Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

karolda
3. únor 2014

Ahoj Holky,
tak jak ctu tri detatka Vas tu ma spousta. Mame s pritelem syna 7let a dceru 2roky. Treti dite bych si i prala, holcicku 🙂.
Pritel by proti nebyl. Financne bychom to asi zvladli. Jen mi bude letos 40. 😕 A to me nejak ,,brzdi". 😨
Co se tyce zdravi, zadne problemy nemam.
Domecek dodelavame, sice bude resen 3+1 cca 100m ctverecnych, tak to bychom se meli vejit. Velka zahrada. 😀 V dobe stavby by me treti ditko ani nenapadlo.
Asi jsem blazen co. 😔

libara
3. únor 2014

Ahoj holky, doma mám dva kluky 12 a skoro 16 let a v květnu k nám příbude naše malá princezna. Moc se na ní těšíme. Je mi jasné, že bude vyrůstat pomalu jako jedináček, ale s tím už se nedá nic dělat. Aspoň bude mít vedle sebe dva pořádný ochránce...to kdyby taťka nebyl nablízku 😀 😀. Nejmladší maminka už nebudu, ale o to víc si to všechno užívám. 🙂

donia
3. únor 2014

@karolda Neboj, to das 🙂 Jestli jsi, jak pises, zdravotne v poradku, tak bych se toho tolik nebala. Cim dele budes zvazovat, mladsi bohuzel nebudes 😒
Dulezite jak se citis a jestli je to tve prani a touha, sla bych do toho.
Tak drzim palce, at se rozhodnes spravne.

lenkaef
3. únor 2014

@karolda jak píše donia,pokud se cítíš proč ne.
A taky víš do čeho jdeš,což je výhoda! ;o)

sweetest
4. únor 2014

@libara Také budu mít prakticky jedináčka 😀 😀 Já zase po dvou holkách...prince 😉 A na věk nekoukej, jsi mladá 😅 😅

libara
5. únor 2014

@sweetest 😀 😀 😀 😀 já se tak cítím ...teda někdy. Ale o to víc se těším!!!

lenkaef
5. únor 2014

@libara
@sweetest holky taky nejsem nejmladší a můžu říct,že si to třetí dítko vychutnávám o moc víc.
Ne že by jsem si ty dvě starší neužívala,ale toto je jiné....s takovým tím zralým rozumem!! :o))

yildiz
5. únor 2014

@libara urcite jak psaly holky, pokud se na to citis...tak jdi do toho ! ja cekam pro zmenu zase dalsi 3 cacorku 😀 doma mam 16let a 19ti mesicni 😀 - mno a kdyby se nahodou tatka treba jeste zblaznil? ze by chtel zkusit toho kluka tak me taky uz bude pomalu 40 takze? 😀 a to jsme porad jeste mladice holky ! 😀 no ne ? tak drzim pesti vse bude dobre ! a prvni dcerka vyrustala jako jedinacek ...ale byla o.k. ... takze se toho neboj mimi bude mit brasky ale velky to je taky plus paradni ochranci ! 🙂

lenkaef
5. únor 2014

@yildiz taky tři holky? 😀 😀 Je to fajn!!! 😉

maybe72
5. únor 2014

@lenkaef ...můj manžel tvrdí to samé, už od začátku 😉 ... Vlastní máme "jen" dvě, třetí princezně se k nám nechce ani po několikaletém přemlouvání, tak jsme si zažádali o adopci a zase raději holčičku (já nevím, jestli bychom kluka uměli vůbec pochovat... 😀 😀 ). Celá výchova se u nás nese podle hesla, že holčička může všechno stejně jako kluk a ještě jí jako bonus kouká zpod přilby culík...

libara
5. únor 2014

Těsně před otěhotněním, jsme si pořídili stěňátko...taky kluka - dárek manželovi k narozeninám. Ani pod stromeček nic nechtěl. Pořád říká , že se dvěma dlouhodobými dárky opravdu nepočítal. 😎 😎 😎 Takže vlastně bude vyrůstat se psím bráchou 😀 😀 😀 😀

lenkaef
5. únor 2014

@maybe72 adopceje je skvělá volba.A´t se vše podaří.Mám dvě známé co mají adoptované dětí a v pohodě! 😉
My i kdyby jsme zkoušeli (nepřipadá v úvahu) čtvrté,byla by to zase holka!Na 100% 😀 😀 😀

libara
5. únor 2014

@lenkaef to jsme si mysleli taky...že u nás připadají v úvahu jen kluci a světe div se...princezna je na cestě 🙂
@maybe72 to už by vám asi mimči nedali?" Jinak držím palce a chválím rozhodnutí 😀

libara
5. únor 2014

@karolda to mě bude letos na konci roku taky a příroda nám nadělila překvapení. Když se cítíš, tak proč ne!!

