V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

kacka79
25. črc 2009

Ahojky, tak koukám kacici ještě nic... no myslela jsem že už to vypuklo 😀 No my jsme byli dneska dědovi na narozkách - měl 80..a teď je mi z toho jídla blbě 😝

Jméno pro holčičku máme Laura nebo Johana, na klukovi se nemůžeme dohodnout... ale asi Patrik nebo Nikolas - pořád to řešíme, ale domluva s manžou... no asi to znáte 😀

U nás dneska snad 10x pršelo, když jsme se vypravili ven, hned začalo lejt

krista
26. črc 2009

My jsme totiž zjistili jak jsme dostali papíry do porodnice, že nevíme jaký jméno máme napsat pro holku 😀 máme jich víc těch adeptek, sice tak na 99% je mimi kluk, ale stejně si říkám, že chci vybrat to nejlepší co kdyby náááhodou to ta holka byla 😀

U nás jinak lilo až večer a celou noc a úplný potoky zase proudily silnicema, v tomhle jsem ráda, že bydlim v tom paneláku, abych se v baráčku bála někde v záplavový oblasti, že mi voda několikrát ročně všechno vezme 😔

smardik
26. črc 2009

my máme vybrané zatím jen jméno pro kluka - to bude Honzík na 100%, holku jsem chtěla Michaelu nebo Nikol a manža souhlasil ale ted si vzal do hlavy že to bude Lada - nebude protože se mi to jméno nelíbí tak jsme zas na začátku a žádné jméno nemáme

kacka79
26. črc 2009

No s těma jménama je to boj.. Manža chtěl Lucii nebo Dominika, no Lucinka je dobrý, ale máme jich v okolí asi 5... no ještě uvidíme. Říkala jsem si, že až budeme vědět, co čekáme, budeme se hádat kvůli jednomu jménu, ne kvůli dvoum 😀

Smardik - Lada je zajímavé.. ale asi bych ho taky nedala.. 😉

Krista - my taky při Fílovi řešili holčičí jméno, i když bylo jasný že je to klučík - nakonec jsme napsali Ema

Kacici - jsi tu ještě s náma????????

lenycka
26. črc 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? 🙂 Koukala jsem, že jsem na tom asi stejně jako Kacka79 s tím, že my druhé čekáme na přelomu února a března, ještě přesně nevím, na kontrolu jdu až teď v úterý 😎

krista
26. črc 2009

Lenycka to gratuluju k těhu, kdypak to dáš do profilu? 🙂

Tak jsem holky zvědavá co čekáte a jaká jména nakonec vyberete 😵 Kluk byl u nás v tomhle druhém těhu jasný, takže nám to mnohé ulehčilo 😀 manžel ještě trošku bojoval za Tomáše, jenže se zmínil před kamarádem že se mu to jméno líbí a jim se v dubnu narodil kluk a hádejte jaké jméno mu dali (přitom měli vybraná jiné - Mireček a maji ho i vyšité na bryndáčku 😝) takže to smůla 😝

U nás asi nakonec napíšeme na ty papíry Karolínu, líbí se mi ta kombinace Kristýna - Karolína 😀 ale stejně doufám, že vyleze ten kluk 😀

lenycka
26. črc 2009

Kristo, šoupnu to tam v úterý, až budu přesně vědět, ve kterém týdnu jsem. Byla jsem na první kontrole před měsícem a to ještě netlouklo srdíčko, takže mi dr. řekl jen přibližný týden, víš.

garfieldmail1
26. črc 2009

Tak my jsme jméno ještě neřešili v tomhle těhu. Minule jsme věděli jistě, že to bude kluk, ale taky jsme pro jistotu měli vybranou Veroniku 🙂 Dnes bych ji možná dala taky, ale ještě počkáme, zatím je dost času, pak vezmem kalendář a projdem to znovu vylučovací metodou. 😵 Jo kromě Lukáška jsme měli ještě Filipa, ale ten už si nejlepší kamarád od přítel taky vybral, takže, kdyby to byl kluk, v tuhle chvíli vůbec nevím.

V noci se jedné mé spolužačce ze střední narodila holčička Vanda.

