V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

zdenkaradek
30. pro 2009

plechajda,
tak Matýskovi se to taky rozjelo, pěkně chrchlá a v noci se mu spustila rýma. Takže noc stála taky za prd ☹ . Budilo ho v noci kašlání. Teplotu nemá. Ale nijak mu to nevadí, řádí jako normálně. Jo a taky si včera spálil ruku o plotýnku, sundavala jsem pávničku z plotny a on stál u sporáku na židli, tak mu říkám Matýsku nee, je to heiss, no a už to bylo. Naštěstí se moc nespálil, spíš se lekl. Zrovna včera jsme přijeli k mým rodičům, doma mi to neudělá, přední plotýnky jsou indukční. Tak si pacholek počkal, na normální sporák u našich. Snad už bude poučený.
Já taky cítím, že na mě něco leze, tak se prolévám čajem a dopuji paraleny. Hlavně aby to nechytil Šimůnek.

krista
30. pro 2009

Ježiš Kacici to mě strašně mrzí s tou prací, já nevím co bychom dělali, stát se tohle nám ☹ bohužel zrovna nemáme našetřenou ani korunu, potřebujeme se vyhrabat z nějakých dluhů do kterých jsme se dostali před porodem díky té slepici co nám zrušila auto... strašně vám držím palce aby rok 2010 byl lepší, manžel si našel práci ve které bude spokojený a holčičky vám dělali obě dvě jen samou radost!!! 🙂

Zdeni z toho si nic nedělejte, mě si malá spálila celou dlaň o troubu, brečela půl dne chudinka ☹ je to moje chyba, netušila jsem že tyhle starý sporáky pálí tak moc, nikdy jsem tam dlaň nedržela a ona se opřela a bylo to, měla puchýř přes celou dlaň.

A k tomu jídlu, naše malá toho taky moc nesní, ale já se s ní nezlobim, podvyživená neni, má zhruba 12kg a 82cm, když chce tak jí, když nechce tak holt nejí, k obědu mi hodně papá ty polívky, ale ostatní jídla moc ne, někdy máme problém dojíst jogurt nebo jeden namazanej jogurt.

nicole_11
30. pro 2009

No tak my budeme mít taky rok 2010 náročnej po finanční stránce, muž splácí dluhy z nevydařeného podnikání a v létě se nám rozbilo auto, takže jsme museli kupovat novy, výdaj na víc, který nám prodloužil splácení dluhů ☹ takže muž bude pořád v práci a větší volno si vezme až se mimi narodí a kromě toho se budeme asi během roku 2x stěhovat, takže taky super 😅

kacka79
30. pro 2009

Plechajda -jasně že to bylo na tebe, já mám v tý hlavě fakt nas.... 😖 Už i motám jména, ještě že nás tu není víc 😀

Kacici to je hrozný, tak hlavně aby ten rok 2010 přinesl co nejvíc pozitivních změn... No u nás se krize taky projevila, i když to zatim není tak hrozný... no uvidíme co bude dál 😅

No s tim jídlem, my máme opačný problém, Fíla zase dlabe za dva, má rád skoro všechno, no musim ho začít trochu hlídat, má pořád něco v tlamičce 😀

Zdenkaradek - tak ať je Matymu brzy líp... no ono to teď řádí, u nás všichni vv okolí chrchlají, my zatím jen rýma ☹ ale to úplně stačí, Fík nemůže dýchat a pořát si šudlá ten nos

kacici
30. pro 2009

Krista - no ja tise doufam,ze snad do mesice neco sezene,je to dost tezky,ale nejak to snad do jara prinejhorsim zvladneme,ale splacime jen auto,takze se to da.Jenze mame oba zivotka,stavebka,takze kdyz chybi jeden plat a ja mam "jen" tech 7600 tak se z toho moc neda zit,navic ted prichazi jedno z nejnarocnejsich obdobi u deti - prikrmy,vetsi spotreba plen,Terezka ted taky jeste nosi a v zime ji davam radsi i ven,nechci aby nastydla.
Jinak jidlo u nas je jako u vsech,vzdy se v tom podoube a jestli sni za cely den 180ml mlika rano,pak jogurt,brumika,jablicka,dve lzicky obeda,nekdy polevky 5 lzicek,pak je nekdy nenajedena a doji obed,ale vetsinou se niceho nedotkne,max. kousek rohliku a vecer azse 210ml mlika

