Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

misahorackova
19. únor 2014

Ahoj. My se o třetí miminko teprve snažíme. Ale už teď si o nás někteří z okolí říkají, jací jsme blázni. Ale oba s manželem si miminko moc přejeme, kluky milujeme, jsme rádi, že je máme! Netíží nás hypotéka, dluhy, tak jsme si prostě řekli, že tři děti určitě uživíme 🙂

lenkaef
19. únor 2014

@misahorackova hurá na to!!!🙂)

misahorackova
19. únor 2014

@lenkaef Dovářím oběd, musím uložit malého a jde se na to 😉

lenkaef
19. únor 2014

@misahorackova tak bacha....při prvním pokusu u nás třetího dítka,jsem spálila rýži!!! :o)))

amabilis
19. únor 2014

@libara Já nechala, ale ne k uchování, ale darovali jsme ji. Darovat pupečníkovou krev mi přijde výhodnější, protože nebude někde možná zbytečně ležet, ale skutečně pomůže a kdybychom potřebovali my, pomůže jiná darovaná 🙂 Za toto se samozřejmě neplatí - ani ty jim, ani oni tobě a pokud se ukáže, že jsi nevhodný dárce, použijou ji aspoň na vědecké účely.

sweetest
21. únor 2014

Ahojky,
dnešní poradna ok, květáček předpisově hlavou dolů a na mém levém boku...jak dle příručky Porod 😀 Hrdlo zavřeno jak brána Mordoru 😝 , čípek 37mm, květáčkova váha 1 413g, má + 6kg...opět vše jak má být 😅 Dr. měl z mého bříška i květáčka v něm radost...prý příkladná těhulka 😵 Vehnal mi ruměnec a úsměv do tváře 😵 😵

Tak to pro dnešek vše. Přeji všem klidný víkend 😉 😉 😉 😉 🙂

sweetest
22. únor 2014

31.tt, 30+0, 70 dní do TP a + 6kg 😵 Květáček už vykukuje.....miluji ho!!!! :-* Přeji všem příjemnou a ničím nerušenou sobotu 😉 😅 😵 😵 Foto po probuzení, tak omluvte zhoršenou kvalitu xichtu 😀 😝 😝

eliska_v
13. bře 2014

Ahoj holky.
Chtěla bych také ještě jedno dítko, ale mám furt obavy abych nekladla moc velký důraz a moc povinností na nejstaršího. Což bych nerada.
Holky jaké to je mít tři dítka... Furt si říkám aby to člověk zvládal...
Děkuju za odpověď. Eliška

janina419
13. bře 2014

Ahoj me je 31 mam 2 kluky 7a 4 a cekame treti jsem v 8+2tt chteli jsme holcicku tak uvidime co to nakonec bude

katerinap1978
13. bře 2014

@janina419 Přidám se, s dovolením. Je mi 35 (na podzim 36), máme dvě holčičky 8 a 6 let a čekáme třeťátko 🙂 My bychom zase pro změnu rádi chlapečka - hlavně manžel, což není divu.

janina419
13. bře 2014

@katerinap1978 super koukam ze mate termin v rijnu ja taky kolikateho? Ja 21.10

katerinap1978
13. bře 2014

@janina419 Dle MS 25.10. Dle Dr. a UTZ posunuto na 4.11., tak uvidíme, kdy mimi přijde na svět 🙂

janina419
13. bře 2014

@katerinap1978 aha tak to jo super ja jsem taky zvedava jak to vyjde

lenkaef
13. bře 2014

@eliska_v dá se to zvládnou! Je to fajn mít barák plný dětí,nemáš čas zestárnout. 🙂 🙂

miranda77
14. bře 2014

@sweetest to je pidi bříško ... já jsem od 20tt vypadala, že rodím 😅

keckemet
15. bře 2014

Maminky.............neprocitala jsem celou diskuzi, ale snad jsem tady s mzm pocitem spravne..... Vzdycky jsem chtěla moc deti....nejdriv 5....po prvním porodu a peci o malého řvouna, uz jen dve 😀 Ale s muzem jsme se shodli, ze ještě jedno mimco dame...Jen nevim kdy........... MD mi konci za rok. Bydlime na samote, takze stejne do práce asi hned nepujdu, kvůli servisu kolem deti a pripadneho prvnacka, kterého budu do skoly z te naší samoty muset vozit..... Ted jsem v prvaku ještě na VS, ext.studium...delam bud 3 roky Bc nebo 5 Mgr.....to se ještě uvidi.... No a proste nevim, kdy to treti mimco...Nekdy mi to miminko uz strasne chybi, jindy si zase velmi uzivam tu v uvozovkách bezstarostnost, která zase pomalu prichazi....Deti se samy oblecou, naji.....jde s nima podnikat cima dal vic věci...Jsme dost sportovne zalozena rodina.......s tim starsim , petiletym ted chodíme lezt na umelou stenu, s oběma dětmi na skaly....Konecne si uzivame, bez dudlu, plinek, kocaru a mlika 😀 Nekdy si rikam, ze ještě nejsem na tretatko asi nachystana....ja proste nevim...Zase nechci ten vekovy rozestup moc velky.......jak to vnimate Vy?

