V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

plechajda
15. pro 2009

pro me je babyvak nepredstavitelna zalezitost a to diky mym zadum...mam je zraseny ze sportu a ted uz i z nadvahy takze nehrozi neco tahat...houser je muj blizky kamarad 😠

krista
15. pro 2009

Maja ty jsi hubeňour 😲 máš jen to bříško! 🙂 takovým závidím, já když kouknu na fotky jakou jsem měla papulu vždycky, blééé 😝 konečně začíná moje váha od čísla 5 ... před porodem to bylo skoro 8 😅

majatob
15. pro 2009

krista, kdyztak zitra nafotim a pridam 🙂 vsak ja ho v tom nosim na boku 😉

krista
15. pro 2009

Maja no právě že si to neumím představit jak to neznám víš 😉

nicole_11
15. pro 2009

no mě už pěkně bolí záda jak tahám Tedíka ale ty mě už boleli před těhu...občas je to fakt děs, že ho nemůžu ani zvednout ☹

krista
15. pro 2009

Já na záda teda trpím taky, ale mám to z toho jak se hrbim u kojení a to kojím s koj. polštářem, asi to prostě neumím pořád ještě 😝

devila
15. pro 2009

Teda holky, já to nestíhám číst. Já právě skončila.
Uklizeno, vypráno, vyžehleno, navařeno, nakoupeno, sbaleno.
Jen malá se mi nevejde do tašky ☹ ☹ ☹

plechajda
15. pro 2009

devil jsi silena 🙂)) 😉 Na zitra drzim palce a tesim se na novinky online 🙂

vyspi se na to...

devila
15. pro 2009

plechaj - právě, že mám pocit, že dnes budu špatně spát z nervozity co bude a jestli mi to do víkendu vyvolají
😒

devila
15. pro 2009

Holky,
takže dobrou noc a zítra jak bude trochu času, tak pisnu, jak to s námi vypadá. 😉 Držte mi pěsti, at je vše ok a do pátku mi to vyvolají .

zdenkaradek
15. pro 2009

Devila , tak moc držím palce, třeba bude zrovna ta dnešní noc tou pravou a malá vykoukne 😉 a když ne, tak už to máš za pár a butete 4 😉 . Jsi teda dračice, co jsi dneska stihla.
Samsa, no spíš to vypadá, že tu MRSA máme už asi z porodnice, protože jak jsem s ním byla v Motole na tom edukačním pobytu, tak jim tam vyšla poprvé, jen nás s tím nechtěli plašit a čekali, jestli se potvrdí.
Jinak ty přípravky na tu dekontaminaci, no pálka to je, to je pravda. Nabídli nám, jen ten roztok, který stojí asi 150 a nebo celou řadu no a ta nás vyšla na 2100, pak jsem ještě brala nový dudlík (staré jsem včera musela vyhodit). Tak jsme vzali radši tu sadu, chceme se toho prostě zbavit ať to stojí co to stojí. Tu dekontaminaci nám naordinovali na 3 dny, zítra budu volat do Motola a zeptám se té dr. jestli to nemáme radši prodloužit a taky s ní chci probrat to, jestli by nám nemohli udělat stěry na to, jestli náhodou zase nejsme přenašeči 😠 . Holky, to je taková bezmoc, když se akorát dovídáte, že něco máte, na vás se to nijak neprojevuje a ten prcek to od vás může dostat a pro něj to může být hodně špatný 😔 . Musím to zaklepat, zatím je 😔 ŠImon opravdu v pohodě.

mahul, taky máme kočárek Phil and Teds a moc si ho chválím, nedovedu si to bez něj představit. Matýsek běhá, to jo, akorát že většinou tam kam chce on a ne tam kam chci já 😀 , takže na rychlé přesuny, nákupy a tak je opravdu super. Jinak ho nechávám běhat (takže vypadám jako blázen s prázdným kočárem 😀 ), když mám Šimona v troubě. A v garáži mám zaparkovaný Janéčko rok jetý, ale toho se ještě zbavit nechci, teď s ním Matýsek jezdí k babičce na víkendy a jeho čas zase přijde.