garfieldmail1
30. pro 2009

plechajdo, zítra máš kontrolu, viď? To jsem moc zvědavá s čím přijdeš den před TP 😉

snezenko, to doufám, že tchýně malou nenakazila, jinak k jejímu přístupu no comment 🙄

nicole, my s jídlem problémy nemáme, byly akorát na začátku při přechodu z mateřského mléka na zeleninu atd. Ale myslím, že to bude asi v dítěti, kamarádka má 4 letou holčičku, která je žrout, snědla by snad i syrovou cibuli a 1,5 letý syn zase jí asi jako tvůj Tedík 😅 Takže chyba v rodiči asi nebude 😒

kristo, náš Luky je taky velký mazlík 😉 Taky se říká, že kojené děti jsou mazlivější, což už mi i některé maminky, které jedno dítě kojily a druhé ne, potvrdily.

To je dobrý nápad, jeden den koupat jedno dítě a druhý den druhé. My Lukyho koupeme takřka každý den spíše kvůli režimu a často ho koupe přítel, většinou jsou ve vaně oba 😀 A Luky už je taky velký, potřebuje akorát vytáhnout z vany a utřít 🙂 Těším se, až se budou obě děti koupat spolu 😵 , to bude potopa 😀

Minulý týden jsem ještě neměla připravené nic, ale pustila jsem se do toho, dnes mi chybí už jen pár věcí z lékárny (jako třeba vložky 😝) a jsme na mimi připravení. Ještě teda nachystat tu tašku 🙂

kacici
30. pro 2009

Holky ja si prave myslim,ze ta krize bude mit nasledky jeste aspon 2 roky ☹ ,prestoze rikaji ze je za nami.Teda ja se snazim byt optimista,ale vidim na manzovi jak ho to strasne zere a muj tata je na tom psychicky fakt zle,mamka rikala,ze to dost nezvlada,protoze ty kreteni mu to holky rekli teprve vcera,delal jim tam poskoka,bral vsechny sluzby a dokonce i na Silvestra dela,Vanoce mel taky. No jo vsak jim to dojde,ze ho propustili a bude jim chybet,jenze oni potrebuji mladsi a tatkovi uz je 66 v unoru.Mel to jako navic k duchodu,je desne akcni,z toho si zase platil sveho konicka a s mamkou uver,takze ty ted budou taky trosku bojovat s financema.Spis me mrzi,ze jim nemuzeme pomoct,oni nam pomahali neustale,preci jenom stale chybi jeden plat,rodicovska jde na deti - obleceni,pleny,prikrmy,konicky

krista
30. pro 2009

Nicole a kam se budete stěhovat? 😲 to by mě švihlo, máme krámů až hnus, stěhovali jsme se dvakrát, odsud a sem zpátky 😅 a stálo to za starou bačkoru a bez dětí!! S dětmi to musí být něco šílenýho 😅

Kacici my máme taky hodně poplatků kolem, manželův plat jde prakticky na provoz v domácnosti a žijeme z toho co zbyde mě z rodičáku - v tom lepším případě, v tom horším když je nějaký nečekaný výdaj, tak máme ještě míň, zatím se to nějak dá, člověk se vždycky uskromnit nějaký umí a musí když na to dojde, ale vím, že to neni příjemné, proto vám fakt držím palce ať co nejdřív něco máte a máte svůj klid a pohodu 😉

Naše Kristý teda jí následovně:
kolem 6h-7h 240ml rýž. mléka (nenasytí jako Sunar)
kolem 9h-10h jogurt nebo rohlík s něčím - šunka, sýr, gervais... (záleží co mě trkne v lednici do oka)
kolem 12h-13h oběd
kolem 15h-16h opět jogurt či rohlík s něčím...
kolem 19h opět jogurt či rohlík s něčím, příp. ovoce a to má i mezi těma svačinkama