A vítám Tě, lenycka, jsem na tom taky podobně jako Ty a kacka 😉 A jak se v tomhle těhu cítíš, podobně jako minule nebo je to jiné...?

plechajda
26. črc 2009

Ahoj holky,

muzu se k Vam pridat ? 😉

kacici
26. črc 2009

Ahoj holky,
stale jsem tu s Vami 😀,i kdyz teda rada bych se uz briska zbavila 😅
Ten napoj je v planu v pondeli 😀,tak kez by zabral,prinejhorsim se po nem pekne .......... 😀
Jinak poslicky mam uz od minuleho utery,nekdy min,nekdy vic,dneska me spis trapila opet bolest v kyclich a trislech a pocit na zvraceni 😔
Jmena - me se strasne moc libi Tomasek a Lukasek 😵 ,hodi se nam skvele k prijmeni,ale manzel ani nahodou,vyhral jen Daniel a Oliver a u holcicky Adelka a Natalka.No holcicka je snad jista,20x potvrzena na UZ,tak snad na nas neceka nejake prekvapeni na sale 😀

plechajda
26. črc 2009

koukam ze se resi jmena 🙂)

u nas je to taky boj,u prvniho bylo vcelku jasno hned. Ale ted pomalu kazdy tyden prijdem s necim jinym 😅 Ale asi zustanou ty, co jsou v profilu tzn kluk Ondra(Petr) a holcicka asi Verca nebo Anezka.... 🙂

krista
26. črc 2009

Vítám všechny nové tváře 🙂

Koukám, že dneska to tu žije! 🙂

Plechajdo další blázen co má děti rychle od sebe? 😀

Garfield to je super, jsem z těch porodů naměkko 🙂

Kacici co tady ještě smrdíš 😀 Ten nápoj určitě zkus, mě to totiž hrozně moc zajímá tak bych tě zneužila když je to u tebe teď aktuální a třeba do pondělka porodíš co? 😅 Adélka se mi taky moc líbí i ta Natálka byla u nás v kurzu... akorát Adélku jsme vyloučili (nebo spíš já) kvůli tomu že má svátek v září a tak by to měla všechno v jednom.

plechajda
26. črc 2009

mno jo no,obcas se holt uz tak zadari 😀

krista
26. črc 2009

Plechajdo to nebylo plánované? 😀

plechajda
26. črc 2009

ale bylo, jen na prvniho jsme cekali skoro rok.....takze jsem nejak netusila ze se zadari az tak rychle 😀 ale jsem rada, hlavne at uz kope pac zatim o nem teda vubec nevim 😅

krista
26. črc 2009

Plechajdo tak já mám tohle druhý naprostý zlatíčko, první kopala až mě to kolikrát bolelo a malinkej je hodňoučkej, jen se sem tam vyboulí abych o něm věděla a toť vše 🙂 a taky začal kopat asi o týden dýl než naše malá a to se říká že u druhýho jsou ty pohyby dřív 🙂

Jinak je to paráda, že se zadařilo hned 😵 my jsme se načekali zase na to druhý, i když to nikdo ani pořádně neví když už jsou od sebe tak krátce 😉

plechajda
26. črc 2009

no to jste se zacli snazit teda hodne brzo 🙂 Ja cekala az dokojim, pak jednu MS a sli jsme na vec a 3 mesic uz to vyslo, takze na nas brzo 😉

krista
26. črc 2009

My jsme se právě snažili ještě v době kdy jsem kojila a kojila jsem do 12tt (do roka malý) vyšlo to asi po 8mi měs., ale nijak jsem se nestresovala, jedno dítě jsme měli, tak jsem si říkala že jsem ráda za to 🙂

kacka79
26. črc 2009

Ahojky holky

Vítám Vás Plechajda a lenycka!!!!!!!!

Tak když už jsme u těch statistik, tak u nás první těhu na první pokus a druhé těhu "nehoda" - ale jsme moc rádi, stejně jsme plánovali tak do roka to zkusit, takže by nás ani nenapadlo si ho nenechat 😉

Jméno Oliver se mi taky líbilo moc, ale Oliver Richter - na výslovnost teda nic moc...