lenkaef
5. únor 2014

@libara mě bylo úplně jedno co to bude.Hrozně mě štvay řeči jako ....tak ještě bude tvrté nééé,když se ten kluk nepovedl??
Sakra jak nepivedl?!? Já byla šťastná,že jsem ve svém věku bez problému otěhotněla!!! :o))

maybe72
5. únor 2014

@libara Podle naší paní na sociálce nás ještě věk nelimituje 😉 , v žádosti jsme otevření ke všemu a myslím si, že i dost tolerantní, takže uvidíme... Ještě donedávna jsme zkoušeli vlastní, ale poslední čekání bohužel nemělo š´tastný konec, rozhodli jsme se, že zkusíme jinou cestu k cíli, manžela bych do CARu nebo jiných zařízení fakt už nehnala 😀, takže uvídíme... Až to příjde, pochlubím se (a ráda...).
Vám všem příjemná těhotenství, držím palce! 😉

libara
5. únor 2014

@maybe72 to jsem nemysela vzhledem k věku ale protože už doma dvě dětičky máte. Nebo už je to jinak?? Pořád si myslím, že mimina dávají jen bezdětným párům?!
@lenkaef no jo, okolí má kolikrát víc starostí než by mělo mít. já vždycky říkám" ať je to, co je to...hlavně ať je to zdravé." Nesnáším ty řeči typu...já bych do dalšího dítěte šla jen v případě, že bych měla ....( holčičku nebo kluka)....doprčič, kdyby to bylo tak snadný, chodily bychom si pro ně do sámošky 😀 😀

lenkaef
5. únor 2014

@libara :o)) mě tyhle řeči rozohní ještě dnes! :o)))

yildiz
5. únor 2014

@lenkaef jjj taky u nas se nic jineho ani snad neumi 😀 ale jsem rada ze to i do tretice bude holka 😀 - dneska dopol byla 10000% potvrzena ! 😀

amabilis
5. únor 2014

My už máme holku taky na sto procent 🙂 Viděla jsem to i já a to už je co říct 😎

lenkaef
5. únor 2014

@yildiz
@amabilis gratuluji! :o))

ipkh
5. únor 2014

@yildiz Tak poraďte jak na holku, u nás je to samý kluk 😉

yildiz
5. únor 2014

@ipkh kdyby to tak slo lehce co ? mno je fakt ze u me rodiny jsou jen opravdu same holky 😀 - ja pochazim taky ze 3 deti -holek 😀 , ma sestra ma taky 2 holky a ja teda cekam 3 - zadny kluk se proste u nas nevyskytuje 😀 - z manzelovy strany to je on ma segru , a ta ma teda holku a kluka ...
mno holt nekteri chlapi umi jen kluky a nekteri jen holky a nebo mix ...kazdopadne mam asi holt ty plodne dny kdy to jsou ty holcici 🙂 spermonici ... mno po 4te to asi zkouset uz nebudeme ? ale kdo vi ? mno ale stejne si s manzelem myslime, ze by to byla zase holka 😀 a teda 4 buchty doma ...budou stacit ty dve mensi 😀 ted 😀

yildiz
5. únor 2014

@lenkaef - mno me to rikali uz i v druhem tehu 😀 tak to bude asi kluk ne ? konecneee prvni v rodine ale ja uz zase na zacatku vedela ze to bude holkaa ! tak ok..ale ted ve tretim tehu kazdy ale fakt kazdy ...to bude kluk to je jasny , to musi byt kluk !!! To chce kluka ! tak treba pak po 4te ? a to mam podle nich rodit az do konce zivota, az se ten kluk povede ? 😀 nekteri lidi jsou fakt divni.....a to nemluvim o tom, ze si pak kazdy skoro tuka na hlavu - 3 dite ? Dneska ? V tyhle dobe ? mno a proc ne ? Ze ? jasne finance ..ale tohle preci neni o penezich ! Deti ! To je nejvetsi radost ! kdyz uz je kolikrat zivot tezky a :-/ takze hlavne zdravicko a ostatni prijde samo ! 😀 vsem tady drzim pesti !!!

benjik
5. únor 2014

Ahoj,
též čekáme třetí a též v květnu.Řečí jsme si vyslechly dost - hlavně od okolí.Rodina naopak to vzala v klidu.My slyšeli,že jsme blázni nejen z těch důvodů,co tu padly,ale i kvůli věku -mě je 26,manželovi 32,jsme spolu 7 let,5 let manželé.Na okolí kašlem,i když ty poznámky bolí,nikdo z nich se nám o děti starat nebude,tak co.

nika166
5. únor 2014

@benjik no ty řeči jsou ubíjející ☹ to znám a ty poznámky, typu proč jste si to neodpustily, když to bude zase holka ☹ jako kdyby to nebyla stejná radost jako kluk ...... taky nám rodiče nehlídají a pak tedy někdy ty jejich poznámky nechápu, jako kdyby u nás doma byli denně. Jooo a dobrý jsou ještě ty to já tohle nezažila a to moje děti tohle nedělaly a tohle bych nedovovila atd. ty mrzí dvojnásobně ☹

dazou
5. únor 2014

Ahoj vsem muzu se pridat? Dnes mi bylo potvrzeno, ze cekam treti (planovane) dite. Zatim to vi jen maly okruh lidi. Moje mamina byla nejdriv proti, ale ted je nadsena. Jak to bylo u vas? Nekouka na vas okoli jako na blazny?

benjik
5. únor 2014

@nika166 ano přesně -s tím má problém moje babi -jí děti neběhali,nekřičeli,k čemu je posadila od toho se nehnuli -moje děti jsou přesný opak.Hlavně okolí a cizí řeší nejvíc peníze -přitom stav našich financí neznají 😝

benjik
5. únor 2014

@dazou gratuluji a přeji hodně zdravíčka! Ano,jsme blázni dle okolí.

amabilis
5. únor 2014

Tak u nás to většina lidí bere v pohodě 🙂 Co se týče nejbližší rodiny, tak ta taky (brácha má taky tři děti 🙂 ). Jen sestřenice se podivovala, co nás k tomu vede, kort, když cesta za třetím dítětem nebyla moc umetená a užili jsme si svý 😝 Ale prostě jsme blázni a třetí chcem 😀