• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

29. října 2010 
Jé Plechajda je taky Zdenka, zdravím tě jmenovkyně :wink: .
S těmi daty narození, tak Matýsek je 21.3. (na manželův svátek), no a Šimon je 11.9., to taky není tak blbý, hlavně má super rodný číslo, dobře se mi to pamatuje. Matýskovo pořád nejsem schopná si zapamatovat :frowning2: . Ke žloutence, Matýsek když nás propouštěli tak měl hraniční hodnoty, ale dobrý, pustili nás domů. A Šimon taky trochu zežloutnul, ale sestřička mě uklidňovala, že když Matýsek byl ok, tak i to druhé bude OK. Nicméně, když nás pouštěli v 6 nedělích se Šimonem z Motola, tak jak mu tam nabírali krev, tak jim kvůli žloutence nevyšla a museli jsme za 14 dní na krev znova (super zážitek, tyhle prcky jen tak někdo nenabere). :unamused:
U nás dneska taky pořád padal sníh, ale moc se toho neudrželo, no uvidíme jak v noci, když přituhne, třeba se něco udrží. Jo jinak Matýsek dneska přes den nespal, protože tady "strašil" manžel v tu dobu když chodí odpo spát, takže se nezadařilo a já jsem z toho byla na budku :frowning2: . Ještě že Šíma je hodné minko, ten asi spí i za něj, dneska se jen nají, pak chvilku kouká a už je v limbu. :slight_smile:
Devil, tak třeba se to pohne, nevěš hlavu. Malá je prostě parádnice. :wink:
12. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak moje už obligátní věta : Pořád jsem 2v1. Já se snad opravdu nedočkám :frowning2:. Malá mi od rána dáva perdy do třísel a podbřišku, to ona umí. Ale že by lezla ven princezna, to ji ani nenapadne. :frowning2:
Ale dneska se mi alespoň dobře spalo. Jen kdyby chtěla ta naše cácorka spát déle než do 6:15 :confounded:
13. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravime po ranu kinder vajicka :slight_smile:

Devil vsak cekas do pondelka ne ? :wink:
13. pro 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nas ma Matysek osudove cislo 24 asi.....narodil se 24.6 stejne jako jeho bratranec a strejda navic ten den slavi jeho dalsi strejda a jiny bratranec svatek :slight_smile: , 24 jsou vanoce a to ma presne pul roku, 24.2 ma svatek takze uz nevim kde by tech 24 melo byt vic :slight_smile:
13. pro 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechaj - to máte taky dobrý s tou 24 -kou. Ale máš pravdu, čekám na zítra :grinning:.

Tak se mi vaří svíčková - alespoň budu mít na dva dny uvařeno.Jinak peru a večer to vidím na žehlení a leštění skleněné skříňky v obýváku a celého jejího obsahu (sklo) :frowning2:. Jak já to nenávidím, ale když jsou ty Vánoce, tak se to udělat musí :confounded:. Nejhorší je, že přes den to dělat nemůžu,ptotože by mi z toho skl anic nezbylo :grinning:.

Co tropíte vy děvčata? Máte doma manželata? Náš taťka spí, jde ještě dnes na noční, tak honecháme do tří a pak ho čeká taková ta příjemná činnost - prý se to jmenuje vysávání :grinning:. Pro mě je to spíše sprosté slovo :grinning:. Už jsem tuto činnost neprováděla dlouho :slight_smile:.
13. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam tatka lyzuje jeste a vraci se vecer.....takze u nas vse pri starem

ja nenavidim vanocni uklid jediny co mi nevadi je natirani nabytku diavou, pac mi desne voni :grinning:
13. pro 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už jsem po obědě a všichni spí......teda až na mě :frowning2: Peru. Ale asi se půjdu na chviličku taky natáhnout. Jsem nějaká unavená.
13. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi jen jdi, vyuzij toho taky covece....bys porad jen prala a zehlila to ti niikam neutece :slight_smile: U nas se taky chrupe, me se teda nechce, ale jdu obedvat :slight_smile:
13. pro 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste kdo?
Vy to teda dneska nějak bojkotujete co? Nebo to vypukne večer? Začneme s Plechajdou udělovat černé puntíky za absenci :grinning: Jinak nám za chvíli ty stránky zruší pro pasivitu :grinning:

Já už mám dnes uvařenou svíčkovou, vyprané a pověšené dvě várky prádla, umyté a utřené nádobí, naspáno hodinku a čtvrt po obědě s malou, stavění komínu z kostek, ......

