V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

garfieldmail1
2. led 2010

ahoj vally 🙂 Tak to je hezké skoro silvestrovské překvapení!!!! Držím palce, ať je vše OK!!! 😉

plechajdo, drž se!!! 🙂 Ježišmarja, já si snad půjdu sbalit tašku, úplně jsem z toho nervózní 😅

plechajda
2. led 2010

garfi 😀 😀 😀 klid 🙂))

ren82
2. led 2010

Já jsem se taky před porodem pořádně nadlábla. Pořád jsem totiž nevěřila, že je to TU. No, pak mě stejně dali klistýr a bylo to venku. 😅

ren82
2. led 2010

Myslím, že garfi to prožívá víc než samotná plechajda 😀

krista
2. led 2010

Garfi jj, taky jsme teď ty první tři měsíce byli pořád někde pečený vařený, jak říkáš - pediatr, kyčle, ale vždycky se to nějak střídalo, očkování má naštěstí dobrý - teda doufám 😅 a i mi vyšla Dr. vstříc - když viděla že normálně nabírá tak nás nehnala na KO tak často jako jsem chodívala kdysi s Kristý - aspoň že tak 🙂 teď ještě to oční, doufám, že tam taky zdržovat nebudou ,prakticky není co řešit, po několika ATB a kapičkách prostě nic nezabralo, tak bych byla ráda, kdyby nás rovnou objednali na sondáž, MM si vezme dovču a pak půjdeme ještě na KO na oční po tý sondáži tak za týden (aspoň s Kristý to tak bylo) a to už by se snad nějak udělat dalo, hodně jsem ráda za to, že Kristý už neni kojení, že nejsem ničím omezená když někam jdu s malým, kdo ji hlídá tak jí dá jogurt nebo rohlík nebo uvařenej oběd a je to. Dřív když jsem chodila někam samotná a Kristý se kojila po hodině, tak jsem měla šílenou hrůzu z toho že jen hodinu jedu busem 😅 jak už jsem tady psala tak nejsem ten typ co kojí na veřejnosti úplně bez problémů 😅 já kojila vždycky v autě nebo si radši zalezu na záchody 😅 to ale s kočárkem moc dobře nešlo 😀

garfieldmail1
2. led 2010

ren, to je fakt, že bych si do tašky přibalila kilo čokolády s ořechama? Z toho už mi po klystýru špeky nezůstanou 😀 😀 😀

krista
2. led 2010

A taky teda musím říct, že mi hodně vadí, že malej nesnáší autosedačku a řve v ní a Kristý ta zase donedávna řvala vzadu v autě, ještě někdy řve když jí něco přeletí přes nos, takže fakt někam jet autem tak z nich mám hrůzu z obou dvou 😝

garfieldmail1
2. led 2010

Zato ren v 39tt je úplně v pohodě 😠 😀 No jo, ale ty už jsi sbalená dávno 😅

krista
2. led 2010

Garfi jak vidím ten tvůj 37tt tak už je to taky za pár, to je něco když jsme se tu sešli, tak jste měli holky na začátku "1x" to je mazeeec 😀

ren82
2. led 2010

Kristy, tak to my máme doma závisláka na autě a to doslova. Ten by v něm mohl být pořád. Takže dlouhé cesty u nás nejsou problém. Spíš je problém ho z auta dostat - to je z řevem. 🙄

garfieldmail1
2. led 2010

kristo, Luky obvykle v autosedačce usnul, ale když náhodou plakal, tak soustředit se na řízení bylo teda dost náročný, to ti nezávidím, ještě ho nemáš jak zabavit 😒

garfieldmail1
2. led 2010

Jj, kristo, utíká to tu nějak rychle 😠 🙂

ren82
2. led 2010

No jo, já už sbalená od 30tt 😀
Jen přemýšlím, jestli mám sbalit tašku i pro Fildu - k našim nebo to nechat ať se manža postará.

krista
2. led 2010

Kristý ta taky v Lukyho věku v autě spávala, to bylo zaručený, že usne kdykoliv v tom autě, proto tohle neznám, aby už malý mimino autosedačku nesnášelo, docela nás to ničí, protože než vyjdeme z domu, než si obuju boty tak ten je schopnej si vyřvat hlasivky 😖 ¨

Ale pamatuju si, že když jsme jeli sami na tu sondáž s Kristý v 5timěs., tak taky řvala, ale jen tam, cestou zpět už byla vyřvaná od tý sondáže tak usnula a byl pokoj 😅 😝

garfieldmail1
2. led 2010

plechajdo a jsi doma sama, nebo už máš doma manžela? Jinak asi čekáš na pravidelné kontrakce a fičíte... 😅 Jak to máš do porodnice daleko?

krista
2. led 2010

Tak už mi křičí i Luky, asi nemá moc náladu, tak jsem fakt zvědavá na ten dnešní den, páá 😲

garfieldmail1
2. led 2010

ren, já myslím, že manželovi dost pomůže, když mu třeba jen napíšeš seznam. Je fakt, že chlapi dokážou zapomenout to nejdůležitější 😀