Takže docela chudej jídelníček, taky bych potřebovala nějaký inspirace jak jí to změnit, ona ale těm změnám moc nefandí 😒

plechajda
30. pro 2009

Garfi jj mam, taky jsem zvedava, ale tipuju si hlasku od dr....no pekny, nalez odpovida poctu dni, zatim se nic nechysta ale budte pripravena...klasika 😠 😉

jinak my teda taky koupeme kazdy den, obcas uz mm rikam at ho jen sprchne a na to mi odpovi, ale to ho nebaviii 😎 takze asi tak....navim jak tu celej den lita tak je obcas i dost spocenej, takze nemejt ho vubec to asi ne 😉 ale je to i tom, ze nema zadny exemy, suchou kuzi atd...pak bysme to asi taky resili jinak

krista
30. pro 2009

A ještě k tomu jídelníčku dělám to tak, aby se to neopakovalo, aby neměla třeba 3x denně jogurt 😅 takže když má v 9h jogurt, už ho ten den nemá a má chlebík/rohlík s něčím a pak ovoce...

garfieldmail1
30. pro 2009

zdenko, tak raději zajít zítra s Matýskem k dr, ne? V pátek tam už nikdo nebude... Ať je brzo fit a jak píšeš, ať nenakazí Šimonka!!! 😨

kacici, snad vám ta dr, co k ní jdeš s malou poradí. A na rady a soucitné pohledy bezdětných se vykašli. Tohle pokud člověk nezažil, tak v životě nepochopí....
A držím palce s tou prací, samozřejmě!!!!!!! 😵

kacici
30. pro 2009

Garfi - u nas se koupe manza s Terezkou a nekdy jim tam soupnu Naty 😀 Obcas jsou tam holky spolu samotne,maji ty lepici zviratka ve vode,tak si tam hrajeme,pojmenovavame je a lepime na obklady.Za chvilku bude Naty lehatko do vany male 😅 - je to bezva vynalez,mala se ani nehne a ja si nenicim zada,tak asi poridime sedatko. jak ma naty problem s pleti,davam jim tam od kozarky doporuceny olejicek a holky pak desne klouzou,terka se tomu desne rechta 😀 No je fakt,ze nez Naty vecer namazeme vsema kremama tak uz ma desny hlad a vriska

jita127
30. pro 2009

ahojky holky, můžu se k vám přidat? V červenci čekáme druhé mimi. Ela v té době bude mít 23 měsíců, tak doufám, že to nějak zvládneme, i když si moc nedělám iluze, že ten začátek bude asi dost krušný 😅 Moc jsme chtěli Elince sourozence, ale když jsem objevila // na testu, tak jsem byla docela ve stresu, co s tím naším nespavcem budeme dělat až nám přibude další 🙂 Spaní jsme naštěstí vyřešili překvapivě bezbolestně (dřívější pokusy s metodou příchodů a odchodů dopadly katastrofálně), tak si ještě chvíli užiju celou prospanou noc 🙂 Škoda, že se nedá naspat do zásoby 😀 😀 😀

plechajda
30. pro 2009

Jito vitej 🙂 jak tady tak i do klubu "zasadne nespim celou noc" 🙂) 😀

samsa
30. pro 2009

Holky, vy jedete, nestíhám.
Kacici, s tou je prací je to hrozné, držím pěsti, ať manžel rychle něco najde. Je to hrůza ta krize, navíc v dnešní době, každý má hypotéku...., splácí auto nebo něco podobného 😔 Zkrátka a´t je ten rok 2010 lepší.
Co se týče jídla, tak malá jí celkem slušně, teda střídá období, že jí hodně a pak má třeba týden, že do všeho jen zobne. Ale i tak mám kliku, já jako dítě jsem nejedla skoro nic, byla jsem totálně podvyživená a mamka nade mnou pořád brečela...., brácha byl zase žrout. Mám kliku, že malá jí hodně ovoce a zeleninu, sní opravdu všechno kromě papriky, tu jedinou nemá ráda. Na snídani má většinou jogurt nebo rohlík se sýrem, šunkou a rajče nebo okurek, na svačinu sní třeba loupák s marmeládou nebo jablko, hrušku s piškoty, v létě sezónní ovoce, na oběd jí teda polévku i hlavní jídlo, pak po obědě chce vždycky uvařit meltu (říká tomu kafíčko 😀 ) na svačinu buď jogurt nebo nějaké ovoce, podle toho co měla dopoledne a večeří většinou to co měla na oběd nebo chce rohlík s něčím a pak jí vařím kakao. Jediné s čím byl boj bylo mléko, nikdy si nevzala UM, takže jsem kojila rok a půl a no a musím vařit tu meltu a kakao, snad jí to stačí, když jí sýry a jogurty.
Holky, zítra asi nenakouknu, tak všem přeju úspěšný a šťastný rok 2010 😵