Kacici já už jsem z tebe netvózní, pořád tady hledám zprávu "Čau holky, my jedeme" a nic 😀 😀

Krista tak aspoň potvzuješ to, že při kojení otěhotnět jde, všude možně slýchám, že když kojíš, je to nejlepší antikoncepce.. no asi néé 😵

kacici
26. črc 2009

Holky stale nic 😀
Jinak vitam mezi nami dalsi maminky 🙂
Kacko tak presne takhle to bylo u nas - Terezka na prvni pokus a natalka nehoda 😀
Jinak vetu jedeme urcite pisnu ve ctvrtek rano 😀 ,kez by driv 😅 ,ale Natalka je klistatko,vzdyt ja Tercu nosila vcera asi 10 minut na ramenou a nic

krista
26. črc 2009

Kacici ještě pověsit záclony, vytřít schody apod. 😀 no je to hrozný když se těm dětem nechce, Natálka je prostě parádnice 😵

Kacko jj 🙂 je to jen takový mýtus že při kojení to nejde, podstatné je, aby žena měla MS a ovulaci (ke které při kojení často nedochází, proto si to hodně lidí mylně myslí 🙂).

Jinak můžu se zeptat o jaké uvažujete antikoncepci po porodu? Já jsem brala prášky, ale to už je mnoho let zpátky a vrátit se k tomu nechci, zaujalo mě nitroděložní tělísko, ale když jsem viděla to zavádění tak se mi udělalo trošku špatně 😅 ale zase mě láká mít 5 let klid a šla bych asi do toho nehormonálního 🙂 taky vím, že na prášky bych zapomínala, tak abych tady taky nebyla hned po porodu zase s "tt" v pase 😀

kacka79
26. črc 2009

Krista dobrá otázka... no já nemůžu nic co obsahuje hormony - prášky, náplasti atd... Manžel - jak se asi před 3 měs ukázalo - si pozor dávat nezvládne - takže nevim, musim se poradit s mud. se třetím mimčem rozhodně nepočítáme, manža má ještě 12 - letého syna, takže víc než 3 děti + dost zmlsanou manželku rozhodně neuživí 😀 😀

Krista na to zavádění jsem se radši nedívala u toho tělíska. Dost o něm uvažuju... no tak uvidíme. Ještě mám půl roku na rozmyšlenou 😉

lenycka
26. črc 2009

Holky, tak my na Sophince makali dva měsíce a na tomhle druhém se nám to povedlo hned napoprvé 🙂

Garfield, bylo mi špatně hned od druhého dne těhu až doteď a doufám, že už to mám za sebou. Nezvracela jsem, jen mi bylo mdlo a motala se mi hlava a musela jsem pořád jíst. No a břicho už mám jak s malou tak v 17tt, to je děs, jak to u druhého naskočí 😀

Kacici, tak nějakou dlouhou procházku nebo projížďku autem 😉

kacka79
26. črc 2009

lenycka já mám taky pupek 😀 S Fílou jsem se v 5.měs vdávala a ploché bříško 😅

plechajda
26. črc 2009

Teda ja o antiko jeste nepremyslela, prece jenom mam vic casu 😉 ale asi zkusim taky nejaky telisko....i kdyz misto pro 3 ditko by se naslo 😅 😀

smardik
26. črc 2009

vítám nové těhulky 🙂

no u nás bude boj holčičí jméno, předtím jsme měli napsanou Elišku kdyby náhodou ale ted ji už dát nechcem

no a když jsme u statistik tak Tomášek byl po měsíci snažení (2 pokusy takže vlastně druhý pokus) no a ted to bylo hned na poprvé 🙂

kristi dokud budu kojit tak antiko řešit nebudu, ted jsem HA začla brát hned po šestinedělí a dost nám to pokazilo kojení takže ted ne, jedině něco nohormonálního - takže to vidím tak na kondom. Tělísko určitě ne, já z toho mám nějak strach a ještě bychom chtěli časem 3 dítě

lenycka
26. črc 2009

Kacka, já jsem rodila v červnu a když jsem byla v březnu v nemocnici, tak si ze mě holky na pokoji dělaly srandu, že mám špíček 😀 No, ty časy už jsou nenávratně pryč 😀

plechajda
26. črc 2009

Jeee ja se bala ze tu jsem s kristou jedina strelkyne deti hodne brzo po sobe, ale smardik je lepsi 😉

smardik
26. črc 2009

plechajda 😀 😀 no my jsme si říkali Tomášek se povedl rychle tak jsme si štěstí vybrali, že není možné abych podruhé otěhotněla taky tak rychle a hop, šlo to ještě rychleji 😀 😀

plechajda
26. črc 2009

vsak to je dobre, aspon k sobe budou mit hodne blizko 😉 MM ma takhle brachu a maji super vztah 🙂