Jo a když jsem tu zmínila ten McDonald´s, často brácha vzpomíná, jak tam zapomněl 3letého syna 😕 😅 Hrál si v kuličkách, brácha telefonoval, pak dotelefonoval a odjel autem domů, zjistil to až před barákem a myslím, že hasiči by tu cestu zpátky nezvládli rychleji 😀 😀 😀 Naštěstí se nic nestalo, ale švagrové se "pochlubil" myslím až tak za měsíc 😠

ren82
2. led 2010

Tak to je ,,ohromný,,zážitek. Zapomenout dítě. Ještě, že se nic nestalo. A co mu na to švagrová řekla?

vally.
2. led 2010

Holky řeknu vám jak jsem si myslela že mám velké dítě, samostatné o kterém vubec nevím jak byl hodný...Ale od te doby co mi vyšel test mi příjde jak mimino..třeba večer jsem mu vždy pustla jeho oblibeného tarzana pak jsem si k němu lehla řekla mu pohadku a on do 10 minut spal a ted jak na schval ikdyž ho dam spat v obvyklou hodinu pul sedme je ještě v 10 vzhuru☹ jak naschval ted mi začináji myšlenky jestli to s druhým zvladneme a to už má 2 měsíce svuj pokojíček a velkou postel tak sjem si říkala že tam bude rád☹včera jsem to obrečela nějak mi to přišlo líto a to má v dubnu mít zapis do školky☹

garfieldmail1
2. led 2010

jo, kolik máte, holky v pokročilém těhu, přes pupek? Já zjistila, že už teď mám 105 cm, to jsem měla minule před porodem 😠 Ale je fakt, že tentokrát mám opravdu jen to panděro, teď mám 12 kilo nahoře, minule jsem měla před porodem 17 a "pěkný" zadek, to je tím, jak teď u jednoho dítěte už člověk tolik neposedí 😠

ren82
2. led 2010

vally, my jdeme v dubnu také k zápisu do školy. Šíleně to letí a na dětech člověk vidí jak stárnem. 😕 V posteli ještě nespí a teprve nedávno jsme se zbavili plenek. Ale děti udělají během měsíce šílené pokroky.

ren82
2. led 2010

garfy, já jsem se neměřila - nemáme doma metr 😀 Ale mám nahoře 10 kg. Minule jsem přibrala 13, takže relativně v pohodě.

garfieldmail1
2. led 2010

vally, v pohodě, to může být jen přechodné 😉 Nenech se tím zaskočit, to se může ještě xkrát změnit 😅
U Lukyho se nám spaní taky pořád mění a k tomu se střídá období, kdy je zlatíčko a období, kdy si chce prosadit svou, co naděláš 😅

ren, to už nevím přesně, ale jak znám švagrovou, tak na ni šly mrákoty, i když už bylo dávno po... Ale to už je hodně stará záležitost, před vánoci byla švagrová se synem v drogerii nakupovat kondomy 😅 V květnu bude plnoletý a má holku a na silvestra byli s partou na chatě 😅 Sám maminku poprosil, ať to s ním zajde koupit, ale dopadlo to tak, že švagrová stála bezradně před regálem a synovec se tvářil, že k ní nepatří 😀 😀 😀

garfieldmail1
2. led 2010

ren, tak to taky nosíš pod tričkem kopací míč, jinak na tobě nic není 😅

ren82
2. led 2010

garfi, musím říct, že fakt mám jen to břicho. Naštěstí jsem se nerozjela ani v bocích. 😅

garfieldmail1
2. led 2010

Ha, chlapi se vrací 😠 Tak zatím....
To budou mít, holky, co tu teď nejsou, večer radost, jak se to tu zase rozjelo 😀

plechajda
2. led 2010

Garfi jj je doma 🙂 To on ma jen obcas pracovni zachvaty 😀 Ale je to porad stejny nic se nezhorsuje ani nezmensuje....takze si to zas urcite vyzeru jak pri prvnim 😝 😝

do porodky to mame 15min, takze pohoda...

plechajda
2. led 2010

akorat jsem teda myslela ze se vyhnem ryme a prdlacky...takze uz jsem musela nasadit i sterimar a odsavacku 😠

garfieldmail1
2. led 2010

Jen 15 min, to se máš. Po přestěhování to mám sice pět minut na gyndu, ale do porodnice 25 min, když nepojedem ve špičce 😒

No vzhledem k tomu, že Luky je už delší dobu zdravý, ani rýma nic, tak se obávám, že si to taky vybere před porodem 😖 Je to smůla smůlovatá, ale holt je zima, takže pravděpodobnost onemocnění v tu nejméně vhodnou dobu je bohužel dost velká 😝
plechajdo, aspoň že ty teploty jsou pryč 😉
Tak doufám, že se ti to už brzy opravdu rozjede, věřím, že jo 😉 Určitě to bude rychlejší než poprvé 😉

kacka79
2. led 2010

Ahojky,
Plechajda přeju Ti aby se to konečně rozjelo a už jsi to měla za sebou... Jo jinak dneska si taky zabalim tašku, už jsem tady z toho nervozní....

Vally vítej 🙂

Garfield já taky navařila už něco do mrazáku, ale mám jen ten 3 šuplíkový, tak se tam toho moc nevejde... no Fíla bude v době porodu u mojí mamči - pokud teda bude v pořádku... takže to využijeme až se vrátím z porodky