V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
17. pro 2009

Mahu myslm že ti hlavně Dr. řekne že každý porod je jiný a je to pravda, nejde říct, že to budeš mít zase těžký, ale na druhou stranu se nejde spoléhat na to že to bude o 100% lepší, nikdo ti to bohužel nepoví, tak jsem zvědavá, když to tak chceš, snad ti vyjde dr. vstříc... vím že když se maminka hoodně bojí a je na tom psychicky "zle" z představ o porodu tak by ho napsat měl.

krista
17. pro 2009

Tak to je moje břicho teď 😀

plechajda
17. pro 2009

mahu si delas prcu s tim brichem ne ?? Kde to dite mas, nekde u paty ne ? 😉

krista
17. pro 2009

Garfi koukala jsem že jsi kdysi zakládala téma o tom do kdy děti poznávají svět pusinkou, můžeš mi říct kdy to Lukyho přešlo? Já jsem fakt na mrtvici z naší malý, do tý huby rve opravdu všechno, všechen sajrajt, mobil mi zničila, teď mi donesla oslintanej ovladač, mě už to opravdu se.. stýkáme se s ml. dětmi a ty to nedělaji, nevím co mám dělat aby konečně přestala, myslím si, že velká je na to dost, nemluvě že jí člověk nemůže dát ani pastelky na malování nebo leporelo, všechno rozkouše.

plechajda
17. pro 2009

tak to je otazka do pranice to by zajimalo i me...pac u nas v ty tlamicce skonci taky uplne vsechno 😠

krista
17. pro 2009

Plechajdo ale mě už to poslední dobou vytáčí do nepříčetnosti, když je to hračka, tak to kousnu, ale aby všechno furt do kola ničila, jako ty knížky leporelový a cucala fakt kde co najde, v obchoďáku strčí do pusy ten "klíč" kterým se do sebe zacvakavaji košíky. Včera jsme chvátali k Dr. a ona přijde a v hubě punčochy, totálně mokrý, tak jsem se ale fakt vytočila a navlíkla ji do toho a říkám si, je to její problém, pak mi ji bylo líto a vzala jsem fén a fénovala to, já prostě jiný punčochy suchý neměla a ona udělá takovou hovadinu!!!

kristi
17. pro 2009

bud v klidu, my minule jely tramvaji, mlada se drzela za tyc a nenapadlo ji nic inteligentnejsiho nez ji absolutne dokonale olizat, dobytek jeden....

plechajda
17. pro 2009

krist popisujes presne to co dela Mates...ale nejak mam pocit ze je jeste brzo aby to prestal delat...proste prozkoumava....ten klic od kosiku v obchodaku znam moc dobre, to me taky vomejvaj vzdycky, ale vetsinou staci jednou decentne placnout a necha toho...nicmene doma rozuzlany rohy knizek to je des

mahulena
17. pro 2009

...je fakt, ze brich zatim moc neroste 😉 , ale ono to prijde, jako minule, pak mi to az az stacilo.

Nase mlada taky vsechno kouse a olizuje, ale je fakt jeste mensi nez ty vase ratolesti, jeste me ani nenapadlo to resit. Ale ono co se s tim jako da delat?
ale je fakt sranda si ty situace predstavit 😀 , i kdyz je to v ten moment asi na zabiti.

Chudinka Devila..., to je doba 😒

kristi
17. pro 2009

jenze nase mala uz neni az tak mala, budou ji 3

mahulena
17. pro 2009

jj, tam uz je to asi na povazenou, proto jsem psala, ze nase je jeste mladsi🙂, ale fakt neumim poradit..., ale jestli to nedela pravidelne, tak proste treba jen delala kraviny?! jakyhokoli druhu? Fakt nevim

nicole_11
17. pro 2009

Teda holky vy si s těmi prdíky pěkně užíváte, doufám, že se nám to zase vyhne, já mohla jíst i čerstvý pečivo a teplý buchty přímo vytažený z trouby a nic se nestalo, akorát nadýmavou zeleninu jsem vynechala, protože mi milá tchýně jednou udělala zelen.salát a řekla, že tam není nic nadýmavýho a já pak do 4 do rána chodila s malým po bytě jak řval, potom jsem zelen.omezila jen na mrkev, ale od 3 měsíců jsem jedla skoro všechno, Tedík jak sebou pořád šil a kopal nožičkami, tak se dokázal krásně vyprdět....jinak jestli druhý mimčo bude mít takový problémy, tak prostě zapojím celou rodinu, nejsem žádná krkavčí máma ale ani superman, sice bez pomoci bych to musela zvládnout jako ty kristy...to tě fakt obdivuji, ale když mám tu nabídku že mi pomůže tchýně i teta, tak proč toho nevyužít, a taky budu mít třeba víc času na Tedíka...