plechajda
30. pro 2009

Tak mi mm prave napsal ze uz teda jako jede z prace.....tak snad asi mam byt rada kdyz tam byl od 9 od rana a ma normalne 8h praci ne ? 😠 😠 😠

kacici
30. pro 2009

ahoj Jito,vitej mezi nami,ja mam holky 23 mesicu od sebe. Nerikam ze to mam snadne,ale u nas bude asi problem jinde,tise doufam,ze je to jen zarleni,ale 13.1 jdeme k psycholozce tak napisu par rad jak zachazet s ditetem,kdyz zarli na mladsiho 😉
Jinak hodne zalezi jak bude tvoje holcicka sikovna,nektere deti se ve 2 letech samotne naji,ustroji,obstaraji hygienu,u nas tomu tak nebylo,jen castecne a stejne potrebuje pomoc doted. Navic jsme si rikala,ze je sikovna na chozeni a jakmile se vozi miminko chce taky,takze se ji vzdy venku snazim vysvetli,ze ma nozicky a po nich musi chodit a ona jde,vetsinou ji nalakam na rohlik 😀 a nebo delame kravinky jako ze bezime a honime se,pak zapomene na kocarek
Jo kez by se dalo naspat dopredu 😀

jita127
30. pro 2009

kacici, doufám, že vám to dopadne dobře a bude to jen to žarleni. Taky jsme zvědavá, jak Ela přijme dalšího člena 🙂 Je zvyklá, že se točíme jen kolem ní. Ale to je těžké předjímat, jako ostatně hodně věcí takhle dopředu. Snažíme se ji pomalu osamostatňovat, takže ven chodíme bez kočárku, ráno už se sama nasnídá, no ale to je zatím tak všechno. Je mi ale jasní, že až uvidí, že se malý vozí, nosí...tak bude chtít taky.
Jo, jo rohlík je u nás taky velký lákadlo 😀

nicole_11
30. pro 2009

takže Tedík ted poprvé večer vypil 150ml UM, večer ho nikdy nechtěl a ted usnul i s flaškou 🙂 , ale taky večeřel jen banán, že 😅

jinak nám končí podnájem, takže se musíme do 1.února vystěhovat do nového podnájmu, čekáme totiž na státní byt, ale pokud ho do léta nedostaneme, tak si koupíme vlastní, protože bydlet s 2 dětmi po podnájmech se nám nechce, jenomže peníze na to abychom si koupili byt v Brně nemáme, takže se budeme stěhovat asi 20km za Brno do města odkud pochází můj muž, ale tam chcípl pes ☹ tak doufám že dostaneme ten státní v Brně

jinak Jity vítej, vidím, že jsi taky z Brna, bydlíš přímo ve městě nebo někde kolem?

plechajda
30. pro 2009

tak u nas uz UM ani omylem 😒 jediny kdy ji ma je vecer v kasi a ted dodelam posledni sunar a pojedem v mliku uz normalnim....akorat ze mam pocit ze se posledni dobou po ty kasi zas krouti, tak uz fakt nevim co mu vecer k jidlu dat teda....kdyz dostane chleba tak si jednou kousne a uz nechce,ostatne jako u vseho...boooze doufam ze aspon druhy dite bude jedlik po mamince 😅 😀

nicole_11
30. pro 2009

já dávám jogurt nebo lipánka místo kaše, když ji nechce, to zabere vždycky..ale taky bych radši kdyby jedl třeba chleba s něčím...a toto začlo tak nadějně když jsme začínali s příkrmami, všechno snědl bezproblému a chtěl ještě víc, a pak kolem 10m zlom 😒

plechajda
30. pro 2009

nicol hele bydlis u nas ?? 😕 Presne to sami, prvni prikrmy uplne v pohode a ted des bes....

garfieldmail1
30. pro 2009

jito, vítej 😉 A jak se cítíš, těhu stejné jako předtím?