lenkaef
15. bře 2014

@keckemet kždopádně studovat při třech dětech dá záhul.
Mám dvě větší děti,které se taky o sebe postarají a při malé musím pracovat.
Studuji španělštinu a někdy je fakt problém to vše naplánovat.
Ale jsem ráda,že je mám a moc si toho vážím! 🙂

keckemet
15. bře 2014

@lenkaef prave...i to mne samozrejme napada...mam sice skvělou babicku-tchyni..., ale rikam, si, zda nebude rozumnejsi pro všechny, to treti ditko az po statnicich 🙂

lenkaef
15. bře 2014

@keckemet věkový rozdíl mezi dětmi bych asi neřešila.
Já mám všechny od sebe šest let a je to fajn. 🙂
Pokud se cítíš na mimi a netlačí tě věk,asi bych v klidu studovala.
A pak.... 🙂 🙂

keckemet
15. bře 2014

@lenkaef asi to bude rozumne.....babicka je bozi,ale asi bych ji nemela ted zatezovat mimcem.....prece jen jezdim na prednasky a ona kluky hlida,,,,,,je to s nima ted fakt uz cim dal lepsi,co se pece tyce...jen mne trochu mrzi,ze jsne kluky meli zamerne s malym vekovym rozdilem a skvele si rozumi.....i kdyz ze zacatku to bylo narocne,ted se zda,ze se rozhodnuti vyplatilo....taky mne trochu vadi,ze cim vyssi vek,tim vetsi rizika,,,,,no je to slozite

kkarolinka
5. dub 2014

Ahojky holky, jsem tu nováček a ráda bych se s Vámi zapojila do diskuze. Máme doma pomalu 6 letou holčičku a 2letého kloučka a plánujeme s manželem ještě jednoho prcka. Uvažovali jsme, že bychom třeba 5 let počkali a pak si pořídili ještě miminko, ale asi je lepší navázat hned na rodičovskou, aby si pak děti víc rozuměli. Mometálně bydlíme v panelákovém bytě, ale za 2 měsíce se stěhujeme do domečku. Horší je to s financema, z toho mám strach, jestli to utáhneme. budu ráda, když tu najdu někoho, kdo s kým bych mohla navázat řeč a řeší stejné téma 🙂

tarra27
5. dub 2014

@kkarolinka ahojky, my mame holky dve rok a pul a dva a pul a taky zvazujeme... 🙂 resime finance i to aby toho nebylo hodne abychom to zvladli a venovali se vsem a nebylo to na ukor prvnich...

laurital
5. dub 2014

@kkarolinka My jsme to chvili zvazovali, finance nas az tak netizi.Spis popremyslej o usporadani po RD, pises, ze nejlepe by bylo jit ihned na dalsi RD.Pokud resite penize, tak si myslim, ze to neni nejlepsi, protoze zenska, ktera byla deset jedenact let doma asi uplne perspektivni zamestnanec nebude.To je bohuzel fakt, ja jsem z tohoto duvodu vzdy po dvou letech na RD sla do prace, alespon na castecny uvazek, i kdyz nakonec jsem loni s praci na full time sekla a jsem v domacnosti a jen obcas pracuji na DPP, abych uplne nezakrnela a neztratila kontakt s oborem.
U nas ted spis zvazujeme, jestli jit v mych petatriceti do dalsiho tehotenstvi, mozna rizika atd., muj muz je o dva roky mladsi, tak to tak neresi 😉 .Navic uz mame holky velke, letos jim bude 12 a 5, tak jsme mozna i trochu pohodlni 😉 .
Tak jsme se rozhodli, ze to nechame nahode a uvidime, treba si nas nejake miminko vybere.

julietta111
5. dub 2014

@kkarolinka Ahoj, my máme 6 chlapce a 2 letou dcerku. V září čekáme ještě jednoho chlapečka.

xmarg04
5. dub 2014

@kkarolinka Taky jsme chteli vic deti a prave proto jsme sli do deti hodne po sobe. Myslim, ze je vetsi sance, ze si budou rozumět a taky nevytuhnu na RD tolik let (i když ja stejne pracuju z domova, coz mi vyhovuje)...😉

kkarolinka
6. dub 2014

@tarra27 jejda, to máme docela ještě malé holčičky, ale myslím, že opravdu čím menší věkový rozdíl, tím víc si budou rozumnět.

kkarolinka
6. dub 2014

@laurital z toho mám taky trochu strach, jsem doma už 6 let, pač jsme ještě v prvním těhotenství měla komplikace, tak jsme byla od 8tt doma. Ale hledat si práci a pak zase jít třeba za 3 roky na RD se mi taky nechce, taky uvažuji, že bych rozjela nějaké podnikání a to se mi nechce zase rozjíždět, když bych šla zase na RD, to by bylo náročné.

kkarolinka
6. dub 2014

@julietta111 tak to je krásný, moc držím palečky aby bylo všechno v pořádku. 🙂

kkarolinka
6. dub 2014

@xmarg04 taky uvažuji o práci doma a jak to zvládáš s dětima, máš čas na práci? Jinak gratuluji k těhotenství a držím palečky, aby bylo všechno OK.

tarra27
6. dub 2014

@kkarolinka vse ma svoje vyhody i nevyhody,me maly vekovy rozdil vyhovuje, ale je to i tim,ze manzel kdyz uz je doma, tak hodne pomaha nebo se venuje detem i me...oproti jinym,co slysim od kamaradek tedy...a treba kdyz byly deti nemocne,spal s jednou v pokojicku a kdyz se v noci budila byl u ni on...nebo me nechal vyspat a pohlidal je behem dne.