Ještě se teda chystám na tu skříňku jak manža vstane a bude se věnovat malé.
13. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám, že se pořád řeší čísla, já si pamatuju celou rodinu, furt něco vyplňuju :sweat_smile: a děcka maji oba dva jednoduchý, Kristý: 085308/.... a Luky 090918/.... a ty koncovky maji oba dva skoro stejný :slight_smile:

My jsme byli u babičky, pěkně nasněžilo, tak máme první fotku ze sněhu a doufám, že ne poslední :slight_smile:

Hezký zbytek neděle! :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy - tak to je fajn, že máte fotečky. Tak nám pak sem nějaké hoď.
13. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devilo no máme jenom jednu fotku společnou :sweat_smile: a já sem radši svůj obličej nedávám kvůli šmírákům víš :confounded: a Kristý ta má jednu a tam je braná strašně z blízka protože řvala a utíkala za mnou a kouká do země takže nic moc :sweat_smile: ty můžeš ještě pupíka vyfotit na sněhu :grinning:
13. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy - To je jasné, já taky raději moc ne. A když tady nějaké dám, tak jen na chvíli a pak je mažu. Ani Sabinku sem raději moc nedávám.

Jinak jsem si právě vyleštila tu skříňku a všechno sklo. Takže už jen vyžehlit a snad mám zatím vše. :sweat_smile:
13. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Nakukuju kvůli devilce, jestli už rodí nebo stále v celku. :wink: To čekání je hrozné, co? Tak ať tě tu už zítra nenajdeme! :grinning: :grinning:
My dneska trčíme pořád doma. Fildovi se prostě nechce jít ven. Já jsem taky žehlila a teď ještě peru. Snažím se nemít resty - kdyby mě to náhodou potkalo dřív, tak ať je všechno udělané.
U nás teda nenasněžilo nic. Ale mě to nevadí. Zítra valím na kontrolu se štítnou žlázou a v úterý na gyndu a to by se mi ve sněhu fakt nechtělo.
13. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek!

Koukám že Devilka čeká fakt na ten zítřek, tak doufám že si zítra večer přečtu Sofinčiny míry :wink:

Já měla dneska nějakou uklízecí mánii - jsem vysála,vytřela, vypucovala koupelnu,wc a kuchyň, vyměnila ložní prádlo,utřela prach, uvařila pro malou oběd a vyžehlila 2 hromady prádla které tu na mě mrkaly snad 3 týdny už. No ale mám to z krku konečně, zítra asi zajedu nakoupit nějaké dárečky,když nemusím nic dělat :grinning:

Malá je protivná,tak jí jdu nachystat večeři,pak rychle okoupat a spát ať je klid.
13. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak jsem vyfotila ten svůj pupek a hodila do alba. Myslíte, že už je hodně nízko nebo ještě ne? Já už to nedokážu objektivně posoudit - tak moc už to chci mít za sebou, že si říkám, že jo. :confounded:
13. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi to by chtelo porovnat s nejakou jinou fotkou....nekdo muze mit bricho dole porad....nahod tam nejakou cos fotila predtim
13. pro 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam jednu dala z dřívějška, ale asi je to nastejno................bože, to je nekonečné, když člověk přenáší a jen čeká a čeká :frowning2:

Jsme zvědavá zítra na kontrolu. Mám ji v 10 hod.
13. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Devi, snad tě to malinko povzbudí, ale podle mě kleslo :wink: Neboj, už to budeš mít za chvilku za sebou a zanedlouho tu budeme hekat my ostatní, že přenášíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do Vánoc jsi s mimi doma.
13. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Devilo já bych na tý první fotce řekla že nízko je a na druhý že ne :slight_smile: ono to asi dělá i to oblečení, mě teda neklesl pupek ani před jedním porodem, při prvním mi klesl až po prasknutí vody (co mi říkala PA) a při druhým vůbec nevím, ale ještě v den porodu dole nebyl, takže tak :wink:
13. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že pořád fňukám, že už to chci mít za sebou, ale potřebuju si někde postesknout. :frowning2: Tak mě když tak ani nečtěte :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
devil ja bych taky rekla ze malicko jo :slight_smile: :wink: U me to bylo stejny jak u kristy, zadny padani pred porodem se nekonalo....a uz teda toho mam taky plny brejle...mam pocit ze mi ten pupek musi prasknout, nad pupikem uz tu kuzi snad ani necejtim :unamused: jak to je nasponovany uplne necitlivy :confounded:

