Třetí dítě

saima1
25. lis 2006

Ahoj holky, je tady některá zvás co už má dvě děti a chce, nebo čeká třetí?

lenkaef
23. led 2014

@valibuka 😀 😀 máš skvělé vyhlídky,ale zase budeš mít vše pod kontrolou!!! :o)))

naxii
23. led 2014

@ipkh

no já mám na testech poslední dobou ducha, 4-5 dní zpoždění a pak tradáá ..přemýšlím, jestli rovnou zamířit ke gyn dr. jelikož se prostě bojím, že se tam neudrží.
Každopádně teď je zrovna chvíle, kdy MS dnes nedorazila a něco na testu je.. tak čekám.. opět 🙂

ipkh
23. led 2014

@naxii To chápu 🙂 , taky si říkám jestli to dopadne, tak jestli začnu plašit hned...

amabilis
24. led 2014

@naxii A ty bereš nějaké léky? Pokud máš MTHR, tak si tvoje tělo nenaštěpí listovku, kterou potřebuje pro vývoj plodu, proto se pořád říká, jak je důležitá a taky bych se zeptala na ten anopyrin nebo něco, co ředí krev. Právě na všechny tyhle vady se většinou přijde až díky tomu, že žena potrácí, pak se teprve dělá vyšetření. Nedělá se celoplošně, takže u mě se vyšetření na různé mutace dělalo až po druhém potratu, plus ještě imunologie až po třetím (doktor mě chtěl poslat už po druhém, ale já nechtěla, blbá ☹ ) Takže u mě se třeba zjistilo, že ani MTHR, ani Leidenovu mutaci a spol., nemám, ale měla jsem problém s fospolipidy a právě specifickou buněčnou imunitou, o tom jsem tu dávala odkaz pro ipkh, kde vysvětlovali i ty trombofilní mutace.

naxii
24. led 2014

@amabilis stabilne neberu nic.. na mutace mi prisli ve chvili, kdy byl hemoglobin pod 50 a nevedeli co semnou..coz vlastne nevi doted a v tehotenstvi jsem si pichala Clexane.V druhem tehotenstvi probehla i transfuze.. no pokud mi zustanou dusici na testu skocim v pondeli na poradu k dr.

sweetest
27. led 2014

Pěkné pondělí přeji všem v této skupině 😉
Tak jsem začala 27.tt ( 26+2 ) a květáček se ukazuje asi takto.... 😵 😵

ipkh
27. led 2014

@sweetest Také přeji hezké pondělí.
V pátek jsem si pochovala synovečka, který se narodil akutním císařem ve středu. Je krásný a hlavně v pořádku. Včera jsme řešily se švagrovou kojení, dneska už by měli jít domů. 😉

lenkaef
27. led 2014

@sweetest krásné bříško!!
Já měla buben.... :o))

amabilis
27. led 2014

Ahoj holky! Tak to vypadá, že nebude ani brácha, ani rybička, ale ségra 🙂 Ještě počkám na velký UTZ příští týden, kde to buď potvrdí a nebo vyvrátí a mezitím na tu zprávu připravím děti. Doufám, že synek nepřestane pusinkovat bříško, když chtěl bráchu 😝

A teda já mám pupek jak měsíc před porodem a to teda zdaleka nejsem 😅

lili_k
27. led 2014

@amabilis gratuluju!! 😵 U nas to taky vypada na holcicku, doktorka rikala ze to je tak na 95%, stejne ale radsi pockame na velky utz. Pocitala jsem ale s klukem. Ani me nenapadlo ze by to mola byt holka 🙂

lili_k
27. led 2014

@sweetest krasny brisko 😉 ja mam teda taky uz takove, mozna snad i vetsi 😕 a to jsem peknych par tydnu za tebou 🙂

sweetest
27. led 2014

@lili_k Děkuji, konečně je květáček krapet vidět 😀 Manžel mi furt říká, nechceš ho nějak vyvalit,aby bylo vidět,že jsi těhu a věřili nám to? 😀 😀

amabilis
28. led 2014

@sweetest Zas to ber pozitivně - nemáš problém s oblečením, jako my verlyby 😀 Mně pomalu dosluhovala bunda, jenže jsem si nechtěla kupovat novou, když jsem těhotná, abych si mohla koupit nějakou hezčí, takže jsem to odložila na příští rok (a doufám, že do tý doby budu paní dokonalá 😅 ) a teď chodím v nějaké super bundě ala důchodec, protože jinou přes břicho prostě nezapnu. Manžel se mi směje, že fakt vypadám jak před porodem, teď mě měřil přes břicho a mám 107cm, těhotenský kalhoty nosím už od začátku, protože mi klasické tlačily hrozně na podbřišek a to pak bolelo. Mám dělohu hodně dopředu, takže před porodem mívám prostě pupek tak metr před sebe 😅 Akorát jak jsem teď byla těhotná víckrát za sebou v rychlém sledu, tak prostě to břicho vyskočilo hned 🤐

sweetest
28. led 2014

@amabilis 😀 😀 alá důchodce 😀 😀 Tak já spokojená jsem, s oblečením fakt problém nemám 🙂 jen si manžel asi myslel, že bude vidět větší část těhu, tak mu říkám , že do porodu ještě naroste 🙂

ipkh
29. led 2014

Já jsem měla mladšího syna také v květnu a do března na mě v zimní bundě nebylo nic vidět, dokonce ani sousedka nevěděla že jsem těhotná, zjistila to až když jí manžel říkal, že máme druhého syna 😉
U třetích ale prý bříško vyběhne rychle, měla jsem v 10. TT o 4 cm víc a taky jsem vyhrabávala volnější věci. 🙂

sweetest
29. led 2014

@ipkh Ono aso záleží úpo jak dlouhé době ta těhu jsou...já mám tohle po prakticky 17 letech a myslím, že je to se mnou jako v prvním...furt nic není skoro vidět 😀 Při druhém jsem měla bříško vidět dřív.....můj názor 🙂

lenkaef
29. led 2014

Holky já měla u všech třech těhu břicho jako balon snad od třetího měsíce :o)))
No ono taky měřím jen 160 cm! :o))

sweetest
29. led 2014

@lenkaef Já mám také jen 164cm 😉 😀 😀 😀 U mě asi genetika...když kouknu na máminy těhu průkazky se mnou a bráchou, tak jsem proti ní už od druhého těhu břídil 😀 😀 Já u obou těhu přibrala málo.. 8kg a 12kg...u první z porodnice -13kg a u druhé -12kg. Tak na mě nezbylo nic navíc a pohodička 😉 Jsem zvědavá teď 😀 😀 😀 😀

lenkaef
29. led 2014

@sweetest tak já u prvního 24 kg u druhého i třetího 17 kg 😀 😀
U prvního jsem byla fakt soudeček. 😀

sweetest
29. led 2014

@lenkaef Já u první jen těch 8kg a z toho mi šlo snad 5kg do prsou 😀 😀 Měsíc před porodem nikdo nevěřil, že něco čekáme...všichni si mysleli, že to bude někdy v březnu-dubnu 😉 A z porodnice jsme šla jak anorektička s osmičkama kozama 😀 😀 Fuuj, já byla hubená...z bídou 44kg 🙄 Při druhé to bylo lepší, to bylo i něco vidět tak od 6.měsíce a druhý den po porodu už na sobě zase nic 😵 A z porodnice odchod uplně šlank...zase jne ty kozy 😀 😀

amabilis
29. led 2014

No já snad ani nechci vidět, kolik budu mít před porodem... Brala jsem poměrně dlouho kortikoidy, tak kila šla nahoru. Doufala jsem, že až je přestanu v tom 16tt brát, že trošku splasknu (v létě jsem je nebrala měsíc a samovolně jsem dostala dolů pět kilo - tělo prostě zadržuje vodu) a ono houby. Vůbec nic se nestalo, vesele přibírám dál. A to nemám pocit, že bych se nějak přecpávala apod. No snažím se to brát pozitivně, hlavně ať je to dítě zdravé, kila pak nějak dolů dám!

lenkaef
29. led 2014

@sweetest 😀 😀 😀
já to dolů dávala u prvního asi rok a půl a u druhých asi půl roku.Dnes mám 48 kg a kozách raději nemluvím,ale jak mi bylo řečeno prý jsou tak akorát do ruky! 😀 😀

lenkaef
29. led 2014

@amabilis přesně,tím se teď nemá cenu trápit.Hlavně ať mimi má vše co potřebuje!! 😉

amabilis
29. led 2014

Hihi, já mám konečně pořádný prsa, manžel je spokojenej 🙂

ipkh
29. led 2014

Já jsem si nedávno uvědomila, že bych měla ty předvánoční a vánoční kg shodit 😝
ale zase si říkám, že je do dovolené u moře dost času, sportovat teď nesmím kvůli té borelioze a antibiotikám, tak jestli to za to stojí, když bych ráda po prázdninách otěhotněla... 😉

luciblank
30. led 2014

Ahoj holky tak já se stala šťastnou maminkou po třetí 27.12.2013 mám doma Adámka 6let Tadeáška 2roky a teď nám přibyl Filípek, sice jsme si přáli s manželem holčičku ale já jsem strašně ráda za Filípka a už ani holku bych si nedovedla představit. Sice jsem si to v těhu trošku obrečela ale na druhou stránku krásnější poklad jsem si porodit nemohla a tak to bylo i starších kluků, musím teda říct že škola s nejstarším vyžadování pozornosti prostředního a péče o Filípka dají zabrat ale musím říct že jsem šťastná a je ten kolotoč k něčemu dobrý možná rychle shodím co jsem za všechny kluky přibrala 🙂

jadane
30. led 2014

Já mám tři děti 14, 7 a 14 měsíců 😉 moje ségra má taky tři, přijde mi to normální. Já si to teda užívám 🙂

valibuka
31. led 2014

ahoj holky 😀 tak já u obou předchozích těhu přibrala 20kg a do půl roku jsem vždycky byla zpátky na své původní váze - jen to břicho už nikdy nebylo tak placaté 😠 😀 teď přibírám podstatně pomaleji, ale zase mám to břicho obrovské - jen se mi zatím nicmoc nevrazilo do zadku a na stehna, takže třeba džíny bokovky nosim pořád. Já mám spíš problém se svetrama - včera jsme šli k doktorce,já sáhla po svém jediném svetru který mi do té doby byl a ono už mi z něj taky to břicho leze 😠 tak se budu muset vypravit do obchodu - ještě že není žádná tuhá zima,jinak bych asi do té doby zmrzla, protože se tam dostanu asi až v tom dalším týdnu 😕

lenkaef
1. únor 2014

@jadane máme skoro stejně staré děti. :o)

jadane
1. únor 2014

@lenkaef no jooo🙂