krista
16. pro 2009

Devilo moooooooooooooooc na tebe myslím!!! 🙂

Zdeni moc vám držím palekčky, aby už bylo lépe, opravdu to musí být hrozné pořád se v něčem plácat a je jasné, že peníze v tomhle jdou stranou, ale je to hrozný, kolik dneska "stojí" zdraví ☹ 😒
Jo tak já jsem taky blázen s prázdným kočárkem, zrovna dneska takhle půjdu k Dr., Kristý vyhodim u kámošky a pak s prázdným kočárkem 😅 to budou pohledy 😝

samsa
16. pro 2009

Devi a Zdeni, držte se, holky 🙂

devila
16. pro 2009

Ahoj holky, tak už se placatím na pokoji. Mám za sebou zátěžák a ve dvanáct mám zase ozvy. Byla vizita, tak se mě dr. ptal na tu indukci, jak jsme se domlouvali s sr. v pondělí. Tak jsem říkala, že vzhledem k váze miminka by to vyvolávali, tak říkal, že asi zítra, ale já už se na to neupínám, počkám, co poví ráno.

Díky holky, ýe na mě myslíte. 🙂

Podám další info.

nicole_11
16. pro 2009

Tak Devil doufám, že ti to vyvolají a budeš mít zítra odpo už mimi vedle sebe 😉

krista
16. pro 2009

Páni Devilo to je napínavý!!!! 😲 😀 Držím ti palečky ať máš rychlovku 😵

mahulena
16. pro 2009

ahoj holky,
pani, Devilo, nejak jsem nepostrehla, ze mas dnes nastup, moc moc drzim palce!!!
Vybrali jste krasny jmeno 😵
S kocarama teda koukam, ze je to tak pul na pul Powertwin a Phil Teds, Powertwin je tusim lehci, co?
V panelaku mame kocarkarnu, ale kdyz si treba vybavim, ze Justynka spala jen v kocarku a pak treba chvilku dospavala doma v nem, a ja byla tak strasne stastna, ze je chvili klid..., takze proste to nejde. Musim vyjet i s kocarem nahoru. Mrknu na ty rozmery a pak se budu rozhodovat, zda Phil Teds nebo Jane. Jeste mam jeden tip od kamaradky, najdu nekde ten nazev.
Zdeni, myslim, ze tak to bude i u nas, casto prazdnej kocar, taky ji budu chtit nechat behat, vsak uz to bude velka zenska, ale na ty rychly presuny a nakupy si to bez kocaru ani nechci umet predstavit, to muze chodit sebelip a stejne ji proste nenecham, ve svem vlastnim zajmu a zajmu vsech... 😝 😎

KRisto, jmeno ani pohlavi nebudeme rikat, byt to snad budem vedet🙂, ale chceme, aby to bylo prekvapeni. Kazdopadne jak byla Justynka kdysi vybrana od poceti a nastesti to byla holka🙂, tak ted fakt jmeno neresime a ani nevime, nejak se nam nic nelibi. A zase bych i tady byla radsi za holku - libi se mi vic holcicich, u kluka bych mela vyslovene velkej problem...

Plechajdo, tak to jeste urcite pres Vanoce vydrzis 😉

krista
16. pro 2009

Mahu Powertwin má prý 9kg a Phil asi 11kg, ale nepostřehneš ani že tam máš dvě děti, za to ručím 😉 i kamarádka co má Casuaplaye říkala že ten náš se ovládá líp se dvěma dětma jak ten její s jedním 🙂
Kočárkárna by u nás určitě neklapla, já mám vždycky v košíku nákup, všechno bych to pak sama neurvala a teď malej taky dospává u balkonu 🙂

zdenkaradek
16. pro 2009

Ahoj holky,
devil, tak to jsou super zprávy. Tak si dneska ještě pěkně užívej bříško. Musíš tam mít strašně dlouhou chvíli. Vím, jak já jsem byla nervózní, když jsem po odtečení plodové vody čekala na to, až se rozjedou kontrakce (a to trvalo v porodnici naštěstí jen asi 2 hodinky).

