Třetí těhotenství během 3-4 let, máte to podobně?

tarra27
6. čer 2013

Zdravím holky, zjisila jsem, že jsem potřetí těhotná, máme zatím dvě děti - holky...druhá dcera bude mít vlastně o 15 měs mladšího sourozence a starší sestřičku o 15 měs již má....

Holky jsou v pohodě, živé, ale celkem hodné, šikovné.....v noci spinkají nádherně....musíte se jim věnovat, ale jsou podle mě dobře zvládnutelné....někdy jsme hotová, ale štatsná....

Dá se to zvládnout se třetím ? Máte to podobně ? Děti hodně brzy za sebou a tím myslím víc než dvě....

miminko chceme, plánovali jsme ho, tudíž se neptám, zda si jej nechat, to je pro mě jasné....ale zajímají mě vaše názory, rady, popřípadě zkušenosti...

Díky 🙂

veruska007
6. čer 2013

@tarra27 My čekáme třetí cca za dva měsíce a to jsem měla mezi tím ještě 2x potrat. A mám známé, co mají 3 děti po roce... ale to už je teda záhul. Nicméně myslím, že zvládnout se to dá 😉. První rok je makačka, ale pak už to má podle mne zase víc výhod.

tarra27
autor
6. čer 2013

@veruska007 já začínám mít trochu obavy, abychom to zvládli... |🙂 ale snad jo....děkuju...

veruska007
6. čer 2013

@tarra27 Obavy mít můžeš, ale zvládnout to prostě musíš 😀 .

majatob
6. čer 2013

my máme děti od sebe 22 měsíců a pak hned za rok třetího 🙂 první rok mi přišel naprosto v pohodě, nejstarší přestal žárlit (s tím jsme hodně bojovali), prostřední byla pohodář a nejmenší věčně spal...😀 teď jim je 5,3 a 2 a je to teda mnohem náročnější, ale možná i proto, že děti zatím nechodily do školky, takže jsem s nima nonstop 🙂 no, ale zvládnout to musíme, co jinýho zbývá 😀 🙂

veruska007
6. čer 2013

Tak já mám staršího ve školce, takže doma budu mít jen prostředního + miminko. Jinak mám děti naučené, že po obědě se spí nebo musí ležet potichu v postýlce, takže mám 2-3h klid (no, s miminkem oni zas za chvíli přijdu). Pro mne byl první rok náročný, měla jsem doma oba, mladší byl nepoložitelné dítko, přes den téměř nespal, 5 měs. jsem ho skoro non-stop nosila v babyvaku nebo šátku, do toho jsme se stěhovali... měla jsem toho nad hlavu.

drndisek
10. čer 2013

Ahoj Já mám taky tři děti dvě holky 10 a 4 roky a nyní chlapečka 6neděl 🙂 zatí se to dá. Malej je zatím moc hodný spinká papá... a holky jsou nadšený zatím... 😉

tarra27
autor
25. črc 2013

ahojky...tak my o mimi přišli...bohužel....na přelomu července....asi to tak být mělo....

tak se mějte pěkně....a třeba brzy zase tady .)