Jo, UM našemu Lukymu nezachutnalo nikdy a snažili jsme se opravdu dlouho mu to nabízet 😒

Přítel prý taky vůbec nejedl, mně a bráchům zase musela mamka nosit svačinu, když si nás vyzvedávala ze školky, asi abychom cestou domů neumřeli hlady těch 200 m 😀 A dneska jaký je tatínek jedlík!!! Už se těšíme, až se zase budeme zase prát o to, kdo dojí kaši po malé 😀 Luky nám toho obvykle moc nenechal 😠

nicole, tak podnájem teda nezávidím, snad to s tím obecním bytem vyjde 😵

garfieldmail1
30. pro 2009

kacici, když jsi psala o tom koupání, tak jsem zjistila, že Natálka už má 5 měsíců, to tak letí! Ještě ji nosíš v Manduce?

kacici
31. pro 2009

Grafi - nosim 😉 .Mam dokonce tu kapsu mam,darek k vanocum od manzi,abych ji mohla nosit i ted v zime pres zimni bundu.Je to pro nejlepsi,kdyz jdeme nekam jen v rychlosti a nebo potrebuju mit Terku v golfkach,kdyz jedu busem apod.Je to fakt parada,nemuzu si stezovat,sice se Naty uz pronese,je to pekny pucmelounek,od 1.1. dostane prvni zeleninku 😵
Jo a spani dnes opet parada - Terka usina kolem 22:00-23:00,ale od 4.00 uz je definitivne vzhuru,pres den spi hdku max. dve.Nevim kdy si ty baterky dobiji 😔 .Natka kojeni od 23.00 po 2 hodinach a pak me ji terka uz uplne vzbudila od 5.00,oz je fajn,za chvilku pujde znovu spat. ja bych sla ihned taky,protoze jsem opet spala prerusovane 3 hodiny a to uz je na me fakt znat,mam Terky plne zuby 😅 ,nic ji ocividne netrapi,vratili sjme i dudlika na spani a ona proste uz nechce jen spat 😠

misicka85
31. pro 2009

Ahoj holky,

jdu vám popřát krásného Silvestra,pořádně ho oslavte a do toho nového roku vkročte tou pravou nožkou!!! 😉

Tak u nás s jídlem není problém,Adélka spapá cokoli co jí dám,není vybíravá,takže pohoda. Je docela velký jedlík, miluje polívky,jogurty a ovoce.

Kristi, jídelníček máme podobný jako ty.

7-8h: 200ml Hami mlíčka
10h: svačina - nejčastěji ovoce nebo jogurt
12-13h: oběd - buď polívka nebo hl.jídlo,podle toho co vařím, jí už normálně naše jídla,akorát jí je nesolím a nekořením a nebo jen malinko
15h: svačina - jogurt (pokud ho neměla ráno), nebo pečivo s něčím, sem tam jí dopřeju pribiňáčka nebo Brumíka, ale to spíš výjimečně
17-18h: večeře - většinou kaše ale ta už jí poslední dobou moc nechutná,takže musím vymýšlet něco jiného
20h: 200ml mlíčka

S těma financema vám to holky teda nezávidím ☹ my vycházíme v pohodě,občas i něco ušetříme, ale je fakt že nemáme žádné půjčky. Můj celý rodičák jde na poplatky (nájem,inkaso,pojistky,spoření), a z manželova platu se kupuje jídlo,drogerka,potřeby pro malou, případně nějaké opravy.Akorát nám chybí vlastní auto, manžel má sice služební a sem tam ho používáme i k soukromým účelům, takže zatím se bez auta obejdeme a vlastní si koupíme asi až za ty 4r až nastoupím do práce a něco se našetří. Já zatím auto nepotřebuju,kam chci buď dojdu pěšky nebo MHD a na nákupy jezdí manžel tím služebním.Takže se to dá... Ale kdyby zůstal manžel bez práce tak bychom byli asi v pr... ☹

devila
31. pro 2009

Ahoj holky,
teda vy jste se fakt rozjely.
Zdenko - at jsou oba kluci brzy v pohodě, teda hlavně at toi nechytne Šimonek.

Kacici - s tou prací je to hrůza. Držím pěstičky at brzy manžel sežene práci.

Plechaj - nic????

Jinak u nás s jídlem je to hrůza - ale v opačném slova smyslu. My musíme jídlopřed malou schovávat 😀
Je to kyselina první třídy.
Jinak to máme tak :

6:30 - 7:00 hrníček kakaa a bud půl rohlíku s něčím nebo jogurt
9:30 ovoce
11:30 oběd (polévka nebo druhé)
15:30 jogurt nebo půl rohlíku nebo půl krajíčku s něčím
19:30 300 ml sunaru

No a mezitím samozřejmě něco sem tam sezobne 🙂

Co se týče financí. Já jsem taky zvědavá jak to od ledna u nás bude. Já měla do teď tu dvouletou tzn. 11.400,- ale od ledna se mateřská snižuje tzn. že budu mít ta 8.500,- a rodičák už pak na tři roky tzn. 7600,-. Takže o 4.000,- méně, ale výdaje na holky větší. Takže doufám, že to nějak utáhneme. Splácíme půjčku na byt a ještě nějaké drobnosti, takže výdajů až až. Ještě to musíme vydržet dva roky a bude to splaceno. Auto vlstní také nemáme, ale až nastoupím od práce, tak se chystáme si nějaké pořídit. Brácha nám teď nabízel auto, že mu ho zaplatíme až za ty dva roky,at jsme mobilní, ale já nechci dělat dluhy dopředu, když nevím, co za ty dva roky bude.
Až budu v práci, tak to zase už bude vypadat úplně jinak, mnohem více peněz a bez dluhů.
Teď to musíme nějak zvládnout ty dva roky a zase bude dobře. Nějak bylo nějak bude ne? 🙂 Nemá smysl se s tím stresovat, stejně s tím člověk nic nenadělá - jídlo koupit musím, holkám věci taky, zaplatit výdaje za byt a splátky taky, tak co.

ren82
31. pro 2009

Ahojky,
tak my pro změnu s jídlem bojujeme jinak - odmítá maso a skoro vůbec nejí. Začal si strašně vymýšlet co vezme do pusy. Kde jsou ty časy co jsme museli jíst za rohem aby nám to nesnědl. 😅

S financema je to na štíru. Já pobýrám 7600,- a budu to samé pobýrat do 21. měsíce věku malé a pak 3800,-. Také splácíme byt. Auto dosluhuje ☹

A co plechajda? Pořád v celku?

jita127
31. pro 2009

nicol, bydlíme na Lesné. Chtěli jsme někam, kde to bude kousek do města, ale i do přírody a na to se nám Lesná maximálně osvědčila. Vy bydlíte v centru? Snad vám to dopadne dobře, mě by se stěhovat z Brna teda taky moc nechtělo. Je tu přece jen spousta možností.

garfie, díky za optání 🙂 je mi fajn. už první těhu jsem byla v poho. Kdyby mi nenarostlo bříško a na konci neotekly nohy, tak bych ani necítila, že jsem byla těhu. Tak doufám, že tentokrát to bude taky tak.
Jen s tou malou není tolik času na mimi v bříšku ☹ Občas mám špatné svědomí, že jsme si na toho drobečka za celý den ani nevzpomněla ☹ Doháním to večer, ale i tak ☹☹

Jinak jídlo je u nás téma k pobavení 🙂 Na všech návštěvách Ela předvádí, co všechno se do ní vejde 😀 Zatím jsme nenarazili na nic, co by jí vyloženě nechutnalo. Je jak otesánek. Stojí před ledničkou a vykřikuje sýr, sýr, dokud jí kousek neukrojím 🙂))) a za chvíli je tam zase. jednou mi ukradla kus syrové cibule a k mému úžasu ji požvýkala a dožadovala se nášupu 😀

Jen se snídaní máme potíž. Rohlík ani chleba už jí moc nejedou, ozobe šunku nebo sýr, párkrát si zobne a to je vše.
Co dáváte vy k snídani? Koupila jsem obyč. kukučičné lupínky, tak je zkusíme s jogurtem. Nějak mi chybí fantazie.

S pěnězma to máme asi všechny stejně ☹ U nás taky nic moc ☹ Doufala jsem, že si aspoň na chvíli polepšíme s mateřskou, ale už jsem se smířila s tím, že to nebude žádná sláva.
My splácíme hypo na byt, opravy na domě nám taky pohnuly s nájmem, takže skoro celá výplata jde na bydlení a zbytek výdajů je na rodičáku, takže třeba před zimou, kdy jsme kupovala Ele spoustu zimního to bylo opravdu krušné. Ale co už, hlavně, že jsme zdraví a dětičky se mají k světu.

nicole_11
31. pro 2009

Tak Jity to se máš...že těhu v pohodě, já první měla taky ale toto je horší, první 3m mi bylo zle, ted mě bolí pořád záda, takže čekám co ještě přijde...jinak já taky zapomínám, že jsem těhu a strašně mi to letí, ale ted už mimi občas kope, takže se mi připomíná 🙂