Krista, no já když jedu jen se Šimonem, tak si tam stejně radši ten DK připnu, alespoň je trochu víc chráněný. Takže jezdím s prázdným kočárem. Reakce okolí na PT jsou pozitivní, tuhle jsem byla v Albertu a taková starší paní, ho obdivovala, pak jsem projížděla Mothercare a prodavačka se nakláněla přes pult, aby se podívala, jestli tam mám miminko (Matýsek seděl nahoře), taky ten kočárek nějaký čas prodávali, tak věděla o co jde 😉 .

Se ŠImonem jdeme na kontrolu 12.1. odpoledne, tak pak se uvidí, jestli ty ATB zabraly a nebudeme muset do Motola na kapačky.

krista
16. pro 2009

Teď jsem našla že Powertwin má 11,5kg 😅 😝

mahulena
16. pro 2009

fakt je Powertwin tezsi? To cumim...
Je to ale opravdu hlavne o ty ovladatelnosti..., ja jsem zvykla na velice mrstnej kocarek, trojkolku, takze musim vybirat i podle toho. Jak umim jezdit jen s 3kolkou, tak neumim ridit ani 4kolky kamaradek nebo golfky 😲 , prijde mi, ze to musim uplne rvat, kdyz chci zatocit a tak...

krista
16. pro 2009

Zdenka pokud někdo pozná že tam mám dvě děti tak jsou reakce taky pozitivní, dr. na něj koukala, no všichni 🙂

Mahu mě se řídí líp Phil než golfky, je to hlavně nafukovacíma kolama bych řekla 🙂

misasvobodova
16. pro 2009

ahojky holky. Můžete mi poradit, jaké kupujete zimní botičky pro prcky?

krista
16. pro 2009

Jo jinak často řídím jednou rukou, dneska jsem šla, tašku na rameni, druhou v ruce a v další ruce kočár a pohoda, hůř se řídí akorát když nakoupím plnej košík - brambory, mlíko, prostě těžší věci, ale jinak to jde super! 🙂

zdenkaradek
16. pro 2009

Jo, s PT se jezdí dobře, hlavně není nijak extra dlouhý. Teda, když jsem s ním vyjela poprvé jako s mono, tak jsem byla trochu rozčarovaná. Jané jezdí líp, ale jde o zvyk a teď už jsem si zvykla na PT. Velká nafukovací kola jsou super, jak do terénu tak i teď do sněhu, tomu nemůžou golfky konkurovat.

krista
16. pro 2009

Ahojky Misa, my kupujeme různě, ale ať to má atest 😉 Já si nemůžu moc vybírat, ona má malá vysoký nárt, takže nám nejsou vysoký boty, ani holínky třeba 🙄 zkus Essi, Fare... jestli máte někde Reno, Baťu, Deichmanna... 😉

Zdeni jj to mi připomnělo že někde jsem viděla instruktážní video, tak to sem hodím ať se juknete jak to vlastně je 🙂

krista
16. pro 2009

Zdeni a jak se máte, co Šimonek jak to všechno nese? My jsme dneska dostali první Hexu, Luky má 61cm a 6120g 🙂 a jdeme příští týden na oční a na kyčle 😒

misasvobodova
16. pro 2009

díky moc Kristi, zkusím se kouknout.

krista
16. pro 2009

Tak tady je Classic, ten mám já:

https://www.youtube.com/watch?v=CiPcyamU_mc

A tady je Sport i s double kitem, a ten má Zdenka jestli se nepletu:

https://www.youtube.com/watch?v=l5swx9QQf2s

Hodně mi ta videa pomohla, protože když přišel tak jsem nasadila naopak kola a hrozně jsme se s manželem divili proč tam nejdou blatníky atd. 😝

krista
16. pro 2009

A tady je třeba vidět jak se dobře ovládá, chvílema to vypadá že jí odjede sám 😀

https://www.youtube.com/watch?v=p6-f9ihFuAw