na boku uz taky lezet nemuzu, vsude me to tlaci picha..desny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechaj - tak to já ležet můžu, ale kdybys viděla ty strie - všudeeeeee :confounded:. Břicho, boky až na stehna,.....a to to krémuju. Už v životě si snad nevezmu plavnky :frowning2: Ruka už ani tak nebolí, jako že v ní opravdu nemám tak z 50% cit.

Abys mě opravdu ještě nepředběhla s porodem :grinning:
13. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, neblázni a klidně fňukej. Ten konec je fakt děsnej a vůbec se ti nedivím, navíc Vánoce na krku, o to je to horší, že bys chtěla být už doma. Plechajdo, mě ta kůže na břiše taky začíná pnout a u malé si pamatuju, že to bylo až ve 35 tt. A taky mě teda dost začalo tvrdnout břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, obdivuju všechny kdo čekají vícaterčata, to si vůbec nedovedu představit, to musí být teprve nářez.
13. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samso - švagrová čeká dvojačata po umělém.Původně byli tři, ale nějak v 11.tt jedno samo odešlo. No teď začala 30.tt a leží v nemocnici, zkrátil se ji čípek, tak má kapáky. Takže si to asi opravdu užívá. Snad vydrží ještě nějaký ten týden. :confounded:
13. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, chudák, ale když vydrží ještě 4 týdny, tak to bude dobré. Z toho důvodu já se dvojčat bála, máme je v rodině, jednak jsem drobná, tak si neumím představit, jak bych to zvládla vynosit a taky že ta dvojčata se hodně často musí odležet. Aspoň z okolí co znám, tak skoro všechny se narodily dřív, jen jedna kamarádka donosila až do 39 tt.
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona čeká chlapečka a holčičku a ten chlapeček má níže placentu. Má termín kolem 24.2., ale dr. ji říkala, že at počítá spíše v lednu. A každopádně císařem, jednak kvůli té placenty a taky kvůli plotýnkám se kterýma má problémy.
13. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky další věc, že se většina rodí císařem a toho já se bojím jak čert kříže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, jdu spát. Dei, doufám, že zítra napíšeš, že rodíš, moc držím pěsti, ať se Sofinka umoudří a pospíší si na svět.
Dobrou.
13. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc. Moc ráda bych to zítra napsala :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
devilo, naprosto chápu, jak už se ti to musí táhnout. Člověk už to tak nějak očekává od toho 38tt každým dnem a ty už jsi začla 41tt. Tak jsem moc zvědavá, co zítra kontrola, držím palce, aby byly nějaké dobré zprávy o blížícím se porodu :wink: A taky na váhu mimi jsem zvědavá....

plechajdo, ren, no vy na svátky doufám budute ještě doma, hlavně devile to přece nemůžete udělat, že byste rodily dřív :sweat_smile:

Jako ten závěr těhu to bude asi dost náročný. Mně je poslední dny dopoledne tak nějak slabo (to ten můj nízký tlak) a odpoledne už jsem zase fyzicky unavená, bolí mne kosti v kyčlích nebo tam někde, až kolikrát kulhám, abych se vyhla bolesti a bude asi hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale hlavně aby s mimi bylo vše ok :dizzy_face: Poslední dny mám taky pocit, že je čilejší v noci než přes den, ale nebudí mne to, spíš to vnímám, když vstávám k Lukymu. Snad malá nebude mít obrácený režim :angry: :sweat_smile:

Jo já už mám ty svoje 4 :sweat_smile: druhy cukroví taky hotové, ale žádný vánoční úklid nikdy nedělám, sklo v obýváku třeba nemáme žádné, spíše hračky :grinning: :angry:
13. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek