovod pryč takže pokus jen každý druhý měsíc :( tak uvidime

misicka63
25. srp 2015

Já tomu taky moc nedávám. 😀

kozlikmazlik
25. srp 2015

Zdravím, zatím to tu jen pozoruji,ale mám to stejně dva kluci a třetí bych moc potřebovala holčičku 😉

misicka63
25. srp 2015

@kozlikmazlik Taky jí nutně potřebuji,ale raději to neříkám. 😀 Pač je mi jasný jak to dopadne. 😀

kozlikmazlik
25. srp 2015

@misicka63 :- no , já jsem smířená, že bude hattrick, ale naděje umírá poslední 🙂

misicka63
25. srp 2015

To je fakt. 😀
Ještě můžem napsat ježíškovi

keny123
25. srp 2015

já ani nevim jestli mám ovulaci..jsem po vysazení HA. delam ovu testy a zatím nic uz jsem 16DC.joo v nedeli byla čárka silnější na ovu testu ale jen dopo a za pár hodin už ne je možné že je ovulace jen několik hodin,?no uvidíme život jde dál ale potřebuju se nějak zabavit a něco dělat...nějakou třeba brigádu... já jsem doma máme rodinou firmu a decka jsou do školy a školky...

misicka63
25. srp 2015

Já než jsem chtěla otěhotnět,tak mě bolelo břicho při ovulaci.No a ted nic 😀 .
Já vůbec nevím jak to je. Můžu se zeptat kolik máš roků? Já 32

zubecek
25. srp 2015

holky přeju hodně štěstí, my už třetí zlatíčko máme 🙂 a zadařilo se doslova na první pokus po spoutě let a s také s jedním vejcovodem 🙂

misicka63
25. srp 2015

Jéé tak to by chtělo ještě holčičku,co? 😀

keny123
25. srp 2015

@misicka63 já mám 28 🙂

keny123
25. srp 2015

@zubecek tak to gratulujiii 🙂 a jake to je mít tři prince 🙂 ?

misicka63
25. srp 2015

holky,co založit skupinu?

zubecek
25. srp 2015

ty holky asi neumíme 😀 , jsem teď nejšťastnější na světě 🙂 , však uvidíš sama, když chceš mimi,tak taky nevíš, co se tam stvoří, akurát ty reakce okolí celé těhotenství byly 😠 ale at si lidi trhnou nohou že jo, byla jsem na to připravená od jiné maminky, co měla třetího chlapečka už před rokem, tak jim pořád odpovídám, že aspon se máme jako v pohádce, tři bratři jsou teď v modě, ne? 😀
jo jinak snad budou brzy nějaké nevěsty, ten nejstarší je už začínající puberťák 😀

keny123
25. srp 2015

@misicka63 jakou?vždyt máme tuhle ne :D

misicka63
25. srp 2015

@zubecek Máš pravdu u prvního jsou všichni potentovaní,u druhýho to ještě jde ale třetí už jsme na hlavu. 😀 😝

misicka63
25. srp 2015

@keny123 😀 Aha,já myslela že jsme někde v komentářích 😀

zubecek
25. srp 2015

je to super, kluci sice nejdřív chtěli holku, ale teď by brášku nevyměnili ani za tisíc holek a občas se zeptají, kdy bude čtvrtej bráška 😀 moc se o něho starají a jsou moc rádi, že ho mají a miminko se s nimi moc zabaví, tak je to úplně suprový 😉

misicka63
25. srp 2015

Tak to je fajn

zubecek
25. srp 2015

to jo třetí a ještě k tomu zase kluk - ty lidi byli fakt děsný. Ale teď jak jsem zase všechny potkávala s kočárkem, tak už se všichni rozplývali a už jim nějak ani nepřišlo divný, že máme samé chlapy

keny123
25. srp 2015

jako u druhyho jsem moc chtěla holku ,málem jsem zabila doktora když mi řekl že je to kluk 😀 ted bych si holčičku přála ale už ne tak vážně jako předtím ted je mi to více jedno i když holčička by byla fajn 🙂