Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

evaness
6. pro 2012

@smithi Ahoj, tady Eva, četla jsem tvé příspěvky a obdivuju tě. Já mám první dítě kluka, když mi bylo 23 let, za tři a půl roku po něm jsme měli, holčičku a když jsem ji čekala, kluk mi dával pěkně zabrat. Strašně mi všude utíkal a já už ho s břichem pak vůbec nemohla dohnat. Tak jsem si dala nějakou dobu pauzu a další miminko nechala až po třicítce. Teď je mi 35 a čekáme třetí s novým partnerem. Moje první děti jsou už větší a na mimčo se moc těší. Držím ti palce, abys to všechno zvládla. E.

micka1
4. led 2013

Ahoj taky přispěji trochou do mlýna. S prvním manželem máme 5 letého syna. S nynějším manželem máme 1,5 letou dceru. ¨Poslední 3 měsíce mě syn i manžel přemlouvají ještě na jedno dítě. Mezi svátky jsem byli u švagrové která má 2měsíční holčičku. tak padlo méo rozhodnutí že se do toho dám. Mě 35 let tak uvidím jak nám to půjde.

romuaska
8. led 2013

Ahojky,také mám 3 děti🙂není tu prosím nějaká doskuze maminek s vícero dětmi?Nějak tu tápu🙂

smithi
13. led 2013

@verunnecka Omlouvám se, že píšu až teď. Chodím sem málo 🙂
Ano čekáme třetí a pokud komise povolí, nechám si udělat po porodu podvaz vaječníků, další děti už nechceme. i Tři už jsou hraniční 🙂 Vždycky jsem chtěla být mladá mamča a to se mi splnilo 🙂

smithi
13. led 2013

@evaness Ahoj Evčo, obdiv není na místě, děti mám úplně hodné, poslešné, rozumné a spavé. Vůbec nevím po kom jsou, já prý byla pěkný čertík a manžel také 🙂 Doufám, že i Adámek (čekáme klučinu) bude taky jako jeho sourozenci spavé miminko 🙂
Také ti držím palce ať je vše o.k a vy máte zdravé dítě 🙂

majatob
13. led 2013

@smithi ahoj 🙂 jsme na tom podobne 😀 ja jsem prvni mela ve 21, pak ve 23 a ve 24 treti 🙂 a parada, su moc spokojena 🙂

smithi
13. led 2013

Ahoj, kluk v 18, holka ve 21 a poslední to stihne ještě ve 23 😀 jo vzali jsme to hopem 🙂

mlada.maminka
13. led 2013

Tak já se taky přidám..V 18ti letech první dítko (dcera), ve 24 letech druhé dítko (syn) a tím to také mělo končit. Ovšem nečekaně a neplánovaně jsem (ani nevím jak) otěhotněla a ve 26 letech čekám třetí dítě do party...A také už 100% poslední, protože hned po porodu jdu podvázat vejcovody, aby se další takové "překvapení" už neopakovalo...

dan.ka
13. led 2013

Ahoj holky přidávám se 🙂 Mám Vanessku (10let),Leonku (4roky) a 22.unora mám TP a čekáme třetí holčičku Laurinku 🙂 Vubec mi to nepřijde šílené jako našemu okolí,ale spíš naopak krásné a moooc se těšíme 🙂 Ale třetím prckem končíme...protože chceme dětem dopřát vše at mají krásné dětství 🙂

jena
22. led 2013

Ahoj holky, mám dvě holčičky 3 roky a 7 měsíců, také uvažuju o třetím, ale stále nevím jestli ano nebo ne, už je mi 35let tak to stále zvažuju. Koukám, že jste tady samé hodně mladé maminky. Je tady něktérá také starší jako já?

aknel72
Autor odpověď smazal
Zobraz
vladla
27. led 2013

Ahoj mám tři holčičky 13 let,7 let a 1 rok.Všechny plánované a dělané s láskou!! 😀 😀 Takové moc povedené šestiletky.

majka07
31. led 2013

My už tři děti máme 5 let a 2 letý dvojčata 🙂 😀

hanula11
6. bře 2013

My máme tři děti. První dvě byly tři roky od sebe, dcera má dvacetsedm, kluk dvacetčtyři a Adélka bude mít 3 a půl roku 🙂 .
Dala jsem si s ní trochu "pauzu", narodila se mi týden před mými čtyřicátýmičtvrtými narozeninami 😉 🙂 .
Není to obvyklé, ale je nás tu takových víc a i za dob mých babiček se podobně rodilo 😵 .
Všem maminkám co jdou do třetího dítěte držím pěsti, ta naše malulka je naše princeznička 🙂 😵 .

reynocek
15. bře 2013

Ahoj holky, s dovolením se taky přidám. Máme kluka 4,5 roku a holčičku 2 roky a 3 měsíce. A s manželem jsme se rozhodli, že zkusíme do rodiny přidat ještě jednoho rošťáka nebo rošťandu 🙂