garfieldmail1
17. pro 2009

No já si byla jistá, že už si přečtu míry Sofinky.... 😅 No hlavně ať jsou obě v pořádku!!!!!!! 🙂

krista, mariap, no právě si kolikrát říkám, že dvě děti určitě zvládnu, ale jestli mi bude miminko nonstop plakat, tak to se zvládnout prostě v klidu nedá 😒 Nejhorší je, že člověk proti těm prdíkům nemůže nic udělat ani dopředu, jakože ještě v těhotenství. A hlavně myslím, že na to skutečně nic nepomáhá, 3 měsíční kolika se to nejmenuje jen tak pro nic za nic, dokonce tu některé píšete o 5 měsících ☹ Ať vám tohle období rychle uteče a hlavně ať to je max ty 3 měsíce.....

Jsem si jistá, že malá je nadále v příčné poloze a není mi z toho moc dobře, v noci se mi dokonce o tom zdálo. Ráno jsem měla pocit, že je otočená dolů, ale teď určitě ne, no nezbývá mi než doufat, že se to nejméně do další poradny změní, císaře fakt nechci ☹ Taky jsem četla, že v příčné poloze bývá 0,5% miminek, že zrovna já 😖

No Luky se ze sněhu může zbláznit, furt se v něm válí 🙂 , ovšem když to vezme nechtěně i obličejem, tak řve na celé kolo, jak to studí 😀

garfieldmail1
17. pro 2009

mahu, no to tvoje břicho to je k smíchu 😠 😉 Já měla takové břicho u druhého dítěte tak do 8.týdne, od té doby už se to skoro nedalo schovat 😕

Jo, co se týká zkoumání věcí pusou, tak výrazně se to u Lukyho zlepšilo až kolem dvou let, ale i teď to ještě nepřestalo úplně. Navíc nedávno jsem jela s kamarádkou a její 4 a půl letou holčičkou vlakem a ta tyč u dveří oblízla jak nanuk 😀 😀 😀 Je to tedy ještě na hooodně dlouho 😅

devila
17. pro 2009

Tak ve 13:26 se nám narodila Sofinka měří 52 cm a váží 4000g, obě holky jsou v pořádku. A můžete být klidné manželka porod neprospala. Cca od 12:00 si začala užívat kontrakce napřed pomalounku polehounku a pak se to vystupňovalo až ke 3 kontrakcím během kterých přišla malá na svět. Dneska už vám asi nenapíše, ale zítra se určitě přihlásí sama. Tak se mějte hezky a vy co jste v očekávání hodně štěstí a ať to máte co nejrychleji za sebou.
P.S.: Pokusím se vám sem vložit fotečku. Výsledek nezaručuji 😀

kacici
17. pro 2009

Tak ja zrovna nakouknu a Devil uz maji Sofinku 😵 😵 😵 Velikanska gratulace,prejeme obema holkam hlavne spustu zdravicka 🙂 ,Sofinka je kus poradny zensky 😵

kacici
17. pro 2009

Jo a olizovani vseho venku - parada ☹ ,ta nase treperenda to ma snad jako konicka.Jednou dlouho nesla,volam na ni,sla kolem pani a neco ji rikala,pak se rozbehla za mnou a pani kdyz prosla,rikala,ze tam olizovala verejne osvetleni 😔 😝 Ja nani nevidela,myslela jsem ze se tam jen schovava prede mnou. A dneska venku furt sbirala snih a olizovala si rukavice,zakazy nepomohly
😠

devila
17. pro 2009

No snad se mi to povedlo a tady je jedna z prvních foteček naší Sofinky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

krista
17. pro 2009

jééééééééééééé gratulujeme taková rychlovka 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵

krista
17. pro 2009

Sofinka je kouzelná 😵 já mám na ruce prcka tak odepíšu později na ostatní věci 🙂

kacici
17. pro 2009

ta je moc krasna 😵 😵 😵 ,vubec neni poznat ze by mela 4kg 😕 ,ta nase vypadala jak zapasnice sumo po porodu,Sofinka je nadherna 🙂

plechajda
17. pro 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu parada 🙂 Moooooc gratulujem a hlavne ze uz je mala venku a vsichni v poradku, miry teda super 😉 Tak ted uz nezbyva nez poprat krasne vanoce ve 4 😉

mahulena
17. pro 2009

gratuluju, Sofinka je moc krasna slecna. 😵 a nakonec i popis porodu od tatinka nezni tak strasne, uvidime, co napise pak sama rodicka 😉
To je krasna novina.

Letim varit, pa

samsa
17. pro 2009

Jééé, Sofinka už je na světě.Tak velikánská gratulace, je to krásná holčička 😵 Děkujeme panu Devilovi za zprávy. Hlavně malé hodně zdraví a štěstí. 🙂
Já přišla z poradny, vše ok, zatím držím, prtě je hlavou dolů, mám +7 kg.

krista
17. pro 2009

Jdu odepisovat na ty předešlý věci, malýho jsem "shodila" z rukou tak uvidíme kdy pro něj půjdu zpátky 😲

Kristi tak to by mě asi švihlo v tý tramvaji, my zatím jezdíme v autobuse zásadně kočárkem a to se na ty tyče taky sápe, takže věřím, že olíznout ji odspoda nahoru by taky nebyl problém 😒

Garfi já si právě říkám že nikoho kdo by měl mimčo v příčné poloze neznám 😅 jak vypadá tvůj pupík, vůbec si to nedovedu představit, vaše malá je fakt frajerka 😅 ale věřím že se otočí!!! 🙂
A nedělej si starosti, druhé mimi bude určitě hodné, podle mě to závisí i od povahy rodičů a jak jsem říkala MM byl uvřískanej 😝 já prej ne, já byla hodný mimi a pod mě asi bude Lukýs 😀 že prej jsem i po půl roce spala celou noc, no takhle si nefandim, ale usíná sí sám, spíš si myslím, že nemá rád když ho houpu ke spaní, tak to nedělám 🙂

Holky s tím olizováním mě nestršte, jak říkám jsem z toho na nervy, ona do tý pusy narve úplně všechno co se kde mihne!!!

Samso jsem ráda, že vše OK, 7kg je krásných 🙂

misicka85
17. pro 2009

Jéééé Sofinka je na světě, tak ať se jí tu líbí princezně a míry má teda parádní!!!!!!!!

Mahu - teda s fotečkou bříška jsi mě potěšila, taky ještě totiž žádné nemám 😀 Pořád nosím všechny kalhoty vel.36 jako před těhu 😀 U Adélky mi taky vylezl břušek až někdy ve 26tt ale myslela jsem že u druhého to bude rychlejší. No každopádně jsem ráda. S kily jsem na tom taky furt stejně,mám nahoře asi 1kg.. Tak uvidíme kolik +kg budu psát na konci těhu. U Aduš jsem měla +10 a přišlo mi to tak akorát,ty jsem nechala hned v porodnici a ještě 5kg k nim navíc 😝

Co to jsou prdíky jsem taky nezažila. Jak psala Nikol, taky jsem jedla čerstvé pečivo, kyselé zelí,dušený kel úplně v pohodě.Tak snad i druhé mimčo bude tak pohodové 😀

nicole_11
17. pro 2009

Jeee Devil taky se přidávám ke gratulacím a Sofinka je moc krásná slečna 😵 😵 😵

Jinak se musím pochlubit už asi 3 dny nosím těhu rifle, ještě bych se do normálních narvala jelikož jsou to bokovky,ale začínají být těsné...a chtěla jsem si koupit i nějaký svetr a triko ale nic se mi nelíbilo, tak asi budu chodit nahá 😀

jinak Tedík dneska opět spadl na hlavu 😅 takže genius z něho určitě nebude 😀

mahulena
17. pro 2009

misicko, tak koukam, ze jsme na tom podobne. Ja u prvniho tehotenstvi pribrala +8kg, v porodnici jsem nechala 5 kg a zbyvajici 3 jsem zhubla az po ukonceni kojeni, vlastne nedavno. Absolutne jsem kojenim, nespanim a totalnim osekanim potravin nehubla, tak jako vetsina.
Taky mam 36, ale uz mi zacina byt tiptop a ne uplne prijemna, tak tak za tyden, dva kalhoty vymenim za 38 a pak mozna za tehotensky. Nevim, ani je nemam koupeny a mozna, ze je ani porizovat nebudu.

Letim do vany a na VKV. pa

kacka79
17. pro 2009

Jeeeee, tak konečně!!!! devolko moc gratuluju a přeju Sofince všechno nej nej do života 🙂 a Tobě ať jste brzy doma a v pořádku...a taky hodné holky 😵

Jinak holky, Fíla si přestal věci strkat do pusy tak v 18 měs, takže mi
nikde nic neolizuje, to mě překvapilo že i starší děti dávaj věci do pusy 😲

ren82
17. pro 2009

Obrovská gratulace Devilce k Sofince!! 🙂 🙂 🙂
Holky mějte se obě krásně 🙂