@birgibi já jsem z Plzně-severu 🙂

pumlicek
21. bře 2013

@jena ahoj. jsem 34letá a bohužel nám ted třetí dětátko nevyšlo (zamlklé těhotenství v 8tt) . ale hned jak to půjde za tři měsíce se chceme znovu o třetí dětátko snažit! doufám, že nejsem moc stará a že ještě budeme mít naději!! jinak máme naštěstí zdravé krásné dvě děti. 7let chlapeček a 2,5roku holčičku. A JSEM MOC RÁDA ŽE VIDÍM, ŽE JSOU JEŠTĚ LIDIČKY CO TŘETÍ DÍTKO PLÁNUJÍ ČI CO PROTI TOMU NĚVYSTUPUJÍ NEGATIVNĚ! V OKOLÍ MÁM MI PŘIPADÁ JEN NEGATIVNÍ REAKCE A JSEM Z TOHO HODNĚ ZARMOUCENÁ! otázky typu: třetí??? v téhle době? jste se zbláznili? .... mi opravdu teď v problematickém těhotenství nepřidali, ba naopak....však to taky bohužel nedopadlo ☹

pumlicek
21. bře 2013

@hanula11 jéé moc gratuluji a děkuji! moc mi pomohlo si to přečíst! přeji hooodně zdravíčka! 🙂

pumlicek
21. bře 2013

@dan.ka ahoj, moc gratuluji a přeji všem holčičkám hoodně zdravíčka! ano jak píšeš, okolí na to kouká jak na šílenou věc, na mne jak na šílenou matku! třetí dítě? já se dozvěděla před 3mi dny, že bohužel těhotenství je zamlklé a že musím na potrat a jsem ti na okolí tak naštvaná, protože mi přijde, že snad z té malé hrstky lidiček kterým jsme naše krásné tajemství prozradili snad nikdo pozitivně nereagoval! všicí byli negativní a já to mám v sobě a ted to přisuzuji té naší šílené ztrátě! já vím, že to tak není, ale moc mne to bolí a jsem hrozně smutná z toho našeho okolí... ☹ ☹

ajina17
21. bře 2013

@smithi co vím tak se podvázání dělá po 3 dětech pokud je to přání,ale jsi mladá tak nevim nevim..já osobně bych do toho nešla,ale to je věc každého..

edeltraut
21. bře 2013

@pumlicek Přeji hodně štěstíčka a držím palečky, abyste se třeťátka brzy dočkali. My jsme naštěstí měli reakce od nejbližší rodiny kladné, ostatní jsou mi ukradení i když občas nějaká jízlivá poznámka pěkně zabolela... ☹.
Nicméně Adélka je naše sluníčko a celá rodina jsme z ní "poprdění". Trošku jsem se bála jak budou děti reagovat, ale od začátku se těšily a i dnes nedají na Adélku dopustit 🙂. Jsou príma parťáci 😉.

marton
21. bře 2013

@pumlicek Ahoj,jsi mladá a příště to vyjde 🙂 .Nechce se mi věřit,že jsou lidi tak nemožní 😠 .Tak hodně štěstí 🙂 .

andy21
21. bře 2013

Holky ahoj, také čekáme třetí, také jsem se setkala s řečmi typu, 3 děti v dnešní době??? Bože co je dneska za zlou dobu, máme pračky, myčky, sušičky, napařovací žehličky, nestojíme frontu na maso ani ovoce, naše děti můžou studovat, můžem jezdit do zahraničí, máme dlouhou rodičovskou a celkem slušně placenou, co je to za dobu 😝 😀

@pumlicek nesmutni,lidi musíš odpálkovat, připrav si nějakou vtipnou odpověď, jedna paní se mě ptala a to bylo plánované a já jí řekla, že ne, ale že mě maminka ještě nestihla poučit o metodách antikoncepce, baba koukala 😀

pumlicek
22. bře 2013

@andy21 moc moc děkuji za podporu! díky

pumlicek
22. bře 2013

@marton jsi hodná, moc děkuji! snad to vyjde za tři měsíce, snad..

andyg
30. bře 2013

Ahoj všem, taky patřím mezi maminky co budou mít tři děti. Mám dva kluky 9 a skoro 4roky a teď čekáme holčičku, naši vysněnou 🙂 Všechny děti mám plánované. Já se naštěstí v okolí nesetkala s negacema, spíše byli všichni nadšení a kladně překvapení. A vůbec nechápu, co je komu do toho. Ať si má každý tolik dětí na kolik se cítí. Však nikdo druhý mu je živit nebude. Všem přeji šťasnou a zdravou velkou rodinu. 😉 🙂

jena
14. dub 2013

@pumlicek tak to mě mrzí, že to nevyšlo, tak přeju hodně štěstíčka ať se brzy zadaří .

nandule
15. dub 2013

také čekám třetí miminko, mám dvě holčičky 7 a skoro 5 letou, třetí bylo plánované, ale ty reakce okolí byly nepříjemné a hodně mě to mrzelo, že jsem to slyšela i od těch nejbližších.

tarra27
7. kvě 2013

@andy21 napsala jsi to přesně....my máme půl roku dceru a 20měs a ted plánujeme další, třetí a poslední 🙂 asi teda 🙂)

andy21
7. kvě 2013

@tarra27 jé to budete mít 3 rychle za sebou 🙂

tarra27
7. kvě 2013

@andy21 to asi jo, my jsme nevěděli, pak jsme řekli, že jo a ted uvidíme...já chci aby k sobě jako děti měli blízko...a i co se aktivit týká....když se to povede do měsíce, dvou, tak nejmaldší s nejstarší